Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Απρίλιος 24, 2024, 03:59:43 πμ
Σελίδες: 1 ... 38 39 [40] 41 42 43
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2022  (Αναγνώστηκε 113638 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5191

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #585 στις: Δεκέμβριος 07, 2022, 08:42:15 μμ »

Συμφωνω και εγώ. Τα παιδιά που μοίραζαν τα χαρτάκια δεν έχουν καμιά ευθύνη.
Μη τα ρίχνουμε σε ανθρώπους που δεν φταίξαν σε τίποτα.
Οι δύο έμποροι ξεκινήσαν το κακό και αυτοί θα πρέπει να ''διωχθούν'' απο τους συλλέκτες.


Παρακαλώ εφόσον ύπαρχουν θα ήθελα τις ιστοσελίδες που έβαλαν την αγγελία πριμοδότησης οι δυο έμποροι .
Οσο για τους φίλτατους συλλεκτες που μοίραζαν τα χαρτάκια στις 5 και 6 το πρωί , κανένα πρόβλημα .
Αλλα το να μοιράσουν χαρτάκια στις 9.30 το βράδυ της παραμονής , θα μου επιτρέψετε να έχω την άποψη ότι δεν είναι καθόλου αθώο ….

Ακούω αυτό που λές και απο τη μεριά σου έχεις ένα δίκιο.
Αλλά να ξέρεις ότι τα ίδια παιδιά μοιράζουν τα χαρτάκια εδώ και πολλά χρόνια.
Οπότε θα μου επιτρέψεις να έχω και εγώ τις αμφιβολίες μου!! Αυτοί που έδιναν χαρτάκια(λίστα με ονόματα αριθμητικά) το πρωί, ΔΕΝ τους ήξερε ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!! Πρώτη φορά τους είδα τουλάχιστον εγώ. Στην αρχή μία κυρία και μετά ένας κύριος. Οπότε αν υπάρχει κάτι ''θολό'' ξεκίνα απο αυτούς.


ΥΓ κύριοι συλλέκτες που έρχεστε στη ΤτΕ οφείλεται να υπερασπιστείτε αυτούς που απο τα ξημερώματα
    σας έδιναν χαρτάκια για πάνω απο 7 χρόνια. Γιατί κανείς δεν λέει καμία κουβέντα??? Γιατί αφήνετε
    τα παιδιά ανιπεράσπηστα??
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 682



Προφίλ WWW
« Απάντηση #586 στις: Δεκέμβριος 07, 2022, 08:50:56 μμ »

Ακούω αυτό που λές και απο τη μεριά σου έχεις ένα δίκιο.
Αλλά να ξέρεις ότι τα ίδια παιδιά μοιράζουν τα χαρτάκια εδώ και πολλά χρόνια.
Οπότε θα μου επιτρέψεις να έχω και εγώ τις αμφιβολίες μου!! Αυτοί που έδιναν χαρτάκια(λίστα με ονόματα αριθμητικά) το πρωί, ΔΕΝ τους ήξερε ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!! Πρώτη φορά τους είδα τουλάχιστον εγώ. Στην αρχή μία κυρία και μετά ένας κύριος. Οπότε αν υπάρχει κάτι ''θολό'' ξεκίνα απο αυτούς.

Ώπα ώπα. Κανένα θολο σε αυτη τη λιστα!!! Επειδη το εζησα προσωπικα.
Ερχοταν ο κοσμος, του λεγαμε οτι εχει το νουμερο 330+, μετα τους λεγαμε οτι δεν εχουμε χαρτακια και ολα αυτα 4 το πρωι!!!
Ο κόσμος έβλεπε 10-15 ατομα να περιμενουν,οποτε σου λένε τι @@ μας λετε τωρα; πού ειναι αυτα τα 300+ άτομα;

Θα φτιαχτει νεα λιστα με αυτους που ειμαστε εδω και οποιος ερχεται,θα μπαινει σε αυτη τη λιστα!

Εμενα προσωπικα αυτη η κινηση με βρηκε συμφωνο γιατι καθισα και περιμενα εκει και γυρισα κομματια σπιτι μου το πρωι, για να παρω το νομισμα. Οπότε, ναι, ο άλλος έχει δικιο.
Καλυτερα που εγινε αυτη η λιστα, γιατι εγινε @@@@@@@@@ και αποφασιστηκε ο τερματισμος των αριθμων.
Καλά στο μινι δεν θα γινει αυτο το πανηγυρι, αλλά μπορει καποιος τυχαρπαστος να νομιζει οτι θα ερχεται, θα αγοραζει και θα πουλα σε 5Χ τιμη, οποτε κρατω μια μικρη, πολυ μικρη επιφυλαξη
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 07, 2022, 08:51:45 μμ από djapal » Καταγράφηκε
D.Dimitris
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1447


Προφίλ
« Απάντηση #587 στις: Δεκέμβριος 07, 2022, 09:12:49 μμ »

Μιχάλη, χωρίς να θέλω να στεναχωρηθούμε μεταξύ μας , ένας που το άρχισε με την λίστα και δεν είμαι άγνωστος και ήρθα 5,20 ήμουν και εγώ.
Καταγράφηκε
tats16
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 844


Προφίλ
« Απάντηση #588 στις: Δεκέμβριος 07, 2022, 09:40:53 μμ »

Συμφωνω και εγώ. Τα παιδιά που μοίραζαν τα χαρτάκια δεν έχουν καμιά ευθύνη.
Μη τα ρίχνουμε σε ανθρώπους που δεν φταίξαν σε τίποτα.
Οι δύο έμποροι ξεκινήσαν το κακό και αυτοί θα πρέπει να ''διωχθούν'' απο τους συλλέκτες.


Παρακαλώ εφόσον ύπαρχουν θα ήθελα τις ιστοσελίδες που έβαλαν την αγγελία πριμοδότησης οι δυο έμποροι .
Οσο για τους φίλτατους συλλεκτες που μοίραζαν τα χαρτάκια στις 5 και 6 το πρωί , κανένα πρόβλημα .
Αλλα το να μοιράσουν χαρτάκια στις 9.30 το βράδυ της παραμονής , θα μου επιτρέψετε να έχω την άποψη ότι δεν είναι καθόλου αθώο ….

Ακούω αυτό που λές και απο τη μεριά σου έχεις ένα δίκιο.
Αλλά να ξέρεις ότι τα ίδια παιδιά μοιράζουν τα χαρτάκια εδώ και πολλά χρόνια.
Οπότε θα μου επιτρέψεις να έχω και εγώ τις αμφιβολίες μου!! Αυτοί που έδιναν χαρτάκια(λίστα με ονόματα αριθμητικά) το πρωί, ΔΕΝ τους ήξερε ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!! Πρώτη φορά τους είδα τουλάχιστον εγώ. Στην αρχή μία κυρία και μετά ένας κύριος. Οπότε αν υπάρχει κάτι ''θολό'' ξεκίνα απο αυτούς.


ΥΓ κύριοι συλλέκτες που έρχεστε στη ΤτΕ οφείλεται να υπερασπιστείτε αυτούς που απο τα ξημερώματα
    σας έδιναν χαρτάκια για πάνω απο 7 χρόνια. Γιατί κανείς δεν λέει καμία κουβέντα??? Γιατί αφήνετε
    τα παιδιά ανιπεράσπηστα??

Θα επιμείνω στο ερώτημα :
ΓΙΑΤΙ ΜΟΙΡΑΖΑΝ ΧΑΡΤΑΚΙΑ ΣΤΙΣ 9.30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ
Καταγράφηκε
ROUSSIS
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 46


Προφίλ
« Απάντηση #589 στις: Δεκέμβριος 07, 2022, 09:41:33 μμ »

2022 ακόμα με χαρτάκια?
Εγώ πάντως αν ερχόμουν δεν θα δεχομουν χαρτάκια στην σειρά κ οποίος αντέξει τα υπόλοιπα τα είδατε live τι γίνεται
Καταγράφηκε
apb
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 714


Προφίλ
« Απάντηση #590 στις: Δεκέμβριος 07, 2022, 10:06:51 μμ »

Ρε μαγκες Ποιος και με ποια εξουσια αποφασιζει να μοιρασει χαρτακια ανεπισημα?!! και οτι ωρα  αυτος αποφασισει...τους αλλους τους ρωτησε?Επισης σε ποιον απευθυνεται αυτη η τραπεζα οταν πανε ανθρωποι συλλεκτες και μη και στηνονται χαραματα ή και πριν τα χαραματα? Εχουμε τρελαθει τελειως?Απορω και εσεις οι παλαιοτεροι που εχετε δεχτει/συντηρησσει αυτη την κατασταση.Μαζι με το tats16 με χιλια.Οσοι καλυπτουν οσους εχουν μεριδιο ευθυνης για την κατασταση που επικρατει εχουν επισης μεριδιο.Αμα σκασει εισαγγελεας θα σας πω που θα παει και εμπορος που εψαχνε οπαδους της λατσιο  και αυτος που μοιραζει χαρτακια για την ψυχη της μανας του.Δεν μπορω να πιστεψω αυτα που περιγραφετε.
Καταγράφηκε
CHRIS1964
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 866


Προφίλ
« Απάντηση #591 στις: Δεκέμβριος 07, 2022, 11:06:56 μμ »

Συμφωνω και εγώ. Τα παιδιά που μοίραζαν τα χαρτάκια δεν έχουν καμιά ευθύνη.
Μη τα ρίχνουμε σε ανθρώπους που δεν φταίξαν σε τίποτα.
Οι δύο έμποροι ξεκινήσαν το κακό και αυτοί θα πρέπει να ''διωχθούν'' απο τους συλλέκτες.


Παρακαλώ εφόσον ύπαρχουν θα ήθελα τις ιστοσελίδες που έβαλαν την αγγελία πριμοδότησης οι δυο έμποροι .
Οσο για τους φίλτατους συλλεκτες που μοίραζαν τα χαρτάκια στις 5 και 6 το πρωί , κανένα πρόβλημα .
Αλλα το να μοιράσουν χαρτάκια στις 9.30 το βράδυ της παραμονής , θα μου επιτρέψετε να έχω την άποψη ότι δεν είναι καθόλου αθώο ….

Ακούω αυτό που λές και απο τη μεριά σου έχεις ένα δίκιο.
Αλλά να ξέρεις ότι τα ίδια παιδιά μοιράζουν τα χαρτάκια εδώ και πολλά χρόνια.
Οπότε θα μου επιτρέψεις να έχω και εγώ τις αμφιβολίες μου!! Αυτοί που έδιναν χαρτάκια(λίστα με ονόματα αριθμητικά) το πρωί, ΔΕΝ τους ήξερε ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!! Πρώτη φορά τους είδα τουλάχιστον εγώ. Στην αρχή μία κυρία και μετά ένας κύριος. Οπότε αν υπάρχει κάτι ''θολό'' ξεκίνα απο αυτούς.


ΥΓ κύριοι συλλέκτες που έρχεστε στη ΤτΕ οφείλεται να υπερασπιστείτε αυτούς που απο τα ξημερώματα
    σας έδιναν χαρτάκια για πάνω απο 7 χρόνια. Γιατί κανείς δεν λέει καμία κουβέντα??? Γιατί αφήνετε
    τα παιδιά ανιπεράσπηστα??

Θα επιμείνω στο ερώτημα :
ΓΙΑΤΙ ΜΟΙΡΑΖΑΝ ΧΑΡΤΑΚΙΑ ΣΤΙΣ 9.30 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΗΝ ΠΑΡΑΜΟΝΗ

Όπως και εγώ θα επιμείνω στο δικό μου ερώτημα :
ΓΙΑΤΙ ΟΣΟΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΣΥΛΛΕΚΤΕΣ ΤΟ ΕΜΑΘΑΝ ΚΑΙ ΠΗΓΑΝ ΔΕΝ ΕΝΗΜΕΡΩΣΑΝ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΜΕΣΩ ΤΟΥ SITE ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΛΑΣΕΙ Η ΚΟΜΠΙΝΑ ΤΟΥΣ.
Καταγράφηκε
gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #592 στις: Δεκέμβριος 07, 2022, 11:28:15 μμ »

Αυτή η νοσηρή κατάσταση, δύναται να κληθεί σε όλες τις πτώσεις και αριθμούς:

ΕΝΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ:
Η κλίκα
Της ξεφτίλας
Την κατάντια
Ω Ψωροκώσταινα!


ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ:
Τα βαποράκια
Των λαμόγιων
Τα χαρτάκια
Ω φωλιές χεσμένες!

Καταγράφηκε
CHRIS1964
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 866


Προφίλ
« Απάντηση #593 στις: Δεκέμβριος 07, 2022, 11:31:14 μμ »

Αυτή η νοσηρή κατάσταση, δύναται να κληθεί σε όλες τις πτώσεις και αριθμούς:

ΕΝΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ:
Η κλίκα
Της ξεφτίλας
Την κατάντια
Ω Ψωροκώσταινα!


ΠΛΗΘΥΝΤΙΚΟΣ ΑΡΙΘΜΟΣ:
Τα βαποράκια
Των λαμόγιων
Τα χαρτάκια
Ω φωλιές χεσμένες!



Ω φωλιές χεσμένες! ++++++++++++++++++1000
Καταγράφηκε
gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1797


Προφίλ
« Απάντηση #594 στις: Δεκέμβριος 07, 2022, 11:58:40 μμ »

Μόνο η Τράπεζα αγαπητοί φίλοι και μόνο αυτή, δύναται να επιβάλλει μια συνετή λύση, ώστε να δωθεί ένα τέλος σε αυτό το συνεχώς επιδεινούμενο αίσχος. Πλείστα τα επιτυχή παραδείγματα άλλων αντίστοιχων φορέων και οργανισμών του εξωτερικού. Όλα λειτουργούν σαν ελβετικό ρολόι και ουδείς διαμαρτύρεται. Και πρωτίστως, δεν υφίσταται χώρος δράσης για απατεώνες και λοιπούς πονηρούς.

Και μέχρι να δεήσει η Τράπεζα να οργανώσει ένα αξιόπιστο e-shop όπου μέσω αυτού και αποκλειστικώς να διατίθενται τα νομισματικά της προϊόντα- ας τελειώνει επιτέλους αυτή η αστειότητα με τα αυτοσχέδια νούμερα.
Χίλιες φορές καλύτερα οι παλιές μάχες στην είσοδο κατά το άνοιγμα, παρά αυτή η απαράδεκτη μηχανή της αισχροκέρδειας, η οποία, σημειωτέον, συνεχώς θα αποθρασύνεται.  

Διότι αυτά τα παλιόχαρτα, δήθεν προτεραιότητας (όπου κατάντησαν να διανέμονται και από πονηρούς επιτήδειους στον έκαστο τυχόντα άσχετο, καθώς και άλλες αντίστοιχες διανομές κατόπιν διαδικτυακών μεθοδεύσεων) έφτασαν την κατάσταση σε αυτό το χάλι. Ήταν θέμα χρόνου να εμφανιστούν οι συγκεκριμένες νοσηρότητες.

Χαρτάκια λοιπόν τέλος αγαπητοί και ο καθένας στην ουρά, περιφρουρώντας την σειρά του. Και ενδεχομένως με την όποια μάχη μπροστά στην πόρτα, μέχρι να ιδρώσει το.. αφτί, της έως τώρα "κωφάλαλης" και προσβλητικώς αδιάφορης Τράπεζας.

Όποιος εμφανίζεται με χαρτάκι, μεταβολή και σπίτι του..
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 08, 2022, 12:08:06 πμ από gemuncey23 » Καταγράφηκε
Stadaik
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 118


Προφίλ
« Απάντηση #595 στις: Δεκέμβριος 08, 2022, 09:15:42 πμ »

Η ΤτΕ χρησιμοποιεί καρμπόν για να υπογράψεις το τριπλότυπο της παραγγελίας (για κάθε νόμισμα ξεχωτιστά) και σε μισό μήνα έχουμε 2023. Ποιό eshop?
Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5191

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #596 στις: Δεκέμβριος 08, 2022, 12:06:41 μμ »

Εγώ θα τελειώσω λέγοντας αυτό.
Ο φίλτατος tats16 καλά κάνει και το ψάχνει. Αλλά δυστυχώς ούτε και ο εισαγγελέας θα κάνει τίποτα.
Δεν υπάρχει πουθενά νομικά να σταθεί κάτι. Όλα είναι νόμιμα. Παρανομία δεν υπάρχει πουθενά.
Κανείς νόμος δεν απαγορεύει να πουλώ κάτι που αγόρασα - απόκτησα πριν ένα λεπτό απο νόμιμη διαδικασία και με χαρτιά.
Κανείς νόμος δεν απαγορεύει να πάρει νόμισμα ο αδερφός μου ή μάνα μου κλπ κλπ
Αρκεί να έχω μαζί μου ταυτότητα και χρήματα. Ο καθένας μπορεί να αγοράσει νόμισμα και μετά να το πουλήσει
όσο θέλει έξω απο την τράπεζα. Δεν υπάρχει νόμος που να του το απαγορεύει.
Η μόνη παρανομία που υπάρχει, είναι το ΙΔΙΟ άτομο να παίρνει δυο
νομίσματα με ΑΛΛΗ ταυτότητα(αδερφου ξεδέρφου κλπ) που ΊΣΩΣ να μοιάζουν. Αυτό είναι καθαρή
πλαστοπογραφία, πλαστογραφία και διώκετε νομικά. Αλλά σιγά μην κάτσει ο ταμίας να κάνει ταυτοποίηση!!
Και βασικά δεν τον ενδιαφέρει και καθόλου.
Όσο για τα χαρτάκια με τα νούμερα, όσοι πάμε χρόνια στη ΤτΕ γνωρίζουμε ότι η τράπεζα ΔΕΝ τα αναγνωρίζει!!!
Καλή τη πίστη και εφόσον συμφωνούμε όλοι οι απ'έξω τα δέχεται. Μάλιστα μας έχει τονίσει ότι αν κάποιος
ΔΕΝ το δεχτεί δεν μπορεί να κάνει τίποτα. Για αυτό και δίνει χαρτάκια με νούμερα μέσα δικά της  για να έχει
καλυμμένο τον εαυτό της. Οπότε ούτε και εδώ έχουμε παρανομία, εφόσον τα χαρτάκια μοιράζονται με δική μας
ευθύνη. Δλδ νομικά τίποτα.
Τώρα να υπάρχει και κάτι άλλο που μου διαφεύγει. Και να διώκετε νομικά, ίσως. Ο εισαγγελέας θα ξέρει.

Προσπαθώ να κάνω τον συνήγορο του διαβόλου. Πραγματικά δεν έχω με κανέναν τίποτα. Όλοι έχουμε τις
δικές μας γνώμες( καλοδεχούμενες) Και καλή αντάμωση στην επόμενη έκδοση ( στο μινι θα πάω αλλη μερα)
σε όλα τα παιδιά που τα είπαμε απο κοντά εκείνη την ημέρα. 
Καταγράφηκε
Defkalion14
Νέος
*
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Μηνύματα: 68


Προφίλ
« Απάντηση #597 στις: Δεκέμβριος 08, 2022, 01:01:00 μμ »

Μια μικρή υποσημείωση. Υπάρχει μόνο το εξής στο άρθρο 39 του νόμου 4308/2014 σχετικά με τις φορολογήσεις ότι είσαι οκ αν ευκαιριακά πουλάς προιόντα ή υπηρεσίες μέχρι 10.000 ετησίως. Οπότε αν ο συγκεκριμένος το κάνει επάγγελμα και βγάζει παραπάνω μάλλον τελεί οικονομικό αδίκημα διότι θα έπρεπε να είναι δηλωμένα έμπορος. Από την άλλη αν είναι έμπορος με χαρτιά και από την τράπεζα παίρνει σαν ιδιώτης και δεν αγοράζει με τιμολόγιο κτλ και πάλι δεν είναι προβληματικό για τον νόμο ;
Καταγράφηκε
IliopoulosC
Επισκέπτης
« Απάντηση #598 στις: Δεκέμβριος 08, 2022, 02:28:41 μμ »

Πιο πολλά ταμεία να βάζει η τράπεζα ειδικά στην 1η μέρα διανομής και ειδικά όταν έχει τόσο κόσμο. Αντί για 2 ταμεία να βάζει 4  με 5. Κάθονται όρθιοι τόσοι ηλικιωμένοι τόσες ώρες για να εξυπηρετηθούν. Είναι σωστό?
Καταγράφηκε
Stadaik
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 118


Προφίλ
« Απάντηση #599 στις: Δεκέμβριος 08, 2022, 03:19:34 μμ »

Και υπογραφές να μαζεύαμε και σύλλογο να φτιάχναμε αναγνωρισμένο απο το κράτος πάλι δεν είναι υποχρεωμένοι να εξυπηρετούν τα μέλη με προπαραγγελίες κλπ...και eshop με εγγεγραμένα μέλη χωρίς να βάζεις τα στοιχεία σου κάθε φορά και με καταχωρημένη την κάρτα σου. Θα πληρώναμε με 2 κλικ και θα είμασταν και χαρούμενοι όπως θα γινόταν σε ένα νορμάλ κράτος. Χώρια ότι θα τους εξυπηρετούσε σε ρευστότητα, αύξηση των πωλήσεων αφού θα μπορούσε και κάποιος εκτός Ελλάδας να είναι μέλος αλλά και θα είχαν εικόνα της ζήτησης για μελλοντικές εκδόσεις. Βόρεια Αφρική είμαστε και συγνώμη αν προσβάλλω τους Αφρικανούς.
Όπως προαναφέρθηκε, δεν κάνουν κάτι παράνομο. Ναι μεν εμφανίζονται φαινόμενα αισχροκέρδιας αλλά δεν τους αφορά γιατί στο δημόσιο είναι δεινόσαυροι και δεν αλλάζει τίποτα. Για να γίνουν αλλαγές πρέπει κάποιος να παίξει με τους απαρχαιωμένους κανόνες τους και να τους κερδίσει.
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 38 39 [40] 41 42 43
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences