Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 20, 2024, 10:44:32 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ ΜΕ ΜΙΚΡΟ ΤΙΡΑΖ  (Αναγνώστηκε 4028 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
aiolos68
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 237



Προφίλ
« στις: Ιούλιος 05, 2013, 09:13:37 πμ »

Καλημέρα έχω κάποιες τηλεκάρτες που θα ήθελα να μάθω αν αξίζουν κατι παραπανω απο τις αξίες που διαβάζω εδω στο στέκι. Διάλεξα αυτές με χαμηλό τιράζ και όσες ξεκινάνε με το Φ πριν τον αριθμό. Παρακαλώ αυτούς που γνωρίζουν περισσότερα απο εμένα να τις αξιολογήσουν.
http://i44.tinypic.com/24v4e8g.jpg
http://i43.tinypic.com/2ppftkk.jpg
http://i44.tinypic.com/33ttnw1.jpg
Ελπίζω να ανέβασα σωστα τις φωτο. ???
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 05, 2013, 02:22:26 μμ »

καλησπερα σας!αν ανεβασατε τις τηλεκαρτες που ειδα τοτε λυπαμαι θα σας στεναχωρησω μιας και οι τηλεκαρτες που ειδα εγω δεν εχουν κατι το ιδιαιτερο!ουτε απο θεμα κωδ αλλα ουτε και απο τιραζ!
αυτες που ανεβασατε με Φ μπροστα στον κωδ δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο,για να σας δωσω να καταλαβετε δεν ειναι ολες οι τηλεκαρτες με καλο κωδ Φ μπορει ο καλος κωδ να ειναι χωρις γραμμη με 0 δηλαδη!
ελπιζω να μην σας στεναχωρησα!!!περιμεντε ομως να σας πει την γνωμη του και καποιος αλλος γιατι μπορει να κανω και λαθος!!μπορει να δει κατι που εγω δεν ειδα!!!καλο σας απογευμα δωρα!!!
Καταγράφηκε
aiolos68
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 237



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 05, 2013, 02:54:40 μμ »

Δώρα σε ευχαριστώ πολύ που απαντησες .Αυτές είναι μερικές απο τις 300 περίπου που έχω. Διάλεξα καποιες σύμφωνα με αυτά που διάβασα εδω ώστε να δώ μήπως υπαρχει κάτι καλό κυρίως στους αριθμούς. Δεν πειράζει όμως γιατί δεν ασχολούμαι πολύ με κάρτες αλλά με γραμματόσημα. Προσπαθώ να βρώ κάτι που να αξιζει απο τηλεκάρτες η νομίσματα(απο αυτά που έχω)  να τα δώσω προκειμένου να αγοράσω γραμματόσημα γιατί η κρίση δεν επιτρέπει πια αγορές. Σε ευχαριστώ και πάλι φιλικά Παναγιώτης
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούλιος 05, 2013, 05:14:28 μμ »

τιποτα βρε!χαρα μου να βοηθαω(αν μπορω)!!!
αν θελεις και δεν βαριεσαι ανεβασε οσες εχεις με μικρα τιραζ κατω απο 100.000 και οσες καρτες εχεις απο περιοδο 93-94-95.θα σου πω-πουμε αν εχεις καποια που οντως αξιζει!!!
φιλικα δωρα!!!
Καταγράφηκε
καρτάκιας
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 165


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούλιος 05, 2013, 05:45:44 μμ »

Καλησπερα.Ειναι πολυ απλες καρτες οπως ειπε και η Δωρα.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούλιος 05, 2013, 11:43:31 μμ »

Απο τις τηλεκάρτες που ανέβασες, της Millenum, του Μετρό και του Ιανού είναι που έχουν κάποια παραπάνω αξία. Γύρω στο 1€, μην φανταστείς κάτι το τρομερό και φυσικά ανάλογα με την καταστασή τους.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences