Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 12:38:54 πμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: film projector Hokushin 16mm  (Αναγνώστηκε 22979 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Hokushin
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 19



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Οκτώβριος 11, 2013, 06:20:00 μμ »

Νεστωρ,παντα εχει ακρες για οτιδηποτε ειδος!!Να σου πω Νεστορα,για τον δισκο των Beatles καταφερες να βρεις καμια ακρη?

υγ,ζητω συγνωμη απο τον φιλο για το ακυρο μηνυμα μου στο ποστ του..απαντα με πμ Νεστορα! Χαμόγελο
κανενα προβλημα....καλη συνεχεια σε ολους!!
Καταγράφηκε
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Οκτώβριος 11, 2013, 06:22:29 μμ »

φίλε δεν είναι σελίδες..είναι μαιλ ανθρώπων,στέλνεις και σου απαντάνε....άνοιξε το χοτμαιλ σου ,το τζιμαιλ σου βάλε στην διεύθυνση αποστολής τα μαιλ ,γράψε και ολο το ποίημα μαζι με καλύτερες φωτογραφίες και θα πάρεις απάντηση απο 2 ειδικούς που έχουν ,συντηρούν ,και πουλάνε μηχανές Hokusin ...

Φίλε Κωστα , μιλήσαμε αρκετά με τον κύριο σε π.μ ,του έδωσα έναν δρόμο σωστό να πουληθεί σε καλή τιμή τον οποίο στο παρελθόν έχω ακολουθήσει και εγώ και δεν το μετάνιωσα...κάπου έχασα τα ίχνη του και πέρασα στην συνηθισμένη επίσκεψη μου απο τον έμπορο-συλλέκτη που τον έστειλα και είδα έναν ίδιο δίσκο εκεί...λογικά έγινε η συναλλαγή αλλά ο φίλος μας δεν μπήκε καν στον κόπο να μας πει ένα ευχαριστώ...αλλά δεν με πειράζει πλέον,δεν είναι ο πρώτος και σίγουρα δεν θα είναι και ο τελευταίος..
Καταγράφηκε
Hokushin
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 19



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Οκτώβριος 11, 2013, 07:19:21 μμ »

φίλε δεν είναι σελίδες..είναι μαιλ ανθρώπων,στέλνεις και σου απαντάνε....άνοιξε το χοτμαιλ σου ,το τζιμαιλ σου βάλε στην διεύθυνση αποστολής τα μαιλ ,γράψε και ολο το ποίημα μαζι με καλύτερες φωτογραφίες και θα πάρεις απάντηση απο 2 ειδικούς που έχουν ,συντηρούν ,και πουλάνε μηχανές Hokusin ...

Φίλε Κωστα , μιλήσαμε αρκετά με τον κύριο σε π.μ ,του έδωσα έναν δρόμο σωστό να πουληθεί σε καλή τιμή τον οποίο στο παρελθόν έχω ακολουθήσει και εγώ και δεν το μετάνιωσα...κάπου έχασα τα ίχνη του και πέρασα στην συνηθισμένη επίσκεψη μου απο τον έμπορο-συλλέκτη που τον έστειλα και είδα έναν ίδιο δίσκο εκεί...λογικά έγινε η συναλλαγή αλλά ο φίλος μας δεν μπήκε καν στον κόπο να μας πει ένα ευχαριστώ...αλλά δεν με πειράζει πλέον,δεν είναι ο πρώτος και σίγουρα δεν θα είναι και ο τελευταίος..
Οκ nestor....ο δαιμων του πληκτρολογιου φταιει...κατανοω οτι ειναι mail και το εχω κανει ηδη...ελπιζω να απαντησουν καποια στιγμη!!!
Ευχαριστω για τις χρησιμες συμβουλες σου! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Hokushin
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 19



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Οκτώβριος 12, 2013, 06:49:05 μμ »

καλησπερα nestor....σου εχω νεα,αλλα περιεργα θα ελεγα...Επικοινωνησα με τον phil τον Αμερικανο και μου απαντησε.Δεν εχει ιδεα για αυτο το μοντελο,δεν το εχει ξανα δει και δεν ξερει ποσο μπορει να εχει αξια...
Ο Αγγλος δεν απαντησε ακομη....τι να κανω;
Καταγράφηκε
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Οκτώβριος 12, 2013, 07:09:01 μμ »

υπομονή να κάνεις έχει μπάλα το σάββατο στην αγγλία δεν κουνιέται φύλλο!
Ψάχνω και για άλλον δευτερα - τριτη το ξανακοιτάμε.
Καταγράφηκε
Hokushin
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 19



Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Οκτώβριος 12, 2013, 07:54:40 μμ »

 :
καλησπερα nestor....σου εχω νεα,αλλα περιεργα θα ελεγα...Επικοινωνησα με τον phil τον Αμερικανο και μου απαντησε.Δεν εχει ιδεα για αυτο το μοντελο,δεν το εχει ξανα δει και δεν ξερει ποσο μπορει να εχει αξια...
Ο Αγγλος δεν απαντησε ακομη....τι να κανω;
Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο οκ θα περιμενω....!
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences