Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 09, 2024, 03:09:30 μμ
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Βοηθεια παιδια...  (Αναγνώστηκε 8707 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« στις: Αύγουστος 09, 2013, 12:35:21 πμ »

Έχω την κόρη μου στην κατασκήνωση και με εχει φαει αν της βρω ταμακοτσι πως στο καλό το λένε σας δίνω ένα λινκ να δείτε και εσείς....έχετε κατά νου που μπορώ να το βρω????στα jumbo που πήγα σήμερα δε βρήκα μέσα στο διαδίκτυο ψάχνω και δε βρίσκω ελλαδα ώστε να το πάρω άμεσα...helppppppppp pls

http://www.ebay.com/sch/Tamagotchi-/1084/i.html
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Αύγουστος 09, 2013, 12:46:10 πμ »

καλα αυτα ειναι πολυ παλια...που τα θυμηθηκε ?:Ρ
Θα το εχει καμμια κοπελιτσα στην σκηνη-δωματιο της...
θα ζηλεψε και γιαυτο ζηταει και αυτη...


Μιλαει εκ πειρας ενας τεως ομαδαρχης (μεχρι και πριν 2 εβδομαδες περιπου!)!
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Αύγουστος 09, 2013, 12:50:09 πμ »

καλα αυτα ειναι πολυ παλια...που τα θυμηθηκε ?:Ρ
Θα το εχει καμμια κοπελιτσα στην σκηνη-δωματιο της...
θα ζηλεψε και γιαυτο ζηταει και αυτη...


Μιλαει εκ πειρας ενας τεως ομαδαρχης (μεχρι και πριν 2 εβδομαδες περιπου!)!

ε ναιιιιιιιιιιι!!!!μεσα το εχει ενα κοριτσάκι και με παίρνει τηλέφωνο και με εχει πεθάνει και εχω φαει το κοσμο να της βρω!!!!γιατι το εχω και κακομαθημένο!!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Αύγουστος 09, 2013, 12:51:13 πμ »

σε ποια περιοχή ήσουν ομαδάρχης???
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Αύγουστος 09, 2013, 12:52:23 πμ »

Βοηθήστε παιδια να της βρω ενα γιατι θα με κάψει!!!!ειναι ικανο να αφήσει την κατασκήνωση για να παμε να ψάχνουμε να βρουμε αυτο το χαζο!!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Αύγουστος 09, 2013, 12:54:56 πμ »

Πραγματικα ειναι τουλαχιστον 10 χρονων ισως και παραπανω.ας ρωτησει την κοπελιτσα την αλλη απο που το πηρε.αλλιως ebay..αλλιως υπομονη..θα την χρειαστεις σιγουρα!!
Καταγράφηκε
greenday
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1041


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Αύγουστος 09, 2013, 12:55:53 πμ »

σε ποια περιοχή ήσουν ομαδάρχης???

στα χανια σε μια κατασκηνωση.....3η φορα πηγα φετος εκει και ειχα παει και σαν κατασκηνωτης αλλα 9-10 χρονια.... στο μελλον εαν σου κανει νερα και δεν θελει με το ζορι να την πηγαινεις....ειναι ενα σχολειο η κατασκηνωση πραγματικα...!!

Εγω δεν μπορεις να φανταστεις ποσα πραγματα θυμαμαι!

Φετος ειχα ενα παιδι το οποιο ηταν ο μικρος αδερφος ενος παιδιου που ειμασταν μαζι κατασκηνωτες παλια!!!
και μεναμε μαζι στο ιδιο σπιτακι...Εγω απο το ρεθυμνο και αυτος απο χανια και τοτε ουτε κινητα τηλεφωνα κτλπ..μονο κατασκηνωση βρισκομασταν!!

Μιλησαμε λιγο σαν να γνωριζομασταν ολα αυτα τα χρονια..! μπορω να μιλαω ωρες για την κατασκηνωση σοβαρα!
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Αύγουστος 09, 2013, 12:56:52 πμ »

Πραγματικα ειναι τουλαχιστον 10 χρονων ισως και παραπανω.ας ρωτησει την κοπελιτσα την αλλη απο που το πηρε.αλλιως ebay..αλλιως υπομονη..θα την χρειαστεις σιγουρα!!

Μα Παναγία μου που το ξέθαψε και αυτο το κοριτσάκι!!!!τι εχω αν τραβήξω!!!!πιο ευκολα θα βρω λιρα σπανια παρα το ταμακοτσι !!!!!!!!θα το ρωτησω το κοριτσάκι εννοείται, αλλα ελεγα μιας και εχετε παιδια μπας και ξέρατε  τιποτα...
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Αύγουστος 09, 2013, 01:00:36 πμ »

σε ποια περιοχή ήσουν ομαδάρχης???

στα χανια σε μια κατασκηνωση.....3η φορα πηγα φετος εκει και ειχα παει και σαν κατασκηνωτης αλλα 9-10 χρονια.... στο μελλον εαν σου κανει νερα και δεν θελει με το ζορι να την πηγαινεις....ειναι ενα σχολειο η κατασκηνωση πραγματικα...!!

Εγω δεν μπορεις να φανταστεις ποσα πραγματα θυμαμαι!

Φετος ειχα ενα παιδι το οποιο ηταν ο μικρος αδερφος ενος παιδιου που ειμασταν μαζι κατασκηνωτες παλια!!!
και μεναμε μαζι στο ιδιο σπιτακι...Εγω απο το ρεθυμνο και αυτος απο χανια και τοτε ουτε κινητα τηλεφωνα κτλπ..μονο κατασκηνωση βρισκομασταν!!

Μιλησαμε λιγο σαν να γνωριζομασταν ολα αυτα τα χρονια..! μπορω να μιλαω ωρες για την κατασκηνωση σοβαρα!

Είναι η πρωτη της φορα που πήγε!!!!μου έχει βγαλει την ψυχη ειδικα τις πρώτες ημέρες μεχρι και το μαξιλάρι μου εχει παρει για να με μυρίζει λεει!!!! Χθες και σημερα ηταν πιο χαλαρή και πιο χαρουμενη με την αποφαση της να παει κατασκήνωση, απλα δε της κάθεται καλα η πειθαρχία και τσινάει...το παλεύω ομως γιατι και εγω αυτης της αποψης ειμαι θα μαθει πολλα θα περάσει καλα!!!!!αλλα τωρα που θα βρω εγω ταμακοτσι μου λες???χαχαχαχαχαχ
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Αύγουστος 09, 2013, 01:02:36 πμ »

Έχει εδώ http://www.giochipreziosi.gr/scheda/432/%CF%80%CE%B1%CE%B9%CF%87%CE%BD%CE%AF%CE%B4%CE%B9%CE%B1./%CE%B7%CE%BB%CE%B5%CE%BA%CF%84%CF%81%CE%BF%CE%BD%CE%B9%CE%BA%CE%AC./6882/206302/ 

αλλα δε λεει που το πουλάνε!!!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Αύγουστος 09, 2013, 01:06:05 πμ »

Αν και δεν εχω παιδια..πηγενε μια βολτα απο τα MAX STORES μπορει να βρεις..αλλιως παρτης κανενα πεντολιρο και μετα να δω την μαμα της αλλης κοπελας που θα το βρει .. Σαρκασμός Σαρκασμός Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Αύγουστος 09, 2013, 01:08:52 πμ »

Αν και δεν εχω παιδια..πηγενε μια βολτα απο τα MAX STORES μπορει να βρεις..αλλιως παρτης κανενα πεντολιρο και μετα να δω την μαμα της αλλης κοπελας που θα το βρει .. Σαρκασμός Σαρκασμός Κλείσιμο ματιού

χαχαχαχαχχαχαχαχα λες ε????καλέ θα το πετάξει η μικρή...θα πει τι μου εφερες λεφτα δε τα θελω!!!!!εγω θελω  ταμακοτσι!!!!!!το φαντάζεσαι!!!!!  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Αύγουστος 09, 2013, 01:10:24 πμ »



Ειναι η εταιρια που το βγαζει μαλλον..παρε στα τηλεφωνα που εχει κατω κατω και ρωτα τους σε ποια μαγαζια με παιχνιδια το εχουν παει κοντα στην περιοχη σου..θα σου πουν δεν μπορει!
Καταγράφηκε
splros_collec
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 987


Η ΓΝΩΣΗ ΔΙΝΕΙ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΣΕΒΑΣΜΟ.


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Αύγουστος 09, 2013, 01:11:58 πμ »

Αν και δεν εχω παιδια..πηγενε μια βολτα απο τα MAX STORES μπορει να βρεις..αλλιως παρτης κανενα πεντολιρο και μετα να δω την μαμα της αλλης κοπελας που θα το βρει .. Σαρκασμός Σαρκασμός Κλείσιμο ματιού

χαχαχαχαχχαχαχαχα λες ε????καλέ θα το πετάξει η μικρή...θα πει τι μου εφερες λεφτα δε τα θελω!!!!!εγω θελω  ταμακοτσι!!!!!!το φαντάζεσαι!!!!!  Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός


ΟΧΙ!!!πραγματικα δεν θα μπορουσα να το φανταστω..
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Αύγουστος 09, 2013, 01:14:01 πμ »

Σωστα θα παρω αυριο το πρωι γιατι τωρα δε λεει να παρω στις 2 τα ξημερώματα να τους ρωτησω για το ταμακοτσι!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα

Ουυυ σιγουράκι μου το έχει σβουριξει το 5λιρο και θα πει εγω ταμακοτσι θελω οχι λεφτα!!!  Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences