Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 10:37:40 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΛΕΠΤΟΝ 1828  (Αναγνώστηκε 7812 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 16, 2013, 02:08:44 μμ »

ο greekcoins ειναι ο Κώστας απο Θεσσαλονίκη.

Μάλλον εννοεί το φόρουμ του Δημήτρη Ποδάρα.

και στο εβαυ,πάτα greekcoins και διαβασε το μι πειτζ,ειναι απο το 2001.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
chr
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 166



Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 16, 2013, 04:26:23 μμ »

Γιατρέ μου καλωσήρθες στην παρέα.
Ευχαριστώ Βασίλη.
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 16, 2013, 04:32:54 μμ »

χρήστος ο ιατρός? Ο γνωστός?
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
chr
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 166



Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 16, 2013, 09:42:19 μμ »

Βασίλη (solferino ή Σύρος?) έχουμε συναντηθεί στην ΠΝΕ και στο σπίτι του Βασίλη (rakosyllekths ή pcgs). Αρα είμαστε γνωστοί... με αυτή την έννοια είμαι "ο γνωστός" σου.
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 16, 2013, 09:48:40 μμ »

καλώς ήρθες.... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5635


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 16, 2013, 10:04:59 μμ »

Μπερδεύτηκα... Ποιος είναι ποιος... Απορία Απορία Απορία
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
chr
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 166



Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιούλιος 16, 2013, 10:15:41 μμ »

καλώς ήρθες.... Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

Καλώς σας βρήκα!  Χαμόγελο
Καταγράφηκε
Impact
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 152


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιούλιος 18, 2013, 12:42:50 μμ »

Γεια σας και παλι! εγω ειμαι ο Θωμας και σας μιλαω δια μέσω του λογαριασμού του φιλου μου (κοινως ο molossos απο το greekcoins forum και το ebay!) συγγνωμη αν δημιουργησα αναστατωση στο φορουμ αλλα κυριε epop δεν το σκεφτηκα τοσο πολυ οσο το εμβαθυνες, απλα απευθυνομουν στο χρηστο ως απαντηση σ αυτο που μου ειπε!

κ. epop δεν γνωριζεις ακριβως τι συμβαινει! εγω την ειχα πει στο Γιωργο χωρις υβριστικους η προσβλητικους χαρακηρισμους επειδη λειτουργησε αθεμητα οσον αφορα ενα μονολεπτο 1879 που ειχε βγει στο ebay!  ειχα ξεκαθαρισει οτι δεν εχω κανει ομαδα με τους αλλους πατρινους ουτε εχουμε σκοπο να βλαψουμε το φορουμ η το γιωργο! ο γιωργος μας διεγραψε ολους τοτε αλλα εμενα με ξαναεβαλε στο φορουμ και με ξαναδιεγραψε παλι καποια στιγμη χωρις καν να εχω γραψει στο φορουμ και να εχω παραβιασει του κανονες του!!! επισης επειδη γελασες πολυ και γελας ακομα, να σε ενημερωσω οτι ημουν απο τους πρωτους που εγραφα εδω μεσα και μαλιστα ο γιωργος με επαιρνε τηλ να πω στους πατρινους να γραφτουν στο φορουμ για να ανεβει και να βοηθησουμε τους νεους συλλεκτες!!!
τελος παντων δεν εχω διαθεση για ιντριγκες και ουτε χρειαζεται να κατεβαζουμε το επιπεδο.  τελος παντων δεν αισθανομαι οτι χρειαζεται να ζητησω συγγνωμη σε καποιον ουτε ομως κραταω και κακια σε κανεναν! το εχω ξαναγραψει αυτο στο φορουμ του δημητρη! η ζωη ειναι μικρη για να κραταμε μιση και κακιες και οποιος θελει να εχει την οποιαδηποτε συναλλαγη μαζι μου ας μην διστασει ουτε να επηρεαστει απο μια διαφωνια η τσακωμο του παρελθοντος! σιγουρα δεν μπορουμε να ειμαστε με ολους φιλοι, καλως η κακως οι φιλοι ειναι λιγοι,  μπορουμε ομως να λεμε μια καλημερα με οσους φυσικα θελουν και δεν κρατουν κακιες ουτε σκορπουν υβρις και χαρακτηρισμους πισω απο την πλατη μου!

μηνυμα στο  Γιωργο εστειλα μεσω του ασημακο αλλα το αγνοησε! το να μου ανοιξει ο λογαριασμος δεν εξαρταται απο μενα αλλα απο αυτους.

να ειστε καλα ολοι οι φιλοι που συχναζεται εδω μεσα! οσοι θελετε να εχετε καποδιστριακες συναλλαγες η συζητησεις μαζι μου ξερετε που θα με βρειτε! Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιούλιος 18, 2013, 03:32:21 μμ »

Αγαπητε Θωμα μερικα πραγματα δεν τα θυμασε καλα, εσενα προσωπικα δεν θυμαμε να σε <καλεσα> να γραφτεις στο φορουμ!!
Εγω καλεσα τον Θοδωρα μια και ειμαστε γνωστοι απο μια αλλη σελιδα που ειχε να κανει σε σχεση με τους Θυσαυρους και μεσα απο εκει του ειχα στειλει μηνυμα!!
Ο θοδωρας ΝΑΙ ηταν αναμεσα στους πρωτους δεκα που εγραφησαν!!
Οι υπολοιποι ηρθατε πολυ αργοτερα!!
Ο λογος της διαγραφης σας αρχικα ειχε να κανει με τις προσωπικες επιθεσεις επι των πωλησεων και ειδικα κατα εμου!!
Αληθεια εσυ ή εσεις ποσα πραγματα εχετε πουλησει?
Εαν τα βαλουμε αναλογικα με αυτα που εχω δωσει εγω εσεις ειστε στην κορυφη και εγω ακομη στα πεδινα!!
Αρα?
Καλο θα ειναι ο καθενας πριν πει τον αλλον καμπουρη να κοιταει την δικη του καμπουρα!!
Συμφωνεις ή διαφωνεις σε αυτο??
Τα παιδια μου ζητησαν τοτε και σε επανεφερα.
Δεν περασε λιγος καιρος και εκανες ξανα τα ιδια!!
Τελικα τι πρεμουρα σε εχει πιασει με εμενα??
Μου το εξηγεις αυτο??
Το μηνυμα του Γιαννη ηρθε σε μια δυσκολο περιοδο για εμενα προσωπικα που ή εμπαινα στιγμιαια μεσα στο φορουμ ή δεν εμπαινα καθολου!!Περασε λοιπον ο καιρος δυστηχως ετσι.
Δεν θα ειχα κανενα προβλημα να ξαναεπαναδραστηροποιηθεις , αλλα διαβαζωντας αυτα
<<ΥΓ. σου γραφω απο το λογαριασμο φιλου γιατι η διευθυνση του φορουμ με θεωρει ανεπιθυμητο και με κραταει μακρια απο αυτη την κατα τα αλλα ιδανικη παρεα τοσο εξαιρετων συλλεκτων που ποτε δεν εχει προσβαλει κανεις κανεναν!!!>>
τι λες? Να πιστεψω οτι θελεις να γυρισεις σαν σωστος συλλεκτης πισω ή σαν χλευαστης?
Ο Θωδορας και ο Γιαννης δεν ξερω τι γνωμη μπορει να εχουν προσωπικα για εμενα ή το σαιτ αυτη την στιγμη , αλλα κρατανε ενα αξιοσεβαστο επιπεδο!!
Εσυ τι κανεις με τα παραπανω λογια??
Φιλικα herakliotis
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιούλιος 18, 2013, 03:35:58 μμ »

Γιώργο συγγνώμη που παρεμβαίνω , δεν ξερω τι εχει γίνει, τον Θωμα τον ξέρω μονο απο e-συζητήσεις στο greekcoins. Δεν εχει ποτε χλευαστικό ύφος και είναι πολύ αξιος συνομιλητής. Εγώ σαν απλό μέλος νομίζω ότι εχει πολλά να προσφέρει στο στέκι. Δεν τον γνωρίζω ούτε φατσικώς μπορεις να το επιβεβαιώσεις το τελευταίο μιας και ξερεις πολύ κόσμο. Φ Ι Λ Ι Κ Α Π Α Ν Τ Α

Βασίλης.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιούλιος 18, 2013, 03:54:27 μμ »

Bασιλη θα πω κατι και θα το εχω ξαναπει ισως και χιλιοστη φορα!!
Δεν με ενδιαφερει ο καθενας τι γνωμη θα εχει προσωπικα για μενα!!
μου ειναι αδιαφορο και θα προχωρησω σε εγραφη του!!
ΑΛΛΑ!!
Δεν ανεχωμε προσωπικες επιθεσεις για κανενα μελος!!
Οπως λοιπον δεν θα ανεχθω μια επιθεση που θα γινει σε εσενα ετσι δεν θα ανεχθω και μια επιθεση που θα γινει κατα εμου!!
Επειδη ειμαι συντονιστης τι σημαινει? Οτι δεν μπορω να εχω τα ιδια δικαιωματα με ενα απλο μελος??
Ατομα τα οποια δεν κρατουν ενα σοβαρο επιπεδο , εναν επαγγελματισμο μεσα τους και τα λογια τους μειωνουν χαρακτηρες ή το σαιτ ή προσπαθουν να ξεμπροστιασουν τον αλλον και να φανουν αυτοι αγγελοι κτλ κτλ δεν τα επιθυμω εδω μεσα!!
Το σαιτ εχει καποιους κανονες , ειτε το θελουν ειτε οχι!!
Οποιοι τους παραβιασουν μαζι μας δεν θα ειναι!!
Καταλαβετε το οτι ΟΛΟΙ μας (η συντονιστικη ομαδα) εχουμε τα σπιτια μας εχουμε τις υποχρεωσεις μας , εχουμε τα βασανα μας!! Δεν μπορουμε καθε τρεις και λιγο να διαγραφουμε μηνυματα με βρισιες-χλευασμους δεν μπορουμε καθε τρεις και λιγο να κανουμε τους αστυνομους ή τους δικαστες για το ποιος φταιει ή οχι !!
Το σαιτ αυτο ξεκινησε με εναν υπευθηνο και εναν βοηθο και αυτη την στιγμη εχει φτασει να εχει τεσσσερις διαχειριστες!!
Και στο συνολο νομιζω ειμαστε 7 ή οχτω!!
Για να φτασουμε εκει παει να πει πως υπαρχουν μεγαλες αναγκες!! Και μερικοι ειμαστε ηδη κουρασμενοι!!
Καταλαβετε το ολοι οτι μεταξυ των μελων ανεξαρτητως χαρακτηρων , που μπορει να ταιριαζετε ή να μην ταιριαζετε ζηταμε και επιθυμουμε να υπαρχει ομονοια και αλληλοσεβασμος!!
Τοσο δυσκολο ειναι?
Εαν ο καθενας σας εκανε - τηρουσε κατα γραμμα τους ορους ολοι εμεις δεν θα χρειαζωμαστε!!
Και το σαιτ θα λειτουργουσε μονο του διχως να το αγγιζουμε πουθενα!!
Πιστευω να εγινα επιτελους κατανοητος!!
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences