Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 11:58:31 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: 1000 ΤΗΛΕΚΑΡΤΕΣ  (Αναγνώστηκε 5355 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
fr3netic
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4


Προφίλ
« στις: Ιανουάριος 05, 2011, 11:30:01 πμ »

Καλησπέρα παιδιά.Καλώς ήρθα στην παρέα σας.Το θέμα έχει ως εξής:Από το πουθενά βρέθηκα με μεγάλο οικονομικό πρόβλημα και επειδή είδα ότι εδώ είστε γνώστες των τηλεκαρτών θα ήθελα να μάθω την αξία τους και αν υπάρχει κάποιος που να τισ αγοράζει.Οποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου δώσει το mail του ώστε να του στείλω τον κατάλογο.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Καταγράφηκε
fr3netic
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιανουάριος 05, 2011, 05:53:37 μμ »

Μια απάντηση????Κάτι τελοςπάντων βρε παιδιά...
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιανουάριος 05, 2011, 06:31:43 μμ »

Οπως καταλαβαινεις φιλε,  οι φιλοι των τηλεκαρτων ειναι λιγοι και τον τελευταιο καιρο εγιναν ακομα λιγοτεροι λογω της οικονομικης κρισης που εχει περιορισει τα οικονομικα ολων.Κανε ομως λιγο υπομονη και ολο και καποιος φιλος θα ενδιαφερθει και θα σου ζητησει επικοινωνια.Παντως αν θελεις μια φιλικη συμβουλη και χωρις να γνωριζω τι ακριβως εχεις στην συλλογη σου μην περιμενεις να λυσεις  το προβλημα σου απο τις τηλεκαρτες.Απο τα λιγα που ξερω οι τιμες εκει ειναι καταβαραθρωμενες λογω κυριως του μειωμενου ενδιαφεροντος.
Καταγράφηκε
fr3netic
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιανουάριος 05, 2011, 06:48:24 μμ »

Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες.Ελπιζω να βρεθεί κάποιος να με βοηθήσει.Προφανώς και δεν περιμένω λύση απο τις τηλεκάρτες αλλά είναι εποχές που τα λίγα κάνουν την διαφορά(σε σχέση με προηγούμενα χρόνια που την κάνανε τα πολλά).Ευχαριστώ πάντως να είσαι καλά.
Καταγράφηκε
fr3netic
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιανουάριος 13, 2011, 10:35:27 μμ »

Σίγουρα η οικονομική κρίση μας έχει επηρεάσει όλους αλλά πίστευα πως εδώ θα μπορούσα να έχω κάποια βοήθεια...
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιανουάριος 14, 2011, 12:29:37 πμ »

Δυσκολα θα μπορεσεις να πουλησεις τηλεκαρτες πια.Δεν υπαρχει ενδιαφερον.Το ιδιο συμβαινει και στα γραμματοσημα.Τα πραγματα ειναι ''πεθαμενα''.Κρατα την συλλογη σου, ποτε δεν ξερεις τι γινεται στο μελλον.
Καταγράφηκε
safarouxp1973
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 11


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Μάρτιος 26, 2012, 09:04:56 πμ »

Καλησπέρα παιδιά.Καλώς ήρθα στην παρέα σας.Το θέμα έχει ως εξής:Από το πουθενά βρέθηκα με μεγάλο οικονομικό πρόβλημα και επειδή είδα ότι εδώ είστε γνώστες των τηλεκαρτών θα ήθελα να μάθω την αξία τους και αν υπάρχει κάποιος που να τισ αγοράζει.Οποιος ενδιαφέρεται μπορεί να μου δώσει το mail του ώστε να του στείλω τον κατάλογο.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Καλημέρα φίλε μου!- Αν θέλεις στείλε μου εμαιλ στο : safarouxp@yahoo.gr με φωτό από τις τηλεκάρτες σου ή λίστα που να αναφέρεις χρονολογία - τιράζ - θέμα!
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences