Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 25, 2024, 07:52:24 πμ
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΣΥΝΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟΝ ΚΑΦΕ-ΔΕΝ ΑΦΗΝΩ ΝΑ ΠΕΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΤΩ  (Αναγνώστηκε 39282 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Mefisto
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 152



Προφίλ
« Απάντηση #135 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 01:23:09 μμ »

Δεν ξέρω κατά πόσον θα άρεσε σε ορισμένους από εδώ  εάν έβλεπαν κάποια στιγμή , τυχαία, αναρτημένο στο διαδίκτυο βιντεάκι  πχ  της κόρης τους ή της αδελφής τους, ληφθέν εν αγνοία της κατά το χρόνο της εργασίας της.   

Η δεσποινίδα του βίντεο είναι ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ, υπενθυμίζω.  Πορίζεται τα προς το ζειν ασκώντας το επάγγελμα της σερβιτόρας. Σε καμία  περίπτωση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΘΕΑΤΟ, ώστε να περιφέρεται η εικόνα της, ωσάν την αρκούδα του γύφτου,  σε -χαχανίζουσες πονηρά- διαδικτυακές παρεούλες.
Καταγράφηκε
d.theodoropoulos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 565


Προφίλ WWW
« Απάντηση #136 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 01:33:03 μμ »

Δεν ξέρω κατά πόσον θα άρεσε σε ορισμένους από εδώ  εάν έβλεπαν κάποια στιγμή , τυχαία, αναρτημένο στο διαδίκτυο βιντεάκι  πχ  της κόρης τους ή της αδελφής τους, ληφθέν εν αγνοία της κατά το χρόνο της εργασίας της.   

Η δεσποινίδα του βίντεο είναι ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ, υπενθυμίζω.  Πορίζεται τα προς το ζειν ασκώντας το επάγγελμα της σερβιτόρας. Σε καμία  περίπτωση ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΘΕΑΤΟ, ώστε να περιφέρεται η εικόνα της, ωσάν την αρκούδα του γύφτου,  σε -χαχανίζουσες πονηρά- διαδικτυακές παρεούλες.


+15.001

 Και ακομα για θεμα ωραιας γκομενας υπαρχουν και αναλογα φορουν οπου μπορει οποιος επιθυμει να ξερογλυφετε ανετα .
Καταγράφηκε

Το καλό και το φθηνό ..... το πήρε ο προηγούμενος !
THEOMAN
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 881



Προφίλ
« Απάντηση #137 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 01:52:04 μμ »

Το Video το κατέβασα όχι για τον λόγο που αναφέρεστε διότι δεν ήταν κρυφή κάμερα, ήταν χωρίς σχόλια,  ήταν εις γνώση της κοπέλας (σε άλλο video βλέπει την κάμερα και γελάει) και στα πλάνα είναι και παιδιά από το στέκι και όχι μόνη της. Απλά θα αρχίσουμε και θα γραφεί ο ένας θα γράφει ο άλλος και δεν θα βρούμε άκρη. Ο φίλος ο mefisto το βλέπει  διαφορετικά μπορεί να έχει και δίκιο, αλλά να έχει και την ίδια ευαισθησία και στα video της tv που συχνά  έχουν εργαζόμενους και τους σχολιάζουν εν αγνεία τους.  Φιλικά Θοδωρος
Καταγράφηκε
Mefisto
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 152



Προφίλ
« Απάντηση #138 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 02:12:21 μμ »

Αγαπητέ Θεόδωρε, προς  τιμήν σου που κατέβασες το βίντεο. Δεν είχε θέση εδώ, νομίζω, κάτι τέτοιο.  Και δεν έχει σημασία εάν η κοπέλα γνώριζε η όχι ότι βιντεοσκοπείτο, διότι, όπως καταλαβαίνεις, λόγω της  θέσης της είναι συχνά υποχρεωμένη να ανέχεται καταστάσεις, δίχως αυτό να σημαίνει αναγκαία ότι την ευχαριστούν κιόλας.  Προφανέστατα η όλη πλάκα είναι καλοπροαίρετη, δεν το αμφισβητώ αυτό, αλλά από κάποιο σημείο και μετά ξεπεράστηκαν τα όρια.

Να είσαι βέβαιος δε, ότι την ίδια ευαισθησία επιδεικνύω πάντα σε ανάλογες περιπτώσεις και πιστεύω όλοι μας οφείλουμε ανάλογη, ειδικά σε εποχές που κάθε έννοια εργασιακού δικαιώματος έχει καταπατηθεί.
Καταγράφηκε
THEOMAN
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 881



Προφίλ
« Απάντηση #139 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 05:03:07 μμ »

Αγαπητέ Θεόδωρε, προς  τιμήν σου που κατέβασες το βίντεο. Δεν είχε θέση εδώ, νομίζω, κάτι τέτοιο.  Και δεν έχει σημασία εάν η κοπέλα γνώριζε η όχι ότι βιντεοσκοπείτο, διότι, όπως καταλαβαίνεις, λόγω της  θέσης της είναι συχνά υποχρεωμένη να ανέχεται καταστάσεις, δίχως αυτό να σημαίνει αναγκαία ότι την ευχαριστούν κιόλας.  Προφανέστατα η όλη πλάκα είναι καλοπροαίρετη, δεν το αμφισβητώ αυτό, αλλά από κάποιο σημείο και μετά ξεπεράστηκαν τα όρια.

Να είσαι βέβαιος δε, ότι την ίδια ευαισθησία επιδεικνύω πάντα σε ανάλογες περιπτώσεις και πιστεύω όλοι μας οφείλουμε ανάλογη, ειδικά σε εποχές που κάθε έννοια εργασιακού δικαιώματος έχει καταπατηθεί.


Δεν θέλω να σου απαντήσω με πμ διότι θέλω να είναι όλα στην κρίση των φίλων από το στέκι. Εάν είχες έρθει και μια φορά στο καφέ θα είχες διαφορετική άποψη. Την Κυριακή που θα πάμε ξανά για καφέ το VIDEO θα το δει η κοπέλα. Για το ότι υπάρχουν περισσότερα του ενός άτομα από το στέκι στο video  δεν αναφέρεσαι, αλλά ούτε για τα video στη tv εσυ τι κάνεις. Για τις εργασιακές σχέσεις και δικαιώματα  των εργαζομένωνμην λες σ' έμενα που έχω πτώση τζίρου 70% από το 2010 και αύξηση μισθών στο προσωπικό 15%. που θα μπορούσα να τους έχω με 580 €. Πάντα φιλικά Θόδωρος.  εδω το σταματαω το θεμα απο την πλευρά μου
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #140 στις: Δεκέμβριος 06, 2013, 05:05:13 μμ »

Κλεισαμε....παμε γι΄αλλα.


Υ.γ Θοδωρε να σου στειλω βιογραφικο  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences