Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Σεπτέμβριος 29, 2024, 01:22:29 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Email και ειδοποιησεις απο το στεκι  (Αναγνώστηκε 1903 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« στις: Μάιος 04, 2014, 11:36:29 μμ »

Παιδια καλησπερα και χρονια πολλα! Ευχομαι υγεια σε ολους! (ευχαριστω για τις ευχες σας λογω γιορτης-γεννεθλιων, τις ειδα αλλα δεν μπορουσα να απαντησω καθοτι ημουν  διακοπες κ δεν θυμομουν τον κωδικο Γλώσσα)
Λοιπον εχω ενα προβλημα με το μειλ μου...Απο ολες τις συζητησεις που εχω συμετασχει, μου ερχονται αναλυτικα σε μειλ οι απαντησεις οποιανου γραφει κατω απο μενα. Πχ εκανα μια ερωτηση πριν...3μηνες για μια λιρα και ακομη λαμβανω απαντησεις απο αλλα μελη που απλα εγραψαν κατω απο μενα το οτιδηποτε. Εχω ξετσεκαρει το τετραγωνακι των ειδοποιησεων στον πινακα μου και παρολα αυτα τα μηνυματα στο yahoo μου ερχονται κατα ριπας...καθε βδομαδα σβηνω 300+μηνυματα!  καποια βοηθεια ? 
Καταγράφηκε
nestor34
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1480


Είμαι ένας Αναρχικός συλλέκτης νομισμάτων!


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Μάιος 05, 2014, 02:02:03 μμ »

δως μου το μέηλ σου, 50 μηνύματα την μέρα, περίπου, μπορώ να τα σβήνω  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Μάιος 05, 2014, 04:07:31 μμ »

γιατι δεν δοκιμαζεις με αλλο μειλ να δουμε αν εχεις τα ιδια.Σαν διαχειριστες δεν εχουμε προσβαση στο προφιλ σου
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Μάιος 05, 2014, 04:12:44 μμ »

Εάν αλλάξεις email στο προφίλ πρέπει πριν να ενημερώσεις, γιατί χρειάζεται έγκριση λογαριασμού από την διαχείριση. Σε ενημερώνω μιας και θα μπλοκαριστεί ο λογαριασμός σου μέχρι να εγκριθεί.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10418



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Μάιος 05, 2014, 04:20:48 μμ »

Εάν αλλάξεις email στο προφίλ πρέπει πριν να ενημερώσεις, γιατί χρειάζεται έγκριση λογαριασμού από την διαχείριση. Σε ενημερώνω μιας και θα μπλοκαριστεί ο λογαριασμός σου μέχρι να εγκριθεί.
Σωστός, εγώ το έκανα χωρίς ενημέρωση και μπλόκαρε, αλλά ένα καλό παιδί με τα μπλε το είδε σχεδόν άμεσα και απεκατέστησε τα πράγματα.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Μάιος 06, 2014, 12:50:09 πμ »

Παιδια κατι σκαλισα εκει στις ρυθμισεις και ξαναεσβησα τα μυνηματα απο το μειλ μου...Πιστευω να φτιαξει τωρα.Θα δειξει... Και σεις μην γραφετε τοσα τοπικς ρε  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences