Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 02, 2024, 08:01:14 πμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΣΠΑΝΙΟΤΗΤΕΣ!!!  (Αναγνώστηκε 67441 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Μάρτιος 29, 2014, 12:23:45 πμ »

Χα χα χα.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο!! Αρχισαν τα όργανα.... Γιατί παντού και πάντα πρέπει να υπάρχει ένας άπιστος θωμάς ( μπορεί και περισσότεροι.... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός)Απορία??
Η απάντηση λοιπόν είναι φυσικά ναι !!ειναι δικές μου , ολόδικές μου,  κατάδικές μου Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Και για να το αποδείξω αυτό θα ήθελα να παρατηρήσετε καλά τις προστατευτικές θήκες στις οποίες βρίσκονται οι κάρτες. Πιστεύω πως είμαι ο μόνος ίσως στη Ελλάδα που έχει τέτοιες ζελατίνες για κάρτες ( τις εισάγω μόνος μου από Αμερική είναι χωρίς παράγωγα πετρελαίου αντικολλητικές αντιτοξικές  πλαστικοποιημένες και βοηθούν στο να μην πιανει υγρασία η ζελατίνα και πανιάζει το νούμερο στην  κάρτα.... όποιος κατάλαβε κατάλαβε..... Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση)
Ολες λοιπόν οι κάρτες που θα ανεβάσω εγώ βρίσκονται μέσα σε τέτοιες ζελατίνες!! Τώρα τι εννοείς με τον όρο ΝΑ ΒΆΛΩ ΚΑΙ ΛΊΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ δε κατάλαβα αλλά το θέμα εδώ είναι οι φωτογραφίες και τα κομμάτια σαν παρουσίαση όχι τα ρομάτζα και οι συναισθηματικές  ιστορίες (για αγρίους.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο)....
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #46 στις: Μάρτιος 29, 2014, 12:31:26 πμ »

Χα χα χα.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο!! Αρχισαν τα όργανα.... Γιατί παντού και πάντα πρέπει να υπάρχει ένας άπιστος θωμάς ( μπορεί και περισσότεροι.... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός)Απορία??
Η απάντηση λοιπόν είναι φυσικά ναι !!ειναι δικές μου , ολόδικές μου,  κατάδικές μου Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Και για να το αποδείξω αυτό θα ήθελα να παρατηρήσετε καλά τις προστατευτικές θήκες στις οποίες βρίσκονται οι κάρτες. Πιστεύω πως είμαι ο μόνος ίσως στη Ελλάδα που έχει τέτοιες ζελατίνες για κάρτες ( τις εισάγω μόνος μου από Αμερική είναι χωρίς παράγωγα πετρελαίου αντικολλητικές αντιτοξικές  πλαστικοποιημένες και βοηθούν στο να μην πιανει υγρασία η ζελατίνα και πανιάζει το νούμερο στην  κάρτα.... όποιος κατάλαβε κατάλαβε..... Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση)
Ολες λοιπόν οι κάρτες που θα ανεβάσω εγώ βρίσκονται μέσα σε τέτοιες ζελατίνες!! Τώρα τι εννοείς με τον όρο ΝΑ ΒΆΛΩ ΚΑΙ ΛΊΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ δε κατάλαβα αλλά το θέμα εδώ είναι οι φωτογραφίες και τα κομμάτια σαν παρουσίαση όχι τα ρομάτζα και οι συναισθηματικές  ιστορίες (για αγρίους.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο)....
Κανένας Θωμάς...
Απορία εξέφρασα, επειδή μου φάνηκε πολύ καλό για να είναι αληθινό.
Οπως και να έχει πάντως, είναι καταπληκτικά κομμάτια!
Συγχαρητήρια!
Καταγράφηκε
riongreece
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 55


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Μάρτιος 29, 2014, 12:44:12 πμ »

Κάποια λαθάκια ακόμη

Σε παρακαλώ διαφώτισ'ε με!...
Που βρίσκεται το σφάλμα στη Χάλκη;
Είναι κλειστή και δεν έχει κωδικό.
Καταγράφηκε
Minos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 361


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Μάρτιος 29, 2014, 12:45:48 πμ »

Κάποια λαθάκια ακόμη

Σε παρακαλώ διαφώτισ'ε με!...
Που βρίσκεται το σφάλμα στη Χάλκη;
Είναι κλειστή και δεν έχει κωδικό.

Σε ευχαριστώ! Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Μάρτιος 29, 2014, 12:49:24 πμ »

Χα χα χα.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο!! Αρχισαν τα όργανα.... Γιατί παντού και πάντα πρέπει να υπάρχει ένας άπιστος θωμάς ( μπορεί και περισσότεροι.... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός)Απορία??
Η απάντηση λοιπόν είναι φυσικά ναι !!ειναι δικές μου , ολόδικές μου,  κατάδικές μου Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Και για να το αποδείξω αυτό θα ήθελα να παρατηρήσετε καλά τις προστατευτικές θήκες στις οποίες βρίσκονται οι κάρτες. Πιστεύω πως είμαι ο μόνος ίσως στη Ελλάδα που έχει τέτοιες ζελατίνες για κάρτες ( τις εισάγω μόνος μου από Αμερική είναι χωρίς παράγωγα πετρελαίου αντικολλητικές αντιτοξικές  πλαστικοποιημένες και βοηθούν στο να μην πιανει υγρασία η ζελατίνα και πανιάζει το νούμερο στην  κάρτα.... όποιος κατάλαβε κατάλαβε..... Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση Άνεση)
Ολες λοιπόν οι κάρτες που θα ανεβάσω εγώ βρίσκονται μέσα σε τέτοιες ζελατίνες!! Τώρα τι εννοείς με τον όρο ΝΑ ΒΆΛΩ ΚΑΙ ΛΊΓΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ δε κατάλαβα αλλά το θέμα εδώ είναι οι φωτογραφίες και τα κομμάτια σαν παρουσίαση όχι τα ρομάτζα και οι συναισθηματικές  ιστορίες (για αγρίους.... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο)....
Κανένας Θωμάς...
Απορία εξέφρασα, επειδή μου φάνηκε πολύ καλό για να είναι αληθινό.
Οπως και να έχει πάντως, είναι καταπληκτικά κομμάτια!
Συγχαρητήρια!

Θα ήταν πολύ καλό για να είναι αληθινό αν στη φωτογραφία που ανέβασα υπήρχε και ο Ισθμός της κορίνθου του 1/95 ο οποίος δεν υπάρχει και το λέω με σιγουριά 100%. Παρόλο που  μερικοί ευκολόπιστοι εκδότες καταλόγου τρέχοντας να προλάβουν πιθανή σπανιότητα  δημοσίευσαν τη κάρτα μονταρσμένη  χωρίς να υπάρχει στην πραγματικότητα και αυτό φυσικά τους στοίχησε σε άσχημη φήμη αποτρέποντάς τους να καταχωρήσουν ενότητα με λάθη στις επόμενες εκδόσεις τους......
Ιστορικά τώρα :  Τα τρία αυτά λάθη έχουν τυπωθεί σε περίπου 50-100 κομμάτια ( πόσα έχουν διασωθεί μέχρι σήμερα δε ξέρω) με την 25η Μαρτίου να είναι το πιο δύσκολο από τα τρία.... Φυσικά σε τιμή δε θα αναφερθώ διοτι πραγματικά δεν είμαι σε θέση να την προσδιορίσω ( πάντως θεωρώ οτι σαν αξία είναι πολύ παραπάνω από τον κατάλογο του ΜΠ.... ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΑΝΤΑ ΓΝΩΜΗ... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός)
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #50 στις: Μάρτιος 29, 2014, 12:50:04 πμ »

Αλλες απορίες.
Γιατί τα αναφέρεις σαν λάθη;
Και γιατί έχουν εκδοθεί τόσα πολλά;
Η αρίθμηση, έτσι δεν πάει κανονικά;
Καταγράφηκε
riongreece
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 55


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Μάρτιος 29, 2014, 12:50:53 πμ »

Φίλε warrior η χαλκίδα 123 πριν λίγο καιρό υπήρχε στο delcampe προς πώληση γύρω στα 120 ευρώ.Χαλαρά ξεκίνησε ο searcher.;Όταν ανεβάσει τα 0429 τότε θα μπορείς να πεις ότι είναι καλά για να είναι αληθινά.
Νίκο κάπου πίσω ήταν μια τριπλέτα ενωμένες texaco με τη μεσαία ανάποδα.Δεν τη βλέπω στο album όμως.Μάλλον  την πούλησα καταλάθος και δεν είχα άλλη Απορία
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Μάρτιος 29, 2014, 12:56:03 πμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Πες τα ρε Δημήτρη διοτι αν τα πω εγω θα παρεξηγηθω και δεν το θελω.....και στα 429 η τιμή παραείναι τρελλοκομείο για να την πει κάποιος.... μη κοιτας που βρεθηκε κατάλογος να τα αναφέρει και να ξεστομίσει τιμη Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός......
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #53 στις: Μάρτιος 29, 2014, 12:57:27 πμ »

Εσύ όμως που ξέρεις οτι μετά θα ανέβαζα 0429??? Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
riongreece
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 55


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Μάρτιος 29, 2014, 01:00:05 πμ »

Μετά το 123 έρχεται το 0429 .Την άλλη βδομάδα θα ανεβάσω 0113 και 0125 Κλείσιμο ματιού Τελευταία θα ανεβούν το 0115 και 0500 δ
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Μάρτιος 29, 2014, 01:03:08 πμ »

Χα χα... γνώστης ο συλλέκτης Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός!!! Οπότε θα πιασουμε αριθμήσεις έεε?? Καλά πάμε..... Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
riongreece
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 55


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Μάρτιος 29, 2014, 01:05:21 πμ »

Εσύ όμως που ξέρεις οτι μετά θα ανέβαζα 0429??? Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αν είχες περάσει απ τον κυρ θανάση τα καλά τα χρόνια με τις τσέπες γεμάτες λεφτά δεν τα γλύτωνες τα 0429.Υπαρχουν και τα 00.Κάπου τα έχω κι αυτά.Και το προπό είχε.Τόσο που το ζήταγε μπορεί να το έχει ακόμα!!!!
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #57 στις: Μάρτιος 29, 2014, 01:19:11 πμ »

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Είχα περάσει και μάλιστα στο top της  τηλεκάρτας  δυστυχώς ή ευτυχώς δε ξέρω αλλά πέρασα με τις τσέπες ολόαδειες οπότε μόνο κοιτούσα και δεν μπορούσα να αγοράσω.... Μήπως εσύ τα πήρες τα 0429 γιατί οι τιμές τους ήταν αστρονομικά ψηλές τότε.... άσε που τις έδινε και τις 4 μαζί και όχι χώρια και ήταν ακατόρθωτο να τις πάρω...ούτε με δόσεις ούτε με  δάνειο χα χα χα.Και Το προπό ( ανοικτό) είχα πιάσει τότε στα χέρια μου  από τον ίδιο άνθρωπο και φυσικά που λεφτά να το πάρω αλλά πάντως αν το έβρισκα σήμερα στα λεφτά που το έδινε τότε θα το έπαιρνα χωρίς δεύτερη σκέψη.... Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Μάλιστα έχω και μια δυσέλιδη χειρόγραφη λίστα του που είχε βάλει λάθη κωδικούς ΕΑ και στρογγυλά μέσα και προχθες που την έβλεπα με πιασαν κάτι γέλια από τις τιμές   Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο    Αλλά ρε παιδιά το θέμα είναι η παρουσίαση σπανιοτήτων όχι οι ιστορίες από τα παλία..... Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο.... Αντε ας ανεβάσω κατι να περνά η ώρα.....
 Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Searcher
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 142


Προφίλ
« Απάντηση #58 στις: Ιούνιος 08, 2014, 12:36:06 πμ »

Βλέπω η παρεα στερεψε απο σπανιοτητες.... Δυο μηνες και περασαν καμια νεα εισοδος..... Παει η καρτα βουλιαξε.... Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Ιούνιος 08, 2014, 07:08:20 πμ »

Βλέπω η παρεα στερεψε απο σπανιοτητες.... Δυο μηνες και περασαν καμια νεα εισοδος..... Παει η καρτα βουλιαξε.... Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη Λύπη
Τώρα κατάλαβες ότι η τηλεκάρτα έχει βουλιάξει;
Από τις 'σπανιότητες';
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences