Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 04:49:59 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΠΤΥΧΙΑΚΗ  (Αναγνώστηκε 17930 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Μάρτιος 03, 2014, 10:09:13 πμ »

Καλημερα Βασιλη μου και χρονια πολλα!σιγουρα καλα κανεις!εννοω στην Ευβοια που ειχα αναρτησει στο +1(google) προχθες μαλλον.σε χαιρετω,γιαννης.
Να σε καλα Γιαννη μου.ναι κατι τετοια περιεργα μου αρεσουν  και τα ψαχνω πολυ και θα ηθελα να παω.
Στο θεμα μας τωρα,αντε βρε παιδια δεν υπαρχει καποιος που να γνωριζει τα πουλια εστω και καποιος κυνηγος Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Μάρτιος 03, 2014, 11:02:00 πμ »

ΑΑΑ..... Βασιλη μαρεσε αυτό ,,,, κανας κυνηγος χα χα χα χα   οι περισσοτεροι κυνηγοι υο μονο που ξερου από πουλια είναι πυροβολα ότι πεταει ...
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Μάρτιος 03, 2014, 11:12:54 πμ »

ΑΑΑ..... Βασιλη μαρεσε αυτό ,,,, κανας κυνηγος χα χα χα χα   οι περισσοτεροι κυνηγοι υο μονο που ξερου από πουλια είναι πυροβολα ότι πεταει ...

Επειδη ειμαι κυνηγος και με προσβαλλει αυτο που λες σου απανταω οτι γνωριζω πολυ καλα την ρυθμιστικη και γνωριζω πολυ καλα τι πρεπει να πυροβολησω και τι οχι!! Θυμός Θυμός Θυμός

Η ρυθμιστικη των θηρευσιμων ειδων εκδιδεται απο επιστημονες ετσι ωστε να μην διαταρασσεται ο πληθυσμος τους!!

Αυτοι που πυροβολουν οτι πεταει ΔΕΝ ειναι κυνηγοι αλλα ΛΑΘΡΟΚΥΝΗΓΟΙ!!

Υπαρχει διαφορά!!Οπως μεταναστης-λαθρομεταναστης  εμποριο-λαθρεμποριο κ.τ.λ

Γιαυτο προσεξε τους χαρακτηρισμους που απευθυνεις σε μια κοινωνικη ομαδα 200.000 ανθρωπων!! Θυμός Θυμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #18 στις: Μάρτιος 03, 2014, 11:26:39 πμ »

Στο θεμα μας τωρα σας παρακαλω Στριφογύρισμα ματιών
Ηρεμαααααααα Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
yiorgos131313
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1369



Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Μάρτιος 03, 2014, 11:44:49 πμ »

ΑΑΑ..... Βασιλη μαρεσε αυτό ,,,, κανας κυνηγος χα χα χα χα   οι περισσοτεροι κυνηγοι υο μονο που ξερου από πουλια είναι πυροβολα ότι πεταει ...

Επειδη ειμαι κυνηγος και με προσβαλλει αυτο που λες σου απανταω οτι γνωριζω πολυ καλα την ρυθμιστικη και γνωριζω πολυ καλα τι πρεπει να πυροβολησω και τι οχι!! Θυμός Θυμός Θυμός

Η ρυθμιστικη των θηρευσιμων ειδων εκδιδεται απο επιστημονες ετσι ωστε να μην διαταρασσεται ο πληθυσμος τους!!

Αυτοι που πυροβολουν οτι πεταει ΔΕΝ ειναι κυνηγοι αλλα ΛΑΘΡΟΚΥΝΗΓΟΙ!!

Υπαρχει διαφορά!!Οπως μεταναστης-λαθρομεταναστης  εμποριο-λαθρεμποριο κ.τ.λ

Γιαυτο προσεξε τους χαρακτηρισμους που απευθυνεις σε μια κοινωνικη ομαδα 200.000 ανθρωπων!! Θυμός Θυμός

Δεν ειχα σκοπο να προσβαλω κανεναν αλλα όταν το μονο κριτιριο να παρεις μια αδεις κυνιγιου είναι  μια φωτο και καποια χρηματα  υπαρχει ασυδοσια. Θα εκτιμουσα αν ζητουσαν καποια εκπαιδευση η σεμινάρια  πανω στα ειδη που κυνηγουν οι κυνιγοι . Το φανταζεσε να παιρναμε διπλωμα αυτοκινητου κατά αυτόν τον τροπο ΑπορίαΑπορία?   ααα    εχεις αμαξι προσκομισε φωτο και παραβολο και  περνα να παρεις το διπλωμα  ....Βασιλη σορρυ που σου χαλασα το θεμα δεν επανερχομιαι αλλα αν χρειαζετε ανοιγουμε θεμα και τα λεμε.  Και παλι  δεν προσβαλω κανεναν  
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Μάρτιος 03, 2014, 11:53:01 πμ »

Τελος παντων μην το συνεχιζουμε γιατι χαλαμε το θεμα του Βασιλη!!

Οι αλλοι κυνηγοι απο το στεκι που ειναι;; Απορία Απορία

Πυροβολουν χαρταετους;;Στελιοοοο Σωτηρηηηη  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Μάρτιος 03, 2014, 12:12:03 μμ »

Τι φωναζεις βρε!!!!! Άνεση
Να καθαρισεις μονος σου , σημερα ασχολουμαι μονο με γυαλιστερες και ταραμοσλατα . Γλώσσα
Αυριο θα σας εξιστορησω την περιπετεια μου με ενα Φοινικα και πως τελικα τον εβαλα στην πουλιασταρα Σαρκασμός
Καταγράφηκε
iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Μάρτιος 03, 2014, 12:12:14 μμ »

Δεν βγαζεις αδεια κυνηγιου με μια φωτογραφια! Εχει προυποθεσεις, περνας καποια τεστ με ερωτηματολογια που ρωτανε διαφορα και ειναι σχετικα δυσκολα! Ερωτησεις οπως το ταδε πουλι σε ποια κατηγορια ανηκει πχ περιστεροειδη κλπ! Η ποια ειναι η περιοδος αναπαραγωγης του λαγου  Άνεση
Και αλλα πολλα, να βγαλεις αδεια κατοχης κυνηγετικου οπλου δικανου η καραμπινας θελει χαρτι απο γιατρο (ψυχολογο αν θυμαμαι καλα) και καθαρο ποινικο μητρωο.
Δεν τα θυμαμαι καλα αυτα τα γραφω απο μνημης αν καποιος θελει περισσοτερες πληροφοριες ας μου στειλει να το ψαξω περισσοτερο. Ειχα βγαλει το 2003 η 4 και απο τοτε μονο ανανεωνω και ισως εχουν αλλαξει οι νομοι αν και δεν νομιζω να εχουν γινει τοσο ελαστικοι απλως με μια φωτο! Επισης εχει και συνδρομη καθε χρονο για ανανεωση τριψιφιο νουμερο  Σαρκασμός
Παντως εχω παει κυνηγι με παρα πολλους διαφορετικους κυνηγους κανενας δεν βαραει αν δεν ξερει τι βαραει, και προπαντως αν δεν ειναι σιγουρος οτι καποιος δεν κυνδυνευει ανθρωπος η ζωο οπως ενα κατσικι η ο σκυλος σου! Δεν νομιζω οτι υπαρει καποιος που ριχνει σε οτι κινειται, αδιανοητο μου φαινεται ενας κυνηγος να ριξει σε εναν αετο η γερακι η γενικα σε προστατευομενο ειδος!
Κατα τα αλλα συμφωνω με τον Γιαννη.
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #23 στις: Μάρτιος 03, 2014, 12:32:33 μμ »

 Ολα καλα Στελιο μου αλλα με το θεμα μου τι θα γινει Γλώσσα Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Μάρτιος 03, 2014, 01:35:13 μμ »

Ολα καλα Στελιο μου αλλα με το θεμα μου τι θα γινει Γλώσσα Φιλί Φιλί


Θα σου πρότεινα να αφήσεις την κοπέλα σου να κάνει μόνη της την δουλειά της.
Δική της πτυχιακή είναι... όλη η σχολή μία πτυχιακή είναι ρε παιδιά, κάντε έστω αυτό μόνοι σας  Γλώσσα
Μπορεί να ψάξει στο wiki pedia ή σε διάφορα φόρα για πουλιά.  Αν δεν το κάνει μόνη της δεν θα τα μάθει κι όλας! Απλά θα κάνει μία αντιγραφή.
Καταγράφηκε
iceman
Επισκέπτης
« Απάντηση #25 στις: Μάρτιος 03, 2014, 01:46:06 μμ »

Σε ποια σχολή ασχολούνται με πουλιά??
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Μάρτιος 03, 2014, 01:55:30 μμ »

Ολα καλα Στελιο μου αλλα με το θεμα μου τι θα γινει Γλώσσα Φιλί Φιλί
Θα σου πρότεινα να αφήσεις την κοπέλα σου να κάνει μόνη της την δουλειά της.
Δική της πτυχιακή είναι... όλη η σχολή μία πτυχιακή είναι ρε παιδιά, κάντε έστω αυτό μόνοι σας  Γλώσσα
Μπορεί να ψάξει στο wiki pedia ή σε διάφορα φόρα για πουλιά.  Αν δεν το κάνει μόνη της δεν θα τα μάθει κι όλας! Απλά θα κάνει μία αντιγραφή.
Μια πτυχιακή δεν αντικαθιστά τα χρόνια σπουδών. Υπάρχουν τμήματα χωρίς πτυχιακή. Φυσικά συμφωνώ μαζί σου όσο αναφορά τα υπόλοιπα.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
donsoc1
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 657


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Μάρτιος 03, 2014, 02:06:52 μμ »

Αφού είναι πτυχιακή και θέλει ανάπτυξη και όχι άσκηση μιας σελίδας,καλό θα είναι να ψάξει την wikipedia και ανάλογου περιεχομένου sites για να αντλήσει δεδομένα για κάθε πουλί,επίσης μπορεί να δανειστεί/αγοράσει βιβλία σχετικά με το αντικείμενο και να τα μελετήσει. το να γράψει (έστω και με copy paste)  μερικές σελίδες για το κάθε πτηνό  είναι απαραίτητο κατά τη γνώμη μου πριν προχωρήσει σε κατατάξεις πτηνών κλπ.Πρέπει να βρει και φωτογραφίες να βάλει.Αν κάνει τα παραπάνω, θα μάθει πράγματα και οι απαντήσεις θα είναι εύκολες στα θέματα αυτά.Στο τέλος καλό είναι να βάλει και την βιβλιογραφία- πηγές της εργασίας, χρειάζεται και επικοινωνία με τον καθηγητή της για το τί θέλει να κάνει στην πτυχιακή..Αυτά θα έκανα εγώ.Όπως και να έχει καλή επιτυχία  στην κοπέλα σου και καλή Σαρακοστή σε όλους!
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #28 στις: Μάρτιος 03, 2014, 02:19:50 μμ »

Βρε δεν γνωριζει οτι θελω να την βοηθησω,οσο για το αν εχει παει στον καθηγητη το εχει κανει αλλα ειναι σχεδον 80 χρονων που δεν επιτρεπετε Θυμός ο λακαμας για να μην πω καμια βαρια κουβεντα ειναι παραξενος και της μιλαει σαν σκουπιδι δεν τι βοηθαει καθολου.της ειπε αυτο και αυτο θα κανεις κοψε το λαιμο σου με λιγα λογια,δεν γινεται ετσι και για να παει εξω ειναι πολλα τα χρηματα Επρεπε να το ειχε παρει πριν τα χριστουγεννα το πτυχιο και την εχει καθυστερησει πολυ.
Σας ευχαριστω παντως για της απαντησεις σας.
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #29 στις: Μάρτιος 03, 2014, 02:33:52 μμ »

Ολα καλα Στελιο μου αλλα με το θεμα μου τι θα γινει Γλώσσα Φιλί Φιλί


Θα σου πρότεινα να αφήσεις την κοπέλα σου να κάνει μόνη της την δουλειά της.
Δική της πτυχιακή είναι... όλη η σχολή μία πτυχιακή είναι ρε παιδιά, κάντε έστω αυτό μόνοι σας  Γλώσσα
Μπορεί να ψάξει στο wiki pedia ή σε διάφορα φόρα για πουλιά.  Αν δεν το κάνει μόνη της δεν θα τα μάθει κι όλας! Απλά θα κάνει μία αντιγραφή.
Διονυση τωρα το ειδα,δεν ειπα οτι θα της τα δωσω ολα στο χερι και δεν θα ασχοληθει καθολου.απλα κσποια στοιχεια και διφορες σελιδες στο διαδυκτιο για να πιεστει πολυ γιατι με τον κω..γερο δεν βγαζει ακρη.
Τελος παντων εγω απλα μια βοηθεια ζητησα και δεμ πιεζω κανεναν.
Φιλικα Βασιλης  Φιλί
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
Σελίδες: 1 [2] 3 4 5
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences