Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 27, 2024, 10:44:14 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ανοίγουν και τις θυρίδες πλέον  (Αναγνώστηκε 25402 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
coleccionista
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041



Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 02:08:09 μμ »

Πριν ανοίξουν θυρίδες θα έχουν περάσει κομμωτήριο τις καταθέσεις. Οι θυρίδες πιστεύω είναι το δεύτερο βήμα μετά το κούρεμα.

+1 αλλά σε περίπτωση μεγάλης ανάγκης δέν θα κοιτάξουν ούτε πρώτο ούτε δεύτερο βήμα...
Καταγράφηκε

ms να'ναι και ότι να'ναι
         ΒΑΣΙΛΗΣ
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 02:15:46 μμ »

αυτοι θα μπαίνουν οσο πιο βαθεια στον κώλο μας και όσο δεν σκούζουμε τόσο πιο βαθεία θα μπαίνει το *****. Τι δεν καταλαβαίνετε?

Μόλις καποιος πιστολιάσει τον πρώτο θα στρώσουν επιδερμιδα.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3538


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 02:19:36 μμ »

Μαύρο χρήμα δεν μπαίνει στις θυρίδες???  Στριφογύρισμα ματιών
Καταγράφηκε

mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 02:21:35 μμ »

αυτοι θα μπαίνουν οσο πιο βαθεια στον κώλο μας και όσο δεν σκούζουμε τόσο πιο βαθεία θα μπαίνει το *****. Τι δεν καταλαβαίνετε?

Μόλις καποιος πιστολιάσει τον πρώτο θα στρώσουν επιδερμιδα.

 Κλείσιμο ματιού  οποτε σολφερινο λες πως χρειαζεται μια  οργανωση?  ή να το πω καλυτερα, μερικοι πατριωτες που θα θυσιαστουν?
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 02:26:22 μμ »

Τρομοκρατική οργανωση για αυτούς, απευθερωτική για μας που δουλεύουμε με αγχος για 35 ευρώ.

Και μιας που την ιστορια την γραφουν οι νικητες , αν βγουμε νικητες θα την ονομασουμε εκ των υστερω οπώς εμεις θελουμε.

Η ιστορία αγαπητέ mpifteki ειναι πολύ σχετική παρα πολύ...σε 500 χρόνια ο Κλίντον θα ήταν απλα ενας παλιος προεδρος των ΗΠΑ σε σε μια υποσημειωση του σχετικου βιβλίου θα γραφει για τους 150.000 ανθρωπους που σκοτωθηκαν με τις εντολες του στην Σερβία. Και ο Μιλόσεβιτς και ο Καραζιτς θα είναι στυγνοι εγκληματίες με την διαφορά ότι αυτοί λειτουργουσαν σε εμπολεμο περιβαλλον και εχουν άλλοθι.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 02:27:41 μμ »

Χρήστο πιστεύω πως το 70 - 80 % των αντικειμενων των θυριδων δεν δικαιολογείται......
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 03:18:42 μμ »

σολφερινο συμφωνω απολυτα, αλλα δεν θα το συνεχισω γιατι θα ξεφυγω παλι στα πολιτικα. Παντως, τα 35 ευρω μεροκαματο που λες, ειναι πολλα...20 κ με το ζορι.
Καταγράφηκε
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 03:35:40 μμ »

αυτοι θα μπαίνουν οσο πιο βαθεια στον κώλο μας και όσο δεν σκούζουμε τόσο πιο βαθεία θα μπαίνει το *****. Τι δεν καταλαβαίνετε?

Μόλις καποιος πιστολιάσει τον πρώτο θα στρώσουν επιδερμιδα.

 Κλείσιμο ματιού  οποτε σολφερινο λες πως χρειαζεται μια  οργανωση?  ή να το πω καλυτερα, μερικοι πατριωτες που θα θυσιαστουν?
Ασε φιλε μου τους πατριωτες τους πατησε το τραινο
Καταγράφηκε
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 06:26:49 μμ »

Ασε φιλε μου τους πατριωτες τους πατησε το τραινο

Γιατι ρε ελληνα το λες αυτο?  Σαρκασμός Εγω βλεπω πολλους συμπολιτες μου, ακομη και εδω μεσα, που μαχονται σθεναρα για τα χωματα μας! Ειναι δε τοσο φιλοπατρις, που τρελαινονται αν ακουσουν κακο λογο για την ελλαδα. Εγω ας πουμε, που δεν ειμαι κ τοσο πατριωτης και χεστηκ@ αν θα παρουν την μιση κρητη, δεν θα κατσω να σκασω και φυσικα δεν θα πολεμησω για κανεναν πρωθυπουργο που με πουλησε οσο-οσο. Αυτοι ομως? αυτοι που κρεμανε τεραστιες σημαιες στα μπαλκονια τους και φουσκωνει η κασιδα τους παριστανοντας τους γενναιους? χαχαχαχα... γιατι δεν παιρνουν ενα καλαζνικοφ να μπουκαρουν στην βουλη? Πως θα γινει δηλαδη? η εισαι πατριωτης κ το δειχνεις, η εισαι Ψ@ΛΟΥ και λες λογια, απλα για να δημιουργεις εντυπωσεις ... του κ@λου Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Σεπτέμβριος 10, 2013, 06:38:50 μμ από mpifteki » Καταγράφηκε
SVcollector
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3538


Σόλωνος 18, T:210 3644276-8088364


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 06:27:56 μμ »

Ο Πατριώτης στην Ελλάδα ισούται με φασίστα!
Καταγράφηκε

coleccionista
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041



Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 07:33:30 μμ »

Στην Ελλάδα η λέξη πατριώτης δέν προσδίδει την πραγματική της έννοια
Καταγράφηκε

ms να'ναι και ότι να'ναι
         ΒΑΣΙΛΗΣ
ellinas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 7636


Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 07:57:48 μμ »

Ασε φιλε μου τους πατριωτες τους πατησε το τραινο

Γιατι ρε ελληνα το λες αυτο?  Σαρκασμός Εγω βλεπω πολλους συμπολιτες μου, ακομη και εδω μεσα, που μαχονται σθεναρα για τα χωματα μας! Ειναι δε τοσο φιλοπατρις, που τρελαινονται αν ακουσουν κακο λογο για την ελλαδα. Εγω ας πουμε, που δεν ειμαι κ τοσο πατριωτης και χεστηκ@ αν θα παρουν την μιση κρητη, δεν θα κατσω να σκασω και φυσικα δεν θα πολεμησω για κανεναν πρωθυπουργο που με πουλησε οσο-οσο. Αυτοι ομως? αυτοι που κρεμανε τεραστιες σημαιες στα μπαλκονια τους και φουσκωνει η κασιδα τους παριστανοντας τους γενναιους? χαχαχαχα... γιατι δεν παιρνουν ενα καλαζνικοφ να μπουκαρουν στην βουλη? Πως θα γινει δηλαδη? η εισαι πατριωτης κ το δειχνεις, η εισαι Ψ@ΛΟΥ και λες λογια, απλα για να δημιουργεις εντυπωσεις ... του κ@λου Κλείσιμο ματιού

Eσυ μπιφτεκι που δεν εισαι και τοσο πατριωτης και προκειμενου να μην χεστεις κιολας και επειδη απο οσο γνωριζω τα συνορα ειναι ακομα ανοικτα ανετα μπορεις να παρεις τρενο-βαπορι-αεροπλανο και αφου αποχαιρετισθουμε να πας στην ευχη του Θεου και παντως εκει οπου εσυ θα αισθανεσαι ανετα και ωραια....(και φυσικα δεν θα πολεμησω για κανεναν πρωθυπουργο κλπ κλπ)μου δινεις την εικονα του προπονητη που οταν κερδιζει η ομαδα υπευθυνος ειναι αυτος αλλα οταν χανει οι παικτες δεν ακολουθησαν σωστα τις οδηγιες του, δηλαδη αυτους τους πρωθυπουργους εμεις οι Ελληνες δεν τους ψηφισαμε?μηπως οχι μηπως καποιοι αλλοι αλλα οχι εμεις?Η ευθυνη ειναι συλλογικη ολοι μας βαλαμε το χερακι μας για να φτασουμε εδω που φτασαμε αλλος λιγο αλλος περισσοτερο.Δεν ξερω αν εχεις οικογενεια αλλα για φαντασου καποιος να ερθει να σου παρει ενα απο τα παιδια σου ειναι το ιδιο ακριβως αν αποσπαστει κομματι απο το σωμα της Μητερας Πατριδας.Τωρα για αυτους που κρεμανε σημαιες στα μπαλκονια τους πως κατεληξες στο συμπερασμα οτι παριστανουν τους γενναιους αυτο μονο εσυ ισως μπορεις να το ερμηνευσεις.Την τελευταια σου παραγραφο την αφηνω ασχολιαστη....μαλλον θα σου πω δυο λογια, ποιος σου ειπε ρε φιλε οτι πατριωτης ειναι αυτος που  ζωνεται με εκρηκτικα και βουταει και ενα καλασνικοφ και οποιον παρει ο χαρος αν ετσι σου εχουν πει ψεματα σου ειπαν σε γελασαν Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
geopapai
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 901


Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #42 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 08:02:43 μμ »


Μόλις καποιος πιστολιάσει τον πρώτο θα στρώσουν επιδερμιδα.

Αυτό περιμένω περιμένω, αλλά αντί να ζωθούν πάνε και αυτοκτονούν...

Ας μην είχα 2 παιδιά...
Καταγράφηκε

Nομίσματα - Χαρτονομίσματα - www.coinbox.gr
www.watchbox.gr
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 08:11:38 μμ »



Eσυ μπιφτεκι που δεν εισαι και τοσο πατριωτης και προκειμενου να μην χεστεις κιολας και επειδη απο οσο γνωριζω τα συνορα ειναι ακομα ανοικτα ανετα μπορεις να παρεις τρενο-βαπορι-αεροπλανο και αφου αποχαιρετισθουμε να πας στην ευχη του Θεου και παντως εκει οπου εσυ θα αισθανεσαι ανετα και ωραια....(και φυσικα δεν θα πολεμησω για κανεναν πρωθυπουργο κλπ κλπ)μου δινεις την εικονα του προπονητη που οταν κερδιζει η ομαδα υπευθυνος ειναι αυτος αλλα οταν χανει οι παικτες δεν ακολουθησαν σωστα τις οδηγιες του, δηλαδη αυτους τους πρωθυπουργους εμεις οι Ελληνες δεν τους ψηφισαμε?μηπως οχι μηπως καποιοι αλλοι αλλα οχι εμεις?Η ευθυνη ειναι συλλογικη ολοι μας βαλαμε το χερακι μας για να φτασουμε εδω που φτασαμε αλλος λιγο αλλος περισσοτερο.Δεν ξερω αν εχεις οικογενεια αλλα για φαντασου καποιος να ερθει να σου παρει ενα απο τα παιδια σου ειναι το ιδιο ακριβως αν αποσπαστει κομματι απο το σωμα της Μητερας Πατριδας.Τωρα για αυτους που κρεμανε σημαιες στα μπαλκονια τους πως κατεληξες στο συμπερασμα οτι παριστανουν τους γενναιους αυτο μονο εσυ ισως μπορεις να το ερμηνευσεις.Την τελευταια σου παραγραφο την αφηνω ασχολιαστη....μαλλον θα σου πω δυο λογια, ποιος σου ειπε ρε φιλε οτι πατριωτης ειναι αυτος που  ζωνεται με εκρηκτικα και βουταει και ενα καλασνικοφ και οποιον παρει ο χαρος αν ετσι σου εχουν πει ψεματα σου ειπαν σε γελασαν Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού

+100000000000000000000
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
athas
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 10404



Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Σεπτέμβριος 10, 2013, 08:17:23 μμ »

ΕΜΠΡΟΣ .....ΣΑΛΑΜΙΝΟΜΑΧΟΙ:) Κλείσιμο ματιού Μαζί σας.
Καταγράφηκε

*Λάθε βιώσας*
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences