Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 01:21:04 πμ
Σελίδες: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 145
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2014 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 591959 φορές)
0 μέλη και 11 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #675 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:24:09 πμ »

στην Αθήνα λίγο πριν ανοίξουν οι πόρτες είχαν μοιραστεί 220 χαρτάκια με νούμερο . ευτυχώς από τις 05.30 ήταν εκεί πρόεδρος και αντιπρόεδρος  τής λέσχης και όλα κύλησαν ομαλά , δεν υπήρξαν παρατράγουδα ( ζόρικος ο αντιπρόεδρος ) δεν άφησε περιθώρια για μπαγαποντιές . Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #676 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:28:32 πμ »

δεν ξέρω στην Αθήνα αν από τον κόσμο που περίμενε από έξω αν το 70%  ήταν συλλέκτες . οι υπόλοιποι τους έκοψα για άσχετους .  Λύπη Λύπη
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #677 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:28:45 πμ »

Στέργιο, δεν το θέλουν φαίνεται αυτό! Το έχουμε προτείνει όχι ένας, αλλά αρκετοί από εδώ μέσα. Και κάθε φορά μας ευχαριστούν για τις προτάσεις και συνεχίζουν τα ίδια, να μη πω και χειρότερα. Αυτοί που τα παράτησαν αξίζουν ένα μπράβο γιατί οι υπόλοιποι ή δεν έχουμε τη δύναμη να τους γυρίσουμε την πλάτη ή αγαπάμε το χόμπι μας  με λάθος τρόπο. Τι να πω!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 10, 2014, 11:44:39 πμ από athas » Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
GASS
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 530


Προφίλ
« Απάντηση #678 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:37:53 πμ »

Τα στοιχια μας τα εχουν ξερουνε ποι περνουμε τα παντα εχω την εντιπωση οτι εμεις αξιζουμε κατι παραπανο απο τους συλλεκτες της Τ.Ε που συλλεγουνε μονο αυτα με μικρο τιραζ.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Καταγράφηκε
ΡΑVMK3
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 649


Προφίλ
« Απάντηση #679 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:39:07 πμ »

Το προεδρείο της λέσχης, αξίζει συγχαρητήρια, διαχειρίστηκαν τον κόσμο άψογα.
Τα νομίσματα απο χαρακτικής πλευράς, είναι τέλεια,
ΜΠΡΑΒΟ στον κ.Σταματόπουλο.
Καταγράφηκε
aa_frag
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 282


Μέτρον Άριστον. Παν μέτρον 100 πόντους


Προφίλ
« Απάντηση #680 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:43:25 πμ »

Το προεδρείο της λέσχης, αξίζει συγχαρητήρια, διαχειρίστηκαν τον κόσμο άψογα.
Τα νομίσματα απο χαρακτικής πλευράς, είναι τέλεια,
ΜΠΡΑΒΟ στον κ.Σταματόπουλο.

+1
Καταγράφηκε
iceman
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 331



Προφίλ
« Απάντηση #681 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:48:58 πμ »

Βόλο ήμασταν 8-9 άτομα αλλά πήραμε μόνο οι 5 πρώτοι. Οι υπόλοιποι άφησαν και αυτοί τηλέφωνο....
Καταγράφηκε
Mystic_Bard
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 206


Προφίλ
« Απάντηση #682 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:54:56 πμ »

έφτασα 6 παρά 5 και πήρα το 46,
9 και 5 είχα τελειώσει και όλα καλά !!!!

Τα 2 νομίσματα ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ, αλλά ειδικά του Αριστοτέλη και οι 2 πλευρές και του Ευριπίδη οι θεατρικές μάσκες πως αποδόθηκαν είναι μια ομορφιά !!!!!!
Καταγράφηκε
hellion
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 30


Προφίλ
« Απάντηση #683 στις: Ιούνιος 10, 2014, 10:16:30 πμ »

Καλημέρα και απο εμενα. Ημουν το νούμερο 100 (Πηγα στις 7 παρα 20) και τελειωσα στις 10:20. Επρεπε να βαλουν παραπανω απο 2 ταμεια για να τελειωνουμε πιο γρηγορα. Δωσανε μεχρι το 333...οι υπολοιποι μπουκαλα. Πραγματι τα νομισματα ειναι παρα πολυ ομορφα.
Καταγράφηκε
kimon
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 432



Προφίλ
« Απάντηση #684 στις: Ιούνιος 10, 2014, 10:22:07 πμ »

Καλημέρα και από την τιμημένη Λάρισα όπου όλα δουλεύουν ρολόι και οι υπάλληλοι της Τράπεζας δεν είναι τίποτα γατάκια όπως στα άλλα υποκαταστήματα της ΤΤΕ ανα την Ελλάδα. Πάντα φροντίζουν για το καλύτερο και φυσικά για το συμφέρον των πελατών τους Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών!!! Στις 07.55 ήμουνα μέσα στην τράπεζα. 2 άτομα ήμασταν όλα κι όλα. Απάντηση του ταμία μετά από τηλεφώνημα του στην Αθήνα ότι τελειώσανε όλα και έχουν μόνο 1 Ευριπίδη προς διάθεση. Κάτσε ρε φίλε δεν είχατε συγκεκριμένα τεμάχια για τη Λάρισα όπως πάντα? Καμία απάντηση. Τηλεφωνώ στον κ. Ψυρρή στα κεντρικά. Έχουμε δώσει από 5 τεμάχια για κάθε νόμισμα μου λέει. Τα μεταφέρω στον ταμία (λες και δεν το ήξερε) και μου λέει "ναι είχαμε 5 τεμάχια από κάθε νόμισμα αλλά τα κρατήσαμε για τους υπαλλήλους της τράπεζας". Έτσι απλά. Και εμείς τι είμαστε βρε #%&*@^#& που πήραμε ρεπό από τη δουλειά, ξυπνήσαμε από τα χαράματα για να στηθούμε έξω από την τράπεζα? Απαντάω μόνος μου. Είμαστε Μ Α Μ Α Κ Ε Σ με κεφαλαία γράμματα και υπογραμμισμένα. Είναι νόμιμο να γίνεται αυτό ρωτάω τον κ. Ψυρρή? Τι να πεί και αυτός ο άνθρωπος δεν το απαγορεύει κανένας μου λέει. Είναι θέμα διαχείρισης του εκάστοτε υποκαταστήματος. Λέω θέλω να μιλήσω με τον Διευθυντή (είπα δεν μπορεί θα δοθεί λύση στην κατάφωρη αδικία). Για να μην σας κουράζω ο κ. Διευθυντής είπε και αυτός έτσι απλά ότι εδώ δεν εξυπηρετούνται καλά καλά οι υπάλληλοι (αν ήμασταν λέει 6 άτομα που ζητούσαν απο εμάς τι θα γινόταν?? Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη ) Για τους 2 πελάτες του που περίμεναν να ανοίξει η τράπεζα ποιος χέστηκε μωρέ..Σιγά.. Το πρόβλημα το εντόπιζαν στα μόνο 5+5 κομμάτια που δίνουν στη Λάρισα. ΟΧΙ Κύριοι!! Το πρόβλημα είναι ότι τα μοιράσατε μεταξύ σας. Αντί να εξυπηρετηθούν πρώτα τα μόνο 2 άτομα που πήγαν το πρωϊ και τα υπόλοιπα να τα μοιραστούν οι υπάλληλοι αυτοί μας γράψανε κανονικά στα τέτοια τους. Αυτά τα ολίγα από την "ακριτική" Λάρισα και το ιδιωτικό μαγαζάκι της ΤΤΕ. Θα ήθελα να γράψω πολλά ακόμη αλλά δεν αξίζει..Ο φίλος από το στέκι που ήταν εκεί ας επιβεβαιώσει τα λεγόμενά μου. Να έχετε μια όμορφη μέρα.

Αυτό που συνέβει στη Λάρισα, είναι ξεδιάντροπο!!!
Καταγράφηκε

το συλλέγειν εστί φιλοσοφείν
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #685 στις: Ιούνιος 10, 2014, 10:25:54 πμ »

Τελικά έκανε κανείς παραγγελία από την φόρμα της ΤτΕ; Εχουν βάλει ένα τεράστιο ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
iceman
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 331



Προφίλ
« Απάντηση #686 στις: Ιούνιος 10, 2014, 10:30:58 πμ »

Καλημέρα και από την τιμημένη Λάρισα όπου όλα δουλεύουν ρολόι και οι υπάλληλοι της Τράπεζας δεν είναι τίποτα γατάκια όπως στα άλλα υποκαταστήματα της ΤΤΕ ανα την Ελλάδα. Πάντα φροντίζουν για το καλύτερο και φυσικά για το συμφέρον των πελατών τους Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών!!! Στις 07.55 ήμουνα μέσα στην τράπεζα. 2 άτομα ήμασταν όλα κι όλα. Απάντηση του ταμία μετά από τηλεφώνημα του στην Αθήνα ότι τελειώσανε όλα και έχουν μόνο 1 Ευριπίδη προς διάθεση. Κάτσε ρε φίλε δεν είχατε συγκεκριμένα τεμάχια για τη Λάρισα όπως πάντα? Καμία απάντηση. Τηλεφωνώ στον κ. Ψυρρή στα κεντρικά. Έχουμε δώσει από 5 τεμάχια για κάθε νόμισμα μου λέει. Τα μεταφέρω στον ταμία (λες και δεν το ήξερε) και μου λέει "ναι είχαμε 5 τεμάχια από κάθε νόμισμα αλλά τα κρατήσαμε για τους υπαλλήλους της τράπεζας". Έτσι απλά. Και εμείς τι είμαστε βρε #%&*@^#& που πήραμε ρεπό από τη δουλειά, ξυπνήσαμε από τα χαράματα για να στηθούμε έξω από την τράπεζα? Απαντάω μόνος μου. Είμαστε Μ Α Μ Α Κ Ε Σ με κεφαλαία γράμματα και υπογραμμισμένα. Είναι νόμιμο να γίνεται αυτό ρωτάω τον κ. Ψυρρή? Τι να πεί και αυτός ο άνθρωπος δεν το απαγορεύει κανένας μου λέει. Είναι θέμα διαχείρισης του εκάστοτε υποκαταστήματος. Λέω θέλω να μιλήσω με τον Διευθυντή (είπα δεν μπορεί θα δοθεί λύση στην κατάφωρη αδικία). Για να μην σας κουράζω ο κ. Διευθυντής είπε και αυτός έτσι απλά ότι εδώ δεν εξυπηρετούνται καλά καλά οι υπάλληλοι (αν ήμασταν λέει 6 άτομα που ζητούσαν απο εμάς τι θα γινόταν?? Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη ) Για τους 2 πελάτες του που περίμεναν να ανοίξει η τράπεζα ποιος χέστηκε μωρέ..Σιγά.. Το πρόβλημα το εντόπιζαν στα μόνο 5+5 κομμάτια που δίνουν στη Λάρισα. ΟΧΙ Κύριοι!! Το πρόβλημα είναι ότι τα μοιράσατε μεταξύ σας. Αντί να εξυπηρετηθούν πρώτα τα μόνο 2 άτομα που πήγαν το πρωϊ και τα υπόλοιπα να τα μοιραστούν οι υπάλληλοι αυτοί μας γράψανε κανονικά στα τέτοια τους. Αυτά τα ολίγα από την "ακριτική" Λάρισα και το ιδιωτικό μαγαζάκι της ΤΤΕ. Θα ήθελα να γράψω πολλά ακόμη αλλά δεν αξίζει..Ο φίλος από το στέκι που ήταν εκεί ας επιβεβαιώσει τα λεγόμενά μου. Να έχετε μια όμορφη μέρα.

Εντάξει απλά έτυχε και είναι και οι 5 υπάλληλοι συλλέκτες. Για τον εαυτό τους τα θέλουν. Μη σας περνάει απο το μυαλό ότι θα τα πουλήσουν για να βγάλουν λεφτά απο τους συλλέκτες-πρόβατα-θύματα-μ@#%^$&$ όπως μας θεωρούν.
Καταγράφηκε
dimmarko
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1903


Προφίλ
« Απάντηση #687 στις: Ιούνιος 10, 2014, 10:32:50 πμ »

Τελικά έκανε κανείς παραγγελία από την φόρμα της ΤτΕ; Εχουν βάλει ένα τεράστιο ΕΞΑΝΤΛΗΘΗΚΕ.

εγώ έκανα 8.00 αλλά δεν το βλέπω....δύσκολα τα πράγματα.
Καταγράφηκε
GASS
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 530


Προφίλ
« Απάντηση #688 στις: Ιούνιος 10, 2014, 10:41:29 πμ »

Στο electra πεταει μονο 148ευρω.
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #689 στις: Ιούνιος 10, 2014, 10:57:20 πμ »

Μη το γελάς, το πιο φτηνό είναι. Μπες στο ebay να δεις τι γίνεται!
Δες κι εδώ:
http://www.starshop-coins.de/Silbermuenzen-5
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 10, 2014, 11:31:16 πμ από athas » Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Σελίδες: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 145
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences