Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Σεπτέμβριος 28, 2024, 07:20:54 μμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: διχασμος  (Αναγνώστηκε 4745 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
kostantinos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 327


Προφίλ
« στις: Νοέμβριος 14, 2014, 03:04:25 μμ »

αριστεροι-δεξιοι,ολυμπιακοι-παναθηναικοι,παοκτζηδες-αρειανοι,πασοκοι-νεοδημοκρατες,πρασινα-μπλε-κοκκινα καφενεια.πριν λιγο καιρο επεσε νεκρος φιλαθλος του εθνικου στην κρητη,μολις το ακουσα παγωσα,μου θυμισε τον Τασο Ισαακ στην κυπρο που τον σκοτωσανε οι τουρκοι.Αισχος και ντροπη,για ολα τα παραπανω.ειμαι παναθηναικος δεν σκεφτηκα ουτε μια φορα στη ζωη μου να χτυπησω εναν αλλο φιλαθλο,γιατι γινονται αυτα?γιατι σκοτωνομαστε αδικα?φιλοι μου δεν εχω την απαντηση εχω ομως την λυση!πανω απο ολα πρεπει να δηλωνουμε Ελληνες,να το λεμε στα παιδια μας,δεν ειμαστε εχθροι αλλα αδελφια!!
Καταγράφηκε
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1488

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 12:53:37 πμ »

Λυπάμαι πάρα πολύ.  Λύπη
Δυστυχώς ισχύει το "διαίρει και βασίλευε".  Λύπη
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 07:25:34 πμ »

αριστεροι-δεξιοι,ολυμπιακοι-παναθηναικοι,παοκτζηδες-αρειανοι,πασοκοι-νεοδημοκρατες,πρασινα-μπλε-κοκκινα καφενεια.πριν λιγο καιρο επεσε νεκρος φιλαθλος του εθνικου στην κρητη,μολις το ακουσα παγωσα,μου θυμισε τον Τασο Ισαακ στην κυπρο που τον σκοτωσανε οι τουρκοι.Αισχος και ντροπη,για ολα τα παραπανω.ειμαι παναθηναικος δεν σκεφτηκα ουτε μια φορα στη ζωη μου να χτυπησω εναν αλλο φιλαθλο,γιατι γινονται αυτα?γιατι σκοτωνομαστε αδικα?φιλοι μου δεν εχω την απαντηση εχω ομως την λυση!πανω απο ολα πρεπει να δηλωνουμε Ελληνες,να το λεμε στα παιδια μας,δεν ειμαστε εχθροι αλλα αδελφια!!

Παράπονα στο "Παράγκα και όραμα"
Καταγράφηκε
KOKO-27
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 618


god of war


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 09:07:42 πμ »

τα γηπεδα ειναι ο καθρεπτης της κοινωνιας,
ριξε μια ματια σε αυτα της λατινικης αμερικης
και θα καταλαβεις τι εννοω.
Καταγράφηκε

δεν χανω ποτε.... η κερδιζω η μαθαινω.
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 09:08:22 μμ »

οπιο....
υπαρχει κρυμενη αληθεια,που την θαβουν κατω από το μισος,τις φιλοδοξιες και την ματαιοδοξια των λαων Σφραγισμένα χείλη
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
kostantinos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 327


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 09:20:32 μμ »

αριστεροι-δεξιοι,ολυμπιακοι-παναθηναικοι,παοκτζηδες-αρειανοι,πασοκοι-νεοδημοκρατες,πρασινα-μπλε-κοκκινα καφενεια.πριν λιγο καιρο επεσε νεκρος φιλαθλος του εθνικου στην κρητη,μολις το ακουσα παγωσα,μου θυμισε τον Τασο Ισαακ στην κυπρο που τον σκοτωσανε οι τουρκοι.Αισχος και ντροπη,για ολα τα παραπανω.ειμαι παναθηναικος δεν σκεφτηκα ουτε μια φορα στη ζωη μου να χτυπησω εναν αλλο φιλαθλο,γιατι γινονται αυτα?γιατι σκοτωνομαστε αδικα?φιλοι μου δεν εχω την απαντηση εχω ομως την λυση!πανω απο ολα πρεπει να δηλωνουμε Ελληνες,να το λεμε στα παιδια μας,δεν ειμαστε εχθροι αλλα αδελφια!!

Παράπονα στο "Παράγκα και όραμα"
Νικο ολοι μαζι δεν πανηγυριζαμε το 1987 στο ευρωμπασκετ,η το 2004 με το ευρωπαικο,ολοι οι ελληνες δεν χαιρομαστε τωρα με την αμφιπολη,κι εσυ μου λες οτι για ολα τα ασχημα αυτης της χωρας φταιει το παραγκα και οραμα?Νικο ολοι φταιμε ακομα κι εμεις που μιλαμε τωρα,γιατι τα δεχτηκαμε ολα αυτα,τα βλεπαμε και λεγαμε δεν βαριεσαι,τι με νοιαζει εμενα?
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #6 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 09:43:06 μμ »

1. Ποιος πανηγύριζε το 2004;;;; Το έχω ξαναπεί, αν με ενδιέφερε μόνο το αποτέλεσμα, θα έπαιζα ζάρια, δεν θα έβλεπα ποδόσφαιρο. Και εκείνο το εξάμβλωμα του Ρεχάγκελ ούτε να το δω μπορούσα, ούτε βέβαια να πανηγυρίσω.

2. Ποιος πανηγύριζε το 1987 και συγχρόνως έβριζε το 1989 που έχασαν με 15 πόντους στον τελικό από τη Γιουγκοσλαβία; Επαναλαμβάνω "στον τελικό" για όσους δεν το πρόσεξαν...

3. Το 2005 δεν πανηγύρισε κανένας; Γιατί, συνέβη κάτι το 2005, θα με ρωτήσετε...

4. Το 2006 την νίκη επί των Αμερικάνων;;;; Που στα δικά μου μάτια μετράει περισσότερο από ευρωπαϊκό κύπελλο;;;; Μπα... αφού στον τελικό χάσαμε από τους Ισπανούς....

Μαζευτήκανε όλοι οι ουρανοκατέβατοι στον ελληνικό αθλητισμό και νομίζουν ότι ο αθλητισμός είναι σαπουνόπερα...

edit: Οι περισσότεροι Έλληνες πιστεύουν ότι ο αθλητισμός είναι κάτι που διεξάγεται στις κερκίδες, στις τηλεοράσεις και στα πρακτορεία του ΟΠΑΠ.

5. Ξέχασα ακείνους που κράζανε το 2004 γιατί είχαν πληρώσει να δούνε Κεντέρη και Κεντέρη δεν είδαν...
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10418



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 09:47:42 μμ »


3. Το 2005 δεν πανηγύρισε κανένας; Γιατί, συνέβη κάτι το 2005, θα με ρωτήσετε...

Εγώ πανηγύρισα! Ημουν στο γήπεδο από τον προημητελικό με τη Ρωσία, τον ημιτελικό με τη Γαλλία (μέχρι τότε πελάτες) και στον τελικό με τη Γερμανία! Εχω και 2 φανέλλες ενθύμιο!!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
kostantinos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 327


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 09:49:33 μμ »

1. Ποιος πανηγύριζε το 2004;;;; Το έχω ξαναπεί, αν με ενδιέφερε μόνο το αποτέλεσμα, θα έπαιζα ζάρια, δεν θα έβλεπα ποδόσφαιρο. Και εκείνο το εξάμβλωμα του Ρεχάγκελ ούτε να το δω μπορούσα, ούτε βέβαια να πανηγυρίσω.

2. Ποιος πανηγύριζε το 1987 και συγχρόνως έβριζε το 1989 που έχασαν με 15 πόντους στον τελικό από τη Γιουγκοσλαβία; Επαναλαμβάνω "στον τελικό" για όσους δεν το πρόσεξαν...

3. Το 2005 δεν πανηγύρισε κανένας; Γιατί, συνέβη κάτι το 2005, θα με ρωτήσετε...

4. Το 2006 την νίκη επί των Αμερικάνων;;;; Που στα δικά μου μάτια μετράει περισσότερο από ευρωπαϊκό κύπελλο;;;; Μπα... αφού στον τελικό χάσαμε από τους Ισπανούς....

Μαζευτήκανε όλοι οι ουρανοκατέβατοι στον ελληνικό αθλητισμό και νομίζουν ότι ο αθλητισμός είναι σαπουνόπερα...
Γιωργο μαλλον θα ησουν ο μοναδικος ελληνας που δεν πανηγυρισε.αν δεν θυμασαι ποσοι και ποιοι πανηγυριζαν μπες στο google,η στο youtube και γραψε ελλαδα πρωταθλητρια ευρωπης 2004!
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #9 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 09:50:39 μμ »

Μάλλον.

μπες στο google,η στο youtube και γραψε ελλαδα πρωταθλητρια ευρωπης 2004!
Εσύ γράψε "ελλαδα πρωταθλητρια ευρωπης 2005" και εξήγησέ μου τη διαφορά.
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 09:52:43 μμ »

1. Ποιος πανηγύριζε το 2004;;;; Το έχω ξαναπεί, αν με ενδιέφερε μόνο το αποτέλεσμα, θα έπαιζα ζάρια, δεν θα έβλεπα ποδόσφαιρο. Και εκείνο το εξάμβλωμα του Ρεχάγκελ ούτε να το δω μπορούσα, ούτε βέβαια να πανηγυρίσω.

2. Ποιος πανηγύριζε το 1987 και συγχρόνως έβριζε το 1989 που έχασαν με 15 πόντους στον τελικό από τη Γιουγκοσλαβία; Επαναλαμβάνω "στον τελικό" για όσους δεν το πρόσεξαν...

3. Το 2005 δεν πανηγύρισε κανένας; Γιατί, συνέβη κάτι το 2005, θα με ρωτήσετε...

4. Το 2006 την νίκη επί των Αμερικάνων;;;; Που στα δικά μου μάτια μετράει περισσότερο από ευρωπαϊκό κύπελλο;;;; Μπα... αφού στον τελικό χάσαμε από τους Ισπανούς....

Μαζευτήκανε όλοι οι ουρανοκατέβατοι στον ελληνικό αθλητισμό και νομίζουν ότι ο αθλητισμός είναι σαπουνόπερα...

edit: Οι περισσότεροι Έλληνες πιστεύουν ότι ο αθλητισμός είναι κάτι που διεξάγεται στις κερκίδες, στις τηλεοράσεις και στα πρακτορεία του ΟΠΑΠ.

5. Ξέχασα ακείνους που κράζανε το 2004 γιατί είχαν πληρώσει να δούνε Κεντέρη και Κεντέρη δεν είδαν...

το 3 η ομαδα ηταν διαστιμικη 20 φευγα ποντους στους γερμαναραδες πριν καταλαβουν τι εγινε
 5 και ηταν τα ακριβοτερα
Καταγράφηκε

sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #11 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 10:05:15 μμ »

5 και ηταν τα ακριβοτερα
...αγνοί φίλαθλοι, παθιασμένοι με τον στίβο, που είχανε φάει τη ζωή τους στο ταρτάν (και στο καρβουνίδι)...
Καταγράφηκε
kostantinos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 327


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 10:06:29 μμ »

Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #13 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 10:31:30 μμ »

Λοιπόν; Γιατί το κύπελλο του 2005 θεωρείται πιο παρακατιανό από τα άλλα δύο; Και ο τελικός του 2006;
Καταγράφηκε
kostantinos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 327


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Νοέμβριος 15, 2014, 10:44:55 μμ »

Λοιπόν; Γιατί το κύπελλο του 2005 θεωρείται πιο παρακατιανό από τα άλλα δύο; Και ο τελικός του 2006;
δεν ειναι σε καμια περιπτωση παρακατιανο απλα σταματησα την αφηγηση στο 2004.πολλες φορες αν αναφερεις ολα τα παραδειγματα το αποτελεσμα ειναι να κουραστει ο αναγνωστης.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences