Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 28, 2024, 02:24:54 μμ
Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Υπάρχει Κάτι Που Να Ξεχωρίζει????  (Αναγνώστηκε 9315 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
aiolos68
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 237



Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 17, 2014, 08:07:01 μμ »

Νίκο καλώς ήρθες στο στέκι αλλά και στα θέματα των γραμματοσήμων ,είμαστε λίγοι βέβαια εδώ και κάθε νέο μέλος είναι καλοδεχούμενο και χρήσιμο για ανταλλαγή απόψεων σε αυτό που αγαπάμε . Φιλικά Παναγιώτης
Καταγράφηκε
salonico
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 686


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 18, 2014, 03:39:09 μμ »

Αγαπητέ Νίκο, να μου επιτραπεί και εμένα να σε καλωσορίσω στο στέκι, αν και δεν είναι ακριβώς αυτό το αντικείμενο του θέματος. Επιτέλους ένας άνθρωπος που ξέρει και μιλαει ανοιχτά για αυτά τα γραμματόσημα και φαίνεται να μην ενδιαφέρεται μόνο για το κέρδος.
Κατά τη γνώμη μου όλοι οι έλληνες συλλέκτες θα έπρεπε να έχουν μια ιδέα για τις ΜΚΕ, καθώς είναι ένα από τα ομορφότερα κλασικά γραμματόσημα παγκοσμίως.
Κρίμα που δεν είσαι Θεσσαλονίκη, όμως καλωσήρθες στην παρέα!
Φιλικά, Βασίλης
Καταγράφηκε
Helios
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 643


Προφίλ WWW
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 18, 2014, 04:23:55 μμ »

Παναγιωτη και Βασιλη,

Χαρα μου που με καλοσοριζετε και ακομα μεγαλυτερη αν φανω χρησιμος!
Οι "γνωσεις" μου στα κεφαλια ειναι βασικες, αλλοι γνωριζουν πολυ περισσοτερα. Παρολα αυτα, πραγματικα πιστευω πως με την αποκτηση των βασικων και μονο γνωσεων μπορει ενας συλλεκτης να βγαλει μια σχετικη ακρη στο θεμα καθως τα περισσοτερα κομματια που θα συναντησει καποιος δινουν -συνηθως- σαφη στοιχεια που κανουν ευχερη την καταταξη τους. Η "φοβια" αυτη για τα Μεγαλα Κεφαλια εχει αποθαρρυνει δυστηχως πολλους οι οποιοι τα παρατανε πριν καν τα αρχισουν. Το γραμματοσημο μας αυτο ειναι υπεροχο και σιγουρα αξιζει παραπανω προσοχη και αναγνωριση.

Χαιρετισμους απο το Ηρακλειο της Κρητης,

Νικος
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 18, 2014, 06:54:06 μμ από Helios » Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences