Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 10, 2024, 05:33:31 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Μετάλλια ΠΝΕ  (Αναγνώστηκε 27355 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 04, 2014, 11:49:46 μμ »

ευχαριστω Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1582


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 05, 2014, 12:57:56 πμ »

Εχω στειλει και εγω μαιλ οτι θελω... απο το πρωι που μου ηρθε το μαιλ.
Το εστειλα στο μαιλ απο οπου μου ηρθε το μηνυμα. Πρεπει να το στειλω και καπου αλλου?
Καταγράφηκε
CHRISTOSCOIN
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 153


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 05, 2014, 12:58:09 πμ »

ΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΤΕΙΤΕ ΜΕΛΗ ΣΤΗ Π.Ν.Ε ΣΑΣ ΔΙΝΕΙ ΠΡΟΣΒΑΣΗ
ΣΕ 4 ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ
52 ΕΒΔΟΜΑΔΙΕΣ ΑΓΟΡΕΣ
ΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΗ ΚΡΑΤΙΚΗ ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
ΚΑΙ ΑΝΑΠΑΡΑΓΩΓΕΣ ΒΙΒΛΙΩΝ ΚΟΣΤΟΥΣ ΣΧΕΔΟΝ ΙΔΙΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΣΥΝΔΡΟΜΗ ΕΤΗΣΙΩΣ.

ΓΙΑ ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΜΕΛΩΝ ΜΙΑΟΥΛΗ 15Α  ( ΟΧΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ) ΚΑΘΕ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΣΤΟ info@nomisma.gr MΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΙΤΗΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΤΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΛΗ ΑΡΑ ΑΝ ΚΑΤΑΘΕΣΕΤΕ 75 ( 40 ΣΥΝΔΡΟΜΗ + 35 ΜΕΤΑΛΛΙΟ) ΕΧΕΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ
ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΙΣΕΨΟΥΝ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΠΝΕ ΠΑΝΤΩΣ ΓΙΑ ΜΗ ΜΕΛΗ.

ΦΙΛΙΚΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ Π.Ν.Ε

Καταγράφηκε
CHRISTOSCOIN
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 153


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 05, 2014, 12:58:45 πμ »

ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΘΑ ΔΩΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ Κ.ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΠΟ ΑΥΡΙΟ
Καταγράφηκε
ΡΑVMK3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 649


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 05, 2014, 01:20:33 πμ »

χρήστο απο το σύνδεσμο επικοινωνίας με την Π.ΝΕ,
μπορούμε να κάνουμε την παραγγελία, τα μέλη?
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 05, 2014, 09:00:52 πμ »

Μην κουράζεστε... υπάρχει λύση... δεν χρειάζεται να είστε μέλη ή να τρέχετε να κάνετε εγγραφές.
Θα ενημερώσετε κάποιο μέλος (όπως έκαναν ήδη σχεδόν όλα τα μη μέλη), για να ζητήσει 3-4, ούτω ώστε να το εντάξετε στη συλλογή σας. Εξ άλλου 300 κομμάτια είναι... φτάνουν για όλους.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 05, 2014, 09:42:05 πμ »

Επικροτώ, όντας άσχετος με την Ένωση (και όχι Λέσχη, όπως πολλοί την αποκαλούν ή έτσι φαίνεται να λειτουργεί) το σκεπτικό της εκτύπωσης μεταλλίου. Αλλά με προεγγραφή και προπληρωμή, όσων τεμαχίων επιθυμεί το κάθε μέλος... και όριο το 300, δεν μπορώ να κατανοήσω το σκεπτικό. Λυπάμαι που το λέω, αλλά υπάρχει κάτι σάπιο στο βασίλειο της Δανιμαρκίας. Κάτι είναι λάθος... βοηθήστε με να καταλάβω... τι ;;
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
ouzaki
Επισκέπτης
« Απάντηση #22 στις: Μάρτιος 05, 2014, 10:12:34 πμ »

Εξ άλλου 300 κομμάτια είναι... φτάνουν για όλους.

σίγουρα .και αυτά  που θα "περισσέψουν" θα πουληθούν  στο ebay η κάπου άλλου ...
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #23 στις: Μάρτιος 05, 2014, 10:45:40 πμ »

Δεν μπορω να καταλαβω πως κατηγορειτε την πνε και βγαζετε συμπερασματα ατομα τα οποια δεν εχετε πατησει ποτε το ποδι σας εκει . Γιατι να υπαρχει προεγγραφη και προπληρωμη ?? Γιατι πολυ απλα μια τετοια κινηση στοιχίζει 10000 ευρω . Ποιος θα την πληρωσει ??  Μετα λετε οτι οσα μεινουν απουλητα θα πανε στο ebay ?? Ποιος θα τα βγαλει για πωληση η π.ν.ε. ?? Ειναι φυσικο προσωπο η εταιρια για να κανει κατι τετοιο ?
ακομα αγχωνεστε λες και ειναι πυθαγορας η Ιπποκράτης , σιγα ρε παιδια ....300 κομματια ειναι και ολοι θα παρουμε πάρουμε και θα περισσεύουν  κιολας . Αν και εγω πιστευω πως θα πρεπει να παρουν ΜΟΝΟ τα μελη της πνε , γις τον λογο οτι γι αυτα φτιαχθηκε .  Πηρε κανενας μεταλλιο πολεμου απο τον καναπε ? Πηρε κανενας μεταλλιο στιβου ενω δεν ετρεξε ? Γιατι καποιος να μπορει να παρει μεταλλιο της πνε ενω δεν ανηκει εκει και ειναι μια ενωση ενεργη που βοηθαει το χομπυ μας.
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #24 στις: Μάρτιος 05, 2014, 11:30:19 πμ »

Δεν κατηγόρησα κανέναν, αντιθέτως επικροτώ την κίνηση για εκτύπωση μεταλλίων.

Εξ' άλλου ο καθένας μπορεί να τυπώσει όποτε θέλει μετάλλια, γιατί όχι και η ΠΝΕ (δεν κάνει κάτι διαφορετικό, απ' ότι οι υπόλοιποι. Θα μπορούσε να κάνει και μπρελόκ, ή κάρτα μέλους... για τα μέλη).

Το ποιος θα πληρώσει, έχει ήδη απαντηθεί... Τα μέλη (και όχι τα εν δυνάμει μέλη).

Για όσα μείνουν απούλητα, δεν μπορώ να απαντήσω. Δεν ξέρω τι μπορεί να έχουν στο μυαλό τους οι υπεύθυνοι (εκεί αναφέρεται η νύξη περί σάπιου στη Δανιμαρκία). Διότι πράγματι, δεν είναι ούτε φυσικό πρόσωπο, ούτε εταιρεία και επιπροσθέτως μπορεί να ελεγχθεί (Ουδέν κρυπτόν υπό τον Ήλιο).

Εν μέρει συμφωνώ ποιοι πρέπει πάρουν. Και συμπληρώνω την σκέψη μου... καλό είναι να πάρουν ΚΑΙ τα ήδη μέλη (ένας βασικός σκοπός ύπαρξης της ΠΝΕ είναι η προώθηση και επέκταση).

Και όντως... η ΠΝΕ είναι μία Ένωση ενεργή (στην Αθήνα), που βοηθά το χομπυ (αν και πιστεύω ότι δεν θα έπρεπε μόνο να βοηθά, αλλά και να επεκτείνει, να μελετά, να ελέγχει, να είναι αρωγός και να συνδράμει κλπ κλπ).

Κάνω... σκέψεις... προτάσεις... αερολογία... ανάλογα το πως με αντιμετωπίζει ο συνομιλητής.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
CHRISTOSCOIN
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 153


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Μάρτιος 05, 2014, 11:41:33 πμ »

Παμε στα ευκολα

ΟΥΖΑΚΙ .. ΤΑ ΑΔΙΑΘΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΙΑ ΤΗΣ Π.Ν.Ε ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ..

GKCOLLECT ΕΝΩ ΑΡΧΙΖΕΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΜΕ ΣΑΝ ΚΛΕΙΣΤΗ ΛΕΣΧΗ ΚΑΙ ΑΡΕΣ ΜΑΡΕΣ ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΕΣ. ΣΥΝΔΡΑΜΕΙ.... ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΠΟ 600 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΗΓΕ 1200 ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ Δ.Σ
ΤΗΣ Π.Ν.Ε ΕΚΑΝΕ ΑΠΕΙΡΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΜΕΛΕΤΗ.. ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΟΜΙΛΙΕΣ
ΕΛΕΓΧΕΙ.. ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ.. ??
ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ... ΜΑ ΟΥΤΕ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ Α.Φ.Μ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΜΑΣΤΕ.

ΚΥΡΙΟΙ 75 ΕΥΡΩ ( ΣΥΝΔΡΟΜΗ + ΜΕΤΑΛΛΙΟ) Η ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ 35 ΕΥΡΩ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΝΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

ΦΙΛΙΚΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ Π.Ν.Ε


Υ.Γ ΟΝΤΑΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΝΑΤΑΣΕΩΣ ΕΛΕΩ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΜΟΝΑΧΟ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ( ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΕΓΩ)

Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #26 στις: Μάρτιος 05, 2014, 11:55:21 πμ »

Παμε στα ευκολα

ΟΥΖΑΚΙ .. ΤΑ ΑΔΙΑΘΕΤΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΓΙΑ ΤΗΣ Π.Ν.Ε ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ..

GKCOLLECT ΕΝΩ ΑΡΧΙΖΕΙ ΩΡΑΙΑ ΜΕΤΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥΜΕ ΣΑΝ ΚΛΕΙΣΤΗ ΛΕΣΧΗ ΚΑΙ ΑΡΕΣ ΜΑΡΕΣ ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΕΣ. ΣΥΝΔΡΑΜΕΙ.... ΝΑΙ ΟΝΤΩΣ Ο ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΠΟ 600 ΚΟΜΜΑΤΙΑ ΠΗΓΕ 1200 ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ Δ.Σ
ΤΗΣ Π.Ν.Ε ΕΚΑΝΕ ΑΠΕΙΡΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
ΜΕΛΕΤΗ.. ΠΟΛΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΟΜΙΛΙΕΣ
ΕΛΕΓΧΕΙ.. ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ.. ??
ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ... ΜΑ ΟΥΤΕ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΕ Α.Φ.Μ ΚΑΙ ΕΛΕΓΧΟΜΑΣΤΕ.

ΚΥΡΙΟΙ 75 ΕΥΡΩ ( ΣΥΝΔΡΟΜΗ + ΜΕΤΑΛΛΙΟ) Η ΒΡΕΙΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΦΙΛΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΜΕ 35 ΕΥΡΩ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΝΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ

ΦΙΛΙΚΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΑΜΟΝΙΤΗΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ Π.Ν.Ε


Υ.Γ ΟΝΤΑΣ ΣΕ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΗΣ ΑΝΑΤΑΣΕΩΣ ΕΛΕΩ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΜΟΥ ΠΡΟΣ ΜΟΝΑΧΟ ΔΕΝ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΕ ΑΛΛΕΣ ΑΕΡΟΛΟΓΙΕΣ ( ΟΠΩΣ ΤΟ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ ΕΓΩ)



Σ' ευχαριστώ για την απάντησή στις αερολογίες μου.
Τι να κάνουμε, μικρό μυαλό κουβαλάμε... αερολογίες λέμε.
Επίσης να με συγχωρείς που σε κούρασα ψυχολογικά, και λυπάμαι που έριξα το επίπεδο της συζήτησης.  Δεν ήθελα να σε εξαναγκάσω να ρίξεις και το δικό σου επίπεδο. Ειλικρινά λυπάμαι που το κατάφερα, τόσο εύκολα, αυτό.
Θα συνεχίσω με το φτωχό μυαλό μου, να πράττω ότι πράττουν εκατοντάδες συλλέκτες... εκτός ΠΝΕ.
Και πάλι να με συγχωρείς... έχεις απόλυτο δίκιο.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #27 στις: Μάρτιος 05, 2014, 12:08:34 μμ »

 χρηστο ποια εταιρία ειναι η π.ν.ε. ?? Πουλαει προιοντα η κανει παροχη υπηρεσιων ? Το οτι εχει αφμ δεν την κατατασει στις εταιριες. Γιατι και εγω και ολοι μας πιστευω πως καθε κυριακη παμε σε εναν συλλογο ενωση λεσχη , πεστο οπως θες που δεν εχει κερδοσκοπικο χαρακτηρα αλλα λογω των δημοπρασιων , τα υπερ λεσχης και των δωρεων που ολοι κανουμε συντηρηται και εχει και αποθεματικο . Και οι εταιροι ποιοι ειναι ? Τα το δ.σ. που αλλαζει καθε 2 χρονια Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
CHRISTOSCOIN
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 153


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Μάρτιος 05, 2014, 12:16:39 μμ »

BAΣΗ ΝΟΜΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ.

ΜΕΤΟΧΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΑΣΗ ΝΟΜΟΥ ΟΛΟΙ ΜΑΣ. ΤΟ ΜΗ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΑΠΑΛΑΣΕΙ ΟΛΟΥΣ ΑΠΟ ΕΥΘΥΝΕΣ ΟΠΩΣ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΕΣ ΤΩΝ ΕΤΑΙΡΙΩΝ. ΤΟ Δ.Σ ΕΧΕΙ ΕΥΘΥΝΗ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ. ΟΤΑΝ ΛΥΕΤΑΙ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ Μ.Κ.Χ ΟΛΟ ΤΟ ΑΠΟΘΕΜΑ ΓΥΡΝΑΕΙ ΣΤΟ ΚΡΑΤΟΣ ΣΤΟ ΚΩΔΙΚΟ ΑΡΙΘΜΟ ΕΞΟΔΩΝ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ
0718 ΚΛΗΡΟΔΟΤΗΜΑΤΑ - ΕΤΑΙΡΕΙΑ Μ.Κ.Χ.

ΦΙΛΤΑΤΕ GK COLLECT KAΛΕΣ ΣΥΛΛΟΓΕΣ....
Καταγράφηκε
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #29 στις: Μάρτιος 05, 2014, 12:30:56 μμ »

Σ' ευχαριστώ για τις ευχές σου.

Το κατά δύναμιν... βλέπεις εδώ στην επαρχία είμαστε λίγο πίσω από τον κόσμο και κοντόμυαλοι, είμαστε λίγο 'χωριάτες'. Να μας συγχωρείτε.

Μη δίνεις σημασία σ'  όσα λέω... είναι αερολογίες.

Και πάλι σ' ευχαριστώ... κι ανταποδίδω τις καλύτερες ευχές μου.
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences