Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 04, 2024, 02:38:40 πμ
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: τα νομισματα του ευθυμη  (Αναγνώστηκε 32261 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
takis123
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 160


Προφίλ
« Απάντηση #90 στις: Μάιος 05, 2014, 09:55:44 μμ »

Ωραία συλλογή,ασχετα καταστάσεων η δυσκολίας ευρεσης,με μια προς το παρόν γρήγορη ματιά το μονολεπτάκι του 57 μου εκλεψε την καρδιά
Καταγράφηκε
tzitzifiongos
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 252


Προφίλ
« Απάντηση #91 στις: Μάιος 05, 2014, 10:20:27 μμ »

Έχεις και χαρτονομίσματα φίλε;
Καταγράφηκε
Ευθύμης
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 115


Προφίλ
« Απάντηση #92 στις: Μάιος 05, 2014, 10:44:01 μμ »

΄Οχι παιδιά μόνο κέρματα , α και ελάχιστα χαρτονομίσματα που μου είχε δώσει ένας φίλος από Καβάλα ( ψάχνοντας για λίρες πριν χρόνια είχε βρει ένα σεντούκι γεμάτο χαρτονομίσματα).
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #93 στις: Μάιος 05, 2014, 10:49:01 μμ »

Φίλε μου δεν σε γνωρίζω , δεν μπορώ όμως να καταλάβω τι ακριβώς ζητάς? Εκτίμηση σε μια τόσο ενημερωμένη συλλογή που σίγουρα έχει χτιστεί με κόπο? Μπράβο για την συλλογή σου είναι πολύ όμορφη. .
Σου έχω στείλει και κάποια μνμ πριν ακόμα ανεβάσεις κάποιο νόμισμα αλλά απάντηση δεν πήρα. ..
Μακάρι πότε να μην έρθει κάνεις σε δύσκολη θέση να πουλήσει κάτι που τόσο αγαπά , και σίγουρα δεν γίνεται από την μια μέρα στην άλλη. .
όπως και να έχει φίλε μου καλή συνέχεια, και καλές πωλήσεις. . Κλείσιμο ματιού
φιλικά, Σπύρος.
Καταγράφηκε
Ευθύμης
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 115


Προφίλ
« Απάντηση #94 στις: Μάιος 05, 2014, 11:55:14 μμ »

Σπύρο συγνώμη που δεν σου απάντησα,δεν ήθελα να σε προσβάλω αλλά μου έστειλαν τόσα πολλά μηνύματα που πραγματικά δεν ήξερα τι να κάνω. Έτσι λοιπόν αποφάσισα να ανεβάσω τα πρώτα νομίσματα για να με ενθαρρύνεται.Σίγουρα τα νομίσματα αυτά μαζεύτηκαν σε βάθος χρόνου και όχι σε μία μέρα. Οι γιοι μου με βλέπουν και δεν το πιστεύουν ότι θέλω να τα δώσω δεν γνωρίζουν ότι είναι η δευτερη φορά που το κάνω (η πρώτη ήταν πριν δεκαπέντε χρόνια). ΔΕΝ πειραζει  σημασία έχει να είναι καλά οι άνθρωποι και όχι τα άψυχα αντικείμενα που συλλέγουμε .Είναι ένας κουμπαράς που ήρθε η ώρα να τον σπάσουμε . 
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #95 στις: Μάιος 06, 2014, 01:19:20 πμ »

 author=Ευθύμης link=topic=14433.msg183963#msg183963 date=1399326914]
Σπύρο συγνώμη που δεν σου απάντησα,δεν ήθελα να σε προσβάλω αλλά μου έστειλαν τόσα πολλά μηνύματα που πραγματικά δεν ήξερα τι να κάνω. Έτσι λοιπόν αποφάσισα να ανεβάσω τα πρώτα νομίσματα για να με ενθαρρύνεται.Σίγουρα τα νομίσματα αυτά μαζεύτηκαν σε βάθος χρόνου και όχι σε μία μέρα. Οι γιοι μου με βλέπουν και δεν το πιστεύουν ότι θέλω να τα δώσω δεν γνωρίζουν ότι είναι η δευτερη φορά που το κάνω (η πρώτη ήταν πριν δεκαπέντε χρόνια). ΔΕΝ πειραζει  σημασία έχει να είναι καλά οι άνθρωποι και όχι τα άψυχα αντικείμενα που συλλέγουμε .Είναι ένας κουμπαράς που ήρθε η ώρα να τον σπάσουμε . 
[/quote]   

φίλε Ευθύμη μην ζητάς συγγνώμη , δεν υπάρχει λόγος άλλωστε μια παρέα είμαστε και ο καθένας λέει την γνώμη του...
Όσο αφορά τα μηνύματα είναι λογικό. .και που είσαι ακόμα. .ο καθένας μας κοιτάει να κλείσει "τρύπες"!
Περιμένουμε την ώρα της "κρίσης".. Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #96 στις: Μάιος 06, 2014, 01:37:07 πμ »

φίλε μου αφού θέλεις να τα πουλήσεις, ακολούθησε τις διαδικασίες του στεκιού, κάνε τα 6 πακέτα, ανάλογα τις χρονολογίες, και βάλε 3 πωλήσεις και 3 δημοπρασίες. so simple. αλλιώς παίξε με τα προσωπικά που σου έχουν στείλει οι ενδιαφερόμενοι και πούλα τα από την πίσω πόρτα, τρόπος που δεν είναι και ο σωστός και για σένα και για το στέκι. αν θέλεις μπούσουλα για τις τιμές που θα βάλεις στο περίπου μπορείς να συμβουλευτείς τους υπεύθυνους του στεκιού ή κάποιους παλιούς έμπειρους που ξέρουν την αγορά. φιλικά.

Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #97 στις: Μάιος 06, 2014, 07:28:06 πμ »

Ωραία συλλογή,ασχετα καταστάσεων η δυσκολίας ευρεσης,με μια προς το παρόν γρήγορη ματιά το μονολεπτάκι του 57 μου εκλεψε την καρδιά
+1 Δεν Απαξιωνω κανενα Νομισμα!!!αλλα σιγουρα ειναι χαμηλων καταστασεων και κοινα!!!(οσα εχω δει μεχρι τωρα!!!)εκτος ισως απο το μονολεπτο του 57!Αγαπητε Ευθυμη σου ευχομε να παρεις το ποσο που επιθυμεις! απο τις πωλησεις.σε χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
koyote1963
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 95



Προφίλ
« Απάντηση #98 στις: Μάιος 06, 2014, 03:27:48 μμ »

 (τους μεσαζοντες πολλοι εμισησαν το κερδος ομως ουδεις)............
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #99 στις: Μάιος 06, 2014, 04:32:55 μμ »

Ευθημη εγω σου κανω ανοιχτη προταση να τα αγορασω ΟΛΑ ΜΑΖΙ
Εαν κατι δοθει αλλου ισως για αυτο το κατι να ( καιω ) τα παραπανω χρηματα αρα δεν θα υπαρχει λογος να το κουβεντιασουμε μετα  Κλείσιμο ματιού
Εαν ενδιαφερεσε να φυγουν ολα μαζι και να μην σου μεινουν τα μισα μετα απουλητα θα περιμενω προσωπικο μυνημα με την τιμη που ζητας !!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Ευθύμης
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 115


Προφίλ
« Απάντηση #100 στις: Μάιος 07, 2014, 11:23:24 μμ »

Καλησπέρα παιδιά.Πραγματικά είμαι σε πολύ δύσκολη θέση γιατί έχω λάβει πολλά πμ. Λοιπόν τις επόμενες μέρες θα ανεβάσω και τα υπόλοιπα και ο θεός βοηθός. Λέω τις επόμενες μέρες όχι γιατί θέλω να καθυστερήσω αλλά γιατί κλείνω το ένα από τα δύο καταστήματα μου και καταλαβαίνετε ότι υπάρχει πολύ τρέξιμο και γυρίζω αργά στο σπίτι προσπαθώντας να τελειώσω επιτέλους και να ησυχάσω.ζητάω συγνώμη αν ξεσηκωσα κάποιους φίλους αλλά θα πρέπει να τελειώσω πρώτα τα του μαγαζιού και στην συνεχεια με τα δικά μας.
Καταγράφηκε
Ευθύμης
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 115


Προφίλ
« Απάντηση #101 στις: Μάιος 10, 2014, 11:49:44 μμ »

Παιδιά μόλις τελείωσα το σκανάρισμα του Γεωργίου Α΄.
1 ΔΡΧ
Καταγράφηκε
Ευθύμης
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 115


Προφίλ
« Απάντηση #102 στις: Μάιος 10, 2014, 11:51:39 μμ »

1 ΛΕΠΤΟ 1869
Καταγράφηκε
Ευθύμης
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 115


Προφίλ
« Απάντηση #103 στις: Μάιος 10, 2014, 11:53:02 μμ »

5 ΛΕΠΤΑ 1869
Καταγράφηκε
Ευθύμης
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 115


Προφίλ
« Απάντηση #104 στις: Μάιος 10, 2014, 11:54:59 μμ »

5 ΛΕΠΤΑ 1869 ΔΕΥΤΕΡΟ
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 11
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences