Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 20, 2024, 03:37:42 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΠΡΟΤΑΣΗ: ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΧΡΟΝΟ...  (Αναγνώστηκε 2271 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
NAYARXOS
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 299


Αγοραζε σαν εμπορος και πουλα σαν συλλεκτης


Προφίλ
« στις: Οκτώβριος 09, 2010, 05:41:01 μμ »

Γιωργο προτεινω στα μελη του φορουμ την πραγματοποιηση 1 η 2 φορες το χρονο σε καποια πολη (διαφορετικη καθε φορα) συναντησης για καφε -φαγητο-διανυκτερευση και οτι αλλο προκυψει!!! Σαρκασμός
θα βοηθουσε καταρχην στη μεταξυ μας γνωριμια, υστερα 2 μερες το χρονο σε στυλ μινι εκδρομης, ολοι μπορουμε ανεξαρτητως της εργασιας μας να εχουμε...ειναι δυσκολο σιγουρα για τον Αναργυρο(Αλεξανδρουπολη) η και εσενα που εισαι κρητη ,αλλα σε συνδυασμο με καποια δημοπρασια ισως η καποια αλλη δουλεια θα μπορουσε να γινει.

Θα βλεπουμε κοματια απο τις συλλογες μας...θα κουβεντιαζουμε και θα αλλαζουμε αποψεις...
Προταση ειναι ,οποτε μπορουμε να το συζητησουμε...

ΝΑΥΑΡΧΟΣ
Καταγράφηκε
epop
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5315

pisikas@yahoo.gr


Προφίλ
« Απάντηση #1 στις: Οκτώβριος 09, 2010, 05:59:07 μμ »

Εγω συμφωνω για την συναντηση  των μελων.Βεβαια η καλυτερη πολη για συναντηση που να μας βολευει ολους δεν ειναι αλλη απο την Αθηνα.Εκει καταληγουν ολα τα μεσα μεταφορας και νομιζω ειναι η περισσοτερο προσιτη για ολους.Μια εναλλακτικη ειναι η Θεσσαλονικη που προσφερεται και αυτη γιατι και εκει καταληγουν πολλα μεσα μεταφορας.
Καταγράφηκε
herakliotis
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 12213



Προφίλ
« Απάντηση #2 στις: Οκτώβριος 09, 2010, 06:20:47 μμ »

Το πρωτο που θα πρεπει να κοιταξουμε παιδια ειναι η συμμετοχη!! Ποσοι θα ειναι διαθεσιμη την μερα που θα κανονιστει και προς τα που θα ειναι το μερος!! Οσοι απο τα μελη τους αρεσει η προταση του Αρη και βλεπουν οτι μπορουν να συμετεχουν ας το γραψουν εδω και συνεχιζουμε!!
Για μενα ιδανικο ειναι ενα σαββατοβραδο ωστε να γυρισω Κρητη Κυριακη και να βρισκομε στην δουλεια μου Δευτερα!!
Υ.Γ Καλα βρε Αρη τωρα που χειμωνιασε το σκεφτηκες??
Χασαμε ολοκληρο Καλοκαιρι!! Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Γηράσκω αεί διδασκόμενος
Μολοσσος
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 824



Προφίλ
« Απάντηση #3 στις: Οκτώβριος 09, 2010, 07:12:34 μμ »

το χειμωνα γινονται αυτα γιωργο το καλοκαιρι ο κοσμος τρεχει για μπανια και τα λοιπα. παντως συμφωνω οτι το πιο καταληλο μερος ειναι η αθηνα! εγω παντως μια εκδρομη στην αμφισα την εχω κανονισει με μελος του φορουμ και με κυριο σκοπο να δουμε τη νομισματικη συλλογη του αρχαιολογικου μουσειου εκει που εχει πολυ ενδιαφερον!

Κωστααααα το σααβατοο μπορεις?  Μεγάλο χαμόγελο Χαμόγελο Κλείσιμο ματιού

Μη μου πεις οοχι οοχι!  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences