Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 08, 2024, 12:21:01 πμ
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Γενικά στατιστικά  (Αναγνώστηκε 9068 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #30 στις: Δεκέμβριος 07, 2013, 11:06:05 μμ »

To σαιτ εχει μια πλατυφορμα οπου μπορειτε να δειτε πολλα !!
Επισης η συντονιστικη ομαδα αμα θελει μεσα απο την σελιδα διαχειρησης μπορει να δει και ποσες ωρες εχει μεινει συνδεμενος ο καθε χρηστης!!
Πχ οπως θα δειτε παρακατω ο Βασιλης εχει αφιερωσει 155 μερες απο την ζωη του συνδεμενος!!
Μπραβο Καλαματιανε!!
Και με το καλο να τις κανεις 365!! Μισο χρονο μονο εισαι συνδεμενος?
 (περιμενω συκα πεσκεσι για την φιλοφρονηση)
 
Γιώργο καλησπερα σε ευχαριστώ πολύ για την φιλοξενία και που μου δίνετε την δυνατότητα να μαθαίνω υπέροχα πράγματα από καταπληκτικούς  ανθρώπους Χαμόγελο Χαμόγελο.
Δώσε στοιχεια να σου στείλω σύκα και παστέλια από τον Λάμπω  Σαρκασμός Σαρκασμός

Υ.Γ. Αντώνη δεν λες ψεματα,ήταν η καλύτερη συζητήσει που έχει γίνει χωρίς τσακωμούς Σαρκασμός για τα κατοχικά,αλλά πραγματικά έχω μια απορία και θα σου στείλω πμ να μου την λύσεις και αν θες μου απαντάς Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2495


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Δεκέμβριος 07, 2013, 11:58:21 μμ »

Ούτε τα μηνύματα, ούτε ο χρόνος παραμονής είναι 100% 'έγκυρα' δείγματα.
Και εξηγώ τον λόγο.
Κάποιος μπορεί να postάρει μόνο εκεί που τον ενδιαφέρει, ή απλώς να γουστάρει να διαβάζει και να μαθαίνει πράγματα, οπότε δεν θα έχει πολλά posts, ενω κάποιος άλλος μπορεί να είναι χρυσός (π.χ. εγώ) αλλα να postάρω χαζομάρες. Οπου βρίσκω θέματα να γράφω '+1', '+1000', 'καλή αγορά', 'συμφωνώ', 'καλά τα λές', 'έλα μωρή ομαδάρα', κτλ. Δηλαδή μηνύματα που απλώς μεγαλώνουν τον αριθμό των posts μου, χωρίς όμως να προσφέρουν κάτι το ουσιώδες στα υπόλοιπα μέλη.
Οσο για τον χρόνο παραμονής, πλέον, που το internet είναι φθηνό, κάποιο μέλος μπορεί να αφήνει συνέχεια ανοικτή την συνδεσή του στο Στέκι και να 'μαζεύει' χρόνο.

Υπ' όψιν οτι δεν αφήνω υπόνοιες για ΚΑΝΕΝΑΝ απο εδω μέσα οτι λειτουργεί έτσι!
Αναφέρω απλά την αποψή μου για τα 'νούμερα'.

Αντίθετα, ένας όσο το δυνατόν πιο πραγματικός τρόπος 'μέτρησης' είναι ο συνδυασμός αυτών των 2 στατιστικών. Και αυτή η μέτρηση δίνεται απο το Στέκι, είναι ο Μ.Ο. των μηνυμάτων ανα ημέρα.

Πάντως δεν έχω καταλαβεί τί ακριβώς προσπαθούμε να βρούμε σε αυτό το θέμα...
Ποιός είναι ο πιο φανατικός 'Στεκιώτης' ή όπως διάβασα παραπάνω, 'κουβέντα να γίνεται'.    Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #32 στις: Δεκέμβριος 08, 2013, 12:04:17 πμ »

Όσο για τον χρόνο παραμονής, πλέον, που το internet είναι φθηνό, κάποιο μέλος μπορεί να αφήνει συνέχεια ανοικτή την σύνδεση του στο Στέκι και να 'μαζεύει' χρόνο.
Πολύ σωστά τα λες αλλά σε αυτό είσαι λίγο λάθος,όχι ότι έχει μεγάλη σημασία και πραγματικά και εγώ δεν έχω καταλάβει.
Μετά από 10 με 12 λεπτά αν δεν κάνεις ανανεώσει τις σελίδας ο χρόνος σταματάει Στριφογύρισμα ματιών
Φιλικά Βασίλης Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2495


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Δεκέμβριος 08, 2013, 08:55:16 μμ »

Όσο για τον χρόνο παραμονής, πλέον, που το internet είναι φθηνό, κάποιο μέλος μπορεί να αφήνει συνέχεια ανοικτή την σύνδεση του στο Στέκι και να 'μαζεύει' χρόνο.
Πολύ σωστά τα λες αλλά σε αυτό είσαι λίγο λάθος,όχι ότι έχει μεγάλη σημασία και πραγματικά και εγώ δεν έχω καταλάβει.
Μετά από 10 με 12 λεπτά αν δεν κάνεις ανανεώσει τις σελίδας ο χρόνος σταματάει Στριφογύρισμα ματιών
Φιλικά Βασίλης Φιλί Φιλί
Βασίλη δεν το γνωρίζω αυτό που γράφεις, αλλα το δέχομαι.
Οπως και να έχει, ούτε τοστιέρες δίνουν στο μέλος με τα περισσότερα posts, ούτε ανδριάντα θα του κάνουν, ούτε τον καφέ θα του πληρώνουν στις συναντήσεις.
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #34 στις: Δεκέμβριος 08, 2013, 09:00:13 μμ »

Οπως και να έχει, ούτε τοστιέρες δίνουν στο μέλος με τα περισσότερα posts, ούτε ανδριάντα θα του κάνουν, ούτε τον καφέ θα του πληρώνουν στις συναντήσεις.
Σωστος ο Πανθηρας Σαρκασμός Σαρκασμός Φιλί Φιλί
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
Σελίδες: 1 2 [3]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences