Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 11:06:59 μμ
Σελίδες: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 145
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2014 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 591838 φορές)
0 μέλη και 10 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #2010 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 01:12:11 μμ »

Μιχάλη, θα τα πούμε το απόγευμα για τα 12 ευρώ. Οπως και να 'χει με το καλό και καλορίζικο.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #2011 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 01:20:30 μμ »

Οπότε... ας μην βιαζόμαστε να πανηγυρίζουμε για τα eshop...

Καλύτερα να έχει ηρεμία και να ζητήσεις από κάποιν γνωστό να σου πάρει κι εσένα...
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #2012 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 01:27:20 μμ »

Kaλημερα......τελικα δεν συμφερει μεσω on line φορμας.....χρεωνουν 15 ευρω μεταφορικα και στην τραπεζα για το εμβασμα αλλα 12 ευρω....συνολο δηλαδη 102
Για αυτό σας είπα και εγώ να πάτε από εκεί, να πιείτε και το καφεδάκι σας Στριφογύρισμα ματιών ή διαφορετικά όπως λέει και ο Γιώργος (sac) να ζητήσετε από κανένα γνωστό.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #2013 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 01:42:25 μμ »

Kaλημερα......τελικα δεν συμφερει μεσω on line φορμας.....χρεωνουν 15 ευρω μεταφορικα και στην τραπεζα για το εμβασμα αλλα 12 ευρω....συνολο δηλαδη 102
Για αυτό σας είπα και εγώ να πάτε από εκεί, να πιείτε και το καφεδάκι σας Στριφογύρισμα ματιών ή διαφορετικά όπως λέει και ο Γιώργος (sac) να ζητήσετε από κανένα γνωστό.
απο ποιο γνωστο βρε Νικολα μου να ζητησουμε......ολα τα παιδια που πηγαν πηραν απο ενα για την συλλογη τους τι να τους πω εγω πηγαινε ξεροσταλιασε εξω απο την ΤΤΕ παρε το νομισμα και στειλτο μου και συ μεινε χωρις.....αν υπηρχε η δυνατοτητα για αγορα 2-3 νομισματων θα ζητουσα απο καποιο φιλο
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #2014 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 01:52:47 μμ »

Kaλημερα......τελικα δεν συμφερει μεσω on line φορμας.....χρεωνουν 15 ευρω μεταφορικα και στην τραπεζα για το εμβασμα αλλα 12 ευρω....συνολο δηλαδη 102
Για αυτό σας είπα και εγώ να πάτε από εκεί, να πιείτε και το καφεδάκι σας Στριφογύρισμα ματιών ή διαφορετικά όπως λέει και ο Γιώργος (sac) να ζητήσετε από κανένα γνωστό.
απο ποιο γνωστο βρε Νικολα μου να ζητησουμε......ολα τα παιδια που πηγαν πηραν απο ενα για την συλλογη τους τι να τους πω εγω πηγαινε ξεροσταλιασε εξω απο την ΤΤΕ παρε το νομισμα και στειλτο μου και συ μεινε χωρις.....αν υπηρχε η δυνατοτητα για αγορα 2-3 νομισματων θα ζητουσα απο καποιο φιλο
Μιχάλη μου έχεις δίκιο γενικά, αλλά αναφέρθηκα για την περίπτωση αυτή που δεν εξαντλήθηκαν και δε χρειάσθηκε ούτε ξεροστάλιασμα ούτε τίποτα. Για αυτό και ενημέρωσα ότι την πρώτη μέρα πουλήθηκαν μόνο 220-230. Σε ανάλογη περίπτωση, μπορώ να σε βοηθήσω εγώ αν θες.
Καταγράφηκε
sac
Επισκέπτης
« Απάντηση #2015 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 01:55:23 μμ »

Συνεχίζω να πιστεύω ότι σύντομα θα εξαλειφθεί αυτό το φαινόμενο του πανικού και τα πράγματα θα στρώσουν.

Για το συγκεκριμένο νόμισμα κι εγώ φρόντισα να πάω νωρίς για να το εξασφαλίσω, αλλά εύχομαι στο επόμενο του 2015 να μπορώ να είμαι σίγουρος ότι θα πάω τη δεύτερη μέρα με την ησυχία μου, για να αποφύγω τον συνωστισμό.
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #2016 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 01:59:09 μμ »

Μιχάλη,γιατί δεν πάς αυριο πρωί-πρωι να το πάρεις από το γκισέ;; Υπάρχει ακόμα. πάρε και ένα τηλ
να το επιβεβαιώσεις και τέλος!!!
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #2017 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 03:12:57 μμ »

Kaλημερα......τελικα δεν συμφερει μεσω on line φορμας.....χρεωνουν 15 ευρω μεταφορικα και στην τραπεζα για το εμβασμα αλλα 12 ευρω....συνολο δηλαδη 102
Για αυτό σας είπα και εγώ να πάτε από εκεί, να πιείτε και το καφεδάκι σας Στριφογύρισμα ματιών ή διαφορετικά όπως λέει και ο Γιώργος (sac) να ζητήσετε από κανένα γνωστό.
απο ποιο γνωστο βρε Νικολα μου να ζητησουμε......ολα τα παιδια που πηγαν πηραν απο ενα για την συλλογη τους τι να τους πω εγω πηγαινε ξεροσταλιασε εξω απο την ΤΤΕ παρε το νομισμα και στειλτο μου και συ μεινε χωρις.....αν υπηρχε η δυνατοτητα για αγορα 2-3 νομισματων θα ζητουσα απο καποιο φιλο
Μιχάλη μου έχεις δίκιο γενικά, αλλά αναφέρθηκα για την περίπτωση αυτή που δεν εξαντλήθηκαν και δε χρειάσθηκε ούτε ξεροστάλιασμα ούτε τίποτα. Για αυτό και ενημέρωσα ότι την πρώτη μέρα πουλήθηκαν μόνο 220-230. Σε ανάλογη περίπτωση, μπορώ να σε βοηθήσω εγώ αν θες.
σε ευχαριστω πολυ για την προθυμια σου και την καλοσυνη σου....σε αναλογη περιπτωση αν μπορω θα βοηθησω και γω...οπως με εχουν βοηθησει και μενα καποιοι καλοι φιλοι
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #2018 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 03:16:09 μμ »

Μιχάλη,γιατί δεν πάς αυριο πρωί-πρωι να το πάρεις από το γκισέ;; Υπάρχει ακόμα. πάρε και ένα τηλ
να το επιβεβαιώσεις και τέλος!!!
βρε συ αφου σου ειπα οτι αυτες τις μερες δεν μπορω να κουνησω απο δω.....τελειωσε το πληρωσα και τωρα θα το περιμενω ταχυδρομικα....τηλεφωνο που μουπες εκανα αλλα δεν το σηκωνουν
Καταγράφηκε
Vangeliz
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 933


Προφίλ WWW
« Απάντηση #2019 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 03:17:03 μμ »

Kaλημερα......τελικα δεν συμφερει μεσω on line φορμας.....χρεωνουν 15 ευρω μεταφορικα και στην τραπεζα για το εμβασμα αλλα 12 ευρω....συνολο δηλαδη 102
Για αυτό σας είπα και εγώ να πάτε από εκεί, να πιείτε και το καφεδάκι σας Στριφογύρισμα ματιών ή διαφορετικά όπως λέει και ο Γιώργος (sac) να ζητήσετε από κανένα γνωστό.
απο ποιο γνωστο βρε Νικολα μου να ζητησουμε......ολα τα παιδια που πηγαν πηραν απο ενα για την συλλογη τους τι να τους πω εγω πηγαινε ξεροσταλιασε εξω απο την ΤΤΕ παρε το νομισμα και στειλτο μου και συ μεινε χωρις.....αν υπηρχε η δυνατοτητα για αγορα 2-3 νομισματων θα ζητουσα απο καποιο φιλο
Μιχάλη μου έχεις δίκιο γενικά, αλλά αναφέρθηκα για την περίπτωση αυτή που δεν εξαντλήθηκαν και δε χρειάσθηκε ούτε ξεροστάλιασμα ούτε τίποτα. Για αυτό και ενημέρωσα ότι την πρώτη μέρα πουλήθηκαν μόνο 220-230. Σε ανάλογη περίπτωση, μπορώ να σε βοηθήσω εγώ αν θες.
σε ευχαριστω πολυ για την προθυμια σου και την καλοσυνη σου....σε αναλογη περιπτωση αν μπορω θα βοηθησω και γω...οπως με εχουν βοηθησει και μενα καποιοι καλοι φιλοι

Η φόρμα παραγγελίας είναι για εμάς που είμαστε από επαρχία και δεν έχουμε τράπεζα της Ελλάδος.
Τα 15Ε μεταφορικά δεν τα γλιτώνουμε αλλά τα 12Ε τα πληρώνεις μόνο αν κάνεις κατάθεση σε κατάστημα.
Μέσω ίντερνετ εγώ δεν πληρώνω τίποτα εξτρά... και τα 15Ε μεταφορικά δεν ισοδυναμούν ούτε με τις βενζίνες για να πάω στο πλησιέστερο κατάστημα ΤΤΕ.
Βαγγέλης
Καταγράφηκε

Το προφίλ μου στο colnect.
https://colnect.com/en/collectors/collector/BadVariemai
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #2020 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 03:25:12 μμ »

Βαγγελη μου εσυ σωστα τα λες αλλα επειδη ειμαι λιγο παλαιομοδιτης να πω οπισθοδρομικος να πω παλια καραβανα παραξενος ισως ....δεν εχω αυτα τα στικακια ξερω γω πως τα λενε για να κανω μεσω e-banking μεταφορα χρηματων.....με ξαναεβρισε ο φιλος μου στην τραπεζα για αυτο αλλα αυτη ειναι η πραγματικοτητα
Καταγράφηκε
ΡΑVMK3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 649


Προφίλ
« Απάντηση #2021 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 05:57:56 μμ »

Mιχάλη και εγώ μεσο εμβάσματος......τα πλήρωσα, σήμερα,
αλλά το πέρασα μέσο e-banking.......και γλίτωσα αυτά τα 12€ επιπλέον.
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #2022 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 06:27:12 μμ »

Γνωρίζετε  αν έχουν μείνει απούλητα πολλά και αν δίνουν και δεύτερο σε όποιο ζητήσει 
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #2023 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 06:48:14 μμ »

Δεύτερο όχι ακόμα. αν μείνουν από 9/12 και μετά,τότε μπορείς να πάρεις δεύτερο. Λίγο δύσκολο το
βλέπω Μπάμπη.
Από πρώτο χέρι σου λέω,ότι ακόμα δεν έχουν επιβεβαιωθεί οι παραγγελίες των εμπόρων.
έχουν δικαίωμα μέχρι και της 9/12/14 να παραλάβουν.
Καταγράφηκε
babis
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1392


Προφίλ
« Απάντηση #2024 στις: Νοέμβριος 27, 2014, 06:59:22 μμ »

Δύσκολο να έχει μείνει μετά της 9/12
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 133 134 [135] 136 137 ... 145
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences