Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 29, 2024, 12:55:29 πμ
Σελίδες: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2023  (Αναγνώστηκε 56051 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Διηνέκης
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1660

Άρχε σεαυτού


Προφίλ
« Απάντηση #240 στις: Ιούνιος 27, 2023, 03:57:51 μμ »

Μπάμπη εκτός από αυτά που αναφέρεις η ττε έχει αλλά 11 υποκαταστήματα στην Ελλάδα που έχουν τη δυνατότητα διάθεσης νομισμάτων........βάλε και αυτά που έχουν κρατημένα για τις παραγγελίες μέσω της φόρμας,που πιθανόν να είναι αντίστοιχα αυτών της Αθήνας .... οπότε λίγο πολύ βγαίνουν τα νούμερα.
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #241 στις: Ιούνιος 27, 2023, 05:15:44 μμ »

Και πάλι Γιώργο μόνο αν τα έχουν δώσει από τη φόρμα βγαίνει το νούμερο 680. Διότι 300 ας πούμε έτσι; συν 55 κομμάτια (11 υποκαταστήματα επί 5 το πολύ σου βάζω εγώ γίνονται 55). Άρα 355 σύνολο. Έδωσαν τα υπόλοιπα 355 ηλεκτρονικά; Μακάρι δηλ. κι όχι να έγιναν λεία άλλων...
Καταγράφηκε
Διηνέκης
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1660

Άρχε σεαυτού


Προφίλ
« Απάντηση #242 στις: Ιούνιος 27, 2023, 05:25:28 μμ »

Σε υποκαταστήματα όπως Λάρισα, Ιωάννινα, Ηράκλειο και άλλα θα έδωσαν πιστεύω κοντά στα 10 όπως και στη Πάτρα....βάλε μετά ότι σίγουρα τα νομίσματα δεν θα ήταν 10,αλλά θα κράτησαν και κάποιοι υπάλληλοι για τον εαυτό τους και ανεβαίνει κιαλλο ο αριθμός....με τη φόρμα λογικά θα εξυπηρετείται μεγάλος αριθμός,καθώς προορίζεται να καλύψει όλη την υπόλοιπη Ελλάδα!!Αυτό που δεν γνωρίζω είναι αν τα κεντρικά έδωσαν έξτρα κομμάτια στα περιφερειακά υποκαταστήματα που ζήτησαν κιαλλα....εδώ στη Πάτρα όταν έφυγα είχαν μείνει όσοι ήταν πάνω από το νούμερο 10 και περίμεναν απάντηση από Αθήνα,αλλά δεν ξέρω τελικά τι έγινε..
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #243 στις: Ιούνιος 27, 2023, 05:43:30 μμ »

Ας μας πουν οι φίλοι από τις άλλες πόλεις πόσα έδωσαν. Έχουμε μέλη που μπορούν να μας πουν. Και Θεσσαλονίκη ήταν άτομα που περίμεναν μήπως πάρουν αλλά ο διευθυντής ήταν κατηγορηματικός 30 κομμάτια, αυτά. Τώρα αν έστειλε περισσότερα η Αθήνα και πήραν και οι υπάλληλοι για τον εαυτό τους αυτό το γνωρίζουν μόνο οι ίδιοι (φυσικά και έχουν αυτό το δικαίωμα οι άνθρωποι). Όπως και να έχει το θέμα είναι ότι τελείωσαν. Εγώ κατάφερα και πήρα δύο, κι αν τυχόν φίλος δεν μπόρεσε να πάρει από τη φόρμα θα του δώσω το ένα.
Καταγράφηκε
exmim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2582


Προφίλ
« Απάντηση #244 στις: Ιούνιος 27, 2023, 06:31:19 μμ »

Ας μας πουν οι φίλοι από τις άλλες πόλεις πόσα έδωσαν. Έχουμε μέλη που μπορούν να μας πουν. Και Θεσσαλονίκη ήταν άτομα που περίμεναν μήπως πάρουν αλλά ο διευθυντής ήταν κατηγορηματικός 30 κομμάτια, αυτά. Τώρα αν έστειλε περισσότερα η Αθήνα και πήραν και οι υπάλληλοι για τον εαυτό τους αυτό το γνωρίζουν μόνο οι ίδιοι (φυσικά και έχουν αυτό το δικαίωμα οι άνθρωποι). Όπως και να έχει το θέμα είναι ότι τελείωσαν. Εγώ κατάφερα και πήρα δύο, κι αν τυχόν φίλος δεν μπόρεσε να πάρει από τη φόρμα θα του δώσω το ένα.

Εύγε Μπάμπη ! Είσαι υπόδειγμα καλού συλλέκτη!...
Καταγράφηκε
PanosV
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 76


Προφίλ
« Απάντηση #245 στις: Ιούνιος 27, 2023, 06:58:38 μμ »

Απο τη φορμα δεν εχω λαβει καποια απαντηση. Ξερει κανεις ποσο καιρο κανουν ν'απαντησουν?
Καταγράφηκε
Mystic_Bard
Τακτικός
**
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 206


Προφίλ
« Απάντηση #246 στις: Ιούνιος 27, 2023, 06:59:54 μμ »

Από λίγες ώρες μέχρι 2-3 βδομάδες ...
Υπομονή, θα έρθει απάντηση, είτε θετική είτε αρνητική  Γλώσσα
Καταγράφηκε
rubirosa
Συντονιστής
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1431



Προφίλ
« Απάντηση #247 στις: Ιούνιος 27, 2023, 08:57:28 μμ »

Στην Καλαμάτα 10 τμχ και  τα πήραν 5 άτομα από την Τρίπολη και 5 από Σπάρτη .
Δλδ 2 άτομα πήραν από 5 και δεν έμεινε κανένα για τους Καλαματιανούς.
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #248 στις: Ιούνιος 27, 2023, 09:09:36 μμ »

Στην Καλαμάτα 10 τμχ και  τα πήραν 5 άτομα από την Τρίπολη και 5 από Σπάρτη .
Δλδ 2 άτομα πήραν από 5 και δεν έμεινε κανένα για τους Καλαματιανούς.

Χα χα χα! με συγχωρείς αλλά δεν μπόρεσα να συγκρατήσω τα γέλια μου. Βρε οι καλαματιανοί τι έκαναν; Αλλά και το άλλο... πως μπόρεσαν 2 άτομα και πήραν 10 κομμάτια;
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 27, 2023, 09:15:32 μμ από xmac » Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #249 στις: Ιούνιος 27, 2023, 09:14:37 μμ »

Ας μας πουν οι φίλοι από τις άλλες πόλεις πόσα έδωσαν. Έχουμε μέλη που μπορούν να μας πουν. Και Θεσσαλονίκη ήταν άτομα που περίμεναν μήπως πάρουν αλλά ο διευθυντής ήταν κατηγορηματικός 30 κομμάτια, αυτά. Τώρα αν έστειλε περισσότερα η Αθήνα και πήραν και οι υπάλληλοι για τον εαυτό τους αυτό το γνωρίζουν μόνο οι ίδιοι (φυσικά και έχουν αυτό το δικαίωμα οι άνθρωποι). Όπως και να έχει το θέμα είναι ότι τελείωσαν. Εγώ κατάφερα και πήρα δύο, κι αν τυχόν φίλος δεν μπόρεσε να πάρει από τη φόρμα θα του δώσω το ένα.

Εύγε Μπάμπη ! Είσαι υπόδειγμα καλού συλλέκτη!...

Τι να κάνω βρε Μίμη; ο άνθρωπος δεν μπόρεσε να πάρει είναι μακριά από πόλη με υποκατάστημα, πως να έρθει; εύκολο είναι; Θα τον βοηθήσω για να συνεχίσει και όχι να σταματήσει τα δίευρα, κανείς δεν περισσεύει δεν είμαστε και τεράστιος αριθμός για να έχουμε και απώλειες.  Κλείσιμο ματιού
Καταγράφηκε
Stadaik
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 118


Προφίλ
« Απάντηση #250 στις: Ιούνιος 27, 2023, 09:38:25 μμ »

Απο τη φορμα δεν εχω λαβει καποια απαντηση. Ξερει κανεις ποσο καιρο κανουν ν'απαντησουν?

Εγώ μετά απο 3 μέρες ξαναείχα στείλει mail στην ίδια δνση που κάνουμε παραγγελίες και ρωτούσα αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα με την συμπλήρωση, τα στοιχεία κλπ..και την ίδια ημέρα απάντησαν...θετικά.
Καταγράφηκε
Stadaik
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 118


Προφίλ
« Απάντηση #251 στις: Ιούνιος 28, 2023, 05:14:13 μμ »

Γνωρίζει κάποιο μέλος πότε θα ξεκινήσει η διάθεση των μασουριών 2€ με την Κάλλας?
Καταγράφηκε
xmac
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 4134


Προφίλ
« Απάντηση #252 στις: Ιούνιος 28, 2023, 05:32:06 μμ »

Ας απαντήσει και κάποιος αν πήρε θετική απάντηση για το προυφ δίευρο...
Καταγράφηκε
sam_gr
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 905


"Η καλύτερη συλλογή μου... δεν έχει εκδοθεί ακόμα"


Προφίλ
« Απάντηση #253 στις: Ιούνιος 28, 2023, 10:36:11 μμ »

Γνωρίζει κάποιο μέλος πότε θα ξεκινήσει η διάθεση των μασουριών 2€ με την Κάλλας?

Η ταμίας της Τράπεζας μου απάντησε γιαυτό όταν τη ρώτησα :  "Στα μέσα Ιουλίου"
Καταγράφηκε

PanosV
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 76


Προφίλ
« Απάντηση #254 στις: Ιούνιος 29, 2023, 02:28:07 πμ »

Ας απαντήσει και κάποιος αν πήρε θετική απάντηση για το προυφ δίευρο...

Δεν μου εχει ερθει καποιο mail
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 22
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences