Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 19, 2024, 06:00:10 πμ
Σελίδες: 1 ... 13 14 [15]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Ψάχνετε κάποια τηλεκάρτα; Μπορούμε να σας βοηθήσουμε  (Αναγνώστηκε 116350 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Μιχάλης 04
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 10


Προφίλ
« Απάντηση #210 στις: Ιούνιος 26, 2021, 09:47:02 μμ »

Καλησπερα σε ολους. Καινουργιος εδω, και θα ηθελα μονο μια συγκεκριμενη τηλεκαρτα σφραγγισμενη αν καποιος θελει να την ανταλλαξει με καποια αλλη. Η τηλεκαρτα ειναι του 94, Lufthansa, με την αριθμηση με διαγραφη. Υπαρχει ανοιχτη, επομενως με ενδιαφερει μονο σφραγγισμενη.

Ευχαριστώ.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2493


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
.
« Απάντηση #211 στις: Ιούνιος 29, 2021, 09:26:08 μμ »

Καλησπερα σε ολους. Καινουργιος εδω, και θα ηθελα μονο μια συγκεκριμενη τηλεκαρτα σφραγγισμενη αν καποιος θελει να την ανταλλαξει με καποια αλλη. Η τηλεκαρτα ειναι του 94, Lufthansa, με την αριθμηση με διαγραφη. Υπαρχει ανοιχτη, επομενως με ενδιαφερει μονο σφραγγισμενη.

Ευχαριστώ.

Καλησπέρα.
Μήπως η ημερομηνία έκδοσης είναι ο Αύγουστος του '93;
Καταγράφηκε
Μιχάλης 04
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 10


Προφίλ
« Απάντηση #212 στις: Ιούνιος 30, 2021, 08:11:36 πμ »

Καλημέρα,

ναι με συγχωρείτε, μπέρδεψα τις χρονιές. Εκείνη εννοώ, ναι. Τα τελευταία αντίτυπα που βγήκαν με διαγραφή στα μηδενικά. Θα ήθελα να υπάρχει και σφραγγισμένη στη συλλογή και να κλείσει έτσι.

Υπάρχει μήπως κάποιο νήμα για αγοραπωλησίες ή ανταλλαγές εδώ; Διαθέτω μια εφεδρική συλλογή προς πώληση και ίσως κάποιες διπλές από την κύρια. Από τις διπλές θα μπορούσα να διαθέσω κάποιες προς ανταλλαγή με σφραγγισμένη Lufthansa για παράδειγμα. Ανάμεσα στις διπλές, είναι η Βεργίνα, το ζεύγος Πάτμος-Μετέωρα σφραγγισμένο και η ίδια η Lufthansa ανοικτή.
Καταγράφηκε
mitsuko
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 191


Προφίλ
« Απάντηση #213 στις: Ιούνιος 30, 2021, 06:41:28 μμ »

Καλησπέρα σας, έχω μια ερώτηση θα φανεί λίγο κάπως... Τηλεκαρτες που μπορούμε να βρούμε; Δεν εννοώ κάποια συγκεκριμένη συλλεκτική και τέτοια αλλά μια απλή τηλεκαρτα κυκλοφορίας αν έτσι πρέπει να το πω.. Έχω ψάξει σε όποιο περίπτερο και ψιλικατζιδικο ξερω και όλοι με κοιτανε σαν εξωγήινο... Θα πάει ο γιος μου κατασκήνωση και μας ζήτησαν να έχει μια τηλεκαρτα μαζί του.
Καταγράφηκε

Όσο ζω θα μαθαίνω κι όσο μαθαίνω θα μοιράζομαι.
stdark
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 127


Fear of the Dark


Προφίλ
« Απάντηση #214 στις: Ιούλιος 01, 2021, 08:14:46 πμ »

Καλημέρα πήγαινε σε κατάστημα ΟΤΕ εκεί θα βρεις σίγουρα και σε περίπτερα που έχει κίνηση μόνο φέρνουν αν και κανονικά στα κυλικεία των κατασκηνώσεων θα πρέπει να έχουν αφού έχουν καρτοτηλέφωνα μέσα.
Καταγράφηκε
mitsuko
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 191


Προφίλ
« Απάντηση #215 στις: Ιούλιος 02, 2021, 12:34:18 πμ »

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση αν και το είδα αργά... Δυστυχώς ήταν αργία σήμερα στη Δράμα οπότε ο ΟΤΕ κλειστος και το παιδί πήγε σήμερα κατασκήνωση. Για το κυλικείο τους το σκέφτηκα κι εγώ αλλά δεν μας άφηναν να μπούμε μέσα. Ρώτησα σε περίπου 10 περίπτερα ένας μου είπε ότι ο ΟΤΕ τους βγάζει το λάδι με τις τηλεκαρτες και επειδή το κέρδος τους είναι μηδαμινό κάνεις δεν μπαίνει στον κόπο.
Καταγράφηκε

Όσο ζω θα μαθαίνω κι όσο μαθαίνω θα μοιράζομαι.
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2493


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #216 στις: Ιούλιος 12, 2021, 04:28:28 μμ »

Δήμητρα, ελπίζω να είναι όλα εντάξει στην κατασκήνωση, με αυτά που διαβάζουμε τις τελευταίες μέρες εννοώ.

Οσον αφορά τα σημεία αγοράς τηλεκάρτας, μου κάνει εντύπωση που δεν βρήκες σε περίπτερα.
Καταγράφηκε
mitsuko
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 191


Προφίλ
« Απάντηση #217 στις: Ιούλιος 12, 2021, 05:34:32 μμ »

Μανώλη κι εμένα μεγάλη εντύπωση μου έκανε και δεν είναι ότι ρώτησα σε ένα να πω έτυχε αλλά σε καμία 10αρια απορώ γιατί τα έχουμε τόσα καρτοτηλέφωνα στην πόλη...
Σε εμάς όλα καλά μέχρι στιγμής δεν μας έχουν ενημερώσει για κάτι. Αναμενόμενο το βλέπω πάντως μιας και το self είναι στην κρίση του πολίτη τι θα κάνει δεν θα έλεγα ότι είναι έλεγχος παρά μόνο μια επιπλέον χαρτουρα που έχεις να δώσεις και με τα σχολεία σχεδόν κανείς δεν τα έκανε απλά εκτυπωνε το χαρτί...
Καταγράφηκε

Όσο ζω θα μαθαίνω κι όσο μαθαίνω θα μοιράζομαι.
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2493


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #218 στις: Μάρτιος 14, 2024, 06:37:45 μμ »

Καλησπέρα.
Ενδιαφέρομαι για τηλεκάρτες που εκδόθηκαν από το 2019 έως το 2022.
Κατά προτίμηση κλειστές, αλλά και οι ανοικτές είναι καλοδεχούμενες.

Για τιμές κτλ, είτε με pm, είτε με post στο συγκεκριμένο θέμα.

Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 13 14 [15]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo