Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 09:18:14 μμ
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Την Βοήθεια σας...  (Αναγνώστηκε 13449 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #30 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:45:29 μμ »

H λογικη ειναι σωστη φυσικα ,ομως ολως περιεργως εγω πιστευω οτι αν τωρα  πουλουσα 1200 ενα κρουγκεραντ ή 4 χρυσες , μαλλον στο δευτερο θα την πεφτατε Σαρκασμός
Καταγράφηκε
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #31 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:45:37 μμ »



Σωστά!ναι με αυτή την λογική έχεις απόλυτο δίκαιο σε αυτό που λες!απλά να σου πω κάτι δες ξέρω απο την ώρα που το είδα αστραψε το μάτι μου!!!!!χαχαχαχαχααχα μ'αρέσει!  Μεγάλο χαμόγελο


Φανταζομαι τι θα παθεις εαν δεις κανα τετοιο απο κοντα  Σαρκασμός Σαρκασμός

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=4573.0
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #32 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:47:06 μμ »

Στο κρουγκεραντ αυτο παντως κατι με χαλαει!Παρολο που φαινεται το πεδιο τελειο και ακυκλοφορητο το πατημα της κεφαλης ειναι πολυ ρηχο με χοντροκομμενα τα χαρακτηριστικα του προσωπου!Το συγκρινω με ενα δικο μου το οποιο δεν ειναι ακυκλοφορητο και το κεφαλι του κρουγκερ ειναι πιο βαθυ και με περισσοτερη λεπτομερεια!Δεν ξερω ισως ειναι και η φωτο κακη!!!Οπως και να ειναι πρεπει να ζυγιστει πρωτα!!Κυκλοφορουν πολλα επιχρυσωμενα μπρουντζινα!!

ΠΡΟΣΟΧΗ!!Το βαρος του κρουγκεραντ παρολο που ειναι μια ουγγια χρυσος δηλ 31.10 γρ ειναι παραπανω λογω προσθηκης και χαλκου!Ειναι 33.93γρ

η φωτο έχει παρθεί σε ορθή γωνία δε ξέρω πως να στο εξηγήσω...γιατί έπεφτε η σκιά πάνω στο νομισμα και έδειχνε μαυρίλες ίσως να είναι η φωτό!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
ANTONIO1967
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6928

H γνώση είναι δυναμη


Προφίλ
« Απάντηση #33 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:47:29 μμ »

H λογικη ειναι σωστη φυσικα ,ομως ολως περιεργως εγω πιστευω οτι αν τωρα  πουλουσα 1200 ενα κρουγκεραντ ή 4 χρυσες , μαλλον στο δευτερο θα την πεφτατε Σαρκασμός

Μην κολλας με τα νουμερα Σωτηρη....υποθετικα ηταν .... Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε

Δεν θα είναι πάντα καλοκαίρι θερίστε όσο είναι νωρίς !!
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #34 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:47:58 μμ »

Δεν αλλαζει η τιμη στην προκειμενη!!!
 Χονταρα- χοντρα 1.150 ειναι η τιμη αγορας 1300 η πωλησης
 Αφου η πηγη σου ειναι αυτη που ανεφερες,Αν το παρεις μεχρι 1200 ειναι μια  συμφερουσα λογικη τιμη αλλιως αστο και βρες κατι αλλο

εκει θα πώ!1200€ και αμα το δώσουν έχει καλά!!!αλλιώς πάμε παρακάτω!!! Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #35 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:48:32 μμ »

H λογικη ειναι σωστη φυσικα ,ομως ολως περιεργως εγω πιστευω οτι αν τωρα  πουλουσα 1200 ενα κρουγκεραντ ή 4 χρυσες , μαλλον στο δευτερο θα την πεφτατε Σαρκασμός

Σωτηρη στην Ελλαδα οι σοβερειν ειναι αναγνωρισιμες αλλα στο εξωτερικο ειναι πιο αναγνωρισιμα τα κρουγκεραντ και οι αμερικανικοι αετοι!Και μην ξεχνας οτι υπαρχουν και τα 1/2 και 1/4 της ουγγιας!
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
milou
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 6589


«Καιρόν πρόσμενε»


Προφίλ
« Απάντηση #36 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:49:45 μμ »

Δεν αλλαζει η τιμη στην προκειμενη!!!
 Χονταρα- χοντρα 1.150 ειναι η τιμη αγορας 1300 η πωλησης
 Αφου η πηγη σου ειναι αυτη που ανεφερες,Αν το παρεις μεχρι 1200 ειναι μια  συμφερουσα λογικη τιμη αλλιως αστο και βρες κατι αλλο

εκει θα πώ!1200€ και αμα το δώσουν έχει καλά!!!αλλιώς πάμε παρακάτω!!! Μεγάλο χαμόγελο

Οπως και να εχει πριν το αγορασεις ζυγισε το πρωτα!!!!
Καταγράφηκε

«Καιρόν πρόσμενε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #37 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:51:02 μμ »



Σωστά!ναι με αυτή την λογική έχεις απόλυτο δίκαιο σε αυτό που λες!απλά να σου πω κάτι δες ξέρω απο την ώρα που το είδα αστραψε το μάτι μου!!!!!χαχαχαχαχααχα μ'αρέσει!  Μεγάλο χαμόγελο


Φανταζομαι τι θα παθεις εαν δεις κανα τετοιο απο κοντα  Σαρκασμός Σαρκασμός

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=4573.0


χαχαχαχαχαχαχαχ Αντώνη το κοιτάαααωωω κάθε βράδυ πριν κοιμηθώ!!!!!!!!!!και κάθε πρωί λέω στον άντρα μου πάλι λίρες και 5λιρα έβλεπα στον ύπνο μου!!!!! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!! και δε θέλω να το δω απο κοντά γιατι θα ξεπουληθώ να το πάρω!!!!!!!!!!

p.s πόσο κοστίζει αλήθεια ένα τέτοιο κομψοτέχνημα?
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
coll
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 3735


Προφίλ
« Απάντηση #38 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:51:59 μμ »

H λογικη ειναι σωστη φυσικα ,ομως ολως περιεργως εγω πιστευω οτι αν τωρα  πουλουσα 1200 ενα κρουγκεραντ ή 4 χρυσες , μαλλον στο δευτερο θα την πεφτατε Σαρκασμός

Σωτηρη στην Ελλαδα οι σοβερειν ειναι αναγνωρισιμες αλλα στο εξωτερικο ειναι πιο αναγνωρισιμα τα κρουγκεραντ και οι αμερικανικοι αετοι!Και μην ξεχνας οτι υπαρχουν και τα 1/2 και 1/4 της ουγγιας!

Το ξερω Γιαννη αλλα αυτο ξεφευγει του θεματος ,το οποιο ειναι ποσο να αγορασει το South African, oπως ξεφευγουν και ολες οι αλλες προτασεις....... σε λιγο τον βλεπω να αγοραζει Καπο!!! Σαρκασμός
Καταγράφηκε
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #39 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:52:48 μμ »



Σωστά!ναι με αυτή την λογική έχεις απόλυτο δίκαιο σε αυτό που λες!απλά να σου πω κάτι δες ξέρω απο την ώρα που το είδα αστραψε το μάτι μου!!!!!χαχαχαχαχααχα μ'αρέσει!  Μεγάλο χαμόγελο


Φανταζομαι τι θα παθεις εαν δεις κανα τετοιο απο κοντα  Σαρκασμός Σαρκασμός

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=4573.0


χαχαχαχαχαχαχαχ Αντώνη το κοιτάαααωωω κάθε βράδυ πριν κοιμηθώ!!!!!!!!!!και κάθε πρωί λέω στον άντρα μου πάλι λίρες και 5λιρα έβλεπα στον ύπνο μου!!!!! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!! και δε θέλω να το δω απο κοντά γιατι θα ξεπουληθώ να το πάρω!!!!!!!!!!
πρεπει να βλεπουμε το ιδιο ονειρο Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε
Parker
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2060

Ό,τι γράφει, δεν ξεγράφει!


Προφίλ
« Απάντηση #40 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:57:05 μμ »

Θα σας πιάσει ο Στουρνάρας. Τα όνειρα φορολογούνται. Γλώσσα Σαρκασμός
Καταγράφηκε

verba volant, scripta manent
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #41 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:57:34 μμ »



Σωστά!ναι με αυτή την λογική έχεις απόλυτο δίκαιο σε αυτό που λες!απλά να σου πω κάτι δες ξέρω απο την ώρα που το είδα αστραψε το μάτι μου!!!!!χαχαχαχαχααχα μ'αρέσει!  Μεγάλο χαμόγελο


Φανταζομαι τι θα παθεις εαν δεις κανα τετοιο απο κοντα  Σαρκασμός Σαρκασμός

http://steki-syllekton.gr/index.php?topic=4573.0


χαχαχαχαχαχαχαχ Αντώνη το κοιτάαααωωω κάθε βράδυ πριν κοιμηθώ!!!!!!!!!!και κάθε πρωί λέω στον άντρα μου πάλι λίρες και 5λιρα έβλεπα στον ύπνο μου!!!!! ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!! και δε θέλω να το δω απο κοντά γιατι θα ξεπουληθώ να το πάρω!!!!!!!!!!
πρεπει να βλεπουμε το ιδιο ονειρο Σαρκασμός Σαρκασμός


άστα!!!έχω πάθει παράκρουση!!!ο αντρας μου όταν με θέλει δε με φωνάζει πια με το ονομα μου αλλα λέει "Που είσαι Συλεκταρά μου"χαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχχαχαχαχ!!!!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #42 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:58:30 μμ »

Δεν αλλαζει η τιμη στην προκειμενη!!!
 Χονταρα- χοντρα 1.150 ειναι η τιμη αγορας 1300 η πωλησης
 Αφου η πηγη σου ειναι αυτη που ανεφερες,Αν το παρεις μεχρι 1200 ειναι μια  συμφερουσα λογικη τιμη αλλιως αστο και βρες κατι αλλο

εκει θα πώ!1200€ και αμα το δώσουν έχει καλά!!!αλλιώς πάμε παρακάτω!!! Μεγάλο χαμόγελο


Οπως και να εχει πριν το αγορασεις ζυγισε το πρωτα!!!!

Οπωσδήποτε!!!!!!! Μεγάλο χαμόγελο ευχαριστώ!!!
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
antonis chaniotis
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5489


Προφίλ
« Απάντηση #43 στις: Μάρτιος 22, 2013, 11:59:37 μμ »

Εμενα αντιθετως...μου λεει θα στα καψω και θα σε κανω ρακοσυλλεκτη Σαρκασμός
Καταγράφηκε
paulinaj
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 1664



Προφίλ
« Απάντηση #44 στις: Μάρτιος 23, 2013, 12:00:11 πμ »

H λογικη ειναι σωστη φυσικα ,ομως ολως περιεργως εγω πιστευω οτι αν τωρα  πουλουσα 1200 ενα κρουγκεραντ ή 4 χρυσες , μαλλον στο δευτερο θα την πεφτατε Σαρκασμός

Σωτηρη στην Ελλαδα οι σοβερειν ειναι αναγνωρισιμες αλλα στο εξωτερικο ειναι πιο αναγνωρισιμα τα κρουγκεραντ και οι αμερικανικοι αετοι!Και μην ξεχνας οτι υπαρχουν και τα 1/2 και 1/4 της ουγγιας!

Το ξερω Γιαννη αλλα αυτο ξεφευγει του θεματος ,το οποιο ειναι ποσο να αγορασει το South African, oπως ξεφευγουν και ολες οι αλλες προτασεις....... σε λιγο τον βλεπω να αγοραζει Καπο!!! Σαρκασμός


χαχαχαχαχαχααχα οχι οχι μια χαρά χρειάζεται και η πλακίτσα μας!!!αυτά που έπρεπε να πάρω και να μάθω τα πήρα!! Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

«μη μου τους κύκλους τάραττε»
Σελίδες: 1 2 [3] 4
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences