Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 29, 2024, 02:35:13 πμ
Σελίδες: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 43
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: ΝΟΜΙΣΜΑΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2022  (Αναγνώστηκε 111990 φορές)
0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 682



Προφίλ WWW
« Απάντηση #525 στις: Δεκέμβριος 04, 2022, 06:30:56 μμ »

Εξαντλήθηκε το coincard... Τι ζούμε ρε...
Καταγράφηκε
Διηνέκης
Χρυσό μέλος
*****
Συνδεδεμένος Συνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1657

Άρχε σεαυτού


Προφίλ
« Απάντηση #526 στις: Δεκέμβριος 04, 2022, 06:35:59 μμ »

Και μεθαύριο έχει νέα "μάχη"....την Τρίτη βγαίνει σε proof  και coincard  και το διευρο του Ερασμου,για όποιον το έχει ξεχάσει!!
Καταγράφηκε
Panos fot
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 51


Προφίλ
« Απάντηση #527 στις: Δεκέμβριος 04, 2022, 08:05:55 μμ »

Απλά να επισημάνω για μεθαύριο, όσοι θα πάνε στην ΤτΕ για το Έρασμους θα έχει προγραμματισμένη συγκέντρωση το πρωί για την επέτειο του Γρηγορόπουλου. Πιθανόν να είναι κλειστοί σταθμοί μετρό.  Επίσης μου φαίνεται περίεργο που επέλεξαν αυτή την ημερομηνία καθότι η πορεία περνάει μπροστά από την ΤτΕ και όπως και να το κάνεις οι τράπεζες είναι στόχος των αγνώστων γνωστών.
Καταγράφηκε
digo
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1057



Προφίλ
« Απάντηση #528 στις: Δεκέμβριος 05, 2022, 12:47:15 μμ »

Απλά να επισημάνω για μεθαύριο, όσοι θα πάνε στην ΤτΕ για το Έρασμους θα έχει προγραμματισμένη συγκέντρωση το πρωί για την επέτειο του Γρηγορόπουλου. Πιθανόν να είναι κλειστοί σταθμοί μετρό.  Επίσης μου φαίνεται περίεργο που επέλεξαν αυτή την ημερομηνία καθότι η πορεία περνάει μπροστά από την ΤτΕ και όπως και να το κάνεις οι τράπεζες είναι στόχος των αγνώστων γνωστών.


Βολεύει τους εμπόρους σαν τον Κύπριο (και λοιπούς ντόπιους) που δημιούργησαν το χάος με το Σύνταγμα. Τώρα θα τους πουνε, πάρτε πρωί πρωί τα διευρα και μετά σπάστε ο,τι γουστάρετε.  Μεγάλο χαμόγελο Μεγάλο χαμόγελο
Καταγράφηκε
Xokan
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 18


Προφίλ
« Απάντηση #529 στις: Δεκέμβριος 05, 2022, 11:43:55 μμ »

   Λοιπόν επειδή η ξεφτίλα δεν έχει τελειωμό  να ξέρετε ότι τα νούμερα έχουν  εξαντληθεί από την Δευτέρα το βράδυ έξω από  την τράπεζα για ένα  νόμισμα που επισήμως θα διατίθεται από την Τρίτη το πρωί .Λυπάμαι πραγματικα όλους αυτούς που δεν μπορώ  να ενημερώσω και θα πάνε από τα χαράματα .
Καταγράφηκε
rubirosa
Συντονιστής
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 1429



Προφίλ
« Απάντηση #530 στις: Δεκέμβριος 05, 2022, 11:54:48 μμ »

Και πως,πότε, ειδοποιήθηκαν αυτοί που πήραν τα νούμερα;
Καταγράφηκε
gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1782


Προφίλ
« Απάντηση #531 στις: Δεκέμβριος 06, 2022, 12:06:06 πμ »

   Λοιπόν επειδή η ξεφτίλα δεν έχει τελειωμό  να ξέρετε ότι τα νούμερα έχουν  εξαντληθεί από την Δευτέρα το βράδυ έξω από  την τράπεζα για ένα  νόμισμα που επισήμως θα διατίθεται από την Τρίτη το πρωί .Λυπάμαι πραγματικα όλους αυτούς που δεν μπορώ  να ενημερώσω και θα πάνε από τα χαράματα .

Πράγματι -αν έτσι έχει συμβεί- πρόκειται περί ξεφτίλας άνευ προηγουμένου! Πολύ λυπηρό γι’ αυτούς που θα χάσουν τον ύπνο τους και θα ταλαιπωρηθούν αδίκως και ματαίως.

Το αίσχος συνεχίζεται..
Καταγράφηκε
Xokan
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 18


Προφίλ
« Απάντηση #532 στις: Δεκέμβριος 06, 2022, 12:12:25 πμ »

Ειδοποιηθηκαν  από αυτόν που τους χαρζιλικωνει όλοι αυτοί δεν είναι συλλέκτες είναι πολύ απλά βαπορακια νομισμάτων.
Καταγράφηκε
gemuncey23
Χρυσό μέλος
*****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 1782


Προφίλ
« Απάντηση #533 στις: Δεκέμβριος 06, 2022, 12:21:04 πμ »

Να μοιραστούν το πρωί εκ νέου νούμερα στους ανυποψίαστους που θα αρχίσουν να συρρέουν, από τον πρώτο που θα βρεθεί εκεί αξημέρωτα. Κι ας τολμήσουν να διαμαρτυρηθούν οι όποιοι επιτήδειοι που οργανώνουν τέτοιου είδους κατάπτυστες κομπίνες.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκέμβριος 06, 2022, 12:28:26 πμ από gemuncey23 » Καταγράφηκε
silahim
Πλατινένιο
******
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 5190

Σοφόν το σαφές.


Προφίλ
« Απάντηση #534 στις: Δεκέμβριος 06, 2022, 01:00:16 πμ »

Και όλοι εμείς που έχουμε νούμερο τι θα γίνει?? Δεν ήταν όλοι των εμπόρων. Υπήρχουν και συλλέκτες.  Και θα τι βγάλουμε όλο τοβραδυ εδώ. Μην ανάβετε φυτιλιες. Όσοι δεν πατάτε ΠΟΤΕ στη τράπεζα. Απλά για πλάκα.
..Η όσοι έρχεστε πρώτη φορά η τρίτη. .......



Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 682



Προφίλ WWW
« Απάντηση #535 στις: Δεκέμβριος 06, 2022, 01:22:20 πμ »

Όσοι ήρθαν για.... Μεροκάματο την προηγούμενη φορά, ήρθαν τώρα δάσκαλεμενοι. Πρέπει να ξεκίνησαν κατά τις 21.30 το μοίρασμα. Λογικά μέχρι 23.00 πρέπει να δόθηκαν μέχρι 200 που είναι και το όριο λογικά αν κρίνουμε τις ταχύτητες εξυπηρέτησης. ΟΚ έστω. Το θέμα είναι να μείνουν εκεί όχι να πάρουν νούμερο να πάνε να κοιμηθούν και να ρθουν κύριοι 7.45!
Καταγράφηκε
tats16
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 839


Προφίλ
« Απάντηση #536 στις: Δεκέμβριος 06, 2022, 01:34:18 πμ »

Ποιοι είναι αυτοί οι μάγκες που μοιράζουν νούμερα ; Και με ποια ιδιότητα ;
Λετε να εχουμε τίποτα εισαγγελείς το πρωί ; ….
Καταγράφηκε
djapal
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 682



Προφίλ WWW
« Απάντηση #537 στις: Δεκέμβριος 06, 2022, 01:47:31 πμ »

Ποιοι είναι αυτοί οι μάγκες που μοιράζουν νούμερα ; Και με ποια ιδιότητα ;
Λετε να εχουμε τίποτα εισαγγελείς το πρωί ; ….

Οι γνωστοί που μοιράζουν. Συλλέκτες είναι κι αυτοί. ΟΚ να δεχθώ ότι θες να έρθεις να ξενυχτήσεις! Μείνε εδώ όμως! Αντε πήγαινε για 1 2 ώρες για καφέ αλλά ξανά ελα.τωρα θα έρθουν όλοι κύριοι 7.45 με το χαρτάκι τους και όλα καλά! Και να σου πω και το ωραίο; με τόση σαρα και μάρα που μαζεύτηκε ποιος μου λέει εμένα ότι καποιο λαμογιο δεν θα φτιάξει δικά του χαρτάκια στον υπολογιστή του θα τα τυπώσει και θα κάνει φασαρία ότι να! Εγώ έχω το 15 πχ (και όχι το 125 που είχε κανονικά πάρει). Αρχιζει και γίνεται @@@@@@@@@ το όλο θέμα εξαιτίας κάποιων εμπόρων που βρήκαν νέο κόλπο με απελπισμένους ανέργους του facebook
Καταγράφηκε
tats16
Αργυρό μέλος
****
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 839


Προφίλ
« Απάντηση #538 στις: Δεκέμβριος 06, 2022, 02:30:34 πμ »

Ποιοι είναι αυτοί οι μάγκες που μοιράζουν νούμερα ; Και με ποια ιδιότητα ;
Λετε να εχουμε τίποτα εισαγγελείς το πρωί ; ….

Οι γνωστοί που μοιράζουν. Συλλέκτες είναι κι αυτοί. ΟΚ να δεχθώ ότι θες να έρθεις να ξενυχτήσεις! Μείνε εδώ όμως! Αντε πήγαινε για 1 2 ώρες για καφέ αλλά ξανά ελα.τωρα θα έρθουν όλοι κύριοι 7.45 με το χαρτάκι τους και όλα καλά! Και να σου πω και το ωραίο; με τόση σαρα και μάρα που μαζεύτηκε ποιος μου λέει εμένα ότι καποιο λαμογιο δεν θα φτιάξει δικά του χαρτάκια στον υπολογιστή του θα τα τυπώσει και θα κάνει φασαρία ότι να! Εγώ έχω το 15 πχ (και όχι το 125 που είχε κανονικά πάρει). Αρχιζει και γίνεται @@@@@@@@@ το όλο θέμα εξαιτίας κάποιων εμπόρων που βρήκαν νέο κόλπο με απελπισμένους ανέργους του facebook


Οι γνωστοί που μοιράζουν , έχουν όνομα ;
Με ποιο κριτήριο αποφασίζουν την ώρα ( 9.30 το βράδυ της παραμονής) και την μέρα που θα μοιράσουν χαρτάκια προτεραιότητας ;
Κι εγώ συλλεκτης είμαι και έχω φτιάξει 200 χαρτάκια και  τα μοίρασα σε κολλητούς μου από το Σάββατο , όποτε έχω προτεραιότητα .
….
Καταγράφηκε
Panos fot
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Φύλο: Άντρας
Μηνύματα: 51


Προφίλ
« Απάντηση #539 στις: Δεκέμβριος 06, 2022, 04:11:13 πμ »

Επί του πρακτέου κύριοι. Στη 1 το πρωί πήρα 300+ νούμερο. Δυστυχώς συντηρούμε ένα φαινόμενο από την αγάπη μας για τον συλλεκτισμο μην τυχόν χάσουμε κάποιο νομισμα. Τα χαρτάκια εξυπηρετούσαν μεχρι πρότινος όταν τα πράγματα ήταν φυσιολογικά. Τωρα εξυπηρετούν μόνο τους καρχαρίες. 
Καταγράφηκε
Σελίδες: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 43
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences