Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 30, 2024, 12:22:12 πμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Το πρωτο θυμα απο ελλειψη σωστης θερμανσης  (Αναγνώστηκε 14865 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
sirman
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 195


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Δεκέμβριος 03, 2013, 05:27:13 μμ »

δεν ειναι χιουμορ Κωστακη, ειναι ειρωνια και εξυπνακίστικα σχόλια πανω απο ενα ταφο παιδιου

Δηλαδη τι χρησιμο μπορουμε να πουμε και να αποκομισουμε για τον θανατο ενος παιδιου που η μανα του το εβαλε να ζεσταθει με μαγκαλι μεσα στο σπιτι?
Εκτος αν μιλησουμε για δαρβινισμο δεν βλεπω να συνεισφερεις τιποτα εκτος απο ηλεκτρονικα ανουσια δακρυα και σχολια τυπου κατι πρεπει να κανουμε, αλλα οχι εγω, εσεις να κανετε, γενικα καποιος να κανει. Να 'χαμε να λεγαμε.
Α ξεχασα, ειναι πολιτικη δολοφονια και φταιει η τροικα,οι πολιτικες λιτοτητας, και οι κακοι δανειστες που μας δανειζουν λιγα με 3% αντι να μας τα χαριζουν κλπ.
Παλις ξεκινημα νεοι αγωνες.
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Δεκέμβριος 03, 2013, 09:25:00 μμ »

Παιδια αν δεν τελειωσει η "πωληση" δεν παιζει να γινει οτιδηποτε..και ο ΑΛΕΞ..δεν θελει να κυβερνησει αλλιως θα κυβερνουσε..τοσο απλα τα βλεπω εγω .Οταν τελειωσει η "πωληση" θα παραδωσουν..πιθανον στον Αλεξ...θα τα δει ολα κωλυομενα και θα πεσει μονος του...Μετα θα παρουσιαστει ενας Εθνοσωτηρας "ενωτικος"..και παμε παραπερα..
Διαχειρηση ηττας καλουμαστε να κανουμε..αλλα δεν το αντεχει ο Εγωισμος μας ..ουτε ο δικος μου..αλλα Κλάμα
ή εισαι πολυ ψαγμενος ή εισαι προφητης....
+ 1000 Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
dimitra
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 537


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Δεκέμβριος 03, 2013, 09:36:03 μμ »

δεν ειναι χιουμορ Κωστακη, ειναι ειρωνια και εξυπνακίστικα σχόλια πανω απο ενα ταφο παιδιου

Δηλαδη τι χρησιμο μπορουμε να πουμε και να αποκομισουμε για τον θανατο ενος παιδιου που η μανα του το εβαλε να ζεσταθει με μαγκαλι μεσα στο σπιτι?
Εκτος αν μιλησουμε για δαρβινισμο δεν βλεπω να συνεισφερεις τιποτα εκτος απο ηλεκτρονικα ανουσια δακρυα και σχολια τυπου κατι πρεπει να κανουμε, αλλα οχι εγω, εσεις να κανετε, γενικα καποιος να κανει. Να 'χαμε να λεγαμε.
Α ξεχασα, ειναι πολιτικη δολοφονια και φταιει η τροικα,οι πολιτικες λιτοτητας, και οι κακοι δανειστες που μας δανειζουν λιγα με 3% αντι να μας τα χαριζουν κλπ.
Παλις ξεκινημα νεοι αγωνες.
Χαιρομαι που η συνειδηση σου ειναι καθαρη, μαλλον δεν θα την εχεις χρησιμοποιησει ποτε!
Καταγράφηκε
KRISTHEGREEK
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 812


Χρήστος.


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Δεκέμβριος 03, 2013, 09:42:48 μμ »


ή εισαι πολυ ψαγμενος ή εισαι προφητης....
+ 1000 Κλείσιμο ματιού[/quote]

Kαι προφήτες δεν υπάρχουν πια!
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #34 στις: Δεκέμβριος 03, 2013, 11:22:58 μμ »

Χαιρομαι που η συνειδηση σου ειναι καθαρη, μαλλον δεν θα την εχεις χρησιμοποιησει ποτε!

Όποιος θέλει να έχει τη συνείδησή του καθαρή, να κόψει αυτές τις μπούρδες περί συσωρευμένης οργής στους κυβερνώντες, περί τσεκουριών και φωτιάς, περί μαζικών οργανωμένων αγωγών προς κυβερνητικους για προδοσια προς το εθνος (τι είναι αυτό άραγε), περί εισαγγελέων που θα συλλάβουν κι εγώ δεν ξέρω ποιους, περί ξεκουμπίσματος των κυβερνώντων, περί ΔΗΜΑΡ-που-αυτή-φταίει-για-την-κατάσταση-γιατί-έχει-τη-Ρεπούση, περί "πωλήσεων", περί "οργανωμένων σχεδίων", περί του εγωισμού μας (!!!), περί ψαγμένων και προφητών και μύρια άλλα όσα και να στρωθεί στη δουλειά, μήπως καταφέρει αυτή η χώρα να γίνει καλύτερη.

Το σημαντικότερο πρόβλημα αυτής της χώρας είναι ότι έχει πολλούς Έλληνες (κάτι σχετικό πήγε να πει ο ellinas). Αν είχε Γερμανούς, ας πούμε, θα ήταν μια χαρά χώρα...
Καταγράφηκε
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Δεκέμβριος 03, 2013, 11:35:27 μμ »

Μακαρι να ηταν η Ελλαδα γεματη Γερμανους!!Θα γλιτωναμε και απο τα αδεσποτα!!  Θυμός Θυμός Θυμός

https://www.google.gr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&ved=0CEIQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.zougla.gr%2Fkosmos%2Farticle%2Fagapoun-tin-ktinovasia-i-germani&ei=_02eUoqTF4WptAaryICACA&usg=AFQjCNFoE3WlR4C_JiTzRgIClCd6C8zfkg&sig2=S3732-HvAQ7m4ThEYJQL6g&bvm=bv.57155469,d.Yms
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #36 στις: Δεκέμβριος 04, 2013, 04:36:44 μμ »

Έξυπνος λαός οι Γερμανοί! Και πρακτικός... Πηδάνε τα σκυλιά αντί να πηδάνε τη χώρα τους.

(Για τα αδέσποτα που κολλάει; Φαντάζομαι θα μπορούν να βρουν ζώα "από σπίτι". Λες να προτιμούν τις "αλανιάρες"Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Δεκέμβριος 04, 2013, 09:37:57 μμ »

Λοιπον ΜΗΝ ξανακουσω κακια κουβεντα για τον Αντωνακη  Θυμός
 Βρε αυτος μας νοιωθει ...δικος μας ειναι , ακουστε τον
Έκπληξη Έκπληξη

Τι είπε ο άνθρωπος...απίστευτο
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Δεκέμβριος 04, 2013, 10:06:33 μμ »

αντωνη,δεν παρακολουθεις!!εισαι και διαχειριστης!! Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=6257.195
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Δεκέμβριος 04, 2013, 10:17:34 μμ »

Χαιρομαι που η συνειδηση σου ειναι καθαρη, μαλλον δεν θα την εχεις χρησιμοποιησει ποτε!

Όποιος θέλει να έχει τη συνείδησή του καθαρή, να κόψει αυτές τις μπούρδες περί συσωρευμένης οργής στους κυβερνώντες, περί τσεκουριών και φωτιάς, περί μαζικών οργανωμένων αγωγών προς κυβερνητικους για προδοσια προς το εθνος (τι είναι αυτό άραγε), περί εισαγγελέων που θα συλλάβουν κι εγώ δεν ξέρω ποιους, περί ξεκουμπίσματος των κυβερνώντων, περί ΔΗΜΑΡ-που-αυτή-φταίει-για-την-κατάσταση-γιατί-έχει-τη-Ρεπούση, περί "πωλήσεων", περί "οργανωμένων σχεδίων", περί του εγωισμού μας (!!!), περί ψαγμένων και προφητών και μύρια άλλα όσα και να στρωθεί στη δουλειά, μήπως καταφέρει αυτή η χώρα να γίνει καλύτερη.

Το σημαντικότερο πρόβλημα αυτής της χώρας είναι ότι έχει πολλούς Έλληνες (κάτι σχετικό πήγε να πει ο ellinas). Αν είχε Γερμανούς, ας πούμε, θα ήταν μια χαρά χώρα...
Αντι να φωναζεις δεν μας βρισκεις καμια δουλεια εσυ ,γιατι ορεξη εχουμε (ΠΑΝΤΑ ΕΙΧΑΜΕ) τιμιοι ειμαστε,ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ...!!!
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Δεκέμβριος 04, 2013, 10:18:54 μμ »

αν υπαρχει κατι θελω και εγω!! Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #41 στις: Δεκέμβριος 04, 2013, 11:20:29 μμ »

Δεν εννοούσα δουλειά για σας, εννοούσα δουλειά για τη χώρα. Δηλαδή να προσπαθήσουμε να γίνουμε καλύτεροι Έλληνες.

Παιδια αν δεν τελειωσει η "πωληση" δεν παιζει να γινει οτιδηποτε..και ο ΑΛΕΞ..δεν θελει να κυβερνησει αλλιως θα κυβερνουσε..τοσο απλα τα βλεπω εγω .Οταν τελειωσει η "πωληση" θα παραδωσουν..πιθανον στον Αλεξ...θα τα δει ολα κωλυομενα και θα πεσει μονος του...Μετα θα παρουσιαστει ενας Εθνοσωτηρας "ενωτικος"..και παμε παραπερα..
Διαχειρηση ηττας καλουμαστε να κανουμε..αλλα δεν το αντεχει ο Εγωισμος μας ..ουτε ο δικος μου..αλλα Κλάμα
ή εισαι πολυ ψαγμενος ή εισαι προφητης....
+ 1000 Κλείσιμο ματιού
Μπορώ να προτείνω μελέτη πολιτικής οικονομίας, ιστορίας και οικονομικής θεωρίας, από αναγνωρισμένους πανεπιστημιακούς.

------------------------------------------------------------------------------------------

αν υπαρχει κατι θελω και εγω!! Χαμόγελο

Μπορείς να μας εκθέσεις τις απόψεις σου εδώ. Φτιάξαμε ολόκληρο θέμα για χάρη σου (σχεδόν) και εσύ δεν έγραψες τίποτα.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 04, 2013, 11:29:14 μμ από sac » Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Δεκέμβριος 05, 2013, 02:15:54 πμ »

αν υπαρχει κατι θελω και εγω!! Χαμόγελο

Μπορείς να μας εκθέσεις τις απόψεις σου εδώ. Φτιάξαμε ολόκληρο θέμα για χάρη σου (σχεδόν) και εσύ δεν έγραψες τίποτα.

 Απορία Απορία τι αποψεις να εκθεσω?? σχετικα με τι?? και τι θεμα φτιαξατε για χαρη μου?? μηπως μπερδευτηκες??
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #43 στις: Δεκέμβριος 05, 2013, 08:01:27 πμ »

αν υπαρχει κατι θελω και εγω!! Χαμόγελο


Μπορείς να μας εκθέσεις τις απόψεις σου εδώ. Φτιάξαμε ολόκληρο θέμα για χάρη σου (σχεδόν) και εσύ δεν έγραψες τίποτα.


 Απορία Απορία τι αποψεις να εκθεσω?? σχετικα με τι?? και τι θεμα φτιαξατε για χαρη μου?? μηπως μπερδευτηκες??
Συγγνώμη, χάθηκε ο σύνδεσμος...
http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=10174.0
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Δεκέμβριος 05, 2013, 08:55:20 πμ »

Σας θυμίζει κάτι;

"Οι ελληνικές πόλεις νοσούν.     
 Οι πολιτευόμενοι και διαχειριστές των κοινών δωροδοκούνται και εξαγοράζονται. 
 Κι όσο για τη μεγάλη μάζα των πολιτών, είτε δεν αντιλαμβάνονται τα όσα διαπράττουν οι κυβερνώντες,
 είτε τα αντιλαμβάνονται αλλά δεν αντιδρούν, βυθισμένοι όπως είναι στη  ραστώνη και την άνεση της καθημερινότητας.
Από τούτη την αρρώστια έχουν προσβληθεί παντού οι πάντες - απλώς, ο καθένας τρέφει την ψευδαίσθηση ότι η συμφορά
δεν θα χτυπήσει τη δική του πόρτα, αλλά θα διασφαλίσει τα δικά του συμφέροντα εκμεταλλευόμενος τους κινδύνους των άλλων (...)

- Κι ενώ κανονικά όλες οι συζητήσεις γίνονται πριν απ' τα όποια γεγονότα, εσείς διαβουλεύεστε πάντα κατόπιν εορτής (...)

- Αφήσατε όλον αυτό τον καιρό να κυλήσει με συνεχείς αναβολές, μετάθεση των ελπίδων σας σε άλλους, αλληλοκατηγορίες
  και καταγγελίες.   Αυτά συνεχίζετε να κάνετε και σήμερα (...)

- Όλοι πρέπει να εξοργίζεστε εξίσου όταν βλέπετε ότι πολύ εύκολα κινδυνεύουν να κακοποιηθούν οι πιο φτωχοί και αδύναμοι πολίτες,
  ενώ οι βδελυροί και πλούσιοι μπορούν να αδικοπραγούν ατιμωρητί και να εξαγοράζουν πρόσωπα για να εκβιάζουν καταστάσεις (...)

- Στρέψτε το βλέμμα προς τους σημερινούς πολιτικούς: άλλοι από φτωχοί έγιναν πάμπλουτοι, άλλοι από άσημοι χόρτασαν τιμές,
  ορισμένοι έφτιαξαν σπίτια δίπλα στα οποία τα δημόσια οικοδομήματα είναι πιο σεμνά, κι όσο ο πλούτος της πόλης ελαττωνόταν,
  τόσο ο δικός τους αύξανε(...)

- Δεν είναι ασφαλώς ένα και δύο τα αίτια ένεκα των οποίων έφθασαν τα πράγματα εδώ.  Αλλά την κύρια αιτία θα τη βρείτε στο πρόσωπο    εκείνων που προτιμούν να σας είναι ευχάριστοι παρά να σας συμβουλεύουν ορθά.   Απ' αυτούς, πολλοί προσπαθούν να συντηρούν τη σημερινή κατάσταση γιατί αντλούν από αυτή δημοτικότητα και εξουσία - κι έτσι ούτε οι ίδιοι προνοούν για το αύριο, ούτε νοιάζονται για το αν εσείς προνοείτε (...)

- Βρίσκονται σε τέτοια εγκατάλειψη και σε τέτοια χάλια τα πράγματα, ώστε ακόμη όσοι μιλούν από τούτο το βήμα πρότειναν συνειδητά τα πιο βλαβερά μέτρα κι εσείς τα ψηφίζατε, πάλι δεν θα μπορούσαμε να βρεθούμε σε χειρότερη θέση (...)"
 
 
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences