Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 02:40:33 πμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΒΛΗΜΑ???  (Αναγνώστηκε 1364 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« στις: Απρίλιος 19, 2013, 07:47:17 μμ »

Εχω παρατηρησει τον τελευταιο καιρο, οταν παταω  ''εμφανιση μη αναγνωσμενων μηνυματων απο την τελευταια επισκεψη'' πολλες φορες δεν μου βγαζει ολα τα θεματα. μπαινω καθε μερα στο φορουμ απο το μεσημερι κ μετα τουλαχιστον 3-4 φορες για να δω αγγελιες κλπ. αλλα για εναν περιεργο λογο δεν μου εμφανιζει ολα τα νεα θεματα ή τα μη αναγνωσμενα... κ απλα καααααποια στιγμη το βραδυ παταω ανανεωση κλπ κ ξαφνικα βλεπω θεματα που εχουν ανοιξει απο το πρωι (πχ 10-11 η ωρα) και απλα εχουν απαντησει 2-3-5 ατομα η εχουν αγορασει καποιο νομισμα κλπ κλπ. Θα ηθελα να ρωτησω αν ειναι καποιο προβλημα στο site ή μηπως πρεπει να συμπληρωσω εναν ορισμενο αριθμο ποσταρισματων για να βλεπω ολες τις ενοτητες η κατι τετοιο τελοσπαντων  Απορία μου φαινεται πολυ περιεργο. ειδικα το μεσημερι πολλες φορες μου βγαζει οτι δεν εχω κανεναν ''μη αναγνωσμενο'' μηνυμα...
« Τελευταία τροποποίηση: Απρίλιος 19, 2013, 07:58:51 μμ από mpifteki » Καταγράφηκε
oldgeotzo
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2651


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Απρίλιος 19, 2013, 07:51:16 μμ »

Kαι σε μενα συμβαινει..
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Απρίλιος 19, 2013, 07:56:20 μμ »

To προβλημα αυτο το αντιμετωπιζω και εγω προσωπικα με Internet Explorer οταν ο υπολογιστης εχει χασει το πιστοποιητικο ασφαλειας του λογω τελειωμενης παταριας μεσα στην μνημη ή οταν εχει παρει καποιον ιο !!
Δοκιμασε να μπεις με αλλον browser να δεις εαν εχεις ξανα αυτο το προβλημα.
Εαν δεν το εχεις με αλλον browser ή θελει αλλαγμα η παταρια στην μνημη του υπολογιστη ή εχεις αρπαξει καποιο ιο!!
Το δευτερο το αντιμετωπιζεις και μονος σου κανωντας μια επαναφορα του υπολογιστη σε μια προηγουμενη ημερομηνια τουλαχιστον δυο μηνων πισω.
Το πρωτο θελει τεχνικο.
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
mpifteki
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 832


Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Απρίλιος 19, 2013, 08:00:04 μμ »

 Χαμόγελο   οκ... μαλλον φταιει το πισι μου...οντως πρεπει να εχω μαζεψει ιους.
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences