Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 08:04:53 μμ
Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 22
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2023  (Αναγνώστηκε 54443 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
PanosV
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 73


Προφίλ
« Απάντηση #15 στις: Ιανουάριος 24, 2023, 06:49:22 μμ »

Θα συμφωνησω!!! Πολυ ομορφα!!
Καταγράφηκε
mansemar
Νέος
*
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 59


Προφίλ
« Απάντηση #16 στις: Ιανουάριος 24, 2023, 08:28:36 μμ »

πολύ όμορφα όλα, φέτος έκαναν τη διαφορα
Καταγράφηκε
Εν-αντι
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1244


www.Τ Τ Ε .de


Προφίλ
« Απάντηση #17 στις: Ιανουάριος 24, 2023, 08:42:12 μμ »

-ωραια εκφραση η καλλας ..και το κτιριο ωραιο
-ο ευκλειδης μ αρεσει που ξεκιναει καπως αναρχα το σωμα του απτη περιμετρο και αφηνει λιγο και ωραιο καθρεφτη στη μεση..ωραιο -καλα τα μουσια που βγαζει ο σταματο παντα ειναι τοπ-η πισω μερια ειναι λιγο γεμισμενη αλλα ενα κοντινο πλανο θα βοηθουσε πιο πολυ..
-το τοπ ειναι για μενα ειναι ο φιλωνας...δεν διαβασα αλλα φενεται οτι δεν ειναι χρωμα αυτα πανω του..ειναι αλλο μεταλλο?..
-επισης να αναφερω και την αρτεμη αλλα και τη καλλας του διευρου..πολυ καλη
-επισης να αναφερω οτι οσους και να φερει ο καθε κυπριος φετος θαχει φαπες
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 24, 2023, 08:45:18 μμ από Εν-αντι » Καταγράφηκε
bookman4
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 18


Προφίλ
« Απάντηση #18 στις: Ιανουάριος 24, 2023, 09:05:52 μμ »

Καλησπερα σε όλη την παρέα.Θα συμφωνήσω και εγώ πραγματικά πολύ όμορφα φέτος τα νομισματα (κατά τη γνώμη μου και με μια πρώτη ματιά λίγο πιο πίσω από τα υπόλοιπα τα 6ευρα, χωρίς να λέω ότι και αυτά δεν είναι όμορφα σε σχέση με νομισματα προηγούμενων ετων).Μια απορία έχω αγαπητοί μου φίλοι και πραγματικά θα ήθελα.να μου τη λύσει ένας από αυτούς που παίρνουν τις αποφάσεις για την τιμολογιακή πολιτική της τραπεζας(φυσικά αυτό δεν θα γίνει,αλλά λέω εγώ τώρα,τροφή για σκεψη) Το 2022 το χρυσο της Μικρασιατικής καταστροφης είχε 750 ευρώ,Οι θεοί του Ολύμπου 380 και το mini gold 120.(όλα με το ληστρικό φπα).Φέτος το μεγάλο χρυσό στα 800 και τα υπόλοιπα κανονικά στα 380 και στα 120.Μα θα πει κάποιος ο χρυσός ανέβηκε!!!!
Πωπω πω!!!! Ναι αλλά μόνο το μεγάλο χρυσό ανέβηκε σε
τιμη.Μαλλον θα βάζουν λίγο χρυσό παραπάνω μεσα (πλάκα κάνω φυσικα).Τελικά κάθε χρόνο και χειρότερα,για ακόμα μια φορά αποδείξατε οτι μας εχετε γραμμενους κανονικα ( να μην πω που) και αυτο αγαπητοι μου φιλοι θα το διαπιστωσετε οταν έρθει η ωρα να κυκλοφορησουν για εμάς τους συλλεκτες και δείτε τις ποσότητες διάθεσης.Μακαρι να βγω ψεύτης.Συγνωμη αν σας κούρασα αλλά το δούλεμα ρε παιδιά δεν το μπορώ.......
Καταγράφηκε
PanosV
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 73


Προφίλ
« Απάντηση #19 στις: Ιανουάριος 24, 2023, 09:21:40 μμ »

-επισης να αναφερω οτι οσους και να φερει ο καθε κυπριος φετος θαχει φαπες
Δεν ειχα ερθει στα 2ευρα αλλα εμαθα τι εγινε!!!
χαχαχα Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 24, 2023, 09:26:01 μμ από PanosV » Καταγράφηκε
PanosV
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 73


Προφίλ
« Απάντηση #20 στις: Ιανουάριος 24, 2023, 09:23:10 μμ »

Καλησπερα σε όλη την παρέα.Θα συμφωνήσω και εγώ πραγματικά πολύ όμορφα φέτος τα νομισματα (κατά τη γνώμη μου και με μια πρώτη ματιά λίγο πιο πίσω από τα υπόλοιπα τα 6ευρα, χωρίς να λέω ότι και αυτά δεν είναι όμορφα σε σχέση με νομισματα προηγούμενων ετων).Μια απορία έχω αγαπητοί μου φίλοι και πραγματικά θα ήθελα.να μου τη λύσει ένας από αυτούς που παίρνουν τις αποφάσεις για την τιμολογιακή πολιτική της τραπεζας(φυσικά αυτό δεν θα γίνει,αλλά λέω εγώ τώρα,τροφή για σκεψη) Το 2022 το χρυσο της Μικρασιατικής καταστροφης είχε 750 ευρώ,Οι θεοί του Ολύμπου 380 και το mini gold 120.(όλα με το ληστρικό φπα).Φέτος το μεγάλο χρυσό στα 800 και τα υπόλοιπα κανονικά στα 380 και στα 120.Μα θα πει κάποιος ο χρυσός ανέβηκε!!!!
Πωπω πω!!!! Ναι αλλά μόνο το μεγάλο χρυσό ανέβηκε σε
τιμη.Μαλλον θα βάζουν λίγο χρυσό παραπάνω μεσα (πλάκα κάνω φυσικα).Τελικά κάθε χρόνο και χειρότερα,για ακόμα μια φορά αποδείξατε οτι μας εχετε γραμμενους κανονικα ( να μην πω που) και αυτο αγαπητοι μου φιλοι θα το διαπιστωσετε οταν έρθει η ωρα να κυκλοφορησουν για εμάς τους συλλεκτες και δείτε τις ποσότητες διάθεσης.Μακαρι να βγω ψεύτης.Συγνωμη αν σας κούρασα αλλά το δούλεμα ρε παιδιά δεν το μπορώ.......

Ειπαν τιμες?
Καταγράφηκε
bookman4
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 18


Προφίλ
« Απάντηση #21 στις: Ιανουάριος 24, 2023, 09:45:26 μμ »

Εστειλαv email φιλε μου απο το d25 για προπωληση νομισματων στους εμπορους, στην νομισματικη εκθεση WMF 2023.Τις τιμες των χρυσων τις εγραψα,τα ασημενια 10ευρα στα 80 ευρώ με ΦΠΑ,τα 6ευρα 45 ευρώ και τα υπολοιπα οπως τα ξερεις(proof 20,coincard 10,blister Ναυπλιο 20,τα υπολοιπα blister 15) Η μονη διαφορα στις τιμες με το 2022 ειναι το μεγαλο χρυσο
Καταγράφηκε
CHRIS1964
Αργυρό μέλος
****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 866


Προφίλ
« Απάντηση #22 στις: Ιανουάριος 24, 2023, 09:50:31 μμ »

-ωραια εκφραση η καλλας ..και το κτιριο ωραιο
-ο ευκλειδης μ αρεσει που ξεκιναει καπως αναρχα το σωμα του απτη περιμετρο και αφηνει λιγο και ωραιο καθρεφτη στη μεση..ωραιο -καλα τα μουσια που βγαζει ο σταματο παντα ειναι τοπ-η πισω μερια ειναι λιγο γεμισμενη αλλα ενα κοντινο πλανο θα βοηθουσε πιο πολυ..
-το τοπ ειναι για μενα ειναι ο φιλωνας...δεν διαβασα αλλα φενεται οτι δεν ειναι χρωμα αυτα πανω του..ειναι αλλο μεταλλο?..
-επισης να αναφερω και την αρτεμη αλλα και τη καλλας του διευρου..πολυ καλη
-επισης να αναφερω οτι οσους και να φερει ο καθε κυπριος φετος θαχει φαπες

Και μάλιστα χοντρές.
Καταγράφηκε
Smartmorpheus
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 3243



Προφίλ WWW
« Απάντηση #23 στις: Ιανουάριος 25, 2023, 01:55:50 μμ »

Για αυτούς που αναρωτήθηκαν...

Καταγράφηκε

If you r good at something never do it for free...
cat
Διαχειριστής
Πλατινένιο
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2643



Προφίλ
« Απάντηση #24 στις: Ιανουάριος 25, 2023, 02:19:07 μμ »

Μπράβο Θοδωρή. Σ ευχαριστούμε πολυ
Καταγράφηκε

VENCEREMOS
PanosV
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 73


Προφίλ
« Απάντηση #25 στις: Ιανουάριος 25, 2023, 04:24:21 μμ »

Ψιλομπερδευτηκα!!! Δηλαδη εαν τωρα αγορασουν οι εμποροι εναν χ αριθμο νομισματων, στην κανονικη διαθεση ποσα θα διαθεσουν για τους εμπορους που δεν συμμετειχαν στην προαγορα? Στο τελος ποσα θα μεινουν για ιδιωτες??? Θα μεινει τιποτα?? Γλώσσα
Καταγράφηκε
Διηνέκης
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1657

Άρχε σεαυτού


Προφίλ
« Απάντηση #26 στις: Ιανουάριος 25, 2023, 05:30:14 μμ »

Όσα προπωληθούν τώρα θα αφαιρεθούν από τα νομίσματα που θα δοθούν στους εμπόρους.....αν δε αυτός ο αριθμός υπερκαλυφθεί από τώρα,όσες προπαραγγελιες πλεονάζουν,θα ακυρωθούν και θα επιστραφούν τα χρήματα...στους συλλέκτες θα διατεθούν στο ακέραιο όσα νομίσματα είναι προαποφασισμένο να δοθούν.Δλδ δεν επηρεάζει αυτή η προπωληση τους συλλέκτες.
Καταγράφηκε
y_christou
Χάλκινο μέλος
***
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 470


Προφίλ
« Απάντηση #27 στις: Ιανουάριος 25, 2023, 05:58:33 μμ »

Ο Σταματόπουλος είναι ο κορυφαίος χαράκτης του κόσμου παιδιά κατεμενα χωρις υπερβολη.
Κ.Σταματοπουλλε αν μας διαβάζεις άνοιξε επιτέλους τα μάτια της Κεντρικής τράπεζας της Κύπρου και πρότεινε ένα πρόγραμμα όπως της Ελλάδος ίσως δούμε άσπρη μέρα και εδω
Καταγράφηκε
gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1782


Προφίλ
« Απάντηση #28 στις: Ιανουάριος 25, 2023, 11:38:54 μμ »

Αν είναι αγαπητέ να.. ασπρίσετε στην Κύπρο όπως εμείς, καλύτερα να το ξανασκεφτείτε! Με 800 ευρώ το χρυσό και με ένα βαρετά προβλέψιμο πρόγραμμα, μόνο άσπρη μέρα δεν το λες..
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουάριος 25, 2023, 11:45:55 μμ από gemuncey23 » Καταγράφηκε
teutates
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 2469



Προφίλ WWW
« Απάντηση #29 στις: Ιανουάριος 26, 2023, 08:54:54 πμ »

Όσα προπωληθούν τώρα θα αφαιρεθούν από τα νομίσματα που θα δοθούν στους εμπόρους.....αν δε αυτός ο αριθμός υπερκαλυφθεί από τώρα,όσες προπαραγγελιες πλεονάζουν,θα ακυρωθούν και θα επιστραφούν τα χρήματα...στους συλλέκτες θα διατεθούν στο ακέραιο όσα νομίσματα είναι προαποφασισμένο να δοθούν.Δλδ δεν επηρεάζει αυτή η προπωληση τους συλλέκτες.

Μακάρι να είναι έτσι αλλά κάτι μου λέει ότι δυστυχώς δεν θα είναι.
Ας βγω ψεύτης και δεν θα με πειράξει καθόλου.
Καταγράφηκε

Σελίδες: 1 [2] 3 4 ... 22
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences