Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 30, 2024, 12:23:30 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Απόψεις περί πωλήσεων  (Αναγνώστηκε 21816 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Αύγουστος 26, 2013, 02:37:00 μμ »

Ποιο ποστ σου σβηστηκε;
ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ
ειχα ποσταρει σε αλλο τοπικ ,μετα βρεθηκα αλλου, δεν ειδα αυτο που ειχα γραψει και εγινε παρεξηγηση.
παντος και να σβυσετε κατα βουληση ακυρα ποστς με πλακιτσα κ.λ.π. δεν με πειραζει καμια φορα παρασυρομαστε και χαβαλεδιαζουμε... Χαμόγελο
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
dimitris1980
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3369



Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Αύγουστος 26, 2013, 04:11:03 μμ »

(Αυτό το έγραψα για να γίνουν τα post μου 100 και να δω μήπως φύγει αυτό το ΝΕΟΣ δίπλα απο το nickname μου που με στοχοποιεί!)

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
εμενα γιατι τα σβηνετε τα ποστ συνεχως.. Απορία

Μαλλον γαυρος εισαι και σου κανουν σαμποταζ οι βαζελοι διαχειριστες για να μη γινεις χρυσος!!! Σαρκασμός
Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γαυρακο  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
HONEST
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 810


Αν τα λάθη διδάσκουν,τότε έχω καταπληκτική μόρφωση


Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Αύγουστος 26, 2013, 08:25:21 μμ »

τι ειναι ο γαυρακος και τι οι βαζελοι. Απορία
οι βαζελοι ειναι σαν τα ελοχιμ ενα πραμα.?
Καταγράφηκε

THINK BEFORE TYPE
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #33 στις: Αύγουστος 26, 2013, 08:40:16 μμ »

τι ειναι ο γαυρακος και τι οι βαζελοι. Απορία
οι βαζελοι ειναι σαν τα ελοχιμ ενα πραμα.?

 Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Πλακα κανεις ετσι?
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Αύγουστος 28, 2013, 01:45:38 μμ »

Επίσης Καλορίζικος έστω και καθυστεριμένα!

(Αυτό το έγραψα για να γίνουν τα post μου 100 και να δω μήπως φύγει αυτό το ΝΕΟΣ δίπλα απο το nickname μου που με στοχοποιεί!)
σαν απλο μελος της ιστοσελιδας θα ηθελα να κανω νια επισημανση.το να ειναι καποιος χρυσο η αργυρο μελος της ιστοσελιδος δεν σημαινει αναγκαστικα οτι ειναι εξπερ η γκουρου στο αντικειμενο που ασχολουμαστε!δηλαδη γνωστης καποιου συλλεκτικου ειδους.ξερω μελη που ειναι πανω απο δυο τρια χρονια στην ιστοσελιδα και ειναι  χαλκινα η απλα!και αλλα που σε μερικους μηνες?εγιναν χρυσα!!!οσο για συγκρισεις γνωσεων?μακαρι μερικα  χρυσα μελη μαζι,να ειχαν τις μισες γνωσεις τους!!!δεν θα ηθελα να φερω παραδειγματα,αλλα οσοι ξερουν καταλαβαν τι εννοω.δεν βγαζω τον εαυτο μου απεξω,και πραγματι ξερω ατομα της ιστοσελιδας που ορισμενες φορες τους συμβουλευομε για κατι που δεν γνωριζω.παντα σε φιλικο τονο,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #35 στις: Αύγουστος 28, 2013, 02:11:17 μμ »

κυριε Γιαννη δυστυχως η ευτυχως το στεκι εχει πολλες κατηγοριες προς συζητηση.
Υπαρχουν πολλα μελοι που παιρνουν μερος σε καθε συζητηση ειτε ειναι αθλητικη ειτε νομισματικου περιεχομενου,αποτελεσμα τα πολλα ποστ και το ανεβασμα του αξιωματος.
Καλο θα ηταν ομως πολλοι απο τους φιλους που αναφερατε να παιρνουν μερος σε συζητησεις εστω νομισματικου περιεχομενου για να μαθαινουμε και μεις οι νεοι.
Μου ειναι δυσκολο να καταλαβω γιατι ενα μελος με πολλες γνωσεις να εχει μεχρι 150 ποστ?
Δοξα το θεο περι νομισματος εχουμε πολλα προς συζητηση!!!
Ο τονος μου ειναι φιλικος και σε αυτο με τα αξιωματα συμφωνω απολυτα μαζι σας!!!!
Καταγράφηκε
giannist
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 7078



Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Αύγουστος 28, 2013, 02:37:51 μμ »

σιγουρα εχεις δικιο στο οτι θα επρεπε να συμετεχουν πιο ενεργα!ισως ομως θεωρουν ασκοπο να απαντουν σε κατι που ειναι γνωστο σε αρκετα μελη,η ακομα και να μην εχουν την διαθεση!περα απο αυτο δεν αμφιβαλω,οτι αρκετοι νεοι συλλεκτες απεκτησαν καλες γνωσεις,και πλεον μπορουν να απαντουν και αυτοι  σε πιο νεους συλλεκτες για κοινα συλλεκτικα θεματα.αλλα δεν θα μου αρεσε να αποκτησω τον τιτλο του χρυσου μελους!!!γραφωντας για οτιδηποτε αλλο εκτος απο τον λογο υπαρξης της ιστοσελιδας!και εγω εχω γραψει σε χαιρετισμους η θεματα κοινου και γενικου ενδιαφεροντος,αλλα για μενα παντα!πρωτευοντα ρολο παιζουν τα συλλεκτικα και επονται τα υπολοιπα,οπως και τα αξιωματα.χαιρετω,γιαννηςτ.
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Αύγουστος 28, 2013, 03:22:50 μμ »

πρωτευοντα ρολο παιζουν τα συλλεκτικα και επονται τα υπολοιπα,οπως και τα αξιωματα.

σωστα! ειχε προταθει καποια στιγμη σε παρομοια συζητηση,μηπως γινοταν να γραφει ο καθενας οπου γουσταρει,αλλα τα μονα μηνυματα που θα μετραγαν και θα ανεβαζε αξιωμα θα ηταν της ονλαιν εκτιμησης και σχετικα με συλλεκτικα..οχι στα διαφορα,και στις αγοραπωλησιες και στους χαιρετισμους... ειναι ενας καλος τροπος αυτος πιστευω.. τωρα το κατα ποσο ειναι εφικτο,αυτο το γνωριζουν οι διαχειριστες...
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
antonis chaniotis
Επισκέπτης
« Απάντηση #38 στις: Αύγουστος 28, 2013, 03:24:55 μμ »

ενα απο τα παραπάνω μέλη που αναφέρεις  καλέ μου φίλε Γιάννη είμαι και εγω...αλλα δεν νομιζω κάποιος απο εδω μεσα να καυχιέται αν ειναι ΧΡΥΣΟΣ η ΑΡΓΥΡΟΣ ..αν υπηρχε μεροκάματο βαση αξιώματος..καλα θα ήταν Σαρκασμός
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Επισκέπτης
« Απάντηση #39 στις: Αύγουστος 28, 2013, 03:26:53 μμ »

αρχισατε παλι τα κουλα..συγνωμη Κωστα...αλλα γιατι εχετε φαει σκαλωμα με τα αξιωματα   Απορία ???πειτε μου ενα λογο Απορία ???πληρωνόμαστε και δεν το ξερω....
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Αύγουστος 28, 2013, 03:31:59 μμ »

αντωνη,δεν εχω θεμα με τα αξιωματα εγω...εγω απλα εκανα μια ''σφηνα'' στην ολη συζητηση,οπου αν θυμαμαι καλα το θεμα ηταν σχετικα με τους ''αξιοπιστους πωλητες βασει αξιωματος'' οπου ο γιαννης ανεφερε οτι δεν παιζει παντα ρολο το αξιωμα γιατι μπορει τα ποστ να μην εχουν να κανουν με νομισματικα,και απλα απαντησα στο παραπανω κατι που ειχε συζητηθει και αλλη φορα...ουτε σκαλωμα υπαρχει,ουτε θεμα προς συζητηση στην ουσια,απο μερια μου τουλαχιστον...
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
antonis chaniotis
Επισκέπτης
« Απάντηση #41 στις: Αύγουστος 28, 2013, 03:33:18 μμ »

τι προβλημα υπαρχει αν εγω  η ο καθενας που δεν εχει γνωσεις ειναι χρυσο μελος ενω αλλος με πολλες γνωσεις ειναι χαλκινο η τακτικος..πιο ειναι το προβλημα..θα παρουμε παραπανω συνταξη??
οποιος νεος φιλος ζηταει αξιολογηση για κατι το ζηταει δημοσια..και οσοι ξερουν απαντουν..δεν νομιζω να στενλουν πμ μονο στα χρυσα μελη...για αξιολογηση
Τωρα αν κάποιοι με γνώσεις δεν είναι χρυσα μέλη...ε τι να κάνουμε.....ας γράφουνε και για τον ολυμπιακό
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Επισκέπτης
« Απάντηση #42 στις: Αύγουστος 28, 2013, 03:36:31 μμ »

Κωστα πρωτα απο ολα να ξεκαθαρισω οτι ο τονος μου ειναι παντα φιλικος Κλείσιμο ματιού
Αλλα πιο πανω διαβασα και συγκεκριμενα απο τον Γιαννη οτι τιθετε θεμα περι γνώσεων και οχι εμπιστοσύνης και αξιοπιστίας
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Αύγουστος 28, 2013, 03:37:25 μμ »

για μενα τα αξιωματα δεν παιζουν ρολο..τα μονα αξιωματα που πρεπει να υπαρχουν για καποιο σοβαρο σκοπο ειναι του διαχειριστη και του εποπτη...και αυτα για να ξερουμε να μπορουμε να απευθυνθουμε σε καποιον σχετικα με το φορουμ..απο κει και περα τι εχει να λεει? οπως ειπε και ο γιαννης και συμφωνω απολυτα μαζι του ειναι πως υπαρχουν μελη με παααααρα πολυ καλες γνωσεις και ειναι σαν να μην υπαρχουν στο στεκι,με 15-20-30 ποστ ολα κ ολα,ακομα και αν μπαινουν καθε μερα..και υπαρχουν μελη με μερικες χιλιαδες ποστ που τα μισα και βαλε ειναι σε κατηγοριες χιουμορ-πωλησεις-διαφορα-κτλ...δεν κατακρινω τα μελη αυτα,αλλα η συζητηση γινεται για να καταλαβουν καποιοι πως μεγαλο αξιωμα δεν σημαινει απαραιτητα και αξιοπιστος πωλητης η γνωστης νομισματικης...
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Αύγουστος 28, 2013, 03:41:12 μμ »

αντωνη ξερω οτι τα λες με φιλικο τονο..ετσι μιλαω και εγω..οσο για το θεμα με το οτι ο γιαννης μιλησε περι γνωσεων και οχι για θεμα εμπιστοσυνης,διαβασε τα πρωτα μηνυματα του θεματος και θα καταλαβεις οτι προκειται για εμπιστοσυνη και αξιοπιστια.. Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
Σελίδες: 1 2 [3] 4 5 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences