Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 28, 2024, 07:42:20 πμ
Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Χαριζοντε νομισματα  (Αναγνώστηκε 80219 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Han
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 890


Προφίλ
« Απάντηση #195 στις: Απρίλιος 16, 2014, 12:37:49 πμ »

Πρέπει όσοι έχουν την δυνατότητα και μας χαρίζουν , να στο λένε τι σκοπεύουν να βάλουν και μετά να στο αφήνουν το θέμα πάνω σου να αρχίσεις τα μαγικά σου..

Θα μας τρελάνεις εύκολα Χαμόγελο. Άντε γιατί έχουμε σκουριάσει , ωραία θα είναι . Με το καλό κάποιος να κάνει την αρχή..
Καταγράφηκε
apb
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 714


Προφίλ
« Απάντηση #196 στις: Απρίλιος 16, 2014, 12:49:08 πμ »

πολυ εξυπνη η ιδεα του NMS-κινητη εγκυκλοπαιδεια του σαιτ Χαμόγελο Χαμόγελο επικροτω και προτεινω και μαντεψιες σε σκορακια απο μουντιαλ Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4379


Προφίλ
« Απάντηση #197 στις: Απρίλιος 16, 2014, 01:08:02 πμ »

χαχαχα

δεν χρειαζετε ιδιατερη βοηθεια για να κανεις κατι... ετσι θα μπορω να παιζω κι εγω.. Κλείσιμο ματιού χαχαχαχα

επισεις.. δεν χρειαζετε να ειναι για το νομισμα που χαριζει καποιος! μπορει να ειναι για κατι αλλο... και να αναφερει οτ ιτο δωρο ειναι... πχ 10 λεπτα του 1869! Χαμόγελο

σκεψου λοιπον κατι ακομα και σαν σε γριφο.. ή σε γριφο- ποιηματακι με κρυμμενες πληροφοριες...

το μυαλο του καθενα μας δουλευει διαφορετικα... οποτε θα εχει πλακα...


"φανταρακια περπατωντας σε νοτες..
χαμογελο στα χειλη τους κρατουν...
και η αηδος παρεα τους κραταει
σαν πολεμουν, αυτη μοναχα ακουν..."


αν δεν το βρουν... συνεχιζεις την αλλη μερα....

"πανω σε ασημι σκαλισμενο ειναι το ασμα..
κι οι στρατιωτες ανεβαινουν το βουνο
μεσα στην μουσικη και την φωτια του οπλου, υπαρχει χασμα
και η αηδος κρατα το βλεμμα χαμηλο..."


κι αν ακομα δεν το βρουν... πραγμα που αμφιβαλλω...

"αν θες κι εσυ να νιωσεις δεος εστω λιγο...
αν πεις θελω κι εγω τους ηρωες να δω
και να ακουσω το τραγουδι πριν να φυγω..
το εισητηριο ειναι μοναχα 10 ευρω..."



οκ... μη μου πεις οτι δεν καταλαβες για ποιο νομισμα μιλαω! Κλείσιμο ματιού μου λειπει κιολας! χαχαχαχαχαχα
ειναι για το 10 ευρω της Βεμπο! Κλείσιμο ματιού

φυσικα εδω εδωσα ολη την περιγραφη του νομισματος σε ποιηματακι της πλακας...... απλα για να εξηγησω! δεν πρεπει να δινονται τοσες λεπτομερειες... γριφο θελουμε! Κλείσιμο ματιού

μπορεις λοιπον να κανεις χιλια δυο πραγματα! μπορεις να σκεφτεις τρελλα... κι ασε τους αλλους να ψαχνουν...
κι αν δεν τα καταφερνουν... τους δινεις μια μικρη βοηθεια... Κλείσιμο ματιού


**** αν εχει καποιος το κερμα με την βεμπο... ας ποσταρει μπρος - πισω φωτογραφιες για του λογου το αληθες... Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 16, 2014, 01:17:38 πμ από NMS » Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4379


Προφίλ
« Απάντηση #198 στις: Απρίλιος 16, 2014, 01:16:39 πμ »

πολυ εξυπνη η ιδεα του NMS-κινητη εγκυκλοπαιδεια του σαιτ Χαμόγελο Χαμόγελο επικροτω και προτεινω και μαντεψιες σε σκορακια απο μουντιαλ Σαρκασμός Σαρκασμός

δεν χρειαζονται σκορ... υπαρχουν πολλα πο μπορεις να κανεις με ενα διαγωνισμο σε μουντιαλ! εχω κανει ολοκληρο παιχνιδι και το ειχα ποσταρει σε ξενο site...

μιλαμε για 32 παιχτες... στο παιχνιδι! οποτε μια χαρα μας παει στο στεκι! Κλείσιμο ματιού

τι ελεγα...

βαζει τυχαιους αριθμο απ οτο 1 εως το 32 σε καθε ομαδα που λαμβανει μερος στο μουντιαλ! αυτους τους ξερει μονο αυτος που κανει το διαγωνισμο...

ζηταει λοιπον απο τους συμμετεχοντες να διαλεξουν εναν αριθμο τυχαια απο το 1 εως το 32 (32 ομαδες δεν ειναι; ). οι πρωτοι 32 συμμετεχοντες... λαμβανουν μερος!

οτι ομαδα σου κατσει ειναι και το τυχερο σου! με αυτη θα παιζεις!

τωρα... για καθε 3 ποντους που θα κερδιζει η ομαδα σου... θα εχεις μια σημμετοχη στην τελικη κληρωση!
αν μια ομαδα δεν παρει 3 βαθμους... σαν τιμης ενεκεν ο παιχτης που εχει την ομαδα θα παρει μια συμμετοχη.

οι ομαδες που θα περασουν στην επομενη φαση... θα παρουν μια συμμετοχη εξτρα σαν μπονους!

αυτο θα συνεχιστει μεχρι τον τελικο! αυτος που θα εχει την νικητρια αυτου... θα παρει το ενα δωρο.. ενω ολοι οι αλλοι (ο πρωτος νικητης ειναι πια εκτος συναγωνισμου), θα μπουν στην κληρωση για το δευτερο δωρο που λογικα θα ειναι χαμηλοτερης αξιας απο το πρωτο! ετσι εχουμε ολους μεσα στο παιχνιδι, αν η ομαδα σου εχει προχωρησει αρκετα εχεις περισσοτερες πιθανοτητες.. αλλα μιας κια η τυχη παιζει σπουδαιο ρολο... καλλιστα ενας που εχει μονο 1 συμμετοχη μπορει να ειναι ο νικητης!!! Κλείσιμο ματιού

οποτε το ενδιαφερον δεν μειωνετε, δεν εχουμε τζογο... πραγμα που δεν θα μου αρεσε... και θα ειμαστε απικο για τα αποτελεσματα! χαχαχαχα

που εισαι τε ΟΠΑΠ... ρε Μελισσανιδη ακους;;; παρε με ρε να σου φτιαξω διαγωνισμους που θα τρελλαθουμε ολοι! χαχαχαχαχα
Καταγράφηκε
apb
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 714


Προφίλ
« Απάντηση #199 στις: Απρίλιος 16, 2014, 02:04:34 πμ »

χαχα ανεξαντλητη πηγη εμπνευσης,μπραβο σε χαιρομαι Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Han
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 890


Προφίλ
« Απάντηση #200 στις: Απρίλιος 16, 2014, 08:04:00 πμ »

Ορίστε η Βέμπο που ζήτησες Νίκο μου..

Αφιερωμένη

   
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #201 στις: Απρίλιος 16, 2014, 08:19:39 πμ »

όχι βρε παιδιά τώρα που έμαθα το ρολογάκι    Χαμόγελο . Όπως και να γίνει εδώ θα είμαστε και θα παίζουμε . Παίζουμε για να διασκεδάσουμε και όχι για να κερδίσουμε..

Τώρα βέβαια εάν καταφέρουμε και κερδίσουμε η χαρά είναι διπλή  Χαμόγελο
Mπηκα τωρα και τα ειδα καλοριζικα φιλε ολα αλλα δεν μου το βγαζεις απο το μυαλο οτι κατι εχεις κανει και εξηγουμαι πολλα παιδια πετυχαν ακριβως τον χρονο στις δοκιμασιες πως το δικο σου μηνυμα εμφανιζεται παντα πρωτο?Ειναι μια απορια που θα την θεσω στην επομενη συναντηση με τον Χανιωτη προκειμενου να μου το αναλυσει-εξηγησει  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο και παλι καλοριζικα
Καταγράφηκε
Han
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 890


Προφίλ
« Απάντηση #202 στις: Απρίλιος 16, 2014, 08:42:15 πμ »

Κοίτα τα πρώτα που χάριζαν . Πριν το ασημένιο . Πάλι 4-5 άτομα κάναμε τον ίδιο χρόνο , και δεν τα κέρδισα εγώ.
Όπως είπε κάποιο άλλο μέλος , το ρολόι που τρέχει , υπάρχουν και δέκατα του δευτερολέπτου τα οποία δεν μπορούμε να τα δούμε. Ήμουν τυχερός απλά αυτή την φορά   Χαμόγελο  .. Ότι κάνω εγώ κάνουν και οι άλλοι δεν υπάρχει κανένα κόλπο
Καταγράφηκε
Han
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 890


Προφίλ
« Απάντηση #203 στις: Απρίλιος 16, 2014, 08:44:51 πμ »

Κερδίζει αυτός που η απάντησή του είναι πρώτη... Το ρολόι, αν και δεν τα βλέπουμε, μετράει και δέκατα. Οπότε όποιανου η απάντηση είναι πρώτη, είναι πιο κοντά στο ακριβώς...


Ορίστε ο φίλος που το λέει
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #204 στις: Απρίλιος 16, 2014, 09:37:00 μμ »

TEST
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #205 στις: Απρίλιος 16, 2014, 09:38:00 μμ »

TEST 2
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
Han
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 890


Προφίλ
« Απάντηση #206 στις: Απρίλιος 16, 2014, 09:41:48 μμ »

Σωστός   Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #207 στις: Απρίλιος 17, 2014, 03:31:00 μμ »

TEST 3
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
antonis chaniotis
Επισκέπτης
« Απάντηση #208 στις: Απρίλιος 18, 2014, 08:55:10 μμ »

Ας δοκιμασω την ιδεα του Νικου
Εκανα ενα ξεδιάλυμα και εβγαλα μερικα διπλα που ειχα, και φυσικα τι καλυτερο να τα παρει καποιος που μπορει να μην τα εχει,η ξεκιναει τωρα .....
Λοιπον θα δωσω μια πληροφορια που εχει σχεση με αυτο που θα δωσω....εχει οσο χρονο θελει καποιος να μου την απαντήσει,αυτος που θα απαντησει πρωτος,μετα θα παιξει μαζι μου το παιχνιδι των ερωτησεων,θα του κανω 4 ερωτησεις και θα εχει 5 λεπτα χρονο να απαντήσει,αν απαντησει  μεσα στον χρονο ...το δωρακι δικο του


Υπήρξε ένας μάλλον αδύναμος βασιλιάς και κουμάντο στην πραγματικότητα έκανε η γυναίκα του
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #209 στις: Απρίλιος 18, 2014, 08:59:50 μμ »

Ας δοκιμασω την ιδεα του Νικου
Εκανα ενα ξεδιάλυμα και εβγαλα μερικα διπλα που ειχα, και φυσικα τι καλυτερο να τα παρει καποιος που μπορει να μην τα εχει,η ξεκιναει τωρα .....
Λοιπον θα δωσω μια πληροφορια που εχει σχεση με αυτο που θα δωσω....εχει οσο χρονο θελει καποιος να μου την απαντήσει,αυτος που θα απαντησει πρωτος,μετα θα παιξει μαζι μου το παιχνιδι των ερωτησεων,θα του κανω 4 ερωτησεις και θα εχει 5 λεπτα χρονο να απαντήσει,αν απαντησει  μεσα στον χρονο ...το δωρακι δικο του


Υπήρξε ένας μάλλον αδύναμος βασιλιάς και κουμάντο στην πραγματικότητα έκανε η γυναίκα του

Παυλος Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 26
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences