Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 19, 2024, 09:27:12 μμ
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 51
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Καινούργιες 'είσοδοι' στην συλλογή μου!  (Αναγνώστηκε 328151 φορές)
0 μέλη και 3 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #90 στις: Ιούλιος 01, 2013, 05:04:37 μμ »

Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή
ευχομαι καποια στιγμη μανωλη να μπορεσεις να βρεις ολες τις καρτες που σου λειπουν και να εχεις μια πληρεις συλλογη γιατι την αξιζεις, μιας και εισαι απο τα λιγα ατομα που ξερω που ασχολεισαι τοσο πολυ με τις τηλεκαρτες!!!
χαιρομαι που εβαλα και γω ενα μικρο λιθαρακι στην συλλογη σου!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Υπάρχουν και πιο παθιασμένοι απο εμένανε με τις τηλεκάρτες και με πιο πλήρη συλλογή.
Εγω προσπαθώ να τους φτάσω.  Σαρκασμός
Ευχαριστώ πάντως για τα καλά σου 'λόγια' και για την εκτίμηση.   Ντροπή
Οσο για την βοηθειά σου, φασούλι το φασούλι, γεμίζει το σακούλι...  Κλείσιμο ματιού
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούλιος 01, 2013, 06:10:32 μμ από warrior » Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #91 στις: Ιούλιος 01, 2013, 05:09:49 μμ »

Μου αρέσετε πολύ σε αυτό το topic,Αγαπάτε πολύ αυτή την ενασχόληση ,αυτό φαίνεται και μπράβο σας
Και εμάς μας αρέσει που υπάρχουν συν-forumίστες που σέβονται και εκτιμάνε το χόμπυ-συλλογή μας, όσο και εμάς τους ίδιους.
Σε ευχαριστώ πολύ για το post σου!
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #92 στις: Ιούλιος 01, 2013, 05:12:37 μμ »

Μου αρέσετε πολύ σε αυτό το topic,Αγαπάτε πολύ αυτή την ενασχόληση ,αυτό φαίνεται και μπράβο σας


σε ευχαριστουμε πολυ!!!παλια αγαπη που δεν την ξεχναμε ευκολα!!! Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #93 στις: Ιούλιος 01, 2013, 05:21:40 μμ »

Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή
ευχομαι καποια στιγμη μανωλη να μπορεσεις να βρεις ολες τις καρτες που σου λειπουν και να εχεις μια πληρεις συλλογη γιατι την αξιζεις, μιας και εισαι απο τα λιγα ατομα που ξερω που ασχολεισαι τοσο πολυ με τις τηλεκαρτες!!!
χαιρομαι που εβαλα και γω ενα μικρο λιθαρακι στην συλλογη σου!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Υπάρχουν και πιο παθιασμένοι απο εμένανε με τις τηλεκάρτες και με πιο πλήρη συλλογή.
Εγω προσπαθώ να τους φτάσω.  Σαρκασμός
Ευχαριστώ πάντως για τα καλά σου 'λόγια' καιν για την εκτίμηση.   Ντροπή
Οσο για την βοηθειά σου, φασούλι το φασούλι, γεμίζει το σακούλι...  Κλείσιμο ματιού

λογικο ειναι να υπαρχουν και αλλοι.εγω ειπα απο αυτους που ξερω! Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
εδω που μενω ειναι λιγο δυσκολο να βρεις καποιον να ασχολειται!μαγαζια που ηξερα παλια που πηγαινα και αγοραζα καρτες εχουν αλλαξει προσανατολισμο.ξαναπηγα μετα απο χρονια και μου ειπαν(α κοπελια δεν ασχολουμαστε πλεον με τις τηλεκαρτες).
ο παιδικος μου φιλος που ξεκινησαμε μαζι και μαζευαμε και ανταλασαμε τηλεκαρτες.καναμε και καμια καζουρα ο ενας τον αλλον οταν βρισκαμε καμια καλη και δεν την ειχε ο αλλος! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
μετα απο λιγα χρονια πουλησε την συλογη του για να παρει playstasion.
εγω προτιμησα να την βαλω στην ακρη και που και που να την χαζευω και να θυμαμαι τα νεανικα μου χρονια,το ποδαροδρομο που ριχναμε για να γυρισουμε ολη την πολη να μαζευουμε τηλεκαρτες απο τα καρτοτηλεφωνα.γενικα ολο τον χαβαλε που ειχε εκεινη η εποχη!!!ωραιες εποχες τοτε!!! Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #94 στις: Ιούλιος 01, 2013, 06:40:57 μμ »

Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή
ευχομαι καποια στιγμη μανωλη να μπορεσεις να βρεις ολες τις καρτες που σου λειπουν και να εχεις μια πληρεις συλλογη γιατι την αξιζεις, μιας και εισαι απο τα λιγα ατομα που ξερω που ασχολεισαι τοσο πολυ με τις τηλεκαρτες!!!
χαιρομαι που εβαλα και γω ενα μικρο λιθαρακι στην συλλογη σου!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Υπάρχουν και πιο παθιασμένοι απο εμένανε με τις τηλεκάρτες και με πιο πλήρη συλλογή.
Εγω προσπαθώ να τους φτάσω.  Σαρκασμός
Ευχαριστώ πάντως για τα καλά σου 'λόγια' καιν για την εκτίμηση.   Ντροπή
Οσο για την βοηθειά σου, φασούλι το φασούλι, γεμίζει το σακούλι...  Κλείσιμο ματιού

λογικο ειναι να υπαρχουν και αλλοι.εγω ειπα απο αυτους που ξερω! Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
εδω που μενω ειναι λιγο δυσκολο να βρεις καποιον να ασχολειται!μαγαζια που ηξερα παλια που πηγαινα και αγοραζα καρτες εχουν αλλαξει προσανατολισμο.ξαναπηγα μετα απο χρονια και μου ειπαν(α κοπελια δεν ασχολουμαστε πλεον με τις τηλεκαρτες).
ο παιδικος μου φιλος που ξεκινησαμε μαζι και μαζευαμε και ανταλασαμε τηλεκαρτες.καναμε και καμια καζουρα ο ενας τον αλλον οταν βρισκαμε καμια καλη και δεν την ειχε ο αλλος! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
μετα απο λιγα χρονια πουλησε την συλογη του για να παρει playstasion.
εγω προτιμησα να την βαλω στην ακρη και που και που να την χαζευω και να θυμαμαι τα νεανικα μου χρονια,το ποδαροδρομο που ριχναμε για να γυρισουμε ολη την πολη να μαζευουμε τηλεκαρτες απο τα καρτοτηλεφωνα.γενικα ολο τον χαβαλε που ειχε εκεινη η εποχη!!!ωραιες εποχες τοτε!!! Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Τί μου θύμησες τώρα...
Το '95, το καλοκαίρι, γυρνάγαμε με τον κολλητό μου καβάλα στα ποδήλατα όλους τους Αγίους Θεόδωρους και ψάχναμε για τηλεκάρτες. Τότε είχαν πέσει στο χωριό μια ή δυο απο τις πρώτες Marlboro και καταλαβαίνετε τί γινότανε.
Ρώταγε ο ένας τον άλλον. Πόσες κάρτες βρήκες σήμερα; Τόσες; Εγω βρήκα λιγότερες, αλλα βρήκα και 3 Marlboro! Μιλάμε για χοντρό κόλλημα. Προσωπικά πήγαινα στα πιο απομακρυσμένα καρτοτηλέφωνα και σχεδόν πάντοτε 'έβγαζα μεροκάματο'. Πηγαίνανε εκεί όλοι και όλες οι ερωτεμένοι/νες και μιλάγανε με τις ώρες, λόγω ησυχίας. Οπότε υπήρχε πάντοτε κάτι για 'μένανε...  Σαρκασμός
Κάτι αντίστοιχο, αλλα με λιγότερο χαβαλέ, γινότανε και στην Αθήνα. Εδω είχα κολλήσει και τους δικούς μου και ψάχνανε και αυτοί!!!
Πραγματικά ωραίες εποχές.
Τώρα, εκτος του οτι δέν βρίσκεις τόσο συχνά τηλεκάρτα στον δρόμο, πάς και τις αγοράζεις, αλλα ευτυχώς όλο και κάποιος φίλος ή φίλη βρίσκεται και σου δίνει καμία.
Καταγράφηκε
συλλεκτρια-κα
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #95 στις: Ιούλιος 01, 2013, 08:36:11 μμ »

Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή Ντροπή
ευχομαι καποια στιγμη μανωλη να μπορεσεις να βρεις ολες τις καρτες που σου λειπουν και να εχεις μια πληρεις συλλογη γιατι την αξιζεις, μιας και εισαι απο τα λιγα ατομα που ξερω που ασχολεισαι τοσο πολυ με τις τηλεκαρτες!!!
χαιρομαι που εβαλα και γω ενα μικρο λιθαρακι στην συλλογη σου!!! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Υπάρχουν και πιο παθιασμένοι απο εμένανε με τις τηλεκάρτες και με πιο πλήρη συλλογή.
Εγω προσπαθώ να τους φτάσω.  Σαρκασμός
Ευχαριστώ πάντως για τα καλά σου 'λόγια' καιν για την εκτίμηση.   Ντροπή
Οσο για την βοηθειά σου, φασούλι το φασούλι, γεμίζει το σακούλι...  Κλείσιμο ματιού

λογικο ειναι να υπαρχουν και αλλοι.εγω ειπα απο αυτους που ξερω! Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
εδω που μενω ειναι λιγο δυσκολο να βρεις καποιον να ασχολειται!μαγαζια που ηξερα παλια που πηγαινα και αγοραζα καρτες εχουν αλλαξει προσανατολισμο.ξαναπηγα μετα απο χρονια και μου ειπαν(α κοπελια δεν ασχολουμαστε πλεον με τις τηλεκαρτες).
ο παιδικος μου φιλος που ξεκινησαμε μαζι και μαζευαμε και ανταλασαμε τηλεκαρτες.καναμε και καμια καζουρα ο ενας τον αλλον οταν βρισκαμε καμια καλη και δεν την ειχε ο αλλος! Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
μετα απο λιγα χρονια πουλησε την συλογη του για να παρει playstasion.
εγω προτιμησα να την βαλω στην ακρη και που και που να την χαζευω και να θυμαμαι τα νεανικα μου χρονια,το ποδαροδρομο που ριχναμε για να γυρισουμε ολη την πολη να μαζευουμε τηλεκαρτες απο τα καρτοτηλεφωνα.γενικα ολο τον χαβαλε που ειχε εκεινη η εποχη!!!ωραιες εποχες τοτε!!! Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο Χαμόγελο
Τί μου θύμησες τώρα...
Το '95, το καλοκαίρι, γυρνάγαμε με τον κολλητό μου καβάλα στα ποδήλατα όλους τους Αγίους Θεόδωρους και ψάχναμε για τηλεκάρτες. Τότε είχαν πέσει στο χωριό μια ή δυο απο τις πρώτες Marlboro και καταλαβαίνετε τί γινότανε.
Ρώταγε ο ένας τον άλλον. Πόσες κάρτες βρήκες σήμερα; Τόσες; Εγω βρήκα λιγότερες, αλλα βρήκα και 3 Marlboro! Μιλάμε για χοντρό κόλλημα. Προσωπικά πήγαινα στα πιο απομακρυσμένα καρτοτηλέφωνα και σχεδόν πάντοτε 'έβγαζα μεροκάματο'. Πηγαίνανε εκεί όλοι και όλες οι ερωτεμένοι/νες και μιλάγανε με τις ώρες, λόγω ησυχίας. Οπότε υπήρχε πάντοτε κάτι για 'μένανε...  Σαρκασμός
Κάτι αντίστοιχο, αλλα με λιγότερο χαβαλέ, γινότανε και στην Αθήνα. Εδω είχα κολλήσει και τους δικούς μου και ψάχνανε και αυτοί!!!
Πραγματικά ωραίες εποχές.
Τώρα, εκτος του οτι δέν βρίσκεις τόσο συχνά τηλεκάρτα στον δρόμο, πάς και τις αγοράζεις, αλλα ευτυχώς όλο και κάποιος φίλος ή φίλη βρίσκεται και σου δίνει καμία.
Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
STYLOROC
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1415


Προφίλ
« Απάντηση #96 στις: Ιούλιος 01, 2013, 08:41:21 μμ »

τι μου θυμίσατε  Μεγάλο χαμόγελο
τέτοια εποχή 9 με 1 και 5 με 9 στα καρτοτηλέφωνα με τα ποδήλατα.επειδή ήμασταν 4 είχαμε και ένα κατάλογο ρεφενέ να βλέπουμε σπασμένους κωδικούς κτλ.
για να μη μαλώνουμε είχαμε και ένα "κώδικα".ο καθένας με τη σειρά του....οποια έμενε την έπαιρνε και μετά ο επόμενος.είχαμε ρίξει πολλά καντήλια kryfa αν στη σειρά μας ήταν κοινή και είχαμε δεχθεί...σαν ηδονοβλεψίες... Μεγάλο χαμόγελο
το κορυφαίο ήταν που είχαμε κάποιες κοινές λίγες μονάδες.....ειδικά με τις marlboro που ήταν κόκκινες και 6 πανάθεμα τες, οποτε ξεχώριζαν, πηγαίναμε σε ανθρώπους που είτε είχαν τελειώσει το τηλεφώνημα είτε έβαζαν τη κάρτα και είχαν τις ανάλογες μονάδες και του λέγαμε μαζεύουμε κτλ και τους δίναμε τη κοινή με αντίστοιχες μονάδες  Ντροπή
1 με 5 είχε θάλασσα
ωραία χρονια Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε

La révolution hellénique: liberté, égalité, frappernité
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #97 στις: Ιούλιος 01, 2013, 10:57:34 μμ »

Εγω κατάλογο απέκτησα αργότερα, το '97 νομίζω. Τον έχω ακόμα.
Μέχρι τότε μάζευα ότι έπεφτε στα χέρια μου και οτι μου δίνανε φίλοι (φίλη...  Σαρκασμός ) και γνωστοί, κυρίως μεγαλύτερης ηλικίας που δεν ασχολιόντουσαν.
Βέβαια εκείνη την εποχή, ήταν η χρυσή εποχή των καρτοτηλεφώνων. Δεν υπήρχαν τα κινητά και όλοι ήταν με ένα ακουστικό στο χέρι. Τώρα...  Αναποφασιστικότητα
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #98 στις: Ιούλιος 02, 2013, 09:14:24 πμ »

Μου αρέσετε πολύ σε αυτό το topic,Αγαπάτε πολύ αυτή την ενασχόληση ,αυτό φαίνεται και μπράβο σας

Φίλε edison, οι παρακάτω φωτογραφίες είναι 'αφιερωμένες' σε 'σένανε.
Αφορούν 2 τηλεκάρτες με έκδοση τον 12/97, απο 38.000 αντίτυπα η κάθε κάρτα και ήταν διαφημιστική σειρά της Texaco.
Οι παρακάτω τηλεκάρτες είναι κλειστές.




Καταγράφηκε
edison
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 268


Προφίλ
« Απάντηση #99 στις: Ιούλιος 02, 2013, 09:34:56 πμ »

Σε ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση,δεν είμαι συλλέκτης τηλεκαρτών,εχω πολλές ομως ανοιχτές απο το 1993 εως το 1997 απο συγγενικό μου πρόσωπο που ηταν συλλεκτης απο το 92,για παράδειγμα εχω marlboro συνεχόμενους αριθμούς,επειδη δεν είμαι σχετικός με το αντικείμενο παρακαλώ να μου πείτε πόσο πιάνει μια βεργίνα σε τιμή, η τα κομματια AEG-Μαρινόπουλος,Απολλωνιο γυμναστήριο για αρχική ενημέρωση ,επειδή σκέπτομαι να ανταλλάξω με νομίσματα η πώληση στο 50% της τιμής που θα μου πείτε.ευχαριστώ
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #100 στις: Ιούλιος 02, 2013, 09:51:55 πμ »

Σε ευχαριστώ πολύ για την αφιέρωση,δεν είμαι συλλέκτης τηλεκαρτών,εχω πολλές ομως ανοιχτές απο το 1993 εως το 1997 απο συγγενικό μου πρόσωπο που ηταν συλλεκτης απο το 92,για παράδειγμα εχω marlboro συνεχόμενους αριθμούς,επειδη δεν είμαι σχετικός με το αντικείμενο παρακαλώ να μου πείτε πόσο πιάνει μια βεργίνα σε τιμή, η τα κομματια AEG-Μαρινόπουλος,Απολλωνιο γυμναστήριο για αρχική ενημέρωση ,επειδή σκέπτομαι να ανταλλάξω με νομίσματα η πώληση στο 50% της τιμής που θα μου πείτε.ευχαριστώ
Ενας απλός τρόπος να σου δείξω και έμπρακτα οτι το post σου μου έδωσε περισσότερη δύναμη να συνεχίσω αυτό που κάνω εδω μέσα.

Αν κατάλαβα καλά οι κάρτες είναι ανοικτές.
Οπότε η τιμή τους έχει να κάνει με την 'σπανιότητα' τους και την κατάσταση τους.
Προτίνω να ανεβάσεις φωτογραφίες στο θέμα 'on line εκτιμήσεις' και να συνεχίσουμε εκεί.
Αλλιώς με pm.
Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #101 στις: Ιούλιος 02, 2013, 10:27:50 μμ »

Σας έχω ακόμα 2 κλειστές τηλεκάρτες απο αγορά που έγινε την προηγούμενη Τρίτη.
Η 1η, αφορά την 61η ΔΕΘ, με ημερομηνία έκδοσης τον 09/96 και 242.000 αντίτυπα συνολικά.
Γράφω συνολικά γιατί στην συγκεκριμένη κάρτα έχουμε 2 κωδικούς. Τον 3110- και τον 3111-.
Η κάρτα που απέκτησα, είναι ο κωδικός 3110-, με λίγο λιγότερα απο 100.000 αντίτυπα.
Προσωπική μου άποψη οτι η πίσω πλευρά της τηλεκάρτας είναι απο τις ωραιότερες και πιο καλαίσθητες που έβγαλε ποτέ ο ΟΤΕ.






Η 2η κάρτα, είναι έκδοσης του 07/96, βγήκε σε 28.000 αντίτυπα και είναι διαφημιστική της ΕΚΟ.
Η ΕΚΟ είχε βγάλει και άλλες διαφημιστικές τηλεκάρτες, όπως άλλωστε και γενικότερα πολλές εταιρίες υγρών καυσίμων. Μάλιστα λίγα posts πιο πίσω θα δείτε και 2 τηλεκάρτες της TEXACO.




Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #102 στις: Ιούλιος 04, 2013, 10:06:52 πμ »

H επόμενη τηλεκάρτα που σας ανεβάζω εκδόθηκε τον 06/96, σε 320.000 αντίτυπα και 2 κωδικούς.
Τον 2115- και τον 2116-. Ο 1ος κωδικός βγήκε σε 311.000 αντίτυπα και ο 2ος σε μόλις 9.000 αντίτυπα.
Η συγκεκριμένη τηλεκάρτα έχει στην μπροστινή της όψη το Μαυσωλείου του Διστόμου και η πίσω πλευρά έχει πανοραμική φωτογραφία του Διστόμου.

Ο κωδικός της τηλεκάρτας που απέκτησα είναι ο 2116-.










Καταγράφηκε
warrior
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2494


Η υπομονή, είναι αρετή


Προφίλ
« Απάντηση #103 στις: Ιούλιος 04, 2013, 01:48:23 μμ »

Και μια φωτογραφία απο την χθεσινή 'μπάζα'.  Χαμόγελο
Κάτι σαν τα προσεχώς στον κινηματογράφο...




Είναι 20, κλειστές, τηλεκάρτες.  Σαρκασμός
Ολες σειρές, εκτός της KIT KAT, της ΗSBC και της Domino, και όλες διαφημιστικές.
Καταγράφηκε
nestor
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1556


ΔΕΝ ΘΥΣΙΑΖΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΩΛΕΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ


Προφίλ
« Απάντηση #104 στις: Ιούλιος 04, 2013, 04:07:10 μμ »

Ωραίες! Βλέπω και την Βίσση μέσα στην Όπερα Μάλα, η μουσική του άνεμου...απο τις ακριβότερες παραγωγές θεάτρου στην χώρα μας.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 51
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences