Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 02:49:25 μμ
Σελίδες: 1 ... 7 8 [9]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.  (Αναγνώστηκε 27125 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #120 στις: Ιούλιος 27, 2013, 01:16:21 πμ »

και το στέκι κάλυπτε τον κατσουράνη!!!

Μεσα ημουν ακριβως στην ευθεια με τον κατσουρανη.
Βρε πως το ευχαριστηθηκα!!!!!!
Και το δευτερο ακομα καλυτερο!!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Δεν ηταν του μητρογλου ηταν του τζιμπουρ και την αποψη μου γιαυτο την εγραψα πιο πανω εκει που λεω οτι ειμουν μεσα,τι θες να σου πω?,πρεπει καποιος να ειναι πολυ βλακας για να μη μπορει να παραδεχτει οτι το γκολ του κατσουρανη ηταν κανονικο και του τζιμπουρ οφ σαιντ.
Καταγράφηκε
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #121 στις: Ιούλιος 27, 2013, 01:21:50 πμ »

την χρονιά του δούρου αν θυμάμαι φάγατε 3 γκολ στον τελικό κυπέλου..και κανονικά έπρεπε να είχατε φαει 6.....και πάλι ο γεωργάτος έπρεπε να αποβληθεί με απευθείας κόκκινη για χτύπημα στον παπαδόπουλο!
Τι να πούμε για αποβολές όλες τυχαίες κατά μας...
Και τι να πούμε όταν ποτέ δεν μπορούμε να κερδίσουμε μέσα στο καραισκάκι....με οφσαιντ ανύπαρκτο στον κατσουράνη -απόφαση σκάνδαλο - και αφού είσαι διαιτητής πες την άποψη σου γιαυτό και καπάκι τρώμε γκολ οφσαιντ από τον μητρογλου απο πάσα του παντελιτσ!
Χάσαμε κιόλας!!!!!αντί να κερδίζουμε 2-1 στο 82....

αλλα τι δουλεια εχει το συγκεκριμενο παιχνιδι με τον τελικο κυπελου?
Εαν εδινε το πεναλτι και αποβολη το σκορ μπορει να ηταν 1-3? θα ισοφαριζατε ποτε?θα περνατε πρωταθλημα?Αντε και κερδιζατε στο καραισκακη για το παιχνιδι που λες, θα περνατε πρωταθλημα?
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #122 στις: Ιούλιος 27, 2013, 01:23:13 πμ »

ρε μαγκες,τι σημασια εχει ολυμπιακος η παναθηναικος η αεκ η παοκ???ολοι αυτοι μια κλικα ειναι,χαιρονται τα λεφτα σας απο το στοιχημα που παιζεται,απο τα εισητηρια που παιρνετε για να δειτε τον αγωνα,απο τις φανελες που αγοραζετε,πιστευετε στην ''ομαδα'' και εναντιωνεστε σε αλλες ομαδες,κυριως ομως φυσικα προσωπα αυτων (προπονητες-παιχτες κτλ) και την επομενη μερα,αλλαζουν προπονητες,παιχτες,προεδρους και βρισκεστε να εξυμνειτε αυτον που βριζατε εχθες η το αντιστροφο,να τσακωνεστε μεταξυ σας και αυτοι,αντιπαλοι παιχτες,μετα τον αγωνα,παρεα ολοι για κανα ποτο..παρτε το χαμπαρι....δειτε ΜΠΑΛΑ και μονο,οχι το ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ που ειναι πισω απο την μπαλα....επαψα να ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο,και γενικα με τις ομαδες,στην ηλικια των 15 περιπου,αν θυμαμαι καλα..η ΑΕΚ τοτε ειχε Μπορμποκη-Τσιαρτα κλπ..μεχρι που καταλαβα οτι ολα ειναι το χρημα....και μονο αυτο..εγω γιατι να πιστευω στον Κατσουρανη και αυτος να πηγαινει να παιζει στον ΠΑΟ??οποτε τους εγραψα και εγω,εκει που με εχουν και εκεινοι γραμμενο.. Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο :)και βρηκα την ηρεμια μου.. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #123 στις: Ιούλιος 27, 2013, 01:34:11 πμ »

ρε μαγκες,τι σημασια εχει ολυμπιακος η παναθηναικος η αεκ η παοκ???ολοι αυτοι μια κλικα ειναι,χαιρονται τα λεφτα σας απο το στοιχημα που παιζεται,απο τα εισητηρια που παιρνετε για να δειτε τον αγωνα,απο τις φανελες που αγοραζετε,πιστευετε στην ''ομαδα'' και εναντιωνεστε σε αλλες ομαδες,κυριως ομως φυσικα προσωπα αυτων (προπονητες-παιχτες κτλ) και την επομενη μερα,αλλαζουν προπονητες,παιχτες,προεδρους και βρισκεστε να εξυμνειτε αυτον που βριζατε εχθες η το αντιστροφο,να τσακωνεστε μεταξυ σας και αυτοι,αντιπαλοι παιχτες,μετα τον αγωνα,παρεα ολοι για κανα ποτο..παρτε το χαμπαρι....δειτε ΜΠΑΛΑ και μονο,οχι το ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ που ειναι πισω απο την μπαλα....επαψα να ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο,και γενικα με τις ομαδες,στην ηλικια των 15 περιπου,αν θυμαμαι καλα..η ΑΕΚ τοτε ειχε Μπορμποκη-Τσιαρτα κλπ..μεχρι που καταλαβα οτι ολα ειναι το χρημα....και μονο αυτο..εγω γιατι να πιστευω στον Κατσουρανη και αυτος να πηγαινει να παιζει στον ΠΑΟ??οποτε τους εγραψα και εγω,εκει που με εχουν και εκεινοι γραμμενο.. Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο Χαμόγελο :)και βρηκα την ηρεμια μου.. Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Χαμόγελο

Κωστα κανενας δεν τσακωθηκε με κανενα την πλακα μας κανουμε και πειραζουμε ο ενας τον αλλον,τουλαχιστον εγω με αυτο το πνευμα γραφω,σιγα μη τσακωθω για τον κατσουρανη η τον μητρογλου κτλ.Εγω δεν μπορω να σταματησω να ασχολουμε με το ποδοσφαιρο γιατι εχω λοξα με αυτο το αθλημα,αλλα ποτε δεν εχω τσακωθει για ομαδες.Δεν ειναι ολοι κατσουρανηδες η σαργκανηδες η κωνσταντινου,υπηρχαν κατι ποδοσφαιριστες οπως ο παπαιωανου,ο κουδας ,αναστοπουλος και πολοι αλλοι για τους οποιους δεν μπορεις να τους βαζεις στο ιδιο καλουπι.
Καταγράφηκε
kostakis88
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5734


Προφίλ
« Απάντηση #124 στις: Ιούλιος 27, 2013, 01:44:15 πμ »

δεν ειπα λευτερη οτι πατε να τσακωθειτε...απλα επειδη καθημερινα βλεπω τετοια πραγματα,ειτε για ομαδες,ειτε για οτιδηποτε εχει να κανει με την ζωη μας (ομαδες-πολιτικη-μουσικη)καθομαστε και τασσομαστε υπερ καποιου αγνωστου,και τσακωνομαστε σαν τους χαζους και με τον φιλο μας ακομα επειδη ταχθηκε υπερ καποιου αλλου αγνωστου..ολοι αυτοι τα λεφτα τους θελουν...ολοι εμεις,ας κοιταξουμε την δικη μας ζωη,ηρεμα και χαλαρα.. Κλείσιμο ματιού ;)εγω προσωπικα αυτο κανω και θα συνεχισω να κανω,ακομα και αν διπλα μου γινεται της κακομοιρας...

η της......
Καταγράφηκε

"Collecting is a hereditary disease, and I fear incurable." - Augustus Wollaston Franks
lefmaggos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3267

εισαι στο μυαλο,κατι μαγικο.........


Προφίλ WWW
« Απάντηση #125 στις: Ιούλιος 27, 2013, 01:47:54 πμ »

ωραιος!!!!!! Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 7 8 [9]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences