Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 03:39:57 πμ
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: "ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ" ΤΑΛΛΗΡΟ ΟΘΩΝΑ 1851. ΘΑΥΜΑΣΤΕ ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ  (Αναγνώστηκε 31740 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
digo
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1056



Προφίλ
« Απάντηση #75 στις: Ιούλιος 25, 2014, 05:42:37 μμ »


Νικο, αν δεν εχω διαλειψεις αυτη τη στιγμη, δεν σε ξερω προσωπικα απ'οσο θυμαμαι, αλλα πως και σουρθε να το ανεβασεις τοσα χρονια μετα;

 


Εκτος κι αν εισαι ο "κυριος Νικος" που δεν μου παει να σου μιλαω στον πληθυντικο.  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #76 στις: Ιούλιος 25, 2014, 06:28:25 μμ »

Παρότι δεν εχώ αγορές στο E-bay  μου έστειλαν μήνυμα  στο e-mail
Θέμα   Stergios, Still looking for 1851 Greece 5 Drachmai NGC AU58?
Αποστολέας   Έγκυρη υπογραφή για τον ιστότοπο τού αποστολέα. Επιβεβαιώνεται από  eBayAdd contact
Παραλήπτης   sroussos@kom.duth.grAdd contact
Ημερομηνία   25-07-2014 13:05
      
Top deals on brands from around the world
View this message in your browser.   

Facebook



   eBay   
   eBay Money Back Guarantee - Learn what's included


   
Still looking? - Shop now   
   

Still looking?
1851 Greece 5 Drachmai NGC AU58

Shop now



Καταγράφηκε
haros
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3371



Προφίλ
« Απάντηση #77 στις: Ιούλιος 25, 2014, 06:32:43 μμ »

Δεν εχει καμια σημασια εαν εχεις κανει αγορες η οχι.
Εφοσον περιηγεισαι στο ebay (το οποιο εχει το μειλ σου απο την εγγραφη) η σε αλλα σχετικα σαιτ (που θελουν login), παρακολουθουν τα προγραμματα τους τι βλεπεις και σου στελνουν προωθητικα μειλ..
Καταγράφηκε

Κατά τον Δαίμονα εαυτού
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #78 στις: Ιούλιος 25, 2014, 10:48:09 μμ »

digo O Niκος ηταν και ειναι ενας αριστος συνομιλητης!!
Μιλουσε παντα ομορφα σεβωμενος τον απεναντι του.
Με πολυ βαθιες γνωσεις στην νομισματικη με πολυ ωραιες ιδεες και στο λεγειν του αριστος συνομιλητης!!
Οταν μου ειπε πως θα σταματηση να γραφει λογω μιας παρεξηγησεως με εναν αλλο χρηστη απο εδω μεσα λυπηθηκα πολυ!!
Μακαρι αρκετοι απο εδω μεσα να αποκτησουμε το 20% των γνωσεων του!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
digo
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1056



Προφίλ
« Απάντηση #79 στις: Ιούλιος 25, 2014, 11:36:50 μμ »

Γιωργο, (με ολο το θαρρος να σε αποκαλω ετσι), ηταν και παραμενει εξαιρετικος ομιλητης. Κι εγω ειχα χαθει μαζι του, αλλα ετυχε και βρεθηκαμε πριν κανα μηνα και μετα παλι ξανα. Τις γνωσεις του δεν τις απεκτησε διαβαζοντας ιστοριες στο ιντερνετ, τις απεκτησε ακουγοντας, διαβαζοντας, δοκιμαζοντας και τεσταροντας τον εαυτο του.

Η μεγαλη του υπομονη μια φορα του βγηκε σε κακο, αφου ετσι κατορθωσα να παρω το δικο μου χρυσο 20δραχμο του Οθωνα.  Σαρκασμός Μη γνωριζοντας τον τυπο της δημοπρασιας (που εκανε το νομισμα τρεις βολτες δωρεαν αλλα με την ιδια ρεζερβα αν δεν ειχε πουληθει), νομιζε οτι θαπεφτε η ρεζερβα. Ομως πηρε αλλα πολλα και θαυμαστα που δεν επιδεικνυει ουτε μιλαει γι αυτα.


Περισσοτερη ουσια παιδια, λιγωτερο κουτσομπολιο. Και κατι ξερουν κι οι παλιοτεροι, ασχετα αν εχουν αδικαιολογητα απορριψει τα σλαμπ, τα προυφ τα Ιονικα 1819-1820 χωρις πλαγια ανατροπη και διαφορα αλλα, κανεις δεν ειναι παντογνωστης και ολοι μας πεφτουμε θυματα φημων της εποχης μας. Τα καλυτερα μαθηματα τα παιρνουμε απ'τα λαθη τα δικα μας. Οπως και το τι μαζευουμε, παιρνει συνηθως χρονια μεχρι να κατασταλαξουμε. Τις συμβουλες σου Γιωργο τις συναντω συχνα σε ανυποπτο χρονο και πιστευω οτι εχεις κανει και με το παραπανω αυτο που πρεπει.
Καταγράφηκε
Νίκος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 616


Προφίλ
« Απάντηση #80 στις: Ιούλιος 26, 2014, 12:25:42 πμ »

Το έγραψα και αλλού. Το περι ου ο λόγος τάλληρο εμφανίστηκε με καπέλο εδώ

http://www.ebay.com/itm/1851-Greece-5-Drachmai-NGC-AU58-/271552553380?pt=US_World_Coins&hash=item3f39cb21a4

Επιμένω κοιτάξτε το οπισθότυπο στο ξεκόλλημα (συγγνώμη, στο πρόβλημα που δημιούργησε η μήτρα και δεν αναφέρεται)...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 4 5 [6]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences