Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Ιούνιος 22, 2024, 01:40:08 μμ
Σελίδες: 1 ... 7 8 [9]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Έφτασε η ώρα του Μονακό!!!  (Αναγνώστηκε 28093 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
italiano
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Προφίλ
« Απάντηση #120 στις: Ιούνιος 17, 2024, 05:28:13 μμ »

Ακριβώς τα ίδια κ εγώ..Με αρχικό νούμερο 8100 περίπου έφτασα μέχρι το 100 μετά από 7 ώρες αναμονής κ εμφανίστηκε μήνυμα ότι ξεπούλησαν..Νομίζω όσοι πάτησαν ανανέωση στην αρχή που φάνηκε πάλι αντίστοιχο μήνυμα κατάφεραν κ πήραν καλό αριθμό.
Καταγράφηκε
steliosan
Αργυρό μέλος

Φύλο: Άντρας

Προφίλ
« Απάντηση #121 στις: Ιούνιος 17, 2024, 05:52:12 μμ »

κι εγώ τα ίδια και φέτος. μια χρονιά μόνο έχω καταφέρει να αγοράσω δυο νομίσματα, το 2022. και καλά απέρριψε την κάρτα σήμερα..
Καταγράφηκε
chronos
Τακτικός
**

Προφίλ
« Απάντηση #122 στις: Ιούνιος 18, 2024, 12:09:15 πμ »

Καλή επιτυχία του χρόνου σε όσους δεν τα κατάφεραν και καλά deels στη δευτερογενή αγορά πλέον, σε όσους θέλουν να το πάρουν σε όσο το δυνατόν πιο νορμάλ τιμές.

Κι εγώ πήγα να τρομάξω στην αρχή με το μήνυμα ότι είχαν εξαντληθεί, αλλά έκανα συνεχώς ανανέωση σελίδας, μέχρι που μου έδωσε νούμερο. Νομίζω ότι ήθελε ένα τρίλεπτο το σύστημα να ξεκινήσει την σειρά προτεραιότητας. Το νούμερο το πήρα στις 11:03, αν θυμάμαι καλά. Σε αυτό το τρίτο λεπτό ήταν που παίχτηκε το παιχνίδι. Όσοι έκαναν την ανανέωση από το τέταρτο λεπτό και μετά, πήραν μεγάλα νούμερα και πολλοί έμειναν απέξω.

Αξίζει επίσης να μάθουμε πόσα δόθηκαν στους εμπόρους φέτος. Αν ίσχυσε το περσινό μοντέλο, από τα 15.000 κομμάτια, τα 7.500 πήγαν στους εμπόρους και τα άλλα 7.500 δόθηκαν μέσω του site.

Μια υποσημείωση: Παρατήρησα ότι στα στοιχεία προφίλ είχαν προσθέσει ως υποχρεωτικό πεδίο την ημερομηνία γέννησης. Σε όσους είχαμε κάνει εγγραφή από παλιά, αυτό το πεδίο ήταν κενό. Εγώ το είχα δει μια μέρα πριν, που είχα μπει να τσεκάρω τον λογαριασμό μου πριν την πώληση και το συμπλήρωσα. Δεν ξέρω αν παίζει ρόλο τελικά στην αποδοχή ή απόρριψη των συναλλαγών, πάντως προτείνω να το κάνετε και εσείς καλού κακού για του χρόνου.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 18, 2024, 12:10:47 πμ από chronos » Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 7 8 [9]
  Εκτύπωση  

Μεταπήδηση σε:  

advertisement