Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 10:21:38 πμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ακυκλοφόρητα που δεν είναι ακυκλοφόρητα.  (Αναγνώστηκε 9460 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 03:15:22 μμ »

Το οτι ειναι οι περισσοτεροι Ελληνες πωλητες ετσι δε σημαινει επαγωγικα οτι οι ξενοι ειναι ολοι καλοι.
Τονισα κατι ομως...σε εναν ξενο μπορει να βρεις και ενα καλο λοτ...ο Ελληνας επειδη ακριβως ξερει τι πουλαει δεν υπαρχει καμια πιθανοτητα να σου δωσει πρωτο πραγμα....
Αν εισαι expert στη δουλεια σου τοτε δε σου ξεφευγει τιποτα.
Και να πω και κατι αλλο....σε σχεση με αυτο το <αρκετα> με το αυτομαστιγωμα.....
Αρκετα πια με το <χαιδεμα>.....
Εν πασει περιπτωσει δεν εβαλα ολους στο ιδιο καζανι, πχ ο Βλαστος ειναι σοβαρος και κανει δημοπρασιες στο εμπαυ, ειναι ενα γνωστο ονομα στο χωρο και με καλες φωτο. Αλλα γενικως το εμπαυ ειναι πια χωρος ξεφορτωματος, ελαχιστα καλα κομματια κυκλοφορουν. Παντως απο τα χαρτονομισματα που ειναι σχετικα ακριβα εγω δε θα ακουμπουσα τιποτα απο εκει περα, ειδικα στα ελληνικα....αν καποιος αλλος εχει αλλη αποψη ας κανει οτι θελει , μεγαλα παιδια ειμαστε, αλλα απο εκει και περα δημοκρατια εχουμε και εκφραζουμε αποψεις ελευθερα ολοι.
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
asimako
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2487

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 03:28:54 μμ »

Κανένα πρόβλημα και καμία αντιπαράθεση φίλε heretic77. Πάντως για την ιστορία εγώ ακόμα βρίσκω - αραιά κ που βέβαια - καταχωρήσεις που θεωρώ κελεπουρια κι απο Έλληνες ebayers.
Καταγράφηκε

''Πάντων χρημάτων μέτρον Άνθρωπος''
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences