Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 04:05:56 πμ
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ποτέ μη διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο, Δες γιατί..  (Αναγνώστηκε 4969 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« στις: Δεκέμβριος 05, 2013, 11:03:22 μμ »

Σοφό! Κλείσιμο ματιού

http://www.o-klooun.com/gallery/pote-mh-diapliktizesai-me-enan-ilithio-des-giati-super-video#.Up82msQW2Bx
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Ανδρομάχη20
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 174



Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 01:21:15 πμ »

Χαχα πολύ σοφό!!!!
Καταγράφηκε
Μιχάλης 80
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1489

Αξίως ων έπραξες , απολαμβάνεις.


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 01:34:55 πμ »

Ποτέ μην διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο γιατί θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω εμπειρίας στον εν λόγω τομέα ( στην ηλιθιότητα). Υ.Γ. Ο Αϊνστάιν είχε πεί " δύο πράγματα δεν έχουν όρια , το σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα... και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
Καταγράφηκε

Όπως στρώνει ο καθένας , κοιμάται.
Ανδρομάχη20
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 174



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 01:42:35 πμ »

Ποτέ μην διαπληκτίζεσαι με έναν ηλίθιο γιατί θα σε ρίξει στο επίπεδό του και θα σε κερδίσει λόγω εμπειρίας στον εν λόγω τομέα ( στην ηλιθιότητα). Υ.Γ. Ο Αϊνστάιν είχε πεί " δύο πράγματα δεν έχουν όρια , το σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα... και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα βέβαιος"
+1000 , μιας και μιλάμε για Αινστάιν που είχε iQ 160(αν δεν κάνω λάθος) ,να πω ότι εγώ μέχρι στιγμής έχω 146  Γλώσσα Γλώσσα Σαρκασμός Σαρκασμός !! Αλήθεια έχετε μετρήσει ποτέ το iQ σας??
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 09:40:44 πμ »

Κάποτε με είδε ένας εργοδότης μου (να είναι καλά ίσως να ήταν και ο καλύτερος που είχα ποτέ στην ζωή μου λεβέντης Θεσσαλονικιός ήταν) που ήμουν στεναχωρημένη με ένα θέμα και μου είπε " ΠωΛίνα (μιας και το Λ το είχε κάπως βαρύ στην προφορά του) μπορείς να μη στεναχωριέσαι οι ηλίθιοι κορίτσι μου είναι αήττητοι" ...πάντα λοιπόν όταν μου παρουσιάζεται μια ανάλογη κατάσταση υποχωρώ γιατί όντως είναι αήττητοι!   Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 11:41:41 πμ »

Κάποτε με είδε ένας εργοδότης μου (να είναι καλά ίσως να ήταν και ο καλύτερος που είχα ποτέ στην ζωή μου λεβέντης Θεσσαλονικιός ήταν) που ήμουν στεναχωρημένη με ένα θέμα και μου είπε " ΠωΛίνα (μιας και το Λ το είχε κάπως βαρύ στην προφορά του) μπορείς να μη στεναχωριέσαι οι ηλίθιοι κορίτσι μου είναι αήττητοι" ...πάντα λοιπόν όταν μου παρουσιάζεται μια ανάλογη κατάσταση υποχωρώ γιατί όντως είναι αήττητοι!   Κλείσιμο ματιού
+1
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 12:00:13 μμ »

+1

Γιαννη μου ολο +1 και +1 μου εισαι ....βρες μπας και εβαλες πλωρη για να γινεις Πλατινενιο μελος  !!!  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
Ανδρομάχη20
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 174



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 12:36:31 μμ »

Κάποτε με είδε ένας εργοδότης μου (να είναι καλά ίσως να ήταν και ο καλύτερος που είχα ποτέ στην ζωή μου λεβέντης Θεσσαλονικιός ήταν) που ήμουν στεναχωρημένη με ένα θέμα και μου είπε " ΠωΛίνα (μιας και το Λ το είχε κάπως βαρύ στην προφορά του) μπορείς να μη στεναχωριέσαι οι ηλίθιοι κορίτσι μου είναι αήττητοι" ...πάντα λοιπόν όταν μου παρουσιάζεται μια ανάλογη κατάσταση υποχωρώ γιατί όντως είναι αήττητοι!   Κλείσιμο ματιού
+100
Καταγράφηκε
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 12:41:20 μμ »

+1

Γιαννη μου ολο +1 και +1 μου εισαι ....βρες μπας και εβαλες πλωρη για να γινεις Πλατινενιο μελος  !!!  Στριφογύρισμα ματιών
Πες ότι κάνεις πλάκα και δεν υπάρχει πλατινένιο μέλος,γιατί θα γεμίσουμε φατσούλες και καλορίζικα!
Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3538


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 12:42:44 μμ »

+1

Γιαννη μου ολο +1 και +1 μου εισαι ....βρες μπας και εβαλες πλωρη για να γινεις Πλατινενιο μελος  !!!  Στριφογύρισμα ματιών
Πες ότι κάνεις πλάκα και δεν υπάρχει πλατινένιο μέλος,γιατί θα γεμίσουμε φατσούλες και καλορίζικα!
Γλώσσα
Καταγράφηκε

ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 01:04:17 μμ »

+1

Γιαννη μου ολο +1 και +1 μου εισαι ....βρες μπας και εβαλες πλωρη για να γινεις Πλατινενιο μελος  !!!  Στριφογύρισμα ματιών
Πες ότι κάνεις πλάκα και δεν υπάρχει πλατινένιο μέλος,γιατί θα γεμίσουμε φατσούλες και καλορίζικα!

Τι πλακα Απορία Οποιος φτασει τα 10.000 μνμ πρωτος θα καταλαβει τι λεω Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
georok
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3122


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 01:31:41 μμ »

πω, μπλέξαμε! Σαρκασμός
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Δεκέμβριος 07, 2013, 01:49:54 πμ »

Σε μια δεκαετία με βλέπω!!! Γλώσσα
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
sirman
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 195


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Δεκέμβριος 07, 2013, 02:36:41 πμ »

+1

Γιαννη μου ολο +1 και +1 μου εισαι ....βρες μπας και εβαλες πλωρη για να γινεις Πλατινενιο μελος  !!!  Στριφογύρισμα ματιών
Πες ότι κάνεις πλάκα και δεν υπάρχει πλατινένιο μέλος,γιατί θα γεμίσουμε φατσούλες και καλορίζικα!

Αυτο ξαναπες το.
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Δεκέμβριος 08, 2013, 10:43:21 πμ »

+1

Γιαννη μου ολο +1 και +1 μου εισαι ....βρες μπας και εβαλες πλωρη για να γινεις Πλατινενιο μελος  !!!  Στριφογύρισμα ματιών
Αντωνη μου ας γραψουν τωρα και οι νεωτεροι!εγω δηλωσα οτι αποχωρω απο ενεργο μελος λογω υγειας!αλλα το χουι δεν κοβεται!γραφω κανεναν χαιρετισμο η συμφωνω με καποιο αλλο μελος.δεν με ενδιαφερουν τα αξιωματα κλπ.αν δεις τα προφιλ,θα καταλαβεις απο τα ποσοστα μου στα διαφορα θεματα και τι συμμετοχες εχω σε σχεση με αλλους.παντα φιλος σου!οπως φυσικα με ολους!!!γιαννης.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1] 2
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences