Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Σεπτέμβριος 16, 2024, 08:49:20 μμ
Σελίδες: 1 ... 9 10 [11]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2024  (Αναγνώστηκε 28806 φορές)
Mystic_Bard και 5 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
y_christou
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 473


Προφίλ
« Απάντηση #150 στις: Σεπτέμβριος 01, 2024, 09:16:51 πμ »

εγω το εστειλα 12 η ωρα και μου ηρθε απαντηση οτι δεν εγκριθηκα.3000 πως ειναι δυνατον να εξαντληθηκαν απο την φορμα.κατι δεν παει καλα.ουτε προυφ ουτε καρτες.πρωτη φορα μου συμβαινει αυτο.εκτος οτι καθυστερησαν δυο μηνες να απαντησουν
Καταγράφηκε
Mystic_Bard
Τακτικός
**
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 213


Προφίλ
« Απάντηση #151 στις: Σεπτέμβριος 05, 2024, 03:06:12 μμ »

Σήμερα μου ήρθε έγκριση και για ολυμπιακούς και euro !!!
Καταγράφηκε
hellion
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 34


Προφίλ
« Απάντηση #152 στις: Σεπτέμβριος 11, 2024, 10:56:10 πμ »

Επειδη δεν βλεπω να γραφει κανενας για το διευρο που δωθηκε εχθες θα κανω εγω ρεπορταζ...
Χθες δωθηκαν περιπου 240-250 νομισματα. Εγω πηγα γυρω στις 11:30 και ειχα το 240 κατι νουμερο. Μπροστα μου ηταν ακομη 60-70 ατομα οποτε εφυγα.
Πηγα σημερα στις 8:05 και υπηρχαν 20 ατομα πριν απο εμενα. Μας ανακοινωσαν οτι δεν θα δωθουν νομισματα και αφου διαμαρτυρηθηκαν ατομα που ειχαν επιβεβαιωση απο εχθες οτι θα εδιναν σημερα τελικα εδωσαν σε 26 ατομα. Οποιος ερχονταν μετα τον εδιωχναν...
Απο τα 3.500 νομισματα που εκδοθηκαν στην αθηνα τελικα πρεπει να εδωσαν γυρω στα 280. Τα υπολοιπα τι εγιναν? Εχει κανεις εικονα? Μαλλον εχουν κανει κονε με τους εμπορους και τα κρατανε για να τα δινουν σε αυτους με αποτελεσμα αν το θελεις θα πρεπει να το πληρωσεις πολυ ακριβα. Ηδη το ειδα με 80 ευρω αλλα και με 145 αν θυμαμαι καλα.
Καλη συνεχεια.....
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5215

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #153 στις: Σεπτέμβριος 11, 2024, 11:12:02 πμ »

ΔΕΝ θέλω να πιστέψω κάτι τέτοιο. Δεν θέλω.
Και ναι, εχθές είπαν ότι θα δώσουν περί τα 240 νομίσματα και τα υπόλοιπα αύριο(σήμερα)
Γιατί κάναν αυτό το πράγμα!! Έπρεπε να το υποψιαστούμε. Αν ήθελαν να δώσουν παραπάνω
θα μπορούσαν και εχθές. Απλά για να γλυτώσουν τους καυγάδες και λοιπά τσακωμούς. 
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2586


Προφίλ
« Απάντηση #154 στις: Σεπτέμβριος 11, 2024, 08:27:13 μμ »

Κινδυνεύοντας να γινώ κακος, θα πω κατι....... Κάθε χρόνο και χειρότερα, απο περσι ξεκίνησε, πέρασε;, και τωρα χειροτερεύει .... Φέτος η μοιρασιά γίνετε ακόμα πιο περίεργα, οχι απο την τράπεζα φιλοι μου, αλλα απο το Δ25, απο το ιδιο το υπουργείο. Ολοι διαβάσαμε πως θα τα διαθέσουν, βγάλανε ανακοίνωση.  Ασ πάρουμε παράδειγμα την ναυμαχία της Σαμου που ερχετε. 2.000 τιραζ, έχουμε και λεμε..... 1.000 νομίσματα σε εμπόρους Ντροπή, 700 νομίσματα σε ιδιώτες-συλλέκτες Απορία, και 55 σε διάφορους... φορείς; Μεγάλο χαμόγελο ...... ποιος παίρνει αυτες τις αποφάσεις; με ποια κριτήρια, ελέγχετε απο κάποιους; η κανει οτι θέλει; ..... Αλλο παράδειγμα τα κοιν καρτ φέτος ..... τρία διαφορετικά κοινκαρτ, και στους συλλέκτες μόνο ενα, και οποιο τύχη, με ποια δικαιολογία;..... οτι το δυευρο ειναι το ιδιο μέσα, ΑΛΛΑ!.. στους έμπορους όμως;, τα δίνουν σε σετ των τριών!! εκει δεν ειναι ιδιο..... Μεσα στα μούτρα μας , μας κοροϊδεύουν... ε και; το καταπινουμε, και απλα γκρινιάζουμε μεταξύ μας ( εδω γίνομε αντιπαθείς ... ) ... ποιος μπορεί να αντισταθεί; Κανενας! Ίσως! αν είχαμε ενα δυνατο σύλλογο, με ενωμένους συλλέκτες....δυστυχώς ομως,  έχουμε ενα σύλλογο, που ψυχορραγεί,  απο την απαξίωση, και την εγκατάλειψη, απο τους ίδιους τους συλλέκτες. Δεν κρίνω κανέναν ε;... . Αλλα,  Οριστε φιλοι μου, 300 υπογραφες, και διαμαρτυρία στο υπουργείο οικονομικών, ενημέρωση στον έλεγχο δημοσίου, δημοσίευση στα κανάλια,(υπάρχουν και αντικυβερνητικά).  Να γίνει ντορος και φασαρία,,, να δεις πως μαζεύονται .... αλλά ποιος;;; Υπάρχει (ακόμα Αναποφασιστικότητα) η ΠΝΕ, αλλά τι μπορείς να απατήσεις; (οι περισσότεροι, ούτε ξέρουν που βρίσκετε (ωχ , εδω και αν γίνομε αντιπαθείς Χαμόγελο).. Απο ενα σύλλογο αδύναμο, που ψυχορραγεί... με καμιά 40αρια εγγεγραμμένος ρομαντικούς;, (που συνεχίζουν και πληρώνουν συνδρομή).  Δύσκολα τα πράματα συνάδελφοι ....

3.500 τεμάχια ...... και δώσανε, ποσά; '''' εξαντλήθηκαν λέει Απορία Γλώσσα .... απο την πρώτη ήμερα..δεν είμαστε καλα Θυμός....
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 697



Προφίλ WWW
« Απάντηση #155 στις: Σεπτέμβριος 12, 2024, 10:35:35 πμ »

Επειδη δεν βλεπω να γραφει κανενας για το διευρο που δωθηκε εχθες θα κανω εγω ρεπορταζ...
Χθες δωθηκαν περιπου 240-250 νομισματα. Εγω πηγα γυρω στις 11:30 και ειχα το 240 κατι νουμερο. Μπροστα μου ηταν ακομη 60-70 ατομα οποτε εφυγα.
Πηγα σημερα στις 8:05 και υπηρχαν 20 ατομα πριν απο εμενα. Μας ανακοινωσαν οτι δεν θα δωθουν νομισματα και αφου διαμαρτυρηθηκαν ατομα που ειχαν επιβεβαιωση απο εχθες οτι θα εδιναν σημερα τελικα εδωσαν σε 26 ατομα. Οποιος ερχονταν μετα τον εδιωχναν...
Απο τα 3.500 νομισματα που εκδοθηκαν στην αθηνα τελικα πρεπει να εδωσαν γυρω στα 280. Τα υπολοιπα τι εγιναν? Εχει κανεις εικονα? Μαλλον εχουν κανει κονε με τους εμπορους και τα κρατανε για να τα δινουν σε αυτους με αποτελεσμα αν το θελεις θα πρεπει να το πληρωσεις πολυ ακριβα. Ηδη το ειδα με 80 ευρω αλλα και με 145 αν θυμαμαι καλα.
Καλη συνεχεια.....

Έχω την εντύπωση - γιατι εστειλα και εγω φορμα - οτι δεν μπορουν να ελεγξουν το μεγεθος των αιτησεων μεσω ηλεκτρονικης φορμας.
Δηλαδη τι θα πεις στον αλλον που εστειλε τη φορμα 8.05; Οτι δεν προλαβε; Ποτε προλαβε και δεν προλαβε;!!
Οποτε πιστευω οτι κρατανε μια καβατζα για να μην εκτεθουν εκει.
Χθες, επειδη ημασταν λιγοι, σου λεει... αντε... να δωσουμε 25 τεμαχια... μικρο το κακο.
Αλλα νομιζω ότι αυτος ειναι ο λογος. Η ελλειψη ελεγχου με τις ηλεκτρονικες φορμες.
Καταγράφηκε
Mystic_Bard
Τακτικός
**
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 213


Προφίλ
« Απάντηση #156 στις: Σεπτέμβριος 12, 2024, 03:23:23 μμ »

Αμφιβάλω πολύ αν έδωσαν τόσα πολλά από τη φόρμα ....
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 9 10 [11]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences