Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 25, 2024, 07:10:14 πμ
Σελίδες: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 101
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Εκτίμηση τηλεκαρτών. Ρωτάτε; Απαντάμε.  (Αναγνώστηκε 489002 φορές)
0 μέλη και 9 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 682



Προφίλ WWW
« Απάντηση #975 στις: Ιανουάριος 05, 2017, 12:33:42 μμ »

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους,

Που περιπου θα κυμαινοταν σημερα απο πλευρας μεταπωλησης Πατμο (x 2) και Μετεωρα (x 2), κλειστες και με διαδοχικη αριθμηση στο καθε διπλο ζευγαρι τους;

Θεωρω πως ειναι κριμα να πουληθουν ανεξαρτητα ως τεσσερα διαφορετικα τεμαχια, ποσω δε μαλλον οταν η αριθμηση του καθε ζευγαριου ειναι διαδοχικη.

Ευχαριστω
Καλησπέρα και Καλή Χρονιά.
Αν σκέφτεσαι την πώληση, άργησες υπερβολικά πολύ...

Δύσκολα θα υπάρχει αυτή την εποχή κάποιος να ενδιαφερθεί για συνεχόμενη αρίθμηση σε Πάτμο - Μετέωρα, αλλά όχι απόλυτα.
Τα 500€ που διάβασα, τα θεωρώ ταβάνι.
Ισως με μια τιμή στα 750€ - 800€, και για τις 4 τηλεκάρτες, να έβρισκες ενδιαφερόμενους.

500 και για τις 4 εννοουσα Χαμόγελο
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #976 στις: Ιανουάριος 06, 2017, 09:13:34 πμ »

Κανένας δεν ξέρει τι γίνεται μετά το τελείωμα της τηλεκάρτας. Έχουν αρχίσει να ψάχνουν μέχρι τη λεπτομέρεια για να της δώσουν κάποια υπόληψη. Στις γερμανικές τηλεκάρτες έχουν αρχίσει να ψάχνουν λεπτομέρειες και ποικιλίες σε κάρτες εκατομμυρίων.
Προωπικά δεν μπορώ να απαντήσω, γιατί έχω φύγει από το παιχνίδι τηλεκάρτα εδώ και μερικούς μήνες.

Θα το ξαναγράψω, ότι για να αποκτήσει -πάλι- συλλεκτικό ενδιαφέρον η τηλεκάρτα, θα πρέπει να σταματήσει η έκδοση νέων σειρών και νέων τηλεκαρτών από τον ΟΤΕ. 'Η τουλάχιστον ο ΟΤΕ να σταματήσει τις εκδόσεις χρονοκαρτών.
Δεν γίνεται ο ΟΤΕ να εκδίδει 2 ανταγωνιστικά προϊόντα στον χώρο της τηλεπικοινωνίας, όπου κυριαρχεί το κινητό και το σταθερό τηλέφωνο...
Για να μην αναφερθώ στις ιδιωτικές εταιρείες που εκδίδουν χρονοκάρτες.
Απλά εκμεταλλεύεται τους συλλέκτες.
Τρανό παράδειγμα οι -συλλεκτικές- εκδόσεις χρονοκαρτών, με ονομαστική αξία 25€...
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #977 στις: Ιανουάριος 06, 2017, 09:43:33 πμ »

Καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους,

Που περιπου θα κυμαινοταν σημερα απο πλευρας μεταπωλησης Πατμο (x 2) και Μετεωρα (x 2), κλειστες και με διαδοχικη αριθμηση στο καθε διπλο ζευγαρι τους;

Θεωρω πως ειναι κριμα να πουληθουν ανεξαρτητα ως τεσσερα διαφορετικα τεμαχια, ποσω δε μαλλον οταν η αριθμηση του καθε ζευγαριου ειναι διαδοχικη.

Ευχαριστω
Καλησπέρα και Καλή Χρονιά.
Αν σκέφτεσαι την πώληση, άργησες υπερβολικά πολύ...

Δύσκολα θα υπάρχει αυτή την εποχή κάποιος να ενδιαφερθεί για συνεχόμενη αρίθμηση σε Πάτμο - Μετέωρα, αλλά όχι απόλυτα.
Τα 500€ που διάβασα, τα θεωρώ ταβάνι.
Ισως με μια τιμή στα 750€ - 800€, και για τις 4 τηλεκάρτες, να έβρισκες ενδιαφερόμενους.

500 και για τις 4 εννοουσα Χαμόγελο
Σε αυτή την τιμή, τις αγόραζα... χθες!   Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #978 στις: Ιανουάριος 06, 2017, 09:44:29 πμ »

Προωπικά δεν μπορώ να απαντήσω, γιατί έχω φύγει από το παιχνίδι τηλεκάρτα εδώ και μερικούς μήνες.
Τι βόμβα ήταν αυτή φιλαράκι;;;   Απορία   Απορία   Απορία
Καταγράφηκε
Minos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 361


Προφίλ
« Απάντηση #979 στις: Ιανουάριος 06, 2017, 02:05:34 μμ »

Προωπικά δεν μπορώ να απαντήσω, γιατί έχω φύγει από το παιχνίδι τηλεκάρτα εδώ και μερικούς μήνες.
Τι βόμβα ήταν αυτή φιλαράκι;;;   Απορία   Απορία   Απορία

Μανώλη, σωστά κατάλαβες. Η κ. Καλομοίρα στον ΟΤΕ, που τη γνωρίζω προσωπικά, όταν της είπα ότι κόβω και τις 3 συνδρομές μου, έπαθε τη πλάκα της και αυτή.
Αρκετό καιρό πριν σταματήσω είχα αφήσει να φνεί η απαισιοδοξία μου για τη συλλογή της τηλεκάρτας και σε σένα και σε άλλους φίλους και σε αυτό εδώ το Στέκι.
Το θέμα δεν είναι πως θα αξιοποιήσεις το στοκ σου με το καλύτερο τρόπο για να πάρεις άλλες, αλλά το πως θα διατηρηθεί το ενδιαφέρον σου βρίσκοντας καινούργιες και όχι να τις αγοράσεις από τον ΟΤΕ.
Με τη σημαντική όμως μείωση της τηλεκάρτας πιο εύκολα βρίσκεις χρυσή λίρα στο καρτοτηλέφωνο, παρά τηλεκάρτα (μη πάει όμως το μυαλο σου ότι  πρόκειται να ξεκινήσω συλλογή χρυσών λιρών Σαρκασμός Σαρκασμός).
Για να κρατήσει υποτίθεται ο ΟΤΕ το ενδιαφέρον των συλλεκτών, αλλά και για να εισπράξει και κανένα ευρώ παραπάνω, άρχισε να κυκλοφορεί τηλεκάρτες σε τιράζ κοντά στις συλλεκτικές. Έτσι εκτός της συνδρομής, πληρώνεις, σε καιρό οικονομικής κρίσης, τουλάχιστον για κάθε παραγγελία, 8 ευρώ για συλλεκτικές + 8 ευρώ για τις δυο πολύ χαμηλού τιράζ + 25 για τη μεγάλη χρονοκάρτα = 41 ευρώ συνολικά.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #980 στις: Ιανουάριος 06, 2017, 09:36:04 μμ »

Προωπικά δεν μπορώ να απαντήσω, γιατί έχω φύγει από το παιχνίδι τηλεκάρτα εδώ και μερικούς μήνες.
Τι βόμβα ήταν αυτή φιλαράκι;;;   Απορία   Απορία   Απορία

Μανώλη, σωστά κατάλαβες. Η κ. Καλομοίρα στον ΟΤΕ, που τη γνωρίζω προσωπικά, όταν της είπα ότι κόβω και τις 3 συνδρομές μου, έπαθε τη πλάκα της και αυτή.
Αρκετό καιρό πριν σταματήσω είχα αφήσει να φνεί η απαισιοδοξία μου για τη συλλογή της τηλεκάρτας και σε σένα και σε άλλους φίλους και σε αυτό εδώ το Στέκι.
Το θέμα δεν είναι πως θα αξιοποιήσεις το στοκ σου με το καλύτερο τρόπο για να πάρεις άλλες, αλλά το πως θα διατηρηθεί το ενδιαφέρον σου βρίσκοντας καινούργιες και όχι να τις αγοράσεις από τον ΟΤΕ.
Με τη σημαντική όμως μείωση της τηλεκάρτας πιο εύκολα βρίσκεις χρυσή λίρα στο καρτοτηλέφωνο, παρά τηλεκάρτα (μη πάει όμως το μυαλο σου ότι  πρόκειται να ξεκινήσω συλλογή χρυσών λιρών Σαρκασμός Σαρκασμός).
Για να κρατήσει υποτίθεται ο ΟΤΕ το ενδιαφέρον των συλλεκτών, αλλά και για να εισπράξει και κανένα ευρώ παραπάνω, άρχισε να κυκλοφορεί τηλεκάρτες σε τιράζ κοντά στις συλλεκτικές. Έτσι εκτός της συνδρομής, πληρώνεις, σε καιρό οικονομικής κρίσης, τουλάχιστον για κάθε παραγγελία, 8 ευρώ για συλλεκτικές + 8 ευρώ για τις δυο πολύ χαμηλού τιράζ + 25 για τη μεγάλη χρονοκάρτα = 41 ευρώ συνολικά.
Γιώργη τα τελευταία χρόνια και εγώ νοιώθω την ίδια απογοήτευση. Αυτός είναι και ένας από τους λόγους που δεν έμπαινα και στο Στέκι. Και εγώ είχα εκφράσει την απογοήτευση μου. Και εγώ σκεφτόμουνα να σταματήσω την συλλογή λόγω της απαξίωσης της από τον ίδιο τον ΟΤΕ, αλλά δεν το έκανα. Εσύ βρήκες την 'δύναμη' και το έκανες. Το αν έκανες την 'σωστή' επιλογή, το ξέρεις μόνο εσύ.

Η πλάκα είναι πως τους τελευταίους μήνες έχω βρει όσες τηλεκάρτες δεν είχα βρει 3 χρόνια τώρα...  Σαρκασμός

Καταγράφηκε
Minos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 361


Προφίλ
« Απάντηση #981 στις: Ιανουάριος 06, 2017, 11:06:52 μμ »

Προωπικά δεν μπορώ να απαντήσω, γιατί έχω φύγει από το παιχνίδι τηλεκάρτα εδώ και μερικούς μήνες.
Τι βόμβα ήταν αυτή φιλαράκι;;;   Απορία   Απορία   Απορία

Μανώλη, σωστά κατάλαβες. Η κ. Καλομοίρα στον ΟΤΕ, που τη γνωρίζω προσωπικά, όταν της είπα ότι κόβω και τις 3 συνδρομές μου, έπαθε τη πλάκα της και αυτή.
Αρκετό καιρό πριν σταματήσω είχα αφήσει να φνεί η απαισιοδοξία μου για τη συλλογή της τηλεκάρτας και σε σένα και σε άλλους φίλους και σε αυτό εδώ το Στέκι.
Το θέμα δεν είναι πως θα αξιοποιήσεις το στοκ σου με το καλύτερο τρόπο για να πάρεις άλλες, αλλά το πως θα διατηρηθεί το ενδιαφέρον σου βρίσκοντας καινούργιες και όχι να τις αγοράσεις από τον ΟΤΕ.
Με τη σημαντική όμως μείωση της τηλεκάρτας πιο εύκολα βρίσκεις χρυσή λίρα στο καρτοτηλέφωνο, παρά τηλεκάρτα (μη πάει όμως το μυαλο σου ότι  πρόκειται να ξεκινήσω συλλογή χρυσών λιρών Σαρκασμός Σαρκασμός).
Για να κρατήσει υποτίθεται ο ΟΤΕ το ενδιαφέρον των συλλεκτών, αλλά και για να εισπράξει και κανένα ευρώ παραπάνω, άρχισε να κυκλοφορεί τηλεκάρτες σε τιράζ κοντά στις συλλεκτικές. Έτσι εκτός της συνδρομής, πληρώνεις, σε καιρό οικονομικής κρίσης, τουλάχιστον για κάθε παραγγελία, 8 ευρώ για συλλεκτικές + 8 ευρώ για τις δυο πολύ χαμηλού τιράζ + 25 για τη μεγάλη χρονοκάρτα = 41 ευρώ συνολικά.
Γιώργη τα τελευταία χρόνια και εγώ νοιώθω την ίδια απογοήτευση. Αυτός είναι και ένας από τους λόγους που δεν έμπαινα και στο Στέκι. Και εγώ είχα εκφράσει την απογοήτευση μου. Και εγώ σκεφτόμουνα να σταματήσω την συλλογή λόγω της απαξίωσης της από τον ίδιο τον ΟΤΕ, αλλά δεν το έκανα. Εσύ βρήκες την 'δύναμη' και το έκανες. Το αν έκανες την 'σωστή' επιλογή, το ξέρεις μόνο εσύ.

Η πλάκα είναι πως τους τελευταίους μήνες έχω βρει όσες τηλεκάρτες δεν είχα βρει 3 χρόνια τώρα...  Σαρκασμός

Ίσως η κρίση να κτύπησε και τα κινητά.
Κάνε ευχή να μπουν φόροι στη κινητή τηλεφωνία, μήπως και ανοίξει η τύχη όλων των καρτοσυλλεκτών.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #982 στις: Ιανουάριος 07, 2017, 12:04:47 πμ »

Φόροι μπαίνουν παντού.
Θα πρέπει να δηλώνουμε και τις συλλογές μας πλέον...  Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Minos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 361


Προφίλ
« Απάντηση #983 στις: Ιανουάριος 07, 2017, 01:11:00 πμ »

Φόροι μπαίνουν παντού.
Θα πρέπει να δηλώνουμε και τις συλλογές μας πλέον...  Σαρκασμός

Πες το ψέμματα...

Ήδη όσοι κάνουν δήλωση "ποθεν έσχες" υποχρεώνονται να δηλώσουν τα αντικείμενα αξίας που έχουν σε τραπεζικές θυρίδες και στα σπίτια τους. Ενδεχόμενα να ανήκουν σε αυτά τα αντικείμενα και συλλεκτικά κομμάτια.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #984 στις: Ιανουάριος 07, 2017, 10:28:06 μμ »

Φόροι μπαίνουν παντού.
Θα πρέπει να δηλώνουμε και τις συλλογές μας πλέον...  Σαρκασμός

Πες το ψέμματα...

Ήδη όσοι κάνουν δήλωση "ποθεν έσχες" υποχρεώνονται να δηλώσουν τα αντικείμενα αξίας που έχουν σε τραπεζικές θυρίδες και στα σπίτια τους. Ενδεχόμενα να ανήκουν σε αυτά τα αντικείμενα και συλλεκτικά κομμάτια.
Ευτυχώς -πλέον- οι τηλεκάρτες δεν έχουν ιδιαίτερη αξία...  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
elgreco 1969
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12


Προφίλ
« Απάντηση #985 στις: Ιανουάριος 07, 2017, 11:22:54 μμ »

Καλησπερα σας. Γνωριζει κανεις κατι για τηλεκαρτες χωρις κωδικο και νουμερο σειρας; Ευχαρηστω
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #986 στις: Ιανουάριος 07, 2017, 11:25:48 μμ »

Καλησπερα σας. Γνωριζει κανεις κατι για τηλεκαρτες χωρις κωδικο και νουμερο σειρας; Ευχαρηστω
Καλησπέρα.
Είχαν βγει κάποιες εκδόσεις -κυρίως- το 1994-95.

Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος στο τι ακριβώς ψάχνεις;
Καταγράφηκε
Minos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 361


Προφίλ
« Απάντηση #987 στις: Ιανουάριος 08, 2017, 12:32:30 πμ »

Καλησπερα σας. Γνωριζει κανεις κατι για τηλεκαρτες χωρις κωδικο και νουμερο σειρας; Ευχαρηστω

Συμφωνώ με το Μανώλη. Λίγες λεπτομέρειες ακόμη γιατί:
1) Έχουν κυκλοφορήσει από τον ΟΤΕ ελάχιστες κάρτες όπως το περιγράφεις.
2) Εάν εννοείς τις χωρις κωδικο και νουμερο σειρας τηλεκάρτες σαν σφάλμα, πρέπει να είμαστε πολύ προσεχτικοί. Σε αυτή τη περίπτωση αξιολογουμε και αρκετά μάλιστα, τιμές δεν γνωρίζω, τις χωρις κωδικο και νουμερο σειρας τηλεκάρτες που είναι όμως κλειστές, μέσα στη ζελατίνα τους. Και τούτο γιατί έχουν μοιραστεί σε χώρους πώλησης τηλεκαρτών διαφημιστικές, όμοιες με τις πραγματικές, αλλά χωρίς κωδικο και νουμερο σειρας και χωρίς τη δυνατότητα να τις χρησιμοποιήσεις. Αυτές είναι οι λεγόμενες dummy κάρτες.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #988 στις: Ιανουάριος 08, 2017, 07:16:09 μμ »

Καλησπερα σας. Γνωριζει κανεις κατι για τηλεκαρτες χωρις κωδικο και νουμερο σειρας; Ευχαρηστω

Συμφωνώ με το Μανώλη. Λίγες λεπτομέρειες ακόμη γιατί:
1) Έχουν κυκλοφορήσει από τον ΟΤΕ ελάχιστες κάρτες όπως το περιγράφεις.
2) Εάν εννοείς τις χωρις κωδικο και νουμερο σειρας τηλεκάρτες σαν σφάλμα, πρέπει να είμαστε πολύ προσεχτικοί. Σε αυτή τη περίπτωση αξιολογουμε και αρκετά μάλιστα, τιμές δεν γνωρίζω, τις χωρις κωδικο και νουμερο σειρας τηλεκάρτες που είναι όμως κλειστές, μέσα στη ζελατίνα τους. Και τούτο γιατί έχουν μοιραστεί σε χώρους πώλησης τηλεκαρτών διαφημιστικές, όμοιες με τις πραγματικές, αλλά χωρίς κωδικο και νουμερο σειρας και χωρίς τη δυνατότητα να τις χρησιμοποιήσεις. Αυτές είναι οι λεγόμενες dummy κάρτες.
Γιώργη σε αυτό σου το μνμ, φαίνεται ξεκάθαρα η εμπειρία που έχεις πάνω στο συλλεκτικό αντικείμενο που ονομάζεται τηλεκάρτα.
Ενώ εγώ 'κάλυψα' την απλή περίπτωση, εσύ πήγες πολύ παραπέρα και έδωσες μία πιο ολοκληρωμένη απάντηση.

Αυτό σημαίνει μετάδοση γνώσης...
Καταγράφηκε
Minos
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 361


Προφίλ
« Απάντηση #989 στις: Ιανουάριος 08, 2017, 07:59:51 μμ »

Καλησπερα σας. Γνωριζει κανεις κατι για τηλεκαρτες χωρις κωδικο και νουμερο σειρας; Ευχαρηστω

Συμφωνώ με το Μανώλη. Λίγες λεπτομέρειες ακόμη γιατί:
1) Έχουν κυκλοφορήσει από τον ΟΤΕ ελάχιστες κάρτες όπως το περιγράφεις.
2) Εάν εννοείς τις χωρις κωδικο και νουμερο σειρας τηλεκάρτες σαν σφάλμα, πρέπει να είμαστε πολύ προσεχτικοί. Σε αυτή τη περίπτωση αξιολογουμε και αρκετά μάλιστα, τιμές δεν γνωρίζω, τις χωρις κωδικο και νουμερο σειρας τηλεκάρτες που είναι όμως κλειστές, μέσα στη ζελατίνα τους. Και τούτο γιατί έχουν μοιραστεί σε χώρους πώλησης τηλεκαρτών διαφημιστικές, όμοιες με τις πραγματικές, αλλά χωρίς κωδικο και νουμερο σειρας και χωρίς τη δυνατότητα να τις χρησιμοποιήσεις. Αυτές είναι οι λεγόμενες dummy κάρτες.
Γιώργη σε αυτό σου το μνμ, φαίνεται ξεκάθαρα η εμπειρία που έχεις πάνω στο συλλεκτικό αντικείμενο που ονομάζεται τηλεκάρτα.
Ενώ εγώ 'κάλυψα' την απλή περίπτωση, εσύ πήγες πολύ παραπέρα και έδωσες μία πιο ολοκληρωμένη απάντηση.

Αυτό σημαίνει μετάδοση γνώσης...

Μανώλη, θα το προχωρήσω ακόμη πιο πολύ, παραθέτοντας προσωπική εμπειρία.
Ο καθένας τη κάνει τη συλλογή του, όπως σου έχω ξαναπεί, όπως ευχαριστεί τον ίδιο.
Προσωπικά την έκανα τη δική μου βρίσκοντας, εκεί ήταν όλη η γλύκα για μένα και όχι αγοράζοντας τηλεκάρτες. Έτσι ήμουν σίγουρος κατά μεγιστη πιθανότητα, όχι απόλυτα, για το τι κομμάτια έβαζα μέσα. Ήταν τόσο έντονο το συναίσθημα που δοκίμαζα όταν έβρισκα κάτι το ιδιαίτερο, που θυμάμαι που το έβρισκα. Έτσι όταν βρήκα σε καρτοτηλέφωνο με τις πρώτες τηλεκάρτες 4 κομμάτια Πυλος χωρίς αριθμό (όχι σε ζελτίνα) πήδηξα από τη χαρά μου, ενώ θα τις σνόμπαρα αν μου τύχαιναν σε ντίλερς στο Μοναστηράκι, αφού δεν θα γνώριζα τη γνησιότητά τους.
Τις έχω κρατήσει και τις χαίρομαι προσωπικά, αν και αν τις έδειχνα κάπου αλλού θθα τις έγαζαν dummy. 
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 64 65 [66] 67 68 ... 101
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences