Καλώς ορίσατε, Επισκέπτης. Παρακαλούμε συνδεθείτε ή εγγραφείτε.
Μάρτιος 28, 2024, 07:36:45 μμ
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
Αποστολέας Θέμα: Τεραστια συλλογη κομικς - κυριως Marvel & DC  (Αναγνώστηκε 20848 φορές)
0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.
Cristofff
Νέος
*
Αποσυνδεδεμένος Αποσυνδεδεμένος

Μηνύματα: 48


Προφίλ
« στις: Σεπτέμβριος 05, 2021, 11:16:38 πμ »

Kαλημερα.
 Μετα από μια λεπτομερή καταγραφή μιας πολύ αξιόλογης συλλογής έχω συντάξει 3 λίστες ώστε να με διευκολύνουν να διαθέσω ένα σημαντικό μέρος σε ενδιαφερόμενους λατρεις του ειδους και συλλέκτες.
 Η αλήθεια είναι ότι αυτό ήταν το πάθος κ η δουλειά του εκλιπόντος αδερφού μου, ο οποίος γνώριζε πολύ καλύτερα την την διεθνή αγορά κ πούλαγε / αγόραζε μέσω μεγάλων μαγαζιών της Αμερικής, πλειστηριασμών κ eBay...εγώ είμαι πολύ πιο πρόσφατος στον χώρο από άποψη τιμών κ συναλλαγών.
Στις 3 λίστες λοιπόν που επισυνάπτω υπάρχει η γενική λίστα (η οποία δεν έχει τελειώσει πλήρως), μια με σειρές - αρκετά δηλ τεύχη συγκεκριμένων τίτλων κ μια με ιδιαίτερες εκδόσεις (graphic novels, paperbacks, limited etc.) k μονά τεύχη.
 Να σημειώσω ότι το 98% της συλλογής είναι άψογη κατάσταση, στις λίστες έχω περιγραφή της κατάστασης, και τα τεύχη έχουν διατηρηθεί μέσα σε polybags με backboards.

Στις 2 λίστες έχω αφαιρέσει τις τιμές ώστε να τηρούνται οι κανονισμοί του στεκιού, αν κάποιος ενδιαφέρεται μπορώ να τις στείλω σε προσωπικό μήνυμα - το ίδιο ισχύει για φωτογραφίες.
Θα με ενδιέφερε πολύ μια 2η κ 3η γνώμη σχετικά με τις τιμές...λαμβάνοντας υπόψιν ότι ασχολούμαι με τις συγκεκριμένες λίστες σχεδόν 2 μήνες τώρα...
Καταγράφηκε
Σελίδες: [1]
  Εκτύπωση  
 
Μεταπήδηση σε:  

advertisement

Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2008, Simple Machines | Theme Sus By CeeMoo
Cookies preferences