Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 11:29:41 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Πόσο τραγικοί μπορεί να είναι κάποιοι "πωλητές";  (Αναγνώστηκε 7579 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Νοέμβριος 12, 2015, 10:57:05 πμ »

αυτος οπου βλεπει ελληνικο χαρτονομισμα βαζει και της σφραγιδες του χαχαχα δεν θα μου φανει περιεργο να τον δω να πουλαει και το τελευταιο 10χιλιαρο με ναζιστικη σφραγιδα σαν σπανιοτητα χαχαχα πολυ γελασα πρωι πρωι ... καλημερα σε ολους!!!
Καταγράφηκε
partsa
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 581



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Νοέμβριος 12, 2015, 11:03:31 πμ »

Το ξεφτίλισε το θέμα. Δηλάδη πόσο μυαλό θέλει κανείς να καταλάβει οτι ειναι μαιμουδίσιες οι σφραγίδες?  Απορία
Καταγράφηκε
Tzo Fistikis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 134


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Νοέμβριος 12, 2015, 01:44:39 μμ »

Ο συγκεκριμενος το κανει χρονια αυτο. Το καλητερο ειναι να σπαταλησουν καποιοι κανα 5 ευτω και να του σκασουν αρνητικες απλα. Το ειχα κανει σ εναν αλλο που πουλαγε τα (δεν θυμαμαι τ ονομα πρεπει να το ψαξω) και του την εσκασα την αρνητικη ως πλαστο. Απλα πρςγματα.
Καταγράφηκε
vangelis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 657


Always look on the bright side of life


Προφίλ WWW
« Απάντηση #18 στις: Νοέμβριος 12, 2015, 02:19:32 μμ »

Ο συγκεκριμενος το κανει χρονια αυτο. Το καλητερο ειναι να σπαταλησουν καποιοι κανα 5 ευτω και να του σκασουν αρνητικες απλα. Το ειχα κανει σ εναν αλλο που πουλαγε τα (δεν θυμαμαι τ ονομα πρεπει να το ψαξω) και του την εσκασα την αρνητικη ως πλαστο. Απλα πρςγματα.

Mπορεις και να παρεις πισω τα 5 ευρω σου και να του δωσεις αρνητικη. Τα report στο ebay δεν κανουν κατι αποσο εχω καταλαβει
Καταγράφηκε

Tzo Fistikis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 134


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Νοέμβριος 12, 2015, 02:32:01 μμ »

Συμφωνω βαγγελη. Εγω δεν εδωσα σημασια ειχα παρει δυο γερμανικα 99 λεπτα το ενα και δυο μεταφορικα. Δεν εδωσα σημασια αλλα του εκοψα τα ποδια με την αρνητικη. Απλα πραγματα. Με το report δε κανεις κατι. Οσο διαφημιζει τοebay οτι το νοιαζει το αυθεντικο αλλο τοσο το νοιαζςι πραγματικα. Τα ποσοστα του να παιρνει και απο εκει και περα τ αλλα ειναι περιτα.
Καταγράφηκε
heretic77
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1525


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Νοέμβριος 12, 2015, 04:21:26 μμ »

Πωπω τι σκουπιδαριο ειναι αυτο...και να μου τα χαριζαν δε τα παιρνα
Καταγράφηκε

To συλλεκτικο μου καναλι https://www.youtube.com/channel/UC7Y1rZIJJwfT2IhUkIfrzVw
vangelis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 657


Always look on the bright side of life


Προφίλ WWW
« Απάντηση #21 στις: Νοέμβριος 12, 2015, 04:33:22 μμ »

Και ομως υπαρχουν ατομα που τα αγοραζουν και αλλοι που επιμενουν οτι ειναι γνησια...
Καταγράφηκε

iapwnas
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1702



Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Νοέμβριος 12, 2015, 05:28:13 μμ »

Παντως δεν ξερω αν στις 12 λιρες που ειναι σημερα εχει χτυπησει καποιος η το σπρωχνει ο πωλητης να ανεβουν μηπως τσιμπησει καποιος! Καποιος ασχετα με την αξιολογηση κοιταζει και τα μπιτ της δημοπρασιας!  Κλείσιμο ματιού Αν εχει πολλα χτυπηματα σημαινει οτι τα "κυνηγανε" πολλοι αρα ειναι καλα τα κοματια  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο 

Ανεβαζω και φωτος να τα χαζευουμε αν και δεν χρειαζεται και πολυ ψαξιμο για να βρεθουν παρομοια
Καταγράφηκε

Ουαί τοις ηττημένοις
Valeroi
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1275


Προφίλ WWW
« Απάντηση #23 στις: Νοέμβριος 12, 2015, 09:15:25 μμ »

Δεν είναι θέμα μυαλού να καταλάβει ο άλλος αν είναι μούφα οι σφραγίδες αν δεν έχει διαβάσει κανα βιβλίο ή κατάλογο μια χαρά θα τη φάει τη πατάτα μη ξεχνάτε οτι το μιλιταρια έχει ανέβει πολύ τελευταία και σίγουρα θα υπάρχουν άτομα όχι μονο απο Ελλάδα γενικά που θα πάνε να τα μαζέψουν.
Καταγράφηκε

Το blog μου στο https://philatelious.wordpress.com/
vangelis
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 657


Always look on the bright side of life


Προφίλ WWW
« Απάντηση #24 στις: Νοέμβριος 12, 2015, 10:09:22 μμ »

Για να θυμηθουμε και πως βγαινουν αυτες οι σφταγιδες





Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences