Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 05, 2024, 01:43:51 πμ
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Κομματαρες !!!!  (Αναγνώστηκε 19000 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
panosk
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 858


.. free your soul ..


Προφίλ
« Απάντηση #45 στις: Ιούλιος 02, 2013, 05:45:53 μμ »


ΟΚ dude,  no problema... ειλικρινα στο λεω κι εγω...
η ταχυτητα στα μηνυματα ποτε δεν βοηθησε κανενα,οποτε ...take your time next time..
Κι οσο για τα   BN vs RB   τσεκαρε το κι εσυ ,περα απο τις πωλησεις που κανεις κ των τιμων που πιανει
το καθενα...δεν ειναι παντα υπερ του RB το ματς ,στα ματια καποιων συλλεκτων που βλεπουν κυριως κομματι
κ οχι μονο σλαμπ..
Καταγράφηκε
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #46 στις: Ιούλιος 02, 2013, 05:50:26 μμ »

αμα θα δεις ποτε την δεκάρα μου 1870 μσ63 ΒΝ θα πάθεις απανωτά καρδιακά επεισόδια και δεν σε γλυτώνει ούτε ο geonet(καρδιοχειρουργος).

Θα πρέπει δε,να φορέσεις γυαλιά ηλεκτροκόλησης πριν στην δείξω για να μην τυφλωθείς!

Και βέβαια δεν είναι προς πώληση.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #47 στις: Ιούλιος 02, 2013, 05:51:34 μμ »

καρδιολόγος Βασίλη.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
dimitra
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 537


Προφίλ
« Απάντηση #48 στις: Ιούλιος 02, 2013, 05:56:08 μμ »

καρδιολογος με εφεση στα νομισματα...ελπιζω οχι και στα φακελακια  Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
panosk
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 858


.. free your soul ..


Προφίλ
« Απάντηση #49 στις: Ιούλιος 02, 2013, 05:57:29 μμ »

αμα θα δεις ποτε την δεκάρα μου 1870 μσ63 ΒΝ θα πάθεις απανωτά καρδιακά επεισόδια και δεν σε γλυτώνει ούτε ο geonet(καρδιοχειρουργος).

Θα πρέπει δε,να φορέσεις γυαλιά ηλεκτροκόλησης πριν στην δείξω για να μην τυφλωθείς!

Και βέβαια δεν είναι προς πώληση.



 Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο   ......Εεεεεεεετσι  !!  Α,γεια σου !  Γι'αυτο στο λεω κι εγω !!
Καταγράφηκε
zobels
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1991


~Τα πάντα ρει~


Προφίλ WWW
« Απάντηση #50 στις: Ιούλιος 02, 2013, 06:01:45 μμ »

καρδιολογος με εφεση στα νομισματα...ελπιζω οχι και στα φακελακια  Μεγάλο χαμόγελο
Ο Γιώργος είναι φίλος μου καλός και αποτελεί εξαίρεση στον κλάδο.Είναι ηθικότατος,τρελός επιστήμων,τιμιότατος , φαμιλιάρχης και πατριώτης......και πολύ καψούρης με τις δρχ Όθωνα και το τουμπάνιασμα στο gym Σαρκασμός Σαρκασμός. Solferino πρέπει να προσέχουμε,υπάρχει σοβαρός ανταγωνιστης Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

dimitra
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 537


Προφίλ
« Απάντηση #51 στις: Ιούλιος 02, 2013, 06:07:24 μμ »

καρδιολογος με εφεση στα νομισματα...ελπιζω οχι και στα φακελακια  Μεγάλο χαμόγελο
Ο Γιώργος είναι φίλος μου καλός και αποτελεί εξαίρεση στον κλάδο.Είναι ηθικότατος,τρελός επιστήμων,τιμιότατος , φαμιλιάρχης και πατριώτης......και πολύ καψούρης με τις δρχ Όθωνα και το τουμπάνιασμα στο gym Σαρκασμός Σαρκασμός. Solferino πρέπει να προσέχουμε,υπάρχει σοβαρός ανταγωνιστης Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Μπραβο του! Χαμόγελο
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #52 στις: Ιούλιος 02, 2013, 06:26:38 μμ »

Κρίμα, και μου ήταν συμπαθέστατος από κάποιες e-ομιλίες που είχαμε.  Σαρκασμός Σαρκασμός

Είμαστε και οι 3 μικροί σε ηλικία, ΩχΩχΩχ. Τις βλέπω τις ####δραχμές να τις εκτοξεύουμε στην στρατόσφαιρα. Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

Εγώ μπατίρης είμαι, αν βρεθεί καμιά καλή δρχ. αλλον να φοβάστε όχι εμένα!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός

ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΤΗΝ ΚΑΝΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #53 στις: Ιούλιος 02, 2013, 06:28:40 μμ »

καρδιολογος με εφεση στα νομισματα...ελπιζω οχι και στα φακελακια  Μεγάλο χαμόγελο

ντροπή.

Ο Γιώργος είναι φίλος μου και πέραν του ότι ειναι εξαίρετος επιστήμονας και τέρας ηθικής.

Δήμητρα να ανακαλέσεις αμέσως το πικρόχολο αγενέστατο σχολιασμό σου.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
Geonet75
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 298


Οι τεχνικές διδάσκονται


Προφίλ
« Απάντηση #54 στις: Ιούλιος 02, 2013, 06:44:26 μμ »

Ρε παιδιά 2-3 κοπέλες έχουμε στο forum θα τις τρομάξουμε κι αυτές και μετα... ο μέσος όρος βάρους θα είναι μονίμως τριψήφιος και τα τσιγάρα από πακέτο και πάνω Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο. ΗΔήμητρα καλά τα λέει κάποιοι "συνάδελφοί" μου στο άμεσο παρελθόν π....ξαν το ΕΣΥ ιατρούς και ασθενείς. Παρεπιπτόντως δεν δουλεύω στο Δημόσιο αλλά 100% στον ιδιωτικό τομέα, όπως και η πλειοψηφία των επαγγελματιών της γενιάς μου. Το φακελάκι δεν το γνώρισα, γνωρίζω όμως πολύ καλά το τρέξιμο από το πρωί (της Δευτέρας) μέχρι το βράδυ (της Κυριακής) Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο 
Καταγράφηκε
dimitra
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 537


Προφίλ
« Απάντηση #55 στις: Ιούλιος 02, 2013, 06:52:07 μμ »

geonet75 δεν ηθελα να σας θιξω, ελπιζω να το εκλαβατε ως ατυχες σχολιο Χαμόγελο Η προθεση μου ηταν καλοπροαιρετη...οπως ειναι παντα!
Καταγράφηκε
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #56 στις: Ιούλιος 02, 2013, 06:55:47 μμ »

Γιώργο μακριά από δραχμές. Μεγάλο χαμόγελο Δαγκώνουν.. .. .. υπάρχουν ωραιότατα χαλκινα ,χαλκονικέλινα, χρυσά, και από ασημένια μισες , τέταρτα και πολλά άλλα.  Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
GKCollect
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5636


www.mycoins.gr


Προφίλ WWW
« Απάντηση #57 στις: Ιούλιος 02, 2013, 07:12:40 μμ »

Γιατρέ μου... μιας και βρίσκεσαι ανάμεσά μας...
Γιατί όταν βλέπω τέτοιες δημοπρασίες, με τέτοια νομίσματα, ανεβάζω παλμούς (170-180), μουδιάζει η αριστερή πλευρά από το κεφάλι και πονάει ο ώμος μου... και μόλις συνειδητοποιώ ότι κύλισαν και έφυγαν (κυκλικά γαρ), όλα τα συμπτώματα σταματούν ;;;
Πρέπει να κάνω στεφανιογραφία ή απλά να παίρνω ψυχοφάρμακα όταν παρακολουθώ τέτοιες δημοπρασίες ;;;;
Καταγράφηκε

Περί συλλογής, υπομονή και περισυλλογή.
www.mycoins.gr
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #58 στις: Ιούλιος 02, 2013, 07:34:04 μμ »

Γιατρέ μου... μιας και βρίσκεσαι ανάμεσά μας...
Γιατί όταν βλέπω τέτοιες δημοπρασίες, με τέτοια νομίσματα, ανεβάζω παλμούς (170-180), μουδιάζει η αριστερή πλευρά από το κεφάλι και πονάει ο ώμος μου... και μόλις συνειδητοποιώ ότι κύλισαν και έφυγαν (κυκλικά γαρ), όλα τα συμπτώματα σταματούν ;;;
Πρέπει να κάνω στεφανιογραφία ή απλά να παίρνω ψυχοφάρμακα όταν παρακολουθώ τέτοιες δημοπρασίες ;;;;
βγάζει κάτι χαλαρωτικά χορταρικά  η Καλαμάτα που διώχνουν το στρες αλλά καινε και τα εγκεφαλικά κύταρα. Σαρκασμός
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
Geonet75
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 298


Οι τεχνικές διδάσκονται


Προφίλ
« Απάντηση #59 στις: Ιούλιος 02, 2013, 07:43:07 μμ »

Παίδες και για του λόγου το αληθές ( περί τιμών).Στο ebay βρίσκεται αυτή τη στιγμή δραχμή 1873 NGC MS63 ΜΕ 240 ευρώ. Η προσφορά είναι buy it now και κατά τη γνώμη μου τα αξίζει. Όσοι δεν την έχουν ας ρίξουν μια ματιά...
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 2 3 [4] 5 6
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences