Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 07:05:36 πμ
Σελίδες: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 145
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΤΟΥΣ 2014 ΤΡΑΠΕΖΑ της Ελλαδος  (Αναγνώστηκε 592259 φορές)
0 μέλη και 17 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #660 στις: Ιούνιος 10, 2014, 08:13:54 πμ »

εδώ ήρθε όλο το σόι του συλλεκταρα θα περισεψουν κιόλας ?
Καταγράφηκε
Kρηνιώτης
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 275


Ότι λάμπει δεν είναι μόνο χρυσός!!


Προφίλ
« Απάντηση #661 στις: Ιούνιος 10, 2014, 08:27:07 πμ »

Μπράβο ζήτηση...!!
Του χρόνου βλέπω να διπλασιάζουν την τιμή!!!
Καταγράφηκε
dimitris41
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1286



Προφίλ
« Απάντηση #662 στις: Ιούνιος 10, 2014, 08:29:38 πμ »

9:30 νούμερο 63
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #663 στις: Ιούνιος 10, 2014, 08:40:19 πμ »

Στην Καβάλα πέντε λεπτά πριν ανοίξει η ΤτΕ ήμασταν τέσσερα άτομα. Λογικά όπως πάντα θα έχουν και εδώ πέντε κομμάτια και τέλος.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #664 στις: Ιούνιος 10, 2014, 08:45:14 πμ »

Θεσσαλονίκη στο άνοιγμα είχαμε γραμμένα 59 άτομα. Η κοπέλα από μέσα μας είπε ότι της χορήγησαν μόνο 35 από τα 50 που ζήτησε. Εγινε χαμός! Εν πάσει περιπτώσει κράτησε τη λίστα με τα κινητά των υπολοίπων. Δε βλέπω όμως να ικανοποιούνται τα αιτήματα. Ωρα 08:50 είχαμε τελειώσει.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
nick_1981
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 151


Προφίλ
« Απάντηση #665 στις: Ιούνιος 10, 2014, 08:48:27 πμ »

Καλημέρα και από την τιμημένη Λάρισα όπου όλα δουλεύουν ρολόι και οι υπάλληλοι της Τράπεζας δεν είναι τίποτα γατάκια όπως στα άλλα υποκαταστήματα της ΤΤΕ ανα την Ελλάδα. Πάντα φροντίζουν για το καλύτερο και φυσικά για το συμφέρον των πελατών τους Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών!!! Στις 07.55 ήμουνα μέσα στην τράπεζα. 2 άτομα ήμασταν όλα κι όλα. Απάντηση του ταμία μετά από τηλεφώνημα του στην Αθήνα ότι τελειώσανε όλα και έχουν μόνο 1 Ευριπίδη προς διάθεση. Κάτσε ρε φίλε δεν είχατε συγκεκριμένα τεμάχια για τη Λάρισα όπως πάντα? Καμία απάντηση. Τηλεφωνώ στον κ. Ψυρρή στα κεντρικά. Έχουμε δώσει από 5 τεμάχια για κάθε νόμισμα μου λέει. Τα μεταφέρω στον ταμία (λες και δεν το ήξερε) και μου λέει "ναι είχαμε 5 τεμάχια από κάθε νόμισμα αλλά τα κρατήσαμε για τους υπαλλήλους της τράπεζας". Έτσι απλά. Και εμείς τι είμαστε βρε #%&*@^#& που πήραμε ρεπό από τη δουλειά, ξυπνήσαμε από τα χαράματα για να στηθούμε έξω από την τράπεζα? Απαντάω μόνος μου. Είμαστε Μ Α Κ Α Κ Ε Σ με κεφαλαία γράμματα και υπογραμμισμένα. Είναι νόμιμο να γίνεται αυτό ρωτάω τον κ. Ψυρρή? Τι να πεί και αυτός ο άνθρωπος δεν το απαγορεύει κανένας μου λέει. Είναι θέμα διαχείρισης του εκάστοτε υποκαταστήματος. Λέω θέλω να μιλήσω με τον Διευθυντή (είπα δεν μπορεί θα δοθεί λύση στην κατάφωρη αδικία). Για να μην σας κουράζω ο κ. Διευθυντής είπε και αυτός έτσι απλά ότι εδώ δεν εξυπηρετούνται καλά καλά οι υπάλληλοι (αν ήμασταν λέει 6 άτομα που ζητούσαν απο εμάς τι θα γινόταν?? Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη ) Για τους 2 πελάτες του που περίμεναν να ανοίξει η τράπεζα ποιος χέστηκε μωρέ..Σιγά.. Το πρόβλημα το εντόπιζαν στα μόνο 5+5 κομμάτια που δίνουν στη Λάρισα. ΟΧΙ Κύριοι!! Το πρόβλημα είναι ότι τα μοιράσατε μεταξύ σας. Αντί να εξυπηρετηθούν πρώτα τα μόνο 2 άτομα που πήγαν το πρωϊ και τα υπόλοιπα να τα μοιραστούν οι υπάλληλοι αυτοί μας γράψανε κανονικά στα τέτοια τους. Αυτά τα ολίγα από την "ακριτική" Λάρισα και το ιδιωτικό μαγαζάκι της ΤΤΕ. Θα ήθελα να γράψω πολλά ακόμη αλλά δεν αξίζει..Ο φίλος από το στέκι που ήταν εκεί ας επιβεβαιώσει τα λεγόμενά μου. Να έχετε μια όμορφη μέρα.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 10, 2014, 02:24:25 μμ από nick_1981 » Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #666 στις: Ιούνιος 10, 2014, 08:54:38 πμ »

Ο φίλος από το στέκι που ήταν εκεί ας επιβεβαιώσει τα λεγόμενά μου. Να έχετε μια όμορφη μέρα.
Γιατί βρε φίλε, είπε κανείς ότι σε αμφισβητεί; Απλά αυτή η απάντηση είναι για Νόμπελ! Εδώ, βέβαια, επιμένω να έχω την απάντηση του σχεδιαστή και γλύπτη των νομισμάτων που απέφυγε προχθές να δώσει. Από που είχε αυτή την αισιόδοξη άποψη ότι θα πάρουν όλοι και μάλιστα άνετα!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
GASS
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 530


Προφίλ
« Απάντηση #667 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:03:32 πμ »

Οπως τα λει ο φιλος παραρανω  γινσνε στη Λαρισα τους περισεψε ενας Ευριπιδης εμεις ειμαστε τα κοροιδα που πγαμε απο τις 7 τωρα γιναδε ολοι οι υπαλοιλλοι σιλεκτες. Σκεπτομαι πολυ σοβαρα να τα παρατισο, αν το κανω θα διται αγγελια συντομα θ ΣΥΛΛΕΓΩ ΠΕΤΑΛΛΟΥΔΕΣ, ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝΕ
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #668 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:06:11 πμ »

Καλημέρα και από την τιμημένη Λάρισα όπου όλα δουλεύουν ρολόι και οι υπάλληλοι της Τράπεζας δεν είναι τίποτα γατάκια όπως στα άλλα υποκαταστήματα της ΤΤΕ ανα την Ελλάδα. Πάντα φροντίζουν για το καλύτερο και φυσικά για το συμφέρον των πελατών τους Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών!!! Στις 07.55 ήμουνα μέσα στην τράπεζα. 2 άτομα ήμασταν όλα κι όλα. Απάντηση του ταμία μετά από τηλεφώνημα του στην Αθήνα ότι τελειώσανε όλα και έχουν μόνο 1 Ευριπίδη προς διάθεση. Κάτσε ρε φίλε δεν είχατε συγκεκριμένα τεμάχια για τη Λάρισα όπως πάντα? Καμία απάντηση. Τηλεφωνώ στον κ. Ψυρρή στα κεντρικά. Έχουμε δώσει από 5 τεμάχια για κάθε νόμισμα μου λέει. Τα μεταφέρω στον ταμία (λες και δεν το ήξερε) και μου λέει "ναι είχαμε 5 τεμάχια από κάθε νόμισμα αλλά τα κρατήσαμε για τους υπαλλήλους της τράπεζας". Έτσι απλά. Και εμείς τι είμαστε βρε #%&*@^#& που πήραμε ρεπό από τη δουλειά, ξυπνήσαμε από τα χαράματα για να στηθούμε έξω από την τράπεζα? Απαντάω μόνος μου. Είμαστε Μ Α Μ Α Κ Ε Σ με κεφαλαία γράμματα και υπογραμμισμένα. Είναι νόμιμο να γίνεται αυτό ρωτάω τον κ. Ψυρρή? Τι να πεί και αυτός ο άνθρωπος δεν το απαγορεύει κανένας μου λέει. Είναι θέμα διαχείρισης του εκάστοτε υποκαταστήματος. Λέω θέλω να μιλήσω με τον Διευθυντή (είπα δεν μπορεί θα δοθεί λύση στην κατάφωρη αδικία). Για να μην σας κουράζω ο κ. Διευθυντής είπε και αυτός έτσι απλά ότι εδώ δεν εξυπηρετούνται καλά καλά οι υπάλληλοι (αν ήμασταν λέει 6 άτομα που ζητούσαν απο εμάς τι θα γινόταν?? Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη ) Για τους 2 πελάτες του που περίμεναν να ανοίξει η τράπεζα ποιος χέστηκε μωρέ..Σιγά.. Το πρόβλημα το εντόπιζαν στα μόνο 5+5 κομμάτια που δίνουν στη Λάρισα. ΟΧΙ Κύριοι!! Το πρόβλημα είναι ότι τα μοιράσατε μεταξύ σας. Αντί να εξυπηρετηθούν πρώτα τα μόνο 2 άτομα που πήγαν το πρωϊ και τα υπόλοιπα να τα μοιραστούν οι υπάλληλοι αυτοί μας γράψανε κανονικά στα τέτοια τους. Αυτά τα ολίγα από την "ακριτική" Λάρισα και το ιδιωτικό μαγαζάκι της ΤΤΕ. Θα ήθελα να γράψω πολλά ακόμη αλλά δεν αξίζει..Ο φίλος από το στέκι που ήταν εκεί ας επιβεβαιώσει τα λεγόμενά μου. Να έχετε μια όμορφη μέρα.

Καλά να παθεις! Εμένα αν μου το έλεγε αυτό θα του έλεγα πως και εμένα είναι θέμα διαχείρισης που θα προσγειωθεί η αριστερη παλάμη μου, και θα του έπαιζα ενα μπουκέτο στην μάπα του καραγκιόζη.

Κρίμα φίλε , τι να σου πω, κρίμα.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #669 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:10:36 πμ »

Βασίλη, τι διαβάζω; Αριστερόχειρ είσαι;  Σαρκασμός (χωρίς παρεξήγηση, σαν τον τενίστα τον Nadal)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 10, 2014, 09:38:54 πμ από athas » Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
nick_1981
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 151


Προφίλ
« Απάντηση #670 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:12:27 πμ »

Καλημέρα και από την τιμημένη Λάρισα όπου όλα δουλεύουν ρολόι και οι υπάλληλοι της Τράπεζας δεν είναι τίποτα γατάκια όπως στα άλλα υποκαταστήματα της ΤΤΕ ανα την Ελλάδα. Πάντα φροντίζουν για το καλύτερο και φυσικά για το συμφέρον των πελατών τους Στριφογύρισμα ματιών Στριφογύρισμα ματιών!!! Στις 07.55 ήμουνα μέσα στην τράπεζα. 2 άτομα ήμασταν όλα κι όλα. Απάντηση του ταμία μετά από τηλεφώνημα του στην Αθήνα ότι τελειώσανε όλα και έχουν μόνο 1 Ευριπίδη προς διάθεση. Κάτσε ρε φίλε δεν είχατε συγκεκριμένα τεμάχια για τη Λάρισα όπως πάντα? Καμία απάντηση. Τηλεφωνώ στον κ. Ψυρρή στα κεντρικά. Έχουμε δώσει από 5 τεμάχια για κάθε νόμισμα μου λέει. Τα μεταφέρω στον ταμία (λες και δεν το ήξερε) και μου λέει "ναι είχαμε 5 τεμάχια από κάθε νόμισμα αλλά τα κρατήσαμε για τους υπαλλήλους της τράπεζας". Έτσι απλά. Και εμείς τι είμαστε βρε #%&*@^#& που πήραμε ρεπό από τη δουλειά, ξυπνήσαμε από τα χαράματα για να στηθούμε έξω από την τράπεζα? Απαντάω μόνος μου. Είμαστε Μ Α Μ Α Κ Ε Σ με κεφαλαία γράμματα και υπογραμμισμένα. Είναι νόμιμο να γίνεται αυτό ρωτάω τον κ. Ψυρρή? Τι να πεί και αυτός ο άνθρωπος δεν το απαγορεύει κανένας μου λέει. Είναι θέμα διαχείρισης του εκάστοτε υποκαταστήματος. Λέω θέλω να μιλήσω με τον Διευθυντή (είπα δεν μπορεί θα δοθεί λύση στην κατάφωρη αδικία). Για να μην σας κουράζω ο κ. Διευθυντής είπε και αυτός έτσι απλά ότι εδώ δεν εξυπηρετούνται καλά καλά οι υπάλληλοι (αν ήμασταν λέει 6 άτομα που ζητούσαν απο εμάς τι θα γινόταν?? Έκπληξη Έκπληξη Έκπληξη ) Για τους 2 πελάτες του που περίμεναν να ανοίξει η τράπεζα ποιος χέστηκε μωρέ..Σιγά.. Το πρόβλημα το εντόπιζαν στα μόνο 5+5 κομμάτια που δίνουν στη Λάρισα. ΟΧΙ Κύριοι!! Το πρόβλημα είναι ότι τα μοιράσατε μεταξύ σας. Αντί να εξυπηρετηθούν πρώτα τα μόνο 2 άτομα που πήγαν το πρωϊ και τα υπόλοιπα να τα μοιραστούν οι υπάλληλοι αυτοί μας γράψανε κανονικά στα τέτοια τους. Αυτά τα ολίγα από την "ακριτική" Λάρισα και το ιδιωτικό μαγαζάκι της ΤΤΕ. Θα ήθελα να γράψω πολλά ακόμη αλλά δεν αξίζει..Ο φίλος από το στέκι που ήταν εκεί ας επιβεβαιώσει τα λεγόμενά μου. Να έχετε μια όμορφη μέρα.

Καλά να παθεις! Εμένα αν μου το έλεγε αυτό θα του έλεγα πως και εμένα είναι θέμα διαχείρισης που θα προσγειωθεί η αριστερη παλάμη μου, και θα του έπαιζα ενα μπουκέτο στην μάπα του καραγκιόζη.

Κρίμα φίλε , τι να σου πω, κρίμα.

Αυτό για την διαχείριση μου το είπε ο κ. Ψυρρής που δεν φταίει σε τίποτα ο άνθρωπος. Μου λέει εμείς από τα κεντρικά είμαστε υπεύθυνοι για το πόσα νομίσματα θα μοιράσουμε σε κάθε περιοχή της Ελλάδος. Από εκεί και πέρα τι τα κάνει το κάθε υποκατάστημα και με ποιόν τρόπο τα διαθέτει αυτό είναι δουλειά δική τους.
Καταγράφηκε
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #671 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:18:12 πμ »

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι νόμιμο αυτό. Εκείνο που ξέρω είναι ότι από κάθε διαγωνισμό εξαιρούνται όλοι οι άμεσα εμπλεκόμενοι σ' αυτόν για το αδιάβλητο. Τώρα πώς αυτό δεν ισχύει για τους υπαλλήλους μιας Τράπεζας που πωλεί το εμπόρευμά της στο κοινό, είναι άξιον έρευνας. Είναι άλλο πράγμα να το κρατεί ο υπάλληλος για τον εαυτό του, εκμεταλλευόμενος τη θέση του και άλλο να πάει να το αγοράσει ο συγγενής του περιμένοντας στην ουρά!
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #672 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:20:34 πμ »

Κομοτηνή. Πριν ανοίξει η Τράπεζα ήμασταν 5 άτομα αλλά είχαν μόνο για τους τέσσερεις . Αν ισχύει το πέντε σε κάθε υποκατάστημα πάλι καλά . Εγώ πήρα αλλά πρέπει κάτι να γίνει και να εξυπηρετούνται οι μόνιμοι πελάτες . Δεν γίνεται να μένουν χωρίς νόμισμα αυτοί που αγοράζουν όλα τα νομίσματα του προγράμματος και στα δύσκολα κομμάτια να μένουν με άδεια χέρια. Στο προηγούμενο της προεδρίας όσα ήθελες έπαιρνες. Πόσοι από τους υπαλλήλους της Τράπεζας τα πήραν , ελάχιστοι αλλά και από την άλλη να είσαι υπάλληλος στην Τράπεζα και να μην μπορείς να πάρεις ένα νόμισμα που θέλεις  δεν πάει . Η λύση είναι μία όταν  βγάλει  το πρόγραμμα η Τράπεζα να μπορείς να συμπληρώσεις τί θα ήθελες από το πρόγραμμα να αγοράσεις και να γίνεται η ικανοποίηση τουλάχιστον  πρώτα σ' αυτούς που θα πάρουν ολόκληρο το πρόγραμμα, και να τους στέλνουν  ειδοποίηση να προπληρώσουν πριν από την ημερομηνία αγοράς που θα ανακοινωθεί . Έτσι θα έχουν ικανοποίηση τους τακτικούς πελάτες τους , θα βάλουν και ορισμένους που το σκέφτονται να τα αγοράσουν όλα τα νομίσματα, και θα γλιτώσουμε με τις ουρές και το περίμενε.  
Καταγράφηκε
HELLAS NUM
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 209



Προφίλ
« Απάντηση #673 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:21:05 πμ »

νουμερο 100
Καταγράφηκε

HELLAS NUM
ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ 4
 10559 ΑΘΗΝΑ
ΤΗΛ 210 3249257
nick_1981
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 151


Προφίλ
« Απάντηση #674 στις: Ιούνιος 10, 2014, 09:21:12 πμ »

Δεν ξέρω κατά πόσο είναι νόμιμο αυτό. Εκείνο που ξέρω είναι ότι από κάθε διαγωνισμό εξαιρούνται όλοι οι άμεσα εμπλεκόμενοι σ' αυτόν για το αδιάβλητο. Τώρα πώς αυτό δεν ισχύει για τους υπαλλήλους μιας Τράπεζας που πωλεί το εμπόρευμά της στο κοινό, είναι άξιον έρευνας. Είναι άλλο πράγμα να το κρατεί ο υπάλληλος για τον εαυτό του, εκμεταλλευόμενος τη θέση του και άλλο να πάει να το αγοράσει ο συγγενής του περιμένοντας στην ουρά!

Ακριβώς έτσι. Η και ο ίδιος. Θες $%^&^%$ υπάλληλε να το πάρεις? Στήσου απέξω στις 07.30 στην ουρά και περίμενε να πάει 8 να μπείς μέσα να το παραγγείλεις με σειρά προτεραιότητας.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 43 44 [45] 46 47 ... 145
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences