Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 24, 2024, 08:27:52 πμ
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τα τακτοποιησα και σας τα παρουσιαζω :)  (Αναγνώστηκε 10937 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 10:03:43 μμ »

πολύ όμορφα και γεμάτα αναμνήσεις  πιστεύω!! ζήλεψα και θα ανεβάσω και δικά μου!
Προβλέπω οφθαλμόλουτρο  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
κανε το καλό φίλε μου  Χαμόγελο Χαμόγελο
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
nsr
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 53


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 10:10:07 μμ »

Μπράβο Μαρίνα
Καταγράφηκε
Μαρινα
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 739



Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 10:30:41 μμ »

@donsoc  &  nsr :  περιμενουμε  λοιπον κ τα δικα σας Χαμόγελο   (  διοτι ολοι οι αλλοι συζητανε για κατι πεζα θεματα.... τυπου χρυσα πεντολιρα :Ρρρρρρρρρρ)
Καταγράφηκε

soyez realistes , demandez l' impossible
nsr
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 53


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 10:39:02 μμ »

Μαρίνα θα ακολουθήσω και εγώ και θα σηκώσω φωτογραφίες.
Έχεις κάποιο κατάλογο;
Μπορώ να σου στείλω του Scott τον παγκόσμιο.
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4377


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 10:42:57 μμ »

@donsoc  &  nsr :  περιμενουμε  λοιπον κ τα δικα σας Χαμόγελο   (  διοτι ολοι οι αλλοι συζητανε για κατι πεζα θεματα.... τυπου χρυσα πεντολιρα :Ρρρρρρρρρρ)

τς τς τς... Μαρινα... θα σε μαλωσω!!! χαχαχαχα πεσα τα πεντολιρα;;
αντε μη βγαλω χρυσα γραμματοσημα, ενα ασημενιο γραμματοσημο ή ενα με ολογραμμα.. χαχαχαχαχαχαχα και δεν μαζευω κιολας..  (αλλα αυτα που σου λεω ειναι δικα μου..) χεχεχεχε

δεν αναφερομαι σε αυτα που ειχαν βγαλει τα ελτα που κανονικα ειναι μεταλλια σαν γραμματοσημα.. ετσι;; Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 10:45:17 μμ »

οχι τσακωμους παιδια ανεβαστε να παρουμε ματι Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4377


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 10:56:30 μμ »

τσακωμους;;; χαχαχαχα καθολου!!! χαχαχα με την Μαρινα να τσακωθω;; πλακα της κανω και το ξερει κι εκεινη... και φυσικα το εχεις καταλαβει κι εσυ! χαχαχα 
δυστυχως δεν μπορω να ανεβαζω φωτος.. αλλα.. βλεπουμε...
Καταγράφηκε
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 11:00:36 μμ »

τσακωμους;;; χαχαχαχα καθολου!!! χαχαχα με την Μαρινα να τσακωθω;; πλακα της κανω και το ξερει κι εκεινη... και φυσικα το εχεις καταλαβει κι εσυ! χαχαχα 
δυστυχως δεν μπορω να ανεβαζω φωτος.. αλλα.. βλεπουμε...
εννοειται οτι το εχω καταλαβει Νικο μου.πλακα κανω Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός,σου εχω στειλει πμ
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
Μαρινα
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Γυναίκα
Μηνύματα: 739



Προφίλ
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 11:19:38 μμ »

@donsoc  &  nsr :  περιμενουμε  λοιπον κ τα δικα σας Χαμόγελο   (  διοτι ολοι οι αλλοι συζητανε για κατι πεζα θεματα.... τυπου χρυσα πεντολιρα :Ρρρρρρρρρρ)

τς τς τς... Μαρινα... θα σε μαλωσω!!! χαχαχαχα πεσα τα πεντολιρα;;
αντε μη βγαλω χρυσα γραμματοσημα, ενα ασημενιο γραμματοσημο ή ενα με ολογραμμα.. χαχαχαχαχαχαχα και δεν μαζευω κιολας..  (αλλα αυτα που σου λεω ειναι δικα μου..) χεχεχεχε

δεν αναφερομαι σε αυτα που ειχαν βγαλει τα ελτα που κανονικα ειναι μεταλλια σαν γραμματοσημα.. ετσι;; Κλείσιμο ματιού

@ NMS  : Πεσα  ( πεσος)  τα πεντολιρα δεν τα πα...... Πεζά τα ειπα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

@jerichoriginal : οοοχι δεν τσακωνομαστε βρε καλαματιανε , οσο για το ματι , μεχρι να ανεβασουν οι προλαλησαντες , μπορω να σε παραπεμψω σε κανενα λινκ  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

@ nsr  : ευχαριστω πολυ για την προσφορα αποστολης του καταλογου αλλα προς το παρον προσπαθω να διαβασω το...νομισματικό , οποτε για την ωρα το αφηνουμε στην ακρη και περιμενουμε τα δικα σου Χαμόγελο
Καταγράφηκε

soyez realistes , demandez l' impossible
vaspyr21
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4277


ΑΕΚ σημαίνει προσφυγιά ξεριζωμένη 13/04/1924


Προφίλ WWW
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 11:22:45 μμ »

@donsoc  &  nsr :  περιμενουμε  λοιπον κ τα δικα σας Χαμόγελο   (  διοτι ολοι οι αλλοι συζητανε για κατι πεζα θεματα.... τυπου χρυσα πεντολιρα :Ρρρρρρρρρρ)

τς τς τς... Μαρινα... θα σε μαλωσω!!! χαχαχαχα πεσα τα πεντολιρα;;
αντε μη βγαλω χρυσα γραμματοσημα, ενα ασημενιο γραμματοσημο ή ενα με ολογραμμα.. χαχαχαχαχαχαχα και δεν μαζευω κιολας..  (αλλα αυτα που σου λεω ειναι δικα μου..) χεχεχεχε

δεν αναφερομαι σε αυτα που ειχαν βγαλει τα ελτα που κανονικα ειναι μεταλλια σαν γραμματοσημα.. ετσι;; Κλείσιμο ματιού

@ NMS  : Πεσα  ( πεσος)  τα πεντολιρα δεν τα πα...... Πεζά τα ειπα  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο

@jerichoriginal : οοοχι δεν τσακωνομαστε βρε καλαματιανε , οσο για το ματι , μεχρι να ανεβασουν οι προλαλησαντες , μπορω να σε παραπεμψω σε κανενα λινκ  Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα

@ nsr  : ευχαριστω πολυ για την προσφορα αποστολης του καταλογου αλλα προς το παρον προσπαθω να διαβασω το...νομισματικό , οποτε για την ωρα το αφηνουμε στην ακρη και περιμενουμε τα δικα σου Χαμόγελο
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός Σαρκασμός χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ
 Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα Γλώσσα
Καταγράφηκε

Κάντε εγγραφή στο κανάλι Greek Explorers: http://bit.ly/2pyH9D6
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4377


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 11:27:35 μμ »

χαχαχαχαχα Μαρινακι μου...  το πεζα το εκανα πεσα.. παλι καλα που δεν εγραψα πεσος! χαχαχαχαχα τι να κανω ο κακομοιρης... γραφω εδω.. γραφω σε εμαιλ, γραφω σε αλλο φορουμ και σε προσωπικα μηνυματα κανω και μεταφρασεις στο ξενο site... σχεδον ταυτοχρονα!  και ειμαι ψιλοζαλισμενος με νομισματα... παλι καλα δεν λες που δεν μπρερδεψα τα πραγματα και να αρχισω να μιλαω αγλικα εδω για συντεταγμενες και κρυπτες... απο το παιχνιδι... ή να κανω μεταφρασεις! χαχαχαχαχα
Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 11:39:16 μμ »

Aμα δεν σε στειλω στην Λινδο να ψαχνεις  θα σκασω,,,,χαχαχα
Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
nsr
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 53


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 11:40:20 μμ »

Μαρίνα εγώ σκέφτομαι να παρουσιάσω τις Ελληνικές σειρές
(έχω τα μισά Ελληνικά)
γράφοντας και κάποια ιστορικά πράγματα.
π.χ.
το γραμματόσημο με την διώρυγα του 1927
πόσα χρόνια μετά τα εγκαίνιά της;
το καλλιμάρμαρο του 1934 που δεν έχει το μαρμάρινο μπροστά, που έχει σήμερα,
η ανατίναξη της Έλλης του 1946 που είναι από αληθινή φωτογραφία
το πρώτο Ελληνικό πετρέλαιο του 1981, εδώ και εάν χωρά σχόλιο.

Κάπως έτσι σκέφτομαι να σηκώσω τα γραμματόσημα.
Καταγράφηκε
NMS
Επίτιμο Χρυσό Μέλος
Πλατινένιο
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 4377


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 11:49:04 μμ »

Aμα δεν σε στειλω στην Λινδο να ψαχνεις  θα σκασω,,,,χαχαχα

χαχαχαχα οταν λεω κρυπτες.. δεν μιλαω για θησαυρους κτλ.. ετσι;; ειναι ταπερακια συνηθως που τα κρυβουν τουριστες και ψαχνεις να τα βρεις... τα βρισκεις υπογραφεις και συνηθως φευγεις αφηνοντας το κουτακι εκει που το βρηκες για τον επομενο! δεν ειναι λοιπον Θησαυρος! Χαμόγελο


Καταγράφηκε
tom
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 2852


Προφίλ
« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 28, 2013, 11:54:36 μμ »

Aμα δεν σε στειλω στην Λινδο να ψαχνεις  θα σκασω,,,,χαχαχα

χαχαχαχα οταν λεω κρυπτες.. δεν μιλαω για θησαυρους κτλ.. ετσι;; ειναι ταπερακια συνηθως που τα κρυβουν τουριστες και ψαχνεις να τα βρεις... τα βρισκεις υπογραφεις και συνηθως φευγεις αφηνοντας το κουτακι εκει που το βρηκες για τον επομενο! δεν ειναι λοιπον Θησαυρος! Χαμόγελο
το ξερω οτι δεν ειναι θησαυρος ,,,απλα νομιζω οτι η Λινδος ειναι λιγο μακρυα απο εκει που μενεις,,,,δεν γραφω αλλο τιποτα να μην χαλασω το ωραιο θεμα,,,,



Καταγράφηκε

O παιζων χανει και ο πινων μεθα.
Σελίδες: 1 [2] 3
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences