Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 03:23:23 πμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 2 ποσειδωνες!!!!!!  (Αναγνώστηκε 11326 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 29, 2013, 07:19:36 μμ »

μια χαρα πολυ ωραια ειναι τα 20ρικακια της Μιχαελας.Ομορφα VF πολυ καλα για μια μετρια συλλογη

Ανάργυρε εννοείται ότι είναι μια χαρά τα νομίσματα και είναι και πιο υγιης συμπεριφορά να μην κάνεις όπως κάνουμε εμείς , αλλά όμορφα που λες ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Σεπτέμβριος 29, 2013, 07:28:15 μμ »

βασιλη solferino για να ειναι ομορφα οπως λες θα πρεπει ολα να τα εχουμε πανω απο AU 58 πραγμα δυσκολο και δεν πιστευω οτι υπαρχει κανεις που τα εχει ολα απο τον βαθμο αυτον και πανω...αν υπαρχει παλι..μπραβο του..τον ζηλευω (με την καλη έννοια ) αλλα θα το παρακαλουσα οτι εχει κατω απο 58 να μου το χαρισει δεν θα με χαλαγε καθολου Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #32 στις: Σεπτέμβριος 29, 2013, 07:36:09 μμ »

βασιλη solferino για να ειναι ομορφα οπως λες θα πρεπει ολα να τα εχουμε πανω απο AU 58 πραγμα δυσκολο και δεν πιστευω οτι υπαρχει κανεις που τα εχει ολα απο τον βαθμο αυτον και πανω...αν υπαρχει παλι..μπραβο του..τον ζηλευω (με την καλη έννοια ) αλλα θα το παρακαλουσα οτι εχει κατω απο 58 να μου το χαρισει δεν θα με χαλαγε καθολου Σαρκασμός Σαρκασμός

Ενταξη ΑΝτωνακη εγω θα δου χαρισω ότι εχω κάτω από αου58 και συ χάρισε μου τις χαζό λίρες σου να τις πουλησω στους χρυσοφιλους να πληρωσω τα χαρατσια.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Σεπτέμβριος 29, 2013, 07:38:04 μμ »

βασιλη solferino για να ειναι ομορφα οπως λες θα πρεπει ολα να τα εχουμε πανω απο AU 58 πραγμα δυσκολο και δεν πιστευω οτι υπαρχει κανεις που τα εχει ολα απο τον βαθμο αυτον και πανω...αν υπαρχει παλι..μπραβο του..τον ζηλευω (με την καλη έννοια ) αλλα θα το παρακαλουσα οτι εχει κατω απο 58 να μου το χαρισει δεν θα με χαλαγε καθολου Σαρκασμός Σαρκασμός

Ενταξη ΑΝτωνακη εγω θα δου χαρισω ότι εχω κάτω από αου58 και συ χάρισε μου τις χαζό λίρες σου να τις πουλησω στους χρυσοφιλους να πληρωσω τα χαρατσια.
Βασιλη καταρχας δεν το ελεγα σε εσενα..και δευτερον οι μονες λιρες που εχω εγω συγκεκριμένα ειναι απο τον γαμο μου  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο και μην τσαντίζεσαι ..κουβεντα κανουμε  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Σεπτέμβριος 29, 2013, 07:51:02 μμ »

καλησπερα παιδια!θα ηθελα να μου εκτιμησετε αυτους τους δυο ποσειδωνες!εγω βλεπω μεγαλες διαφορες!λενε ενα απο τα 2 να ειναι πλαστο? :/help!

Καλησπερα
Θεμα γνησιοτητας νομιζω δεν τιθεται εδω  αν και ως γνωστον μαιμουδοδημητρουλες υπαρχουν.
Σε καθε περιπτωση αν εχεις αμφιβολιες τσεκαρισε βαρος και διαστασεις.
Κρατα το 2ο νομισμα που κατα την αποψη μου  ειναι καλυτερο (vf) να κλεισεις την τρυπα της συλλογης.
Απο κει και περα χαλαρα  ειναι πανευκολο  οποια στιγμη θελησεις να αγορασεις ενα  υψηλοβαθμο,( αν φυσικα θελησεις ποτε ), χωρις βασυνη και αγχος .
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 29, 2013, 08:03:52 μμ από coll » Καταγράφηκε
Sroussos
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 911


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Σεπτέμβριος 29, 2013, 07:51:33 μμ »

 Μην κάνουμε σαν να έχουμε αμνησία. Οι πιο πολύ πως ξεκινήσαμε την συλλογή μας με εικοσάρικα σαν της Μιχαέλας, γιατί η Μιχαέλα να είναι η εξαίρεση  και κατευθείαν να συλλέγει από AU και πάνω . Η μαγεία της συλλογής αυτό είναι, σήμερα έκλεισα μια τρύπα και αύριο την έκανα ομορφότερη χωρίς αυτό το ταξίδι πολλοί λίγοι θα ήταν αυτοί που κτίζουνε συλλογές.
 Καλό ταξίδι Μιχαέλα.
Καταγράφηκε
dimitra
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 537


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Σεπτέμβριος 29, 2013, 08:44:40 μμ »

κανενας νεος φιλος που θελει να ξεκινησει μια συλλογη δεν μπορει να ξεκινησει ξοδευοντας 200-300 ευρω για ενα νομισμα (του φαινεται παραλογο). Σιγα-σιγα εξοικειωνεσαι με τα ποσα αυτα, και αν εξοικειωθει και η τσεπη σου...τοτε μπαινεις σε ενα δρομο διχως γυρισμο! Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Μιχαέλα
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 184


κανε οτι αγαπας!


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Σεπτέμβριος 29, 2013, 09:29:46 μμ »

ενα ευχαριστω θα πω για τις εκτιμησεις κ τις συμβουλες σας!!!καλο βραδυ!
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 03:56:23 πμ »

κανενας νεος φιλος που θελει να ξεκινησει μια συλλογη δεν μπορει να ξεκινησει ξοδευοντας 200-300 ευρω για ενα νομισμα (του φαινεται παραλογο). Σιγα-σιγα εξοικειωνεσαι με τα ποσα αυτα, και αν εξοικειωθει και η τσεπη σου...τοτε μπαινεις σε ενα δρομο διχως γυρισμο! Μεγάλο χαμόγελο
+1
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #39 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 01:28:40 μμ »

κανενας νεος φιλος που θελει να ξεκινησει μια συλλογη δεν μπορει να ξεκινησει ξοδευοντας 200-300 ευρω για ενα νομισμα (του φαινεται παραλογο). Σιγα-σιγα εξοικειωνεσαι με τα ποσα αυτα, και αν εξοικειωθει και η τσεπη σου...τοτε μπαινεις σε ενα δρομο διχως γυρισμο! Μεγάλο χαμόγελο

Σωστα Δήμητρα γιαυτο ξεκινας από το2000 και πας σιγά σιγά προς τα πίσω. Σημερα αγόρασα προυφλαικ δραχμη 1973 α με 2 ευρό
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #40 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 01:32:17 μμ »

Σωστα Δήμητρα γιαυτο ξεκινας από το2000 και πας σιγά σιγά προς τα πίσω. Σημερα αγόρασα προυφλαικ δραχμη 1973 α με 2 ευρό

Άσχετο... με τους Ποσειδώνες.
Βασίλη, ενδιαφέρομαι για τη δραχμούλα.
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 30, 2013, 01:50:35 μμ από GKCollect » Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #41 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 01:35:33 μμ »

Η αποψη η δικη μου ειναι καλυτερα να παιρνω 2 νομισματα τον χρονο αλλα να καθομε να τα χαζευω 2 ωρες την ημερα,και ας κλεισω την συλλογη μου οταν βγω στην συνταξη Σαρκασμός.
Προτιμω ενα και καλο!!!
Ειναι η προσωπικη μου γνωμη και δεν λεω οτι αυτη ειναι η σωστη!!!!
Καταγράφηκε
LTZORTZAK
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3405


if you are good at something never do it for free


Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 01:59:02 μμ »

Η αποψη η δικη μου ειναι καλυτερα να παιρνω 2 νομισματα τον χρονο αλλα να καθομε να τα χαζευω 2 ωρες την ημερα,και ας κλεισω την συλλογη μου οταν βγω στην συνταξη Σαρκασμός.
Προτιμω ενα και καλο!!!
Ειναι η προσωπικη μου γνωμη και δεν λεω οτι αυτη ειναι η σωστη!!!!


εγω αντιθετα θελω πολλα για αυτο μαζευω και τα τρυπια και οτι δυσκολο βρεθει στο δρομο μου μακαρι να τα βρω ολα και ασ ειναι και κουμπια
Καταγράφηκε

solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 02:00:25 μμ »

κανενας νεος φιλος που θελει να ξεκινησει μια συλλογη δεν μπορει να ξεκινησει ξοδευοντας 200-300 ευρω για ενα νομισμα (του φαινεται παραλογο). Σιγα-σιγα εξοικειωνεσαι με τα ποσα αυτα, και αν εξοικειωθει και η τσεπη σου...τοτε μπαινεις σε ενα δρομο διχως γυρισμο! Μεγάλο χαμόγελο

Σωστα Δήμητρα γιαυτο ξεκινας από το2000 και πας σιγά σιγά προς τα πίσω. Σημερα αγόρασα προυφλαικ δραχμη 1973 α με 2 ευρό

Kαλορίζικη!!!!!!
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #44 στις: Σεπτέμβριος 30, 2013, 02:07:31 μμ »

Σωστα Δήμητρα γιαυτο ξεκινας από το2000 και πας σιγά σιγά προς τα πίσω. Σημερα αγόρασα προυφλαικ δραχμη 1973 α με 2 ευρό

Άσχετο... με τους Ποσειδώνες.
Βασίλη, ενδιαφέρομαι για τη δραχμούλα.
Mολις θα σου γυρίσω τα πιστοποιημενα θα σου βαλω και μια τέτοια μέσα. Πηρα πεντάδα
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences