Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 07, 2024, 02:52:38 πμ
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ερώτηση για δίφραγκο γεωργιου.  (Αναγνώστηκε 27452 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #60 στις: Ιούνιος 10, 2013, 12:38:36 μμ »

Εάν δεν μπορούμε όμορφα να λύσουμε τις διαφορές μας (που πολύ φυσιολογικά έχουμε μιας και είμαστε διαφορετικοί άνθρωποι) καλό θα είναι όλοι πριν γράψουμε κάτι να το σκεφτόμαστε δύο φορές. Αν συνεχιστούν τα προσβλητικά σχόλια και από τους δυο το θέμα θα κλειδωθεί, και παρακαλώ όλοι να κάνουν τις απαραίτητες ενέργειες να διορθώσουν τα γραφόμενα τους.
Καβγάδες και απειλές και ύβρεις δεν έχουν θέση εδώ.
Φιλικά Χρήστος.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #61 στις: Ιούνιος 10, 2013, 01:18:03 μμ »

Εάν δεν μπορούμε όμορφα να λύσουμε τις διαφορές μας (που πολύ φυσιολογικά έχουμε μιας και είμαστε διαφορετικοί άνθρωποι) καλό θα είναι όλοι πριν γράψουμε κάτι να το σκεφτόμαστε δύο φορές. Αν συνεχιστούν τα προσβλητικά σχόλια και από τους δυο το θέμα θα κλειδωθεί, και παρακαλώ όλοι να κάνουν τις απαραίτητες ενέργειες να διορθώσουν τα γραφόμενα τους.
Καβγάδες και απειλές και ύβρεις δεν έχουν θέση εδώ.
Φιλικά Χρήστος.


Ωραια αυτη η εκθεση ιδεων κυριε διαχειριστα, αλλα απο ουσια τιποτα. Εγω λοιπον θα παρακαλεσω το σαιτ να μην πειραξει κανενα μηνυμα και να αφησει το θεμα ως εχει γιατι θα χρειαστει στο μελλον.
Καταγράφηκε
chris_1972
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3287



Προφίλ
« Απάντηση #62 στις: Ιούνιος 10, 2013, 01:24:55 μμ »


Ωραια αυτη η εκθεση ιδεων κυριε διαχειριστα, αλλα απο ουσια τιποτα. Εγω λοιπον θα παρακαλεσω το σαιτ να μην πειραξει κανενα μηνυμα και να αφησει το θεμα ως εχει γιατι θα χρειαστει στο μελλον.
Βλέπεις να έχει πειράξει κανείς τίποτα, αυτά που γράφουμε όλοι, μας χαρακτηρίζουν. Αν θέλετε να λύσετε τις διαφορές σας βρεθείτε μεταξύ σας και κάνετε ότι θέλετε, για μένα προέχει η ηρεμία στο φόρουμ και μόνο.
Καταγράφηκε

Μη λησμονείτε ότι όλα γυρίζουν !!!!
rakosyllekths
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1514


the early bird gets the worm.


Προφίλ WWW
« Απάντηση #63 στις: Ιούνιος 10, 2013, 11:40:48 μμ »

Φίλε spykat εάν έχεις δραχμές 1868 μσ62 με κάτι λιγότερο απο 300 ευρό φέρε να στις αγοράσω.

Για οτιδήποτε άλλο έλα να τα πούμε απο κοντά μιάς και δεν είμαι νταής ούτε και μάγκας του πληκτρολογίου.

Οι διαχειριστές οπως και οι υπόλοιποι διάβασαν ποιός προσέβαλε ποιόν.
Καταγράφηκε

do not get high with your own supply.
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #64 στις: Ιούνιος 11, 2013, 06:56:48 πμ »

Bασιλη επιβεβαιωνεις τις υποψιες μου για τις γνωσεις σου στον ηλεκ.υπολογιστη.
Μπορει απο νομισματα να γνωριζεις και να εχεις εντρυφησει αλλα απο φορουμ εχεις μαυρα μεσανυχτα.
Τσιμπας σαν το ψαρακι στα χερια του εμπειρου τρολ. Χαλαρα.Μην αφηνεις την κουβεντα να ξεφευγει.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #65 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:04:52 πμ »

Bασιλη επιβεβαιωνεις τις υποψιες μου για τις γνωσεις σου στον ηλεκ.υπολογιστη.
Μπορει απο νομισματα να γνωριζεις και να εχεις εντρυφησει αλλα απο φορουμ εχεις μαυρα μεσανυχτα.
Τσιμπας σαν το ψαρακι στα χερια του εμπειρου τρολ. Χαλαρα.Μην αφηνεις την κουβεντα να ξεφευγει.
Εγώ πάντως Ανάργυρε έμαθα τι είναι troll από εδώ μέσα πριν μερικές ημέρες.
Κι' ας ασχολούμαι από το 1984 με τους υπολογιστές.
Όσο ζεις μαθαίνεις.
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #66 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:39:40 πμ »

δεν το εθεσα σωστα το θεμα Ηλια.Οι γωνσεις του βασιλη στους ηλεκτρονικους  υπολογιστες μπορει να ειναι αριστες.Δεν το γνωριζω αυτο.Αλλα σε διαδικτυακες συζητησεις δεν το εχει και παιρνει πολυ τις μετρητοις το τι γραφει ο καθενας. Που στην πραγματικοτητα μπορει να ειναι ο καθενας πισω απο την οθονη του ηλεκ.υπολογιστη.
Εγω απο το 2007 που εχω ασχοληθει με τα φορουμ βλεπω συχνα πυκνα πολλα ατομα που μονο σκοπο εχουν να σουν κανουν τα νευρα κροσσια.Μεχρι προσφατα και εγω τσιμπουσα και ισως το κανω και εννοιωτε τωρα αλλα εχω καταλαβει οτι εινναι μια διαδικασια που φερνει χαρα και ικανοποιει καποιους το να σε βγαζουν εκτος εαυτου.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #67 στις: Ιούνιος 11, 2013, 07:47:10 πμ »

δεν το εθεσα σωστα το θεμα Ηλια.Οι γωνσεις του βασιλη στους ηλεκτρονικους  υπολογιστες μπορει να ειναι αριστες.Δεν το γνωριζω αυτο.Αλλα σε διαδικτυακες συζητησεις δεν το εχει και παιρνει πολυ τις μετρητοις το τι γραφει ο καθενας. Που στην πραγματικοτητα μπορει να ειναι ο καθενας πισω απο την οθονη του ηλεκ.υπολογιστη.
Εγω απο το 2007 που εχω ασχοληθει με τα φορουμ βλεπω συχνα πυκνα πολλα ατομα που μονο σκοπο εχουν να σουν κανουν τα νευρα κροσσια.Μεχρι προσφατα και εγω τσιμπουσα και ισως το κανω και εννοιωτε τωρα αλλα εχω καταλαβει οτι εινναι μια διαδικασια που φερνει χαρα και ικανοποιει καποιους το να σε βγαζουν εκτος εαυτου.
Σε κατάλαβα πολύ καλά Ανάργυρε, απλά δεν ήξερα τόσα χρόνια στο internet ότι υπάρχει ονομασία και χαρακτηρισμός για αυτούς που φέρονται με αυτόν τον τρόπο.
Καταγράφηκε
spykat
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 311


Προφίλ
« Απάντηση #68 στις: Ιούνιος 11, 2013, 01:40:45 μμ »

Φίλε spykat εάν έχεις δραχμές 1868 μσ62 με κάτι λιγότερο απο 300 ευρό φέρε να στις αγοράσω.

Για οτιδήποτε άλλο έλα να τα πούμε απο κοντά μιάς και δεν είμαι νταής ούτε και μάγκας του πληκτρολογίου.

Οι διαχειριστές οπως και οι υπόλοιποι διάβασαν ποιός προσέβαλε ποιόν.

rakosyllekths, το ποιον του χαρακτηρα σου εχει φανει ηδη απο τα προηγουμενα μηνυματα σου. Δεν αλλαζει απο ενα μηνυμα. Μονο οι προσφερομενες τιμες σου για την δραχμη εχουν αλλαξει 3 φορες εκ μερους σου μεσα σε 2 μερες.
Ωστε εγινα και εμπειρο τρολ τωρα epop διαχειριστα? Απο ποτε? Οσες φορες συμμετεχω σε συζητηση λεω καλοπροαιρετα την αποψη μου. Πιθανως δεν αρεσει σε πολλους, αλλα αυτο που πιστευω,γραφω. Ποσες φορες εχω βοηθησει ανθρωπους με αποριες? Πιστευα οτι το σαιτ ειναι αμεροληπτο και προστατευει ολα τα μελη του εξισου, αλλα αν κρινω απο τους χαρακτηρισμους και τη συμπεριφορα των διαχειριστων που μεροληπτουν υπερ συγκεκριμενων μελων, αναθεωρω αποψη.

Πισω απο το ψευδωνυμο υπαρχει ανθρωπος με ονομα, τιμη και υποληψη που δεν μπορουν να τον θιγουν, να τον απειλουν και να τον προσβαλλουν επειδη ετσι σας αρεσει. Εστω και τωρα ομως θα περιμενω να διαβασω μια συγγνωμη για να θεωρησω το θεμα ληξαν.

Οσο για σενα pepos, θα επρεπε να ηξερες καλυτερα τι χαρακτηρας ειμαι. Μια μονο φορα μου εγραψες κατι για ενα μελος και το σεβαστηκα αμεσως χωρις να σε αμφισβητησω και ειδες τη συμπεριφορα μου. Τωρα ομως εγινα τρολ για να υποστηριξεις τον φιλο σου...
Καταγράφηκε
dimitra
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 537


Προφίλ
« Απάντηση #69 στις: Ιούνιος 11, 2013, 02:11:25 μμ »

ο spycat ειναι μια ξεχωριστη και χρησιμη φωνη για το forum..οπως και ο ρακοσυλλεκτης βεβαια
οι λεξεις τρολ κλπ ειναι τουλαχιστον αστοχες
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #70 στις: Ιούνιος 11, 2013, 02:31:59 μμ »


Ωστε εγινα και εμπειρο τρολ τωρα epop διαχειριστα? Απο ποτε? Οσες φορες συμμετεχω σε συζητηση λεω καλοπροαιρετα την αποψη μου. Πιθανως δεν αρεσει σε πολλους, αλλα αυτο που πιστευω,γραφω. Ποσες φορες εχω βοηθησει ανθρωπους με αποριες? Πιστευα οτι το σαιτ ειναι αμεροληπτο και προστατευει ολα τα μελη του εξισου, αλλα αν κρινω απο τους χαρακτηρισμους και τη συμπεριφορα των διαχειριστων που μεροληπτουν υπερ συγκεκριμενων μελων, αναθεωρω αποψη.

Πισω απο το ψευδωνυμο υπαρχει ανθρωπος με ονομα, τιμη και υποληψη που δεν μπορουν να τον θιγουν, να τον απειλουν και να τον προσβαλλουν επειδη ετσι σας αρεσει. Εστω και τωρα ομως θα περιμενω να διαβασω μια συγγνωμη για να θεωρησω το θεμα ληξαν.


Χριστοφορε επετρεψε μου να σου απαντησω σε αυτο το κομματι .

Το οτι καποιος απο μας εχει ενα "ρολο-αξιωμα" παραπανω σε αυτο το φορουμ , σε καμια περιπτωση δεν σημαινει οτι αυτα που γραφει εχουν περισοτερη βαρυτητα σε σχεση με ενα απλο μελος.

Κατα την δικη μου αποψη ο χαρακτηρισμος τρολλ ειναι "ασχετος και ατυχείς" στην συγκεκριμενη περιπτωση.

Απο την αλλη πλευρα θα σου πω οτι σε πολλες περιπτωσεις ο τροπος γραφης και συμμετοχης σου σε πολλα θεματα στο Στεκι , ειναι καπως εριστικος και κατα καποιο τροπο δημιουργει ευκολα παρεξηγήσεις.
Δεν λεω οτι αυτα που γραφεις δεν ειναι σωστα ...απλα ο αποτομος  τροπος που τα γραφεις ξενιζει και δημιουργει πεδιο αντιπαραθεσης.

Κλεινοντας θα ηθελα να σου πω οτι εαν αισθανεσαι οτι σε προσβαλαν το  ονομα την τιμη και την υποληψη σου , λυπαμαι πολυ για αυτο και ελπιζω να μην ξαναγινει στο μελον ουτε σε σενα , ουτε σε κανενα αλλο μελος.
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #71 στις: Ιούνιος 11, 2013, 02:54:03 μμ »

Μήπως ξέρει κανείς να μου πει ποια ειναι η δυσκολότερη δραχμή του Γεωργίου; Απορία
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
iceman
Επισκέπτης
« Απάντηση #72 στις: Ιούνιος 11, 2013, 02:58:00 μμ »

1883
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5199

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #73 στις: Ιούνιος 11, 2013, 03:01:20 μμ »

Και για με΄να Γιάννη,είναι του 1883....αλλλά ακυκλοφόρητη μιλάμε πάντα. Δηλαδη MS64 και πάνω.
Καταγράφηκε
pepos
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2199


Ο Τολμών Νικά


Προφίλ
« Απάντηση #74 στις: Ιούνιος 11, 2013, 03:20:18 μμ »

Φίλε spykat εάν έχεις δραχμές 1868 μσ62 με κάτι λιγότερο απο 300 ευρό φέρε να στις αγοράσω.

Για οτιδήποτε άλλο έλα να τα πούμε απο κοντά μιάς και δεν είμαι νταής ούτε και μάγκας του πληκτρολογίου.

Οι διαχειριστές οπως και οι υπόλοιποι διάβασαν ποιός προσέβαλε ποιόν.

rakosyllekths, το ποιον του χαρακτηρα σου εχει φανει ηδη απο τα προηγουμενα μηνυματα σου. Δεν αλλαζει απο ενα μηνυμα. Μονο οι προσφερομενες τιμες σου για την δραχμη εχουν αλλαξει 3 φορες εκ μερους σου μεσα σε 2 μερες.
Ωστε εγινα και εμπειρο τρολ τωρα epop διαχειριστα? Απο ποτε? Οσες φορες συμμετεχω σε συζητηση λεω καλοπροαιρετα την αποψη μου. Πιθανως δεν αρεσει σε πολλους, αλλα αυτο που πιστευω,γραφω. Ποσες φορες εχω βοηθησει ανθρωπους με αποριες? Πιστευα οτι το σαιτ ειναι αμεροληπτο και προστατευει ολα τα μελη του εξισου, αλλα αν κρινω απο τους χαρακτηρισμους και τη συμπεριφορα των διαχειριστων που μεροληπτουν υπερ συγκεκριμενων μελων, αναθεωρω αποψη.

Πισω απο το ψευδωνυμο υπαρχει ανθρωπος με ονομα, τιμη και υποληψη που δεν μπορουν να τον θιγουν, να τον απειλουν και να τον προσβαλλουν επειδη ετσι σας αρεσει. Εστω και τωρα ομως θα περιμενω να διαβασω μια συγγνωμη για να θεωρησω το θεμα ληξαν.

Οσο για σενα pepos, θα επρεπε να ηξερες καλυτερα τι χαρακτηρας ειμαι. Μια μονο φορα μου εγραψες κατι για ενα μελος και το σεβαστηκα αμεσως χωρις να σε αμφισβητησω και ειδες τη συμπεριφορα μου. Τωρα ομως εγινα τρολ για να υποστηριξεις τον φιλο σου...
Αγαπητέ spykat που είδες ότι συμφωνώ με τις απόψεις των υπολοίπων για το χαρακτηρισμό?
Εγώ απλά είχα απορία για το τι είναι troll το οποίο το έμαθα πριν από μερικές μέρες μέσα από το στέκι σε άλλο νήμα.
Μπορείς σε παρακαλώ να μου υποδείξεις που αναφέρθηκα για εσένα με αυτό το χαρακτηρισμό?
Ο Βασιλάκης βεβαίως και είναι φίλος μου αλλά όταν κατά την άποψη μου έχει άδικο σε κάτι τουλάχιστον δεν τον υποστηρίζω.
Εάν ένα σχόλιο που έκανα σε όλο το νήμα για το ότι δεν γνώριζα τον όρο troll, εσύ το εξέλαβες ως υποστήριξη προς το Βασιλάκη, τότε μάλλον απέχουμε στη θεώρηση περί λογικής.
Εάν βέβαια ήθελες τη γνώμη μου για το συμβάν, θα σου έλεγα ότι όντως τον προσέβαλες τον Βασιλάκη γνωρίζοντας βεβαίως ότι δεν είναι μόνο συλλέκτης.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences