Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 03:59:34 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ONE PIASTRE 1881 THICK"1" PROOF NGC PR65BN EX. JERRY REMICK COLLECTION  (Αναγνώστηκε 2079 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
gekycoins
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 56


Προφίλ
« στις: Απρίλιος 18, 2014, 03:22:04 μμ »

Για τον φίλο μου τον Γιώργο τον Κουντουρίδη....που είναι κύριος σε όλες του τις πράξεις!
Γιώργο τον καφέ στο Λονδίνο δεν τον ξέχασα.... Χαμόγελο
Είπαμε 2000 μετρητά για να λιποθυμίσεις την ώρα της δημοπρασίας ώστε να τα πάρω όλα εγώ!!! χε χε χε....
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 18, 2014, 04:30:07 μμ »

Me 2000 λιποθυμώ και εγώ.... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

πλακα κάνω για να μην παρεξηγηθώ, οι φίλοι ξέρουν πως οτι χτυπώ πάει για θάνατο ¨) Άνεση Άνεση
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 18, 2014, 04:48:00 μμ από solferino » Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 18, 2014, 04:49:50 μμ »

Για τον φίλο μου τον Γιώργο τον Κουντουρίδη....που είναι κύριος σε όλες του τις πράξεις!
Γιώργο τον καφέ στο Λονδίνο δεν τον ξέχασα.... Χαμόγελο
Είπαμε 2000 μετρητά για να λιποθυμίσεις την ώρα της δημοπρασίας ώστε να τα πάρω όλα εγώ!!! χε χε χε....

Γεια σου φιλτατε Κυριάκο,

Ευχαριστω για την τιμή της αφιέρωσης και τα καλα σου λόγια και μάλιστα ανταποδίδω. Ο καφές θα σε περιμένει ζεστός μάλιστα θα είναι "French press" γεμάτος άρωμα. Η πρόσκληση ισχύει για όλους τους φίλους αν αποφασίσετε να έρθετε Λονδίνο οπότε αποφασίσετε. Απο 1η Μαΐου θα ειμαι στο καινούργιο μου γραφείο 10:00-4:00pm πληροφορίες στο σάιτ. Θα χαρω πολυ. Και θα εχω παντα κάτι εκτός απο καφε Στριφογύρισμα ματιών!

Κυριάκο αν αρχίζεις να μοιράζεις χιλιαρικα στην αίθουσα να λιποθυμησουμε, κρατά τα και πάρε τα νομίσματα,φθηνότερα θα σου βγει,χαχα Σαρκασμός Σαρκασμός

Αλλωστε λιποθύμησαμε ήδη με αυτα που ανεβάσες. Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών

Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 18, 2014, 04:52:39 μμ »

γιώργο ερθω και γω? Μαζί με τον cornelius ομως θα ερθω γιατι δε ξέρω να κυκλοφορώ....κυριακή ή δευτέρα μετα το viewing του baldwin?
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
gkounto
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1712


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Απρίλιος 18, 2014, 04:55:50 μμ »

γιώργο ερθω και γω? Μαζί με τον cornelius ομως θα ερθω γιατι δε ξέρω να κυκλοφορώ....κυριακή ή δευτέρα μετα το viewing του baldwin?

Μα βεβαιοτατα και να έρθεις, το ρωτάς Βασίλη; Σε περιμένω με χαρά λοιπόν.
Καταγράφηκε

Γιωργος
www.gkounto.com
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences