Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 12, 2024, 07:15:19 μμ
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ!!!!!!!  (Αναγνώστηκε 6901 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« στις: Ιούνιος 03, 2013, 10:43:05 μμ »

Η αλητεια σε ολο της το μεγαλειο,,,,,

http://www.notianews.gr/index.php/politiki/item/13260-sok-katargounte-oi-ethnikes-parelaseis
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
strataras
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 334


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Ιούνιος 03, 2013, 11:40:02 μμ »

Ωραία,και εσύ τι κάνεις;
Εγώ τι κάνω;
Τι κάνουμε όλοι;
Σηκώνεις εσύ το θέμα,σχολιάζω εγώ πρώτος,και στην συνέχεια καμιά 20αριά άλλοι φίλοι,και κλείνει εκεί το θέμα,γιατί θα έχουν βγει σε 2 ημέρες άλλα 20 θέματα.
Όλα από τον καναπέ,αραχτοί με τις φραπεδιές,και μέσω ίντερνετ.
Καλά να πάθουμε.
Καλά μας κάνουνε.
Είδες στην Τουρκία τι έγινε,αλλά και στην Αίγυπτο,και σε άλλες χώρες της '' Αραβικής Άνοιξης ''.
Επόμενο θέμα...
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Ιούνιος 04, 2013, 12:00:58 πμ »

Και την να κανω ρε Στρατο?
Να παω να πλακωσω τον μπενυ στις σφαλιαρες ?που για να τον πλησιασεις στα 15 μετρα πρεπει να περασεις απο 5 νταγλαραδες,,,,η να παω στο συνταγμα και να αρχισω να φωναζω μονος μου?
Και ποιον να υποστηριξω?για ποιον ναφωναζω?για τον τσιπρα η για την χρυση αυγη?
Δεν θελω κανεναν απο αυτους που ξερουμε.
Θελω καποιον που αυτη την στιγμη δεν φαινεται να υπαρχει.
Θελω καποιον που να βαλει πολλα στραβα στην θεση τους.
Να αρχισει να παιρνει κεφαλια στο δημοσιο που εχει πεσει η μεγαλη λοβιτουρα χρονια τωρα απο ολους τους.
Οχι αυτους που πιανουν.και τους διπλανους τους που κανουν οτι δεν ηξεραν και πεφτουν απο τα συνεφα.
Τι λες ρε καρ@@λη ?δεν τα εβλεπες τα λεφτα και ησασταν στο ιδιο γραφειο 10 χρονια?παρτου το κεφαλι.
Να βαλει 200 τσακαλια πιτσιρικαδες χακεραδες να μηχανογραφησουν ολη την ελλαδα σε μια βδομαδα.
να πηγαινεις οπο υ θες στο ικα π.χ. και να λες θελω βιβλιαριο υγειας,,,να παταει το ονομα σου και να βγαζει οτι χαρτι χρειαζεται ,,,απο ληξειαρχικο μεχρι εφοριακο και τελος.
ετσι δεν θα λαδωνεται κανεις,,,,,γιατι και τωρα τα παιρνουν.
ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΝΑΣΗΚΩΘΩ νωρις.
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
strataras
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 334


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Ιούνιος 04, 2013, 12:25:42 πμ »

Η ευκαιρία ήταν τότε με τους αγανακτισμένους.
Είχαν χεστεί πάνω τους όλοι,πολιτικοί και άλλοι.
Τους έβλεπες στο πρόσωπο και ήταν όλοι φοβισμένοι.
Αφού δεν έγινε τότε τίποτα,δεν θα γίνει και τώρα.
Η Ελλάδα τελείωσε.Έσβησε.
Άντε σβήσε και εσύ το φως και πάνε για ύπνο.
Καταγράφηκε
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #4 στις: Ιούνιος 04, 2013, 04:09:28 πμ »

Η ευκαιρία ήταν τότε με τους αγανακτισμένους.
Είχαν χεστεί πάνω τους όλοι,πολιτικοί και άλλοι.
Τους έβλεπες στο πρόσωπο και ήταν όλοι φοβισμένοι.
Αφού δεν έγινε τότε τίποτα,δεν θα γίνει και τώρα.
Η Ελλάδα τελείωσε.Έσβησε.
Άντε σβήσε και εσύ το φως και πάνε για ύπνο.
+1. Καληνύχτα.
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #5 στις: Ιούνιος 04, 2013, 07:14:25 πμ »

Απο εναν λαο που στις σημαντικοτερες εκλογες της μεταπολιτευσης δινει 40% αποχη απο τις καλπες και προτιμα καφετεριες και παραλιες μην περιμενεις και πολλα πραγματα!! Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #6 στις: Ιούνιος 04, 2013, 08:19:16 πμ »

όσοι είστε Αθήνα θυμάστε τι είχε γινει στην τελευταία συγκέντρωση των αγανακτισμένων?? Τα αέρια στο μετρο που παραλίγο να πνιγούνε τα θυμάστε?? Τον ######ς γιό που βαρεσε εναν διαδηλωτή χωρίς να του κάνει τιποτα μια γλκοπιά στο κεφάλι το θυμάστε?? Τους παρακρατικούς που βαρούσανε διαδηλωτές και μετα χωνοντουσαν μέσα στα ματ τους θυμάστε??

Τον Παπουτση να λεει την επομενη μέρα πως τα ματ εκαναν καλά την δουλεια τους τον θυμάστε?? Σαν να λεει ΄αμα ξαναμαζευτειτε τα ίδια θα σας κανουμε'.

Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
wavelet
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3299


Τα πάντα ρει, μηδέποτε κατά τ' αυτό μένειν


Προφίλ
« Απάντηση #7 στις: Ιούνιος 04, 2013, 08:22:50 πμ »

Μεγάλο #####πανο αυτός ο Παπουτσής ... Με έκανες και νευρίασα και δεν θα μπορώ να κοιμηθώ....
Καταγράφηκε

I scream, you scream, we all scream, for ice cream.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #8 στις: Ιούνιος 04, 2013, 08:28:56 πμ »

Για τον Παπουτση συμφωνω και εγω οτι ειναι παλιοτομαρο Βασιλη!!Και για τους παρακρατικους επισης καθως τους εχω δει και εγω!!Για τους αστυνομικους θα διαφωνησω ομως!Αν σου ριχνω εγω για ενα πενταωρο πετρες,μαρμαρα,μολοτοφ και καδρονια στο κεφαλι και προσπαθω να σε σκοτωσω μολις σε πλησιασω τι θα μου πεις Βασιλη;; ???Παμε για καφεδακι;; >:(Και μη μου πεις ''ας παραιτηθουνε'' γιατι αυτη ειναι απαντηση 12χρονων!! Λύπη
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #9 στις: Ιούνιος 04, 2013, 08:37:54 πμ »

το αφήνω στην κρίση σου και όλων σας

Ματατζής χτυπάει με γκλοπ στο κεφάλι αγανακτισμένο!!!


Εγω του εύχομαι ολόψυχα καρκίνο.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #10 στις: Ιούνιος 04, 2013, 08:55:39 πμ »

Βασιλη στο ξαναλεω:Βλεπεις ενα κομματι της σκηνης!!Πιο πριν δεν ξερεις τι εκανε ο συγκεκριμενος που εφαγε την ξυλια!!Δεν ξερεις τι πεταγε!!Και να σου πω και κατι αλλο;Το βιντεο ειναι στημενο!Σκοπιμα πηγε εκει ο μαγκας και προκαλεσε τον αστυνομικο γιατι ηξερε οτι ο δικος του εγραφε με βιντεο!!Αν πριν το βιντεο ειχε ριξει  το ''θυμα'' 10 κοτρωνες στον αστυνομικο και του εβριζε μανα και πατερα τοτε εγω λεω αυτο που ευχηθηκες εσυ στον αστυνομικο να το παθει το....''θυμα''!!!! Θυμός
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #11 στις: Ιούνιος 04, 2013, 09:01:37 πμ »

Κοιτα και αυτο!Και αυτος εχει μανα πατερα γυναικα παιδια οπως ολοι μας!Και αυτος ειναι ανθρωπος και εχει νευρα υπομονη και αγανακτιση!!

tsantiri.gr: ΜΑΤωμένος ΜΑΤατζής 5/10/11
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #12 στις: Ιούνιος 04, 2013, 09:04:54 πμ »

Βρε Γιάννη μου εσύ θα πήγαινεις να προκαλέσεις ποτε ματατζη εκείνη τη μέρα και με την υπόνοια ότι εχουν εντολή να βαράνε?? Εχεις φάει ποτέ γκλοπιά??? Αν την φας γεμάτη ΣΠΑΕΙ ΟΤΙ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ.

Τεσπα, καλή είναι η ανταλλαγή απόψεων...καλημέρα.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
solferino
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2792


coincoholic


Προφίλ
« Απάντηση #13 στις: Ιούνιος 04, 2013, 09:13:51 πμ »

Γιαννη μου μιας που είσαι στρατιωτικός και αρα εκπαιδευμένος θα πρεπει να ξέρεις πως το ότι εχει νεύρα εκεινη τη στιγμή δεν εχει καμια σημασία. Για αυτό εκπαιδευεται. Για να ακουει παναγίες και χριστούς και να μην αντιδρά. Δηλαδη αν αντί για γκλοπ τους γίναμε γκλοκ θα μας έλεγε ο λεβεντης πως με νευρίασαν και τους σκότωσα?? Ρε πάτε καλά......Απορία

Οι περισσότεροι ματατζήδες που πάνε εκει περα γουστάρουν να βαράνε και οι περισσότεροι διαδηλωτές ΠΡΩΤΗΣ ΓΡΑΜΜΗΣ ΜΟΝΟ επίσης γουστάρουν να βαράνε.

Γιαυτο δεν υπάρχει πολίτης για πολίτης της χώρας , μη συνάδελφος τους, που να τρέφει κοκκο σεβασμό για τους συγκεκριμένους.
Καταγράφηκε

Οι μεγάλοι πόνοι είναι βουβοί.
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #14 στις: Ιούνιος 04, 2013, 09:22:06 πμ »

Βρε Γιάννη μου εσύ θα πήγαινεις να προκαλέσεις ποτε ματατζη εκείνη τη μέρα και με την υπόνοια ότι εχουν εντολή να βαράνε?? Εχεις φάει ποτέ γκλοπιά??? Αν την φας γεμάτη ΣΠΑΕΙ ΟΤΙ ΑΚΟΥΜΠΗΣΕΙ.

Τεσπα, καλή είναι η ανταλλαγή απόψεων...καλημέρα.

Βασιλη μου δεν εχω φαει γκλοπια και ουτε θελω! ;DΕχω παει σε διαδηλωσεις πολλες αλλα μολις δω τα σκουρα παω στο σπιτακι μου!Εγω θελω να διαδηλωσω την αντιθεση μου στο μνημονιο και στους μισθους πεινας!!Δεν θελω να σπασω το κεφαλι των αστυνομικων!!Αυτοι δεν μου φταινε σε τιποτα!!Οτι κοβουνε σε μενα κοβουνε και σε αυτους!! ΝτροπήΒλεπουν οι προδοτες της βουλης το ξυλο απο τα μπαλκονια και γελανε και τα μουστακια τους Θυμός

Σε αυτο που λες παραπανω εχεις δικιο!Ειναι πολλοι ματατζηδες που πανε επειδη γουσταρουν να δερνουν και να βγαζουν τα κομπλεξ τους!!Ειναι και πολλοι ομως που πανε κλαιγοντας και δεν γουσταρουν καθολου!!!Επισης σε ολους τους τομεις της κοινωνιας συμβαινει αυτο!!!Για παραδειγμα επροχθες στην εφορια ενας σωματαρας υπαλληλος της εφοριας παραλιγο να δειρει καποιον πολιτη επειδη δεν καταλαβαινε τι του ελεγε!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
Σελίδες: [1] 2 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences