Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 06:56:03 πμ
Σελίδες: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 145
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2014 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 592248 φορές)
0 μέλη και 14 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
giannis_p
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 373


Προφίλ
« Απάντηση #1725 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 09:22:39 πμ »

Πηγε κανενας για τα 2ευρα? Ειχα καθολου κοσμο στην Αθηνα? Οποιος τα εχει ας βαλει και καμια φωτογραφια να τα δουμε.

Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #1726 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 09:30:33 πμ »

και όποιος πάει αν μπορεί να ρωτήσει αν έχει Δία ακόμα...ευχαριστώ.
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 683



Προφίλ WWW
« Απάντηση #1727 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 09:36:38 πμ »

Τόση πόρωση πια; Ακόμα και για τα δίευρα να πάνε πρώτη μέρα;  Έκπληξη Έκπληξη  Σαρκασμός Σαρκασμός ΔΙΑ, αν έχει, θα το γράφει στο doc στη σελίδα των παραγγελιών. για δες εκει. σιγα μην εξαντλήθηκαν δλδ...
Καταγράφηκε
hellion
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 30


Προφίλ
« Απάντηση #1728 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 11:30:37 πμ »

Ξερει κανεις αν βγηκαν και τα coin cards?
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5193

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #1729 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 11:32:28 πμ »

όχι. θα βγεί πρώτα η ανακοίνωση.
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1730 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 02:01:32 μμ »

Τόση πόρωση πια;
Ετσι είναι αυτά! Αλλος με τον Θρύλο, άλλος με την Πανάθα και εμείς με το δίευρα!  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Υ.Γ. Υπάρχουν κι άλλα γούστα, αλλά θα μας κόψει το ...ΕΣΡ. Μεγάλο χαμόγελο
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 24, 2014, 05:31:52 μμ από athas » Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #1731 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 06:51:12 μμ »

Είχα δουλειά στο κέντρο σήμερα, δεν περνάω λέω Θανάση να πάρω τα δίευρα, πήγα λοιπόν κόσμος λίγος έως ελάχιστος, ευτυχώς γιατί η ξανθούλα είχε σαλτάρει δεν δούλευε ο εκτυπωτής στο ένα ταμείο στο άλλο κάτι πάθανε με τους κωδικούς και δεν δούλευε ούτε αυτό,παίρνω νούμερο και φεύγω περνώ μετά από 1 ώρα και τότε άρχισε να δουλεύει το σύστημα. Σαρκασμός Σαρκασμός
Το μασούρι με τα 150 χρόνια από την ενσωμάτωση των Ιονίων Νήσων σχεδόν άχρηστο εσωτερικά, όλα τα νομίσματα γεμάτα κύκλους από την πρέσσα κ.λ.π.
Ολα στο πόδι δυστυχώς τι να πώ δεν ξέρω.
Υ.Γ.1 Δημήτρη ο Δίας έχει ακόμα ελάχιστα τεμάχια μετρημένα στα δάχτυλα.
Υ.Γ.2 Γέμισα την αγορά με δίευρα των Ιονίων νήσων τα κοιτάγανε καλά καλά. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
VFR
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 25


Προφίλ
« Απάντηση #1732 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 07:11:57 μμ »

Τα πηρα και εγω σημερα

Οντως εχουν σχεδον ολα κυκλικα σημαδια. Ευτυχως μονο στην κοινη οψη

Παρεπιπτοντως μια ερωτηση. Εχει σε καποιον πεσει στα χερια του αναμνηστικο του 13?
Εμενα κανενα !! Τι εγινε?

χαιρετισμους

ΥΓ το επτανησιακο μου αρεσε περισσοτερο..
Καταγράφηκε
dionisisx
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1581


Προφίλ
« Απάντηση #1733 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 07:14:26 μμ »

Αυτό για την ένωση της Κρήτης το έχω δει πολλές φορές. Το άλλο όχι τόσο συχνά.
Καταγράφηκε
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #1734 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 07:24:02 μμ »

Τα πηρα και εγω σημερα

Οντως εχουν σχεδον ολα κυκλικα σημαδια. Ευτυχως μονο στην κοινη οψη

Παρεπιπτοντως μια ερωτηση. Εχει σε καποιον πεσει στα χερια του αναμνηστικο του 13?
Εμενα κανενα !! Τι εγινε?

χαιρετισμους

ΥΓ το επτανησιακο μου αρεσε περισσοτερο..
Έχω πάρει ρέστα στο προ-πο της γειτονιάς και από τα δύο αρκετά συχνά  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο!
Καταγράφηκε
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #1735 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 07:29:27 μμ »

Τα πηρα και εγω σημερα

Οντως εχουν σχεδον ολα κυκλικα σημαδια. Ευτυχως μονο στην κοινη οψη

Σε μένα φίλε τα μισά ήταν στην κοινή όψη, και τα άλλα μισά στην άλλη όψη και μάλιστα πολύ έντονα δηλαδή καλά κουκούνια, μου αρέσει που λέει το χαρτάκι ότι έγινε έλεγχος ποιότητος φαντάσου να μην γινόταν. Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Αυτά τα αναμνηστικά όντως θα γίνουν συλλεκτικά δεν θα μείνει τίποτα θα κυκλοφορήσουν τα περισσότερα. Σαρκασμός
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1736 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 07:38:31 μμ »

Ακου τώρα το ανάποδο στη Θεσσαλονίκη!! Ανοιξα τα μασούρια και ενώ σ' αυτό με τον Θεοτοκόπουλο βρήκα 7/25 καλά στο άλλο με τα Ιόνια όλα ήταν κάτι παραπάνω από AU! Επίσης το ίδιο παράδοξο κι εδώ με τα 10ευρα. Η κοπέλα στα κέρματα έδινε τα 10ευρα σαν ρέστα με τη σέσουλα ενώ δεν σου έδινε αν τα ήθελες για συλλεκτικά. Ο ταμίας στην άλλη θυρίδα έδινε μέχρι 10 και κάποιο μέλος μόνο που δεν πιάστηκε στα χέρια μαζί του όταν του είπε έλα αύριο να πάρεις άλλα 10!!!!! Δεν μπορώ να καταλάβω αφού για κατανάλωση τα έχουν ποιος ο λόγος να μας ταλαιπωρούν;
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #1737 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 07:40:55 μμ »

Παρεμπιπτοντως μια ερωτηση. Εχει σε καποιον πεσει στα χερια του αναμνηστικο του 13?
Εμενα κανενα !! Τι εγινε?
Αν χρειάζεσαι φίλε μου στις 04/10 έρχομαι Αθήνα. Πες μου πόσα θέλεις να σου φέρω.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
nikos11
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1331


Προφίλ
« Απάντηση #1738 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 07:51:50 μμ »

Ακου τώρα το ανάποδο στη Θεσσαλονίκη!! Ανοιξα τα μασούρια και ενώ σ' αυτό με τον Θεοτοκόπουλο βρήκα 7/25 καλά στο άλλο με τα Ιόνια όλα ήταν κάτι παραπάνω από AU! Επίσης το ίδιο παράδοξο κι εδώ με τα 10ευρα. Η κοπέλα στα κέρματα έδινε τα 10ευρα σαν ρέστα με τη σέσουλα ενώ δεν σου έδινε αν τα ήθελες για συλλεκτικά. Ο ταμίας στην άλλη θυρίδα έδινε μέχρι 10 και κάποιο μέλος μόνο που δεν πιάστηκε στα χέρια μαζί του όταν του είπε έλα αύριο να πάρεις άλλα 10!!!!! Δεν μπορώ να καταλάβω αφού για κατανάλωση τα έχουν ποιος ο λόγος να μας ταλαιπωρούν;
Ρε Θανάση, απλά για την ταλαιπωρία το κάνουν. Γιατί έχει λογική να πας μετά από έξι μήνες και να μη σου δίνουν παραπάνω μασούρια συλλεκτικά 2ευρα στην ονομαστική;
Καταγράφηκε
elpidoforos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2465



Προφίλ
« Απάντηση #1739 στις: Σεπτέμβριος 24, 2014, 07:55:44 μμ »

Ακου τώρα το ανάποδο στη Θεσσαλονίκη!! Ανοιξα τα μασούρια και ενώ σ' αυτό με τον Θεοτοκόπουλο βρήκα 7/25 καλά στο άλλο με τα Ιόνια όλα ήταν κάτι παραπάνω από AU! Επίσης το ίδιο παράδοξο κι εδώ με τα 10ευρα. Η κοπέλα στα κέρματα έδινε τα 10ευρα σαν ρέστα με τη σέσουλα ενώ δεν σου έδινε αν τα ήθελες για συλλεκτικά. Ο ταμίας στην άλλη θυρίδα έδινε μέχρι 10 και κάποιο μέλος μόνο που δεν πιάστηκε στα χέρια μαζί του όταν του είπε έλα αύριο να πάρεις άλλα 10!!!!! Δεν μπορώ να καταλάβω αφού για κατανάλωση τα έχουν ποιος ο λόγος να μας ταλαιπωρούν;
Αστο Θανάση μου δεν πρόκειται να γίνουμε άνθρωποι ποτέ, έπρεπε να ήσουν σήμερα στην ΤΤΕ ο κόσμος σταμάτησε να έχει υπομονή, στα πηγαδάκια λεγόντουσαν χοντρές κουβέντες δεν ήθελε και πολύ να γίνει το έλα να δείς,δεν ξέρω σήμερα είδα ένταση και είμαστε μια χούφτα άνθρωποι.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 114 115 [116] 117 118 ... 145
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences