Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάιος 01, 2024, 07:19:08 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Λυκοφιλίες . . .  (Αναγνώστηκε 4710 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Οκτώβριος 18, 2013, 01:44:30 μμ »

Δεν εχω καμία αντιπαράθεση μαζί σου όπως δεν έχω καμία αντιπαράθεση και με κανέναν άλλο συζήτηση κανουμε γιαυτο το λόγο υπάρχουν τα φόρα για να ανταλλάσουμε απόψεις.

Αυτονοητο συναδελφε,γιατι αλλωστε;;;
 Νομιζω οτι σου ζητησα και συγνωμη που σε παρεξηγησα .

Βασιλη με ορισμενα που εγραψες συμφωνω , με αλλα οχι.
Αλλωστε  και την επιθυμια σου  (ως  εγραψες  στην προτελευταια γραμμη) να μην ανοιξουμε  διαλογο, την βρισκω σωστη  
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Οκτώβριος 18, 2013, 01:54:14 μμ »

Γιατι εγω τα ακουω ολα αυτα σαν κινεζικα  Απορία Γιατι δεν μπορει να συνυπάρξει συλλεκτισμος και φιλια  Απορία
Λετε οτι υπαρχει κοντρα μεταξυ συλλεκτων..και συμφερον.....υδραυλικος ειμαι εχω πολλους καλους φιλους συναδελφους..οπου μπορει καποιος απο αυτους να εχει καθε μερα δουλεια...να παιρνει μεγαλες δουλειες και να οικονομαει τρελα λεφτα σε σχεση με εμενα .....σε νεοτερη ηλικία,αλλοι φιλοι μας ειχαν πιο ωραιαες κοπελες απο τις δικες μας...ειχαν πιο ωραια ρουχα..πιο ωραια ποδηλατα πιο ωραια μηχανακια....τι παει να πει αυτο? δεν αναπτύξαμε φιλιες Απορία ολα ειναι θεμα χαραχτηρα..και δεν παιζει κανενα ρολο ο συλλεκτισμος...απλα να εισαι αληθινος....
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Οκτώβριος 18, 2013, 02:01:39 μμ »

Ok, Sωτήρη, διότι δεν είχα σκοπό να προσβάλλω κάποιον.
Και ο διάλογος είναι ανούσιος σε αυτό το τόπικ......
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Οκτώβριος 18, 2013, 02:09:25 μμ »

Γιατι εγω τα ακουω ολα αυτα σαν κινεζικα  Απορία Γιατι δεν μπορει να συνυπάρξει συλλεκτισμος και φιλια  Απορία
Λετε οτι υπαρχει κοντρα μεταξυ συλλεκτων..και συμφερον.....υδραυλικος ειμαι εχω πολλους καλους φιλους συναδελφους..οπου μπορει καποιος απο αυτους να εχει καθε μερα δουλεια...να παιρνει μεγαλες δουλειες και να οικονομαει τρελα λεφτα σε σχεση με εμενα .....σε νεοτερη ηλικία,αλλοι φιλοι μας ειχαν πιο ωραιαες κοπελες απο τις δικες μας...ειχαν πιο ωραια ρουχα..πιο ωραια ποδηλατα πιο ωραια μηχανακια....τι παει να πει αυτο? δεν αναπτύξαμε φιλιες Απορία ολα ειναι θεμα χαραχτηρα..και δεν παιζει κανενα ρολο ο συλλεκτισμος...απλα να εισαι αληθινος....
+1επισης οποιος ειναι για μενα ειναι πραγματικος συλλεκτης νομισματων,κλπ!χαιρεται με την χαρα των φιλων του,οταν αποκτουν κατι ομορφο και δεν τους φθονουν.το χρημα ειναι μεσον για να ζουμε ανετα και οχι σκοπος ζωης!οσο για την λεξη Φιλια,ολοι ξερουμε καλα τι σημαινει.αλλο που σφυριζουμε αδιαφορα μερικοι!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences