Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Σεπτέμβριος 22, 2020, 04:11:38 πμ
Σελίδες: 1 ... 96 97 [98]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκτίμηση τηλεκαρτών. Ρωτάτε; Απαντάμε.  (Αναγνώστηκε 256794 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Nemesis
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ
« Απάντηση #1455 στις: Αύγουστος 26, 2020, 10:21:30 μμ »

καλησπερα

πριν λιγους μηνες Πατμος Μετεωρα και Ναυτης κλειστες για 300 ευρω
Καταγράφηκε
Ανδριανα31
Νέος
*

Προφίλ
« Απάντηση #1456 στις: Σεπτέμβριος 01, 2020, 06:53:33 μμ »

Καλησπέρα. Μια ερώτηση ήθελα να κάνω. Είμαι εντελώς άσχετη στο θέμα τηλεκαρτες. Ο πατέρας μου όμως μου άφησε μια πολύ μεγάλη συλλογή. Μ' έναν πρόχειρο υπολογισμό, είναι περίπου 30000 κομμάτια. Τα 9000 περιπου απ' αυτά είναι σε άλμπουμ και ξεκινάνε από το 1992 και φτάνουν μέχρι το 2012. Αν ξέρει κάποιος να μου πει αν όλη αυτή η συλλογή αξίζει κάτι, αλλιώς να μην ασχοληθώ καθόλου. Ευχαριστώ.
Καταγράφηκε
dsp
όταν μιλάω ως συντονιστής το δηλώνω ότι είμαι
Συντονιστής
Χρυσό μέλος

Προφίλ WWW
« Απάντηση #1457 στις: Σεπτέμβριος 01, 2020, 07:09:07 μμ »

αν αρχισεις να ανεβαζεις φωτογραφιες εδω μεσα, σελιδα σελιδα, θα σου πουν τι αξια μπορει να εχει η καθε μια.
ξεκινα βγαζοντας τις κλειστες αν υπαρχουν.
Καταγράφηκε

εδώ προσέχεις να μαθαίνεις και μαθαίνεις να προσέχεις
gio-chemeng
Νέος
*
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Προφίλ
« Απάντηση #1458 στις: Σεπτέμβριος 04, 2020, 01:34:27 πμ »

Καλησπέρα σε όλους. Άδειαζα κάτι συρτάρια στο πατρικό μου και βρήκα αρκετές τηλεκάρτες. Δεν ξέρω αν έχουν την παραμικρή αξία αλλά είπα να δοκιμάσω να ρωτήσω τους ειδικούς. Παραθέτων έτσι 2 ενδεικτικές φωτογραφίες. Κάθε γνώμη δεκτή, ευχαριστώ.
Καταγράφηκε
warrior
Χρυσό μέλος

Φύλο: Άντρας

Η υπομονή, είναι αρετή

Προφίλ
« Απάντηση #1459 στις: Σεπτέμβριος 06, 2020, 04:19:38 μμ »

Καλησπέρα. Μια ερώτηση ήθελα να κάνω. Είμαι εντελώς άσχετη στο θέμα τηλεκαρτες. Ο πατέρας μου όμως μου άφησε μια πολύ μεγάλη συλλογή. Μ' έναν πρόχειρο υπολογισμό, είναι περίπου 30000 κομμάτια. Τα 9000 περιπου απ' αυτά είναι σε άλμπουμ και ξεκινάνε από το 1992 και φτάνουν μέχρι το 2012. Αν ξέρει κάποιος να μου πει αν όλη αυτή η συλλογή αξίζει κάτι, αλλιώς να μην ασχοληθώ καθόλου. Ευχαριστώ.
Καλησπέρα.
Σίγουρα η συλλογή του πατέρα σου θα έχει και πολύ καλά κομμάτια μέσα.
Σίγουρα η ιδέα να ανεβάσεις φωτογραφίες δεν είναι και η καλύτερη, λόγω όγκου και χρόνου.
Αν είσαι Αθήνα, στείλε μνμ να βρεθούμε (μαζί με κάποιον άλλο που να γνωρίζει, για να έχεις 2 γνώμες) και να κάνουμε αξιολόγηση της συλλογής.
Δεν ξέρω αν θες να την κρατήσεις ή αν την πουλήσεις, αλλά μην κάνεις γρήγορες κινήσεις.
Υπάρχουν πολλοί... καλοθελητές και εδώ στο Στέκι.
Καταγράφηκε
warrior
Χρυσό μέλος

Φύλο: Άντρας

Η υπομονή, είναι αρετή

Προφίλ
« Απάντηση #1460 στις: Σεπτέμβριος 06, 2020, 04:21:19 μμ »

Καλησπέρα σε όλους. Άδειαζα κάτι συρτάρια στο πατρικό μου και βρήκα αρκετές τηλεκάρτες. Δεν ξέρω αν έχουν την παραμικρή αξία αλλά είπα να δοκιμάσω να ρωτήσω τους ειδικούς. Παραθέτων έτσι 2 ενδεικτικές φωτογραφίες. Κάθε γνώμη δεκτή, ευχαριστώ.
Καλησπέρα.
Αν μπορείς ανέβασε και την πίσω όψη των τηλεκαρτών.
Καταγράφηκε
gkrom
Νέος
*

Προφίλ
« Απάντηση #1461 στις: Σεπτέμβριος 17, 2020, 09:04:06 μμ »

Καλησπέρα. Σήμερα ανακάλυψα μια τηλεκάρτα που την είχα ξεχασμένη αρκετά χρόνια. Είναι η Καστοριά των 1000 μονάδων, κλειστή, με σφάλμα χωρίς κωδικό και χωρίς τσιπ. Δεν είναι ούτε χαραγμένη η θέση του τσιπ. Γνωρίζει κανείς την αξία της; Ευχαριστώ.
Καταγράφηκε
Minos
Χάλκινο μέλος

Προφίλ
« Απάντηση #1462 στις: Σεπτέμβριος 21, 2020, 12:14:22 μμ »

Καλησπέρα. Σήμερα ανακάλυψα μια τηλεκάρτα που την είχα ξεχασμένη αρκετά χρόνια. Είναι η Καστοριά των 1000 μονάδων, κλειστή, με σφάλμα χωρίς κωδικό και χωρίς τσιπ. Δεν είναι ούτε χαραγμένη η θέση του τσιπ. Γνωρίζει κανείς την αξία της; Ευχαριστώ.

Μπορείς να ανεβάσεις φωτογραφίες;
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 96 97 [98]
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε: