Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 07:35:26 πμ
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ  (Αναγνώστηκε 26596 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #135 στις: Σεπτέμβριος 21, 2013, 11:03:12 μμ »

Tην Δευτερα ερχεται η τροικα με ενα μπαουλο νεα μετρα και κανεις δεν ασχολειται με αυτο......ανοιξτε ματια αυτια και πανω απο ολα μυαλα  Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #136 στις: Σεπτέμβριος 22, 2013, 01:20:38 μμ »

Ρε παιδια δεν θα καταργησει την αστυνομια!Μην τα παραλεμε!!Απλα θα την....αφοπλισει!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός.Συμφωνα με τις προγραμματικες δηλωσεις θα τους παρει τα οπλα και θα τους δωσει γουοκι-τοκι Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Παιδια παντως για να μιλησουμε σοβαρα και οι μολοτωφ ειναι δολοφονικες!!Πριν χρονια βγαινοντας απο το Ναυτικο νοσοκομειο  βρεθηκα σε λαθος σημειο λαθος στιγμη και εσκασε μια διπλα μου στα 10 μετρα και λαμπαδιασε ο τοπος!!Που να πεσει πανω σου το ρημαδι!!Επισης εμαθα οτι τωρα τελευταια βαζουν και κατοσταρα βενζινη για καλυτερες ......επιδοσεις Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

περισσοτερα οκτάνια, περισσότερη φωτιά..χαχαχαχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχχααχ
και καρφια μεσα και αλλα πολλα....οοοοχι δεν εχουν κακες (δολοφονικες) προθεσεις τα παιδια,απλα παιζουν,... Αναποφασιστικότητα
για εμενα ακομα και αυτος που γραφει με σπρευ στον τοιχο του σπιτιου,που εγω εκτισα-σοβαντισα-εβαψα,με λεφτα απο τον ιδρωτα μου ειναι ΥΠΑΝΘΡΩΠΑΚΙ..!!!
οσο για τις ''αποδειξεις'' Σαρκασμός Σαρκασμός (τραγελαφικο),ο οποιοσδηποτε πεταει μολοτωφ σε κλειστο χωρο με ανθρωπους ειναι κοινος δολοφονος (και πρεζακομενος 100%)...αυτο ειναι το επιπεδο δεξια και αριστερα... Λύπη
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
coleccionista
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041



Προφίλ
« Απάντηση #137 στις: Σεπτέμβριος 22, 2013, 01:42:31 μμ »

Απο Δευτέρα πάλι καταστροφές προβλέπω στη χώρα...
Καταγράφηκε

ms να'ναι και ότι να'ναι
         ΒΑΣΙΛΗΣ
Σελίδες: 1 ... 8 9 [10]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences