Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 24, 2024, 01:31:15 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τηλεκάρτες  (Αναγνώστηκε 6346 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιούλιος 05, 2013, 05:20:55 μμ »

η βεργινα σου ειναι καλοδιατηρημενη δεν εχει πολλα σημαδια.οι αλλες 2 τωρα οπως ειπες και συ δεν ειναι κατι το ιδιετερο.οι πεταλουδα αντε να κανει 0,30 και το συνταγμα 1-1,5 ευρω.
την βεργινα παντως ανετα την πουλας ενα 50αρι ευρω.
φιλικα δωρα!!!
Καταγράφηκε
edison
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 268


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιούλιος 05, 2013, 05:28:35 μμ »

Ευχαριστώ Δώρα ,την βεργίνα δεν θέλω να πουλήσω για να πω την αλήθεια ,εχω πολλές αλλες πακέτα ιδιες με μεγλαλα τιραζ κοινές που μάλλον θα πάνε σε εμπορο εστω και με 10 λεπτά το κομμάτι η και λιγότερο,καλο βράδυ.
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιούλιος 05, 2013, 09:27:25 μμ »

καλα κανεις και δεν την πουλας!οσο ναναι ειναι η πρωτη τηλεκαρτα που βγηκε και αν τωρα ειναι πεσμενο το ενδιαφερον καποια στιγμη ισως να ξαναπιασει την αξια της που ειχε πριν καμια 10αρια χρονια!
και γω στην θεση σου δεν θα την εδινα!!!
καλο βραδυ και απο μενα!!!
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιούλιος 05, 2013, 11:30:54 μμ »

Θα διαφωνήσω με την Δώρα και θα στεναχωρήσω τον φίλο μου edison...
Η Βεργίνα, δέν είναι σε καλή κατάσταση.
Και στην προστινή και στην πίσω πλευρά της έχει αρκετά σημάδια, σαν τριψίματα. Και στην πίσω όψη, προσέξτε εκει που βρίσκεται το τσιπάκι, πόσο ταλαιπωρημένη είναι η κάρτα. Εχουν φύγει σχεδόν τελειώς τα χρώματα.
Το 50ρικό δύσκολα θα το πιάσει. Γύρω στο 40άρι εγω το υπολογίζω. Τουλάχιστον τόσα θα έδινα εγώ.
Οσο για τις υπόλοιπες βρίσκονται σε μέτρια κατάσταση σαν σύνολο. Η 2η πετελούδα που έβαλες είναι σε πραγματικά άσχημη κατάσταση. Και το Σύνταγμα, έχει μεν τα θεματάκια του, αλλα απο όσες ανέβασες είναι η πιο 'δυνατή'.
Καταγράφηκε
edison
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 268


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιούλιος 05, 2013, 11:53:25 μμ »

Θα διαφωνήσω με την Δώρα και θα στεναχωρήσω τον φίλο μου edison...
Η Βεργίνα, δέν είναι σε καλή κατάσταση.
Και στην προστινή και στην πίσω πλευρά της έχει αρκετά σημάδια, σαν τριψίματα. Και στην πίσω όψη, προσέξτε εκει που βρίσκεται το τσιπάκι, πόσο ταλαιπωρημένη είναι η κάρτα. Εχουν φύγει σχεδόν τελειώς τα χρώματα.
Το 50ρικό δύσκολα θα το πιάσει. Γύρω στο 40άρι εγω το υπολογίζω. Τουλάχιστον τόσα θα έδινα εγώ.
Οσο για τις υπόλοιπες βρίσκονται σε μέτρια κατάσταση σαν σύνολο. Η 2η πετελούδα που έβαλες είναι σε πραγματικά άσχημη κατάσταση. Και το Σύνταγμα, έχει μεν τα θεματάκια του, αλλα απο όσες ανέβασες είναι η πιο 'δυνατή'.
Κανένα θέμα φίλε μου,σεβαστή η αποψή σου,δεν με ενδιαφέρει μόνο το κόστος,και που την εχω αν και οχι συλλέκτης τηλεκαρτών και επειδη είναι η πρώτη που κυκλοφόρησε μου αρκεί ,να είσαι καλά ,ευχαριστώ καλό βραδυ.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιούλιος 06, 2013, 12:38:45 πμ »

Θα διαφωνήσω με την Δώρα και θα στεναχωρήσω τον φίλο μου edison...
Η Βεργίνα, δέν είναι σε καλή κατάσταση.
Και στην προστινή και στην πίσω πλευρά της έχει αρκετά σημάδια, σαν τριψίματα. Και στην πίσω όψη, προσέξτε εκει που βρίσκεται το τσιπάκι, πόσο ταλαιπωρημένη είναι η κάρτα. Εχουν φύγει σχεδόν τελειώς τα χρώματα.
Το 50ρικό δύσκολα θα το πιάσει. Γύρω στο 40άρι εγω το υπολογίζω. Τουλάχιστον τόσα θα έδινα εγώ.
Οσο για τις υπόλοιπες βρίσκονται σε μέτρια κατάσταση σαν σύνολο. Η 2η πετελούδα που έβαλες είναι σε πραγματικά άσχημη κατάσταση. Και το Σύνταγμα, έχει μεν τα θεματάκια του, αλλα απο όσες ανέβασες είναι η πιο 'δυνατή'.
Κανένα θέμα φίλε μου,σεβαστή η αποψή σου,δεν με ενδιαφέρει μόνο το κόστος,και που την εχω αν και οχι συλλέκτης τηλεκαρτών και επειδη είναι η πρώτη που κυκλοφόρησε μου αρκεί ,να είσαι καλά ,ευχαριστώ καλό βραδυ.
Εννοείτε πως δεν χωρίζουμε τίποτα.
Κάθε άποψη σεβαστή, με τα ανάλογα επειχηρήματα βέβαια.
Θα συμφωνήσω με την αποψή σου να την κρατήσεις.
Καλό βράδυ και σε 'σένανε.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences